Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mamusie :)
ciesze się z udanych wizyt i czekam na relacje z kolejnych :)
oby ten tydzień szybko minął bo ja w przyszłym tygodniu mam połówkowe
u mnie dwa dni ciszy było a dziś znów moja Gabi dała o sobie znać :) aż się ucieszyłam :) i teraz daje znać jak o niej piszę, chyba bryk z radości, że mamcia jej znów zakupki zrobiła :)
ja wpadłam w jakiś nałóg zakupów i dziś znów zamówiłam przez internet ciuszków w C&A tym razem, bo stwierdziłam, że w sklepach takich już nie ma a w necie jest więc garderobę powiększę o dwa pajacyki welurowe, jedno body z myszką Miki, dwie pary luźnych spodni z kokardką zamiast paska w pasie i jedne materiałowe w kropeczki plus rajstopki do sukieneczek, które już wcześniej kupiłam
rozmiarów to kilka mam na 56 i myślę, że to przez miesiąc będzie pasowało a potem 62 bo teoretycznie 62 to na dzieci w wieku od 1 do 3 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Iza Majka
Biedna głowa do gory :) masz sie cieszyć ciaza to piękny czas mały człowieczek w tobie rośnie :)
A jak nie wiesz od czego zacząć to zacznij od np. Pójścia do sklepu i kup jakieś pierdolki skarpetki Body spodenki obojętnie ale juz cos będziesz miała i pójdzie z górki kochana ;) Moze dziwne te porównanie ale ja mam czasami tak ze nie wiem od czego sie zabrać przy sprzątaniu wiec łapie pierwsza lepsza rzecz np deskę do prasowania i prasuje i juz potem jedna rzecz po drugiej mi leci .
Najważniejsze to nie ciągnij sie w dół tylko powtarzaj sobie ze dasz radę wszystko :)
A co do położnej to myśle ze to najlepsze co moze być lekarz dokładnie powie co i jak z dzieckiem ale jednak taka kobietka będzie teraz do mnie co 2 tyg przychodziła albo i częściej pod koniec spędzała ze mną czas każde pytanie mogę jej zadać będzie mnie uczyć wszystkiego a po porodzie tak samo będzie ze mną co pare dni i dopiero mnie opuści jak zobaczy ze z dzieckiem juz swietnie daje sobie radę i przy okazji będzie sie tez starać o mnie czyli ćwiczenia mi będzie dawać i pomagać żebym doszła do formy przed ciaza :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny wczoraj padła mi bateria w tablecie wiec nie mogłam wam odpisać:( ale teraz to nadrabiam. Dziękuję bardzo za wsparcie od razu mi było lepiej jak was poczytałem a jeszcze wieczorem KUBUŚ kopał jak szalony po jakiś trzech dniach przerwy;)wiec chyba daje znać że u niego wsxydtko dobrze;)
Iza-majka ja też jeszcze prawie nic nie mam;) ale damy radę jeszcze trochę czasu mamy na pewno nasze maluchy będą miały swoja wyprawke; )
Pateczka trxymam kciuki żeby maleństwo się ujawnilo;) daj znać po wizycie.
Vanesa Powodzenia na wizycie;)
Megi super że wszystko dobrze i ze wyjasnilas te dolegliwości piersi i że to nic poważnego.
MAGNOLIA GRATULUJĘ CÓRECZKI;) ale super masz z siostrą.
Mea piękne ubranka.
Jeśli chodzi o elektryczną nianie to chyba z niej zrezygnuje co prawda mieszksmy w domku pietrowy, ale do sypialni na gorze będziemy chodzić tylko na noc a całe dnie spędzimy na dole w salonie i tam Kubuś będzie miał łóżeczko turystyczne.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

http://www.bonprix.pl/style/ciazowa-kurtka-puchowa-2-w-1-81083164/?catalogueNumber=969331&type=image&category=1774&return=ref
Dziewczyny znalazłam i zakupiłam fajną kurtkę ciążową z odpinanymi rękawami więc jesienią będę mogła ją nosić jako kamizelkę. Niedroga i fajna. Szkoda że nie ma już czerwonych ale granatowa z jakąś chustą karmelową też będzie dobrze wyglądała. Może któraś z Was skorzysta z promocji.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

magnoliam gratuluje córeczki :)

Powodzenia dziewczyny na wizytach.

Co do niani to ja raczej też nie będę kupowała. Nasze mieszkanie będzie miało 60 m, Mikołaj będzie na początku miał łóżeczko w naszej sypialni więc myślę, że w moim przypadku to zbędny wydatek. Gdyby miała duży dom to pewnie bym to rozważała a tak to raczej nie.

Oglądam te wasze ciuszki i takie fajne cudeńka kupujecie :) Też myślę, że kokardkę się odszyje i będzie jak znalazł. Ja się staram takie neutralne kolory kupować aby pasowało na kolejne dziecię i jakby jednak na świecie zamiast Mikołaja pojawiła się Mikołajowa ;)

Baldachimu też nie będę brała. Fajnie wygląda ale to pewnie siedlisko kurzy będzie, a na pewno nie będzie mi się chciało tego sprzątać więc mniej roboty.

Iza Majka nic się nie przejmuj. Ja jeszcze nie planuje, kupuje pod wpływem emocji. Mało rzeczy na rozmiar 56 ( na razie mam tylko 2 ) a resztę większe, 62, 68. Planuje zrobić listę i z czasem kupić wszystko. I nic się nie przejmuj. Masz prawo czuć różne rzeczy i to jest normalne. Powiem wam, że akurat mi pod tym względem ciąża dużo pomogła. Przed zawsze się wszystkim przejmowałam, że o czymś zapomniałam, czegoś nie zrobiłam, ktoś coś powiedział itp. A teraz...jestem zupełnie inna. Daje sobie prawo do gapiostwa, zapominalstwa, zrzucam to na swój stan i psychicznie czuje się świetnie. Mało tego, opinie innych już mnie nie interesują. Wiem, że to co ja zrobię ma moc sprawczą i ja jestem odpowiedzialna a innych gadanie puszczam mimo uszu. I jest mi lżej. Jakoś dzięki maleństwu czuję się...hmmm wolna.

Mi Mikołaj znowu zrobił pobudkę o 3 w nocy i były harce ;) A wczoraj też spróbowałam przed snem się z nim pobawić i gdy kopną popukałam delikatnie w brzuszek. Super uczucie gdy odpowiedział kopniaczkiem :)

Maślak dzięki za linka ! Właśnie się zastanawiałam co ja na siebie włożę zimą bo jestem zmarzluchem strasznym

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Mae nie przejmuj się przyrostem wagi bo 7 kg w połowie ciąży to norma pomimo że tutaj dziewczyny mają mniej.

Byłam dzisiaj u diabetologa. No nie zaskoczył mnie. Dietka odpowiednia i zobaczymy co dalej. Mam piękny glukometr za to jako nowy gadżet do torebki :)

Ja narazie kupiłam bodziaka, skarpetki, dwie czapeczki. Coś tam dostałam. Nie zamierzam przesadzać bo szkoda później nie zdążyć założyć tych rzeczy.

Niania odpada-to zbędny wydatek.
Ale dostałam cynk o ciekawych bardzo przydatnych gadżetach.
Wałeczki dla niemowląt zapobiegające przekręcaniu się dziecka na plecy a co za tym idzie ryzyku zachłyśnięcia podczas snu
http://allegro.pl/bezpieczne-waleczki-dla-niemowlat-do-lozeczka-i4477675701.html

oraz ponoć rewelacyjny kosz na pieluchy dzięki któremu nie trzeba z bardzo śmierdzącą zawartością pieluch latać do śmietnika co chwila
http://allegro.pl/angelcare-pojemnik-kosz-na-zuzyte-pieluchy-wklad-i4499788819.html

może coś z tego Wam się przyda

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

tak sobie codziennie was podczytuje i ciesze sie ze u Was wszystko dobrze:)
ale natknełam sie na wypowiedzi o ciuszkach....i jak moge to dołoze swoje 3 gr :)
nie kupujcie za duzo ciuszków na rozmiar 56....bo jeśli urodzicie dziecko 56-57 cm to ciuszki stykną na tydzien....lepiej zaopatrzyc sie w rozmiary 62:) zawsze rękawek mozna podwinać...taka mała rada :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane ! Pozdrowienia z Turcji ! Mam tyle do przekazania i napisania ze az niemoge sie doczekac kiedy bede w domu ! Napisze tylko ze upaly mi sprzyjaja leżę nad morzem pod parasolem, zrobiliśmy z mężem już ponad 5 tys km i jutro jedziemy dalej. Z internetem kiepsko ale jak jestem w hotelu przynajmniej czytam was trochę i się cieszę ze u kazdej jest wdzystko ok i maluszki zdrowe ! Ja mam 7,4 kg wiecej po urlopie pewnie bedzie wiecej. Pozdrawiam wszystkie was kochane i napisze pewnie w środę lub czwartek jak będę w domu.

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki ponownie :)
właśnie odebrałam paczkę - rożek Gluck - rewelacja :) pięknie wykonany łatwy w użyciu :)
czekam na pozostałe paczki dla mojej Królewny... chyba wpadłam w nałóg zakupowy :)
te kosze na pieluchy patrzyłam ale ja z niego rezygnuję bo pryz sypialni mam łazienkę, w której jest kosz
z ubrankami to na 56 tez mam kilka reszta już 62 i czas zacząć na 68 kupować by nie przesadzać, chociaż sklep sklepowi pod względem rozmiarówki nierówny

patrzyłam ta kurtkę z bon prix ciażową i powiem wam, że jest na prawdę ciekawa.... kurcze gdyby coś jeszcze ktoś z moich znajomych chciał zamawiać to byłabym chętna.... chociaż trochę obawiam się czy będzie mi pasowała a wymiana i zwrot to nie lubię tak....

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :)

O koszu akurat wczoraj czytałam, ze to chyba zbedny wydatek, ale kazdy kupuje to co jemu pasuje :) Za to bardzo spodobały mi się te wałeczki i chyba zakup ich przemysle :)

Powodzenia na wizytach dziewczyny !!!

Megi, mam pytanko o położną. W Niemczech w ramach ubezpieczenia macie zapewnioną pomoc połoznej czy dodatkowo prywatnie sobie takie coś zapewniłas? w Polsce to chyba spora kwota ok 2000 zł z tego co gdzieś czytałam.

Co do kurteczki, wydaje się fajna, ale tez boje się kupowac bez przymiarki. Poza tym łudze się, że w grudniu jeszcze nie będzie zimy i jakoś dotrwam w rozpietych kurtkach :D :D :D

Marta A , super ze sie odezwałas ! Ciesze się, ze wszystko w porządku ! :) Odpoczywaj !

Nuria, super podejscie do glukometru ! hehe :) Powodzenia i głowa do góry !

Aleksandra, szafa podobna :) A co do łózeczka, ma 2 stopnie regulacji a czytalam w necie, że zaradni tatusiowie zrobili 3 stopnie regulacji :D a szczebelki ponoc jakims sposobem tez mozna wyjac :P

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny właśnie usiadłam by trochę odpocząć,od rana w ruchu odebrałam zamówione ubranka w smyku odwiedziłam ciucholand ale po za torebka gucci oryginalna nic nie kupiłam dla malucha szukam kombinezonu ale myślę ze jeszcze trochę za wcześnie na zimowe ubranka,potem sprzątanie mieszkanka i obiadek przygotować,wiec teraz relaks zajadam sie arbuzem mam nadzieje ze małemu tez smakuje bo ja go uwielbiam maż tylko zagładą do lodówki i patrzy kiedy zrobić świeży zakup,szperam w necie za łóżeczkiem i pościelą ale trudny wybór .Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciątka

Odnośnik do komentarza

jak już mowa o rogalach - czy uważacie że na prawdę są potrzebne czy do karmienia czy do pielęgnacji maluszka, bo ja właśnie się zastanawiam czy kupować, nawet patrzyłam Motherhood?

wypatrzyłam super kocyki dla maluszków, a że super ocieplane to mamy idealne rozwiązanie na zimowe spacerki z Maluszkami
podsyłam linka jakby któraś z was chciała skorzystać :)
http://www.thready.pl/kocyki-kolderki

Odnośnik do komentarza

Marta A.
Dobrze wiedzieć że u Ciebie wszystko w porządku :) Wracajcie bezpiecznie:)

MoniC
Co do baldachimu to jestem tego samego zdania co Ty i też zrezygnuję.

Maślak
Fajna kurtka:) Nawet bym się na nią skusiła.. Tylko boję się bez przymiarki, bo teraz tak się zmieniam, że sama nie wiem jaki rozm powinnam kupić.

Megi
To dobrze, że wszystko OK:)

Iza Majka
Masz prawo się tak czuć, więc nie martw się Kochana. Pojawienie się nowego członka rodziny to wyjątkowy moment i wbrew pozorom 9 miesięcy to wcale nie jest tak DUŻO czasu żeby się do tego przygotować. Musimy o 180 stopni zmienić całe swoje życie! Dosłownie wszystko się zmieni... I to naturalne że wielu rzeczy jeszcze nie wiemy. Zaufaj swojej intuicji i pomału wszystko sobie poukładasz:)

Ja mam podobnie do MoniC - zawsze wszystkim się przejmowałam, a teraz po prostu wiele "mi wolno" :P daje sobie taryfę ulgową. Zapomniałam o czymś, albo się zagapiłam - no trudno mam do tego prawo :) Poza tym wcześniej też swoje potrzeby odsuwałam na dalszy tor i w pierwszej kolejności uszczęśliwiałam innych, a teraz staram się słuchać siebie i nie robić nic na siłę.

Pateczka Vanesa
Jak Wasze wizyty?:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

KariKari
Na pewno nie są niezbędne, ale jak patrzę na moją siostrę to rzeczywiście bardzo się przydaje przy karmieniu piersią.. Ona ma właśnie Motherhood - KojeC ze Smyka, więc ja sobie kupiłam taką samą. Do spania jest niezastąpiona, także nawet jeśli przy Synku mi się nie przyda, to zakup uważam za udany :)
A ostatnio bylismy u kuzynki mojego K i też chwaliła bardzo poduchę, mówiła że tylko przy niej karmi. Z tym że ona miała zwykłą prostą taką jakby "I".

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewcynki juz po wizycie
mam mała anemie norma hemoglobiny od 12 ja mam 11
Mocz ok
mam brac zelazo co 2 dzien zeby nie było zaparc mam 7kg na plusie hehe
Pani doktor sama sie zdziwiła gdzie te 7 kg sie ukryło w brzuszku i w piersiach chyba mowiła zeby teraz nie wiecej niz 2kg co miesiac ! Mała zdrowa i bardzo ruchliwa :) za 2 tyg krzywa cukrowa ;/ tak ogolnie wszystko ok
Dzis wyszło takie sliczne zdjecie widac ładnie twarzyczke małej nosek oczka usteczka ah jak juz ja kocham mocno :) dzis kopała prawie cały dzien teraz spi chyba:)

Pateczka gratuluję córeczki :)

olusssia mam ta sama w kolorowe grochy jest mega wygodna :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...