Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki dziewczynki za porady

ciekawe jak Carolineee się miewa?
jak mają się świeżo upieczona mama Madzia i jej synek?
Sylwunia też nic nie pisała dawno...

coś nas tu ostatnio mało aktywnych mamusiek... więc te które nas czytają a nie piszą nic proszę by się odezwały, że jest ok i Maluszki zdrowo rosną w brzuszkach a może już są rozpakowane... bo jakoś tu nas mało...

Odnośnik do komentarza

No i po wizycie :)
Wszystko w porządku, malutka waży 2500g i grzecznie leży już główką w dół. Nie pozostaje nic tylko czekać.
Następna wizyta 5 grudnia.

Tak na szybko Was czytam:

Marta A- też mam takie same odczucia, ostatnio jak byłam w galerii handlowej to aż żal że nie wcisnę się w żadne swoje jeansy, a szkoda pieniędzy żeby kupować coś ładnego na chwilę. A były takie piękne zestawy spodnie i biała koszula, takie idealne na święta :)
Za sportem tęsknię niesamowicie. Już się nie mogę doczekać kiedy znów zacznę treningi i przede wszystkim wrócę do biegania!
Jeśli chodzi o seks, myśl o nim po porodzie mnie paraliżuje. Miałam okres, że nie myslałam o niczym innym tak mnie to zamartwiało. Teraz jest naprawdę super i boję się zmian. To była moja główna blokada przed porodem naturalnym. Być może znów mi odbije do tego stopnia, że na następnej wizycie poproszę lekarza o cesarkę... :) Wiadomo, że dzidziuś jest ważny, ale my później nadal będziemy kobietami.

MłodaFasolka- nie powiem Ci żebyś się nie martwiła, że ważne że maluszek zdrowy itd |(chociaż to prawda) bo wszystkie jesteśmy babeczkami i chcemy się podobać, a estetyka jest bardzoo ważna. Ale nic nie zrobisz... Taka natura. Wiem co czujesz bo ja na tym etapie nie mogę patrzeć na swoje posladki i uda. Nigdy w życiu nie miałam cellulitu, a to co teraz jest niekiedy mnie przerasta i też mam ochotę się rozryczeć :)

Odnośnik do komentarza

witajcie mamusie :)
Ja się dzisiaj zmobilizowałam i w końcu się spakowałam. Muszę tylko kupić wodę do torby i wszystko. Koleżanka, która niedawno rodziła radziła wziąć 2 pary klapek, jak się jedne zmoczą pod prysznicem to warto mieć drugie. Mam jedne japonki, jestem ciekawa gdzie można teraz kupić jakieś klapki? widziałyście gdzieś? Warto też sobie wziąć kuchenne ręczniki papierowe po podmyciu najlepiej tym się delikatnie osuszyć. JA do małej biorę tylko pampersy, chusteczki nawilżane i krem do pupy. Musze tylko przygotować ubrania na wyjście. A co planujecie na wyjście dla maluszka? nie wiem co jej ubrać :/
Co do spania nie mogę narzekać, zasypiam koło 23 w nocy raz do łazienki idę, czasem nie umiem później zasnąć i śpię do 8 czasem 9. Raz mnie tak biodro bolało,że spać nie umiałam na lewym boku, jak się przekręcam to pachwiny mnie bolą :/
co do kocyków z biedronki to teściowa nam kupiła, fajny jest miękki, wzór może nie powala, po praniu tez jest ok.
Ja mam laktator ręczny oraz elektryczny z canpolu. Odkupiłam od koleżanki, ona go nie używała.

KariKari torbę warto wziąć, teraz nigdy nic nie wiadomo
iza-majka masz ładny zgrabny brzusio :)
carolinee Trzymaj się :) Daj znać co się u Ciebie dzieje
soqlka śliczne zdjęcia :)
4leks4ndr44 położna nam mówiła na SR, żeby w czasie ktg nie korzystać z tel bo to zakłóca ich pracę.
olusssia7 ja też niestety mam rozstępy, zrobiły mi się takie brzydkie na brzuchu :/
Martaa też mnie przeraża jak to będzie po porodzie, jak się tam zmieni
Vanessa ja tez nie mam wycieków z piersi

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

No i wiedziałam, że zjedzenie 0,5 kilograma mandarynek się tak skończy...

Wysypało mnie... :/ Póki co tylko na ręku mam czerwone swędzące plamki, ale znając życie wylezie dalej.
Mam tylko nadzieję, że moje dziecię nie będzie miało alergii na cytrusy...

Wypiłam już wapno więc może pomoże.

Ale było warto bo były pyszne! :D :D :D :D

Marta89- Ja uszykuję mężowi 2 zestawy na wyjście dla małego jeden lżejszy a drugi cieplejszy, bo to zależy jaka pogoda będzie akurat w tym dniu. :)

JemTruskawki- Super, że po wizycie wszystko ok. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze ułożyło, w miarę możliwości daj znać jak sytuacja, a może zaczyna ci sie akcja??

Mloda Fasolko nie przejmuj się rozstępami pewnie do końca ciązy każda z nas będzie się mogła pochwalić jakimś egzemplarzem, siły na to nie ma.

soqlka super zdjęcia ;) też mam kilka z stetoskopem i usg ;) ze snem też mam bardzo podobnie do ciebie wstaje max 2 razy i to bez poduszki tylko muszę dobrze przewietrzyć sypialnie i zakręcić kaloryfer bo jak jest za gorąco to koniec ze spaniem.

Kari ja bym torbę ze sobą zabrała ;)

Młoda Fasolko całkiem niezłe roztargnienie masz ;)

Gabi ale masz pomieszanie smaków ;)

Jem truskawki super że po wizycie wszystko ok. ;) i że mała zdrowo rośnie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

JemTruskawki super, że po wizycie wszystko ok
Martaa89 też zastanawiałam się gdzie o tej porze kupię klapki. Dziś będąc w auchan znalazłam jedne jedyne damskie, niestety różowe o 1 rozm większe. Kupiłam, bo kosztowały aż 9zł. Muszę poszukać jeszcze jednych. Córeczkę na wyjście ze szpitala ubierzemy w śpiworek, jak będzie bardzo zimno to okryję ją grubszym kocykiem, który muszę jeszcze kupić
MłodaFasolka warto poświecić się dla smaku owocków :) Na sr mówili nam, że to nie cytrusy uczulają maluszki, tylko chemia, którą są pryskane.
Będziecie je jeść/pic z nich sok podczas karmienia?
Carolineee informuj nas w miarę na bieżąco co tam u Ciebie, może akcja zaczęła się :)
Marysia jak pochwaliłam się mężowi, co dziś jadałam to skrzywił się i uśmiał :)

Odnośnik do komentarza
Gość carolineeee

Do akcji porodowej to raczej daleko... Coś mi sie wydaje, ze skończy sie cc... Mam nadzieję, ze to plamienie ustanie, bo dostałam ten wielki podkład bo takie tylko mają a to jest straszne... W razie czego każe mężowi wziąć mi normalne podpaski bo coś czuję, ze po porodzie sobie te daruje ;)

Odnośnik do komentarza

Carolinee- Ale ktg się unormowało? Plamienia po badaniu mogą się pojawić, tak czytałam. :) Pozdrów Magdę i jej maluszka! :)

Pateczka- Ja właśnie sobie u Chińczyka upatrzyłam laczki za 8 zł. Kupię sobie takie zwykłe do szpitala. :)

Gabi82- Nie wiem czy podczas karmienia będę pić soki z cytrusów, spróbuję... Ja uważam, że warto spróbować wszystkiego ale z umiarem i obserwować jak maluch reaguje. :)
Ja jak byłam dzieckiem właśnie zareagowałam alergią skórną na nadmiar mandarynek. duży nadmiar. :D I tak mi zostało jak zjem za dużo to wyłazi mi wysypka... Co dziwne na inne cytrusy tak nie reaguję. :)

Vanessa- Ja bym jeszcze chwilkę poczekała, może po prostu malutka miała dzisiaj lenia. :) Poczekaj chwilę, napij się czegoś zimnego, albo zjedz coś słodkiego. :)
Mój mały też dzisiaj się mniej rusza niż wczoraj... Chyba taki dzień dzisiaj mają...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Wlasnie sie obudzilam z popoludniowej drzemki, zjadlam caly garnek rosolu (sama) i uspilo mnie jak niedzwiadka....

Carolinee powodzenia, trzymam kciuki! Mam nadzieje, ze szybko pojdzie i juz niedlugo bedziesz nasza kolejna szczesliwie rozpakowana mama :) Pozdrow i ucaluj Madzie.

Kari co do bolu krocza to juz mnie to wkurza, boli jakbym na koniu jezdzila galopem, bez siodla, po wybojach. Szok. Do tego chrupie jak zmieniam pozycje.

Vanessa najwazniejsze to nie panikuj, dzieciaczki nasze to moze juz takie leniuszki, moja tez slabo sie odzywa od kilku dni. Podotykaj swoje malenstwo po pupce albo polaskocz po nozkach, zjedz cos i poczekaj. Ja jak sie uwale w pozycji, ktorej ona nie lubi to zaraz sie budzi, dostane kopa albo dwa i wiem, ze wszystko ok :)

Sqlka super zdjecia, zazdroszcze :) Pamiatka na cale zycie. Ja mam jedynie samorobki, co prawda moje dziewuszki z pracy zafundowaly mi na baby shower profesjonalna sesje zdjeciowa, ale poczekam juz na maluszka i wykorzystamy razem, nie uwazam sie za atrakcyjna ostatnio i nie chce aby mi ktos zdjecia robil :P

Mloda Fasolko usmialam sie przez Twoje zamieszanie :D

Asiek25 przez Ciebie jutro bede robila salatke warzywna, siedzi mi w glowie odkad Twoj post przeczytalam.....

Gabi82, jak czytam co jadlas to az mi niedobrze! Co za polaczenie smakow :D

Martaa mam to samo, tez sie boje, ale wystarczy lekarza o extra szwy poprosic :D

Martaa89 Co do ubranek, to ja biore rozpinane z przodu body z dlugim i krotkim rekawkiem, pajacyki i pluszowy kombinezon. Nic przez glowe wkladanego bo potem w domu nie zdejme i beda jaja. Boje sie ubierania tej kruchej istotki....

Iza-Majka ja mam laktator reczny Aventa, za nowy zestaw z buteleczka dalam ok 80 zl na ebayu, mam nadzieje, ze sie sprawdzi.

Jem truskawki super, ze wizyta udana :)

Jak ktorejs nie odpisalam, to przepraszam, drugi raz musialam pisac bo przez przypadek wyszlam ze stronki i wszystko poszlo!
Juz mam dosc czekania szczerze powiedziawszy.... Snilo mi sie, ze wody mi odeszly razem z czopem, tak sie cieszylam, ale to tylko sen... Wydaje mi sie, ze przenosze bo nawet skurczy nie miewam, nic a nic, glowka dalej nie w kanale, no ale gdzie by bylo tak dobrze jak u mamuni w brzuszku? :)

http://www.suwaczek.pl/cache/7cd5f221ae.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa jak ma czkawke to wszystko wporzadku,nie raz jest tak ze niedaja po sobie znac a czkawka jest dowodem ze wszystko ok!

Carolinee trzymamy kciöki by wszystko poszlo dobrze!

soqlka sliczne zdjecia!

Kari wez torbe mimo ze masz jeszcze miesiac ale zycie lubi sprawiac figle i moze byc nawet jutro!

Marta woda? A w szpitalu niedaja?

Jemtruskawki gratuluje udanej wizyty! Ja szczerze möwiac w ciagu calej ciazy kupilam niewiele ciezarnych ciuchöw,2 leginsy,2 jensy,4 bluzki,sweterko-kurtka na zimne dni i tyle! Bo co ja zrobie pözniej z tym,czesciej kupilam sobie cos w moim rozmiarze na pözniej bo to daje motywacje by pözniej ubrac by cos z cialem robic i szybko wziasc sie za siebie.Buty jak kupowalam kupöje dalej to juz choröbsko!
Zawsze sie balam przytycia w ciazy niz bölöw porodowych! Ale jestem zawzieta i wiem ze to zrzuce gorzej bedzie z sexem,czy wszystko wröci do normy? Tak jak möwisz my jestesmy kobietami i mimo dziecka trzeba byc tez zona i kochanka dla meza !

asiek wzielo mnie na ogörkowa przez ciebie!

Fasolka ale masz dzis hity!

Megi a ty gdzie znöw kobieto jestes,rodzisz juz?

Ja bylam dzis z moim panem po odbiör mebelek,wözku,maxi cosi,materac,buteleczki,furtki na schody do tego dokupilam mala kolderke do tego mojego malego lözeczka + posciel i przescieradlo do tego duza posciel do wiekszego lözeczka czyli caly zestaw z baldachimem,bokami itd na zmiane i spiworek piekny berzowy oczywiscie z misiem do maxi cosi. Meble z wiekszym lözeczkiem oczywiscie dopiero bedziemy rozkladac w nowym domu a na te pierwsze miesiace starczy to co mam. I chyba juz wszystko mam. Maly dzisiaj jest bardzo niespokojny,czesto mam skurcze chyba szuka juz wyjscia,zostalo 10 dni ale czuje ze bedzie predzej. W dzien mam powera a wieczorem ledwo chodze.

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki zjadłam ptasie mleczko wykapałam sie i mała pobrykała troszke widocznie spała sobie a a panikowałam niepotrzebnie ale tak to juz jest człowiek sie martwi....

Kari ale fajny brzusio i super pomysł :) ale faktycznie duzy jak na 34 tydz super:)
Madzia trzymam kciuki byscie wyszli jutro do domku :)

Carolineee dawaj znac jaktam u Ciebie :)

Jutro i ja wstawie zdjecie mojego brzucholka w 9 miesiacu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...