Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

moja sunia to ukochany demon - śpi z nami przybierając ludzkie dziecięce pozy, tuli się do nas... nasz słodziak daje tyle radości ale czasami i nerwów jak broi - ale pocieszam się, że jak się Dzidzia pojawi to zmądrzeje i dorośnie akurat - myślę, że będzie się dzidzią opiekować i pilnować.... dlatego też od pierwszego dnia nie wolno gonić jak się dzidzia pojawi tylko stopniowo pozwalać oswajać się z nową sytuacją.... a teraz starać się wychowywać jak najlepiej :)
Madlenka - mamy przedsmak wychowania dziecka :) hihi

Odnośnik do komentarza

Hej, Hej! Ja już po USG no i moje przeczucie się sprawdziło, a kalendarz chiński co wklejała chyba Vanessa nie :) Będziemy mieli małą księżniczkę! Wybraliśmy już imiona : Aleksandra ( po moim dziadku) Ewa ( po mamie mojego męża) :) Oczywiście poleciałam na zakupy, ale z promocji dużo w smyk megastore to poszaleliśmy :) Dziś zabrałam męża ze szpitala, więc chcieliśmy trochę spędzić czasu na mieście. Fotki z usg nie wklejam bo mam tylko zdjęcia nóżek, główki z góry wiec nic za bardzo nie widać, ale mam też filmik to postaram się wrzucić może jutro :) Wstawiam zdjęcia moich zdobyczy, a za całość zapłaciliśmy ok 140zł! Super promocje! :)

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13210.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13211.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13212.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13213.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13214.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13215.jpg

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13216.jpg

Odnośnik do komentarza

Carolineee moje Gratki na córcie :)))) ciuszki sliczne mozemy szalec na maxa teraz z zakupami hehee :)

Moja bratowa jest na osttanich nogach juz 2 tyg do porodu zostało martwi sie bo miała wymaz przed porodem kazda z nas bedzie musiała miec na paciorkowca i wtszedł jej własnie dodatni musi dostac dozylnie kroplowke z antybiotykiem przed porodem zeby nie przeszło na dziecko paskudztwo jednym słowem ma strasznie nogi spuchniete ;/

Dobrze ze my w okresie zimowym bedziemy mialy poród i ogolnie koncowke bo teraz to naprawde jest męczarna widze po bratowej;/

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee super gratulacje!
U mnie też kalendarz chiński kompletnie się nie sprawdził :)

Nawiązując do poprzednich tematów mój mężczyzna jest ode mnie 1,5 roku młodszy :) i jest absolutnie zaangażowany, posiada wszelkie objawy ciążowe tak jak wcześniej posiadał wraz ze mną objawy menstruacyjne :)

Dzieci absolutnie najlepiej na świecie wychowują się z psami-nie ma porównania do wychowania bez nich.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee ciuszki superanckie - i tez jak dla mnie numerem jeden jest kombinezon :)

tak sobie dziś myślałam, że jak to nam czas leci, dopiero się poznawałyśmy pierwsze objawy opisywałyśmy a tu proszę półmetek... a za chwilę będzie pisać o objawach przepowiadających poród i będziemy chwalić się naszymi maluszkami.... leci oj leci ten czas niesamowicie

Odnośnik do komentarza

Muszę się Wam pochwalić, że mój synuś postanowił dzisiaj dać znać o sobie, lecz zdecydowanie mocniej niż 2 tyg temu. Siedziałam na fotelu i nagle poczułam takie delikatne puknięcie raz z jednej strony i za chwilę w innym miejscu. Normalnie w szoku jestem! :D
Myślałam, że to jeszcze za szybko, a tu proszę. :)

Carolineee- Gratuluję córci!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Witam ;) przez zamieszanie w pracy nie mogłam pisać ale postaram się poprawić;) Ja mam 27 lat a mój P 30 więc różnica to 3 lata i to dokładnie bo ja mam urodziny 25 a mój P 11 następnego miesiąca. czyli nawet znak mamy taki sam ;)
Osobiście myślę że różnica wieku nie ma żadnego znaczenia w związku. Bardziej chodzi o osób myślenia, dojrzałość i takie tam ;)

Carolineee Gratuluję córeczki ;) piękne rzeczy kupiłaś ;)

kati02 ale masz dobrze z mężem;) ja swojego chyba bym nie namówiła na naleśniki o północy ;)

maślak Gratuluję synka ;) nie załamuj się tylko ciesz że wszystko dobrze;) i oby tak dalej ;) Ja kiedyś też tylko dziewczynka i dziewczynka a potem stałam się fanką serialu rodzinka pl i doszłam do wniosku że chłopcy też są super ;) i pomyśl o starszym synku on będzie miał sie z kim bawić ;) Widzisz ile plusów i ile prezentów na dzień kobiet ;)

soqlka ja też choruję na mopsa i to już z 18 lat;) Jak byłam dzieckiem przeczytałam wiersz Konopnickiej o mopsach i od tamtej pory chce mieć mopsika ;) a jak już wreszcie zamieszkałam z moim P w doku z działką i mogłam się zdecydować na pieska odwlekałam monet kupna bo najpierw remont potem święta potem jeszcze coś a potem okazało się że jestem w ciąży i zdecydowaliśmy że poczekamy z pieskiem aż dziecko podrośnie.

magnoliam, magnoliam, Gabi super że z maleństwami wszystko dobrze ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluje wam waszych córeczek i synków :) Fajnie, że już wiecie.

Ja też marzyłam od początku o córeczce, ale wszyscy mówią, że to będzie chłopak i zaczynam się z tą myślą oswajać. Wizja małego Mikołaja materializuje się w moim myślach.

Ja przesądnie czekam z zakupami. Nie tylko ze względu na nieznaną płeć ale przed zajściem w ciąże miałam duże problemy zdrowotne, właściwie to była wizja, że nie zajdę w ciąże bez długotrwałego leczenia. Leczenie było ale na szczęście krótkie. Miałam też wcześniej poronienie, co prawda nie spodziewałam się wtedy ciąży ale ból był ogromny. Po prostu się boję. Ale zazdroszczę zakupów, piękne rzeczy. Nie mogę się już doczekać listopada wtedy planuje zakupowe szaleństwo ;)

Między mną a moim wybrankiem serca są 2 lata różnicy. On ma 27 a ja skończę w październiku 25. Zwariował na punkcie ciąży, chociaż czasem nie może ogarnąć moich humorów :) Ale stara się, chodzi ze mną na wizyty, wpatrzony w zdjęcia jak zaczarowany. Zaraz skanuje do komputera, wszystko opisuje. Wyciska mi soczki z marchwi i właściwie spełnia moje zachcianki więc nie mogę narzekać :D

Nie wiem jak wy ale ja byłam dziś kompletnie nie do życia. Chyba przez te upały ale czułam się jakby ktoś wyssał całą moją energię, nie miałam na nic siły. Maluch też chyba gorzej to znosi bo mniej aktywny. Aż się zaczęłam martwić. Ale teraz pobolewa mnie jak zawsze wieczorami więc wiem, że wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez jeszcze nic nie kupuje . Ja niewiem co bedzie ale ciagle mam wrazenie ze to chlopaczek i kazdy tak mowi . Ja bardzo schudlam na twarzy nogi ale brzuszek mam :) schudlam 15 kg lekarz mowi ze mialam z czego hehe no ale jakos mi tak dziwnie w brzuchu ale ruchow nieczuje albo nie umiem ich odroznic sama juz nie wiem . A co o moje J to jest odemnie rok mlodszy ma 20 a ja 21 . Wizyte mam 23 o 11 :) a za 2 tygodnie przyjdzie wynik amniocentezy . A co do psa polecam labladora najlepiej suczke :) cudowne psy opiekuncze i bardzo madre :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8599pc0zk42g1yct.png

Odnośnik do komentarza

Co do ruchów to powiem szczerze ze jakiś strasznych kopniakow nie czuję. Raczej przechodzacy prąd. A szczególnie jak sama popukam w brzuch to za chwilę w tym samym miejscu taki miłe mrowienie. Ale co lepsze potrafię wyczuć z której strony aktualnie znajduje sie dzieciątko. .. taka fajna twardość z tej strony. ....
A poza tym to dziś na kolacje w 2 min pochłonęłam makrele w sosie pomidorowym a za chwilę poprawiłam kilkoma łyżkami bitej śmietany z truskawkami. ... mąż zrobił oczy. I powiedział : "zaczyna się" ..... śmiałam się z 15 minut....

Odnośnik do komentarza

olusssia7 ja tez takie kupilam,
ale tylko bym mogla zabierac dzidziusia na döl albo na ogröd bo w pokoiku chce takie stabilniejsze ,normalne ze szczebelkami.
Carolineee zazdroszcze cörczki!
U nas od 3 dni leje jest zimno i ponuro az sie niechce wychodzic,chce sie tylko przy takiej pogodzie spac.
Przyszedl ten Labedz ta kolyska bardzo fajna z muzyka ale siedzonko ma rözowe pasowac niebedzie dla chlopczyka ale mi to wszystko jeno szybko z tego wyrosnie. Zauwazylam ze coraz czesciej chce mi sie jesc,niedobrze,niedobrze!

Odnośnik do komentarza

hej Gratulacje Mamusiom, ktore znaja plec swoich dzieciaczkow. Ja juz nie moge doczekac sie wyzyty... jeszcze ponad dwa tygodnie.

Ja mam 25 a moj wspanialy maz 32 :D, w poprzedniej ciazy tylismy razem, nasze zdjecie z dnia porodu to tragedia heh, teraz staram sie zdrowo odzywiac, gdyz nie chce miec +40 kg przy blizniakach;

tez mamy roczna suczke Yorka, wczesniej mialam Shih-Tzu i Amstafa, obydwa byli bardzo lagodni dla Vanessy, ale i ona ich nie meczyla, nigdy nie ciagala za ogon czy cos w tym stylu i zawsze pilnowalam zeby nikt tego nie robil, Shih tzu musialam pozegnac okolo 3 lat temu, gdyz mial kleszcza, a Amstafa w tamtym roku :( bardzo to przezywlalam i odrazu chcialam psa, moj maz sie nie zgadzal, ale postawialm go przed faktem iz jade do PL po psa bo nie wytrzymam z rozpaczy, to wolal juz mnie sam zawiesc :)uwazam, ze to bardzo dobre dla dziecka wychowywac sie z psem, moja corka wie jak postepowac i jak sie opiekowac psem, daje naprawede duzo dobrego :)

ja mam na plusie okolo 4kg, ale licze sie z tym ze bd olbrzymem :P

tez chcialabym juz robic zakupy :(( ale moj chce sie wstrzymac :/ obydwoje boimy sie i chcemy jeszcze troche poczekac, tzn ja bym juz mogla szalec, ale nawet nie wiem jakie szczeescia nosze pod sercem :)

a wozeczki ogladalyscie juz? jestescie ja jakies zdecydowane?

Odnośnik do komentarza

Gratuluję dziewczyny, że znacie już płeć dzieciątek. Ja poczekam jeszcze 2 tygodnie i mam nadzieję że maleństwo będzie współpracować :p

Ja już nie wiem ile mam na plusie. Pare dni temu było 59 kg, dzisiaj przy ważeniu 58,6. Coś mi się ciągle ta waga waha. No ale jakieś 2,5-3 kg na plusie jest.
Wczoraj pierwszy raz ktoś mi powiedział, że widać mój ciążowy brzuszek :) Tak miło mi się zrobiło.
Ja teraz będę szaleć zakupowo, ale niestety nie ubranka. Nowe mieszkanko jest prawie nie umeblowane i muszę kupić niemal wszystko, nawet lodówkę i pralkę :/

Któraś z was ma kota? Bo zastanawiam się jak mam ewentualnie przygotować moją kotkę na nowego członka rodziny. Poza tym, że nie zaniedbać jej. Oczywiście nie pozwolę jej wchodzić do łóżeczka dziecka. Do tej pory nie miała styczności z żadnymi dziećmi, więc nie wiem jak może zareagować...

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Strasznie dziś się rozpisałyście dziewczyny. Mam problem z zalogowaniem
Maślak trzecia będzie dziewczynka, nie ma bata :)
MłodaFasolka ja oglądałam wczorajszy mecz, piękny mecz. Dzisiejszy nie będzie taki :)
Marta A mój mąż też martwi się czy podoła, czy da radę z kasą na to wszystko. Martwi się o przyszłość swojego maluszka
Carolineee gratuluję córeczki, ładne imiona
Olusssia ładne łóżeczko kupiłaś
Iza-majka fajne połączeni kulinarne
Sylwunia06 rozglądałam się za wózkiem i za cenami. Bardzo podoba mi się w kolorze jasno zielonym i pomarańczowym. Łóżko będzie w kolorze białym. Z zakupowym szaleństwem zaczniemy szaleć w sierpniu/wrześniu
Mae my nie mamy kotka
Popijam teraz zimną wodę z lodem i cytryną i nic nie czuję :( Może jeszcze za wcześnie
My sprawimy sobie szczeniaczka dopiero na wiosnę. ja bym chciała rottweiler, bo są kochane i sama słodycz. Mąż nie lubi tych psów i chce albo wilczura albo wilczuro podobne.
Dziewczyny powiedźcie kiedy trzeba wybrać szpital i położną? Kiedy trzeba zapisać się do szkoły rodzenia. Czy są jakieś darmowe?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...