Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Marta a
Ah trzeba poczytac i sie dowiedziec. Nie wazne :) jak jest sie normalnym czlowiekiem to sie nalezy i to i to.

Lenson
Jaki ty masz brzuszek ladny :)

Ja moze jutro pstrykne jakies :)
Mialas isc na sesje brzuszkowa ale serio czuje sie jak slon i chyba nie bardzo mam na to ochote .

Odnośnik do komentarza

Megi fajne ubranka dostałaś. Fajnie, że po wizycie wszystko ok.
Mimi lepiej już nie będzie :) Coraz gorzej i ciężej będziemy się czuć. Nie będę kupować pościeli do wózka,mam 2 śpiworki.
Carolineee wczoraj na kolację wciągnęłam cały słoik śledzi z cebulką w occie, popiłam świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy. Z jakieś pół godz po lekko zemdliło mnie :)
Dand to może moja propozycja na kolację będzie lepsza haha
MłodaFasolka zdrówka życzę. U mnie cisza jak na razie ze skurczami przepowiadającymi. Aż popłakałam się czytając twojego linka, rzeczywiście poprawiło mi to humor, bo dziś jakiś dół dopadł mnie.
AgaPo cieszę się, że po wizycie wszystko ok.
RudaOpole fajnie, że jesteś już prawie gotowa do porodu. O u Ciebie w szpitalu można umówić się na cc, u mnie niestety nie :(
KariKari dzięki za mieszankę ziołową na pewno się przyda
nati8902 piękny kącik dla maluszka
Olusssia7 szkoda, że dziekan nie zgodził się.
Marta A cieszę się, że po wizycie wszystko ok. Ubranka piękne. Zastanawiam się nad kupnem mikołajowego ubranka, by zrobić małej zdjęcia do kalendarza
asiek25 fajnie, że po wizycie wszystko ok. No to już lada dzień powitacie swoją kruszynkę
111magda super, że z Fabiankiem wszystko jest ok i z mlekiem też :)
Lenson na sr mówili nam że można mieć manicure francuskie, nawet lekarze wolą haha. Zapisałam się na początek grudnia do fryzjerki na farbę i kosmetyczki na paznokietki. Trzeba zrobić się na bóstwo a co tam :) Piękne brzusio.
Dand fajnie, że po wizycie wszystko ok. Przynajmniej w święta pojesz sobie bez problemu :)
Iza-majka z gbs nie podpowiem, bo mam ujemny
Dziewczyny co kupiłyście do pielęgnacji pupci maluszka? Położne powiedziały aby coś wziąć, ale co???
My też mamy małą lodówkę i zamrażarkę, ale na litrowe lody zawsze musi być miejsce :))
Jestem po wizycie. Szyjka miękka, niestety nie zapytałam się czy nie skróciła się. Córeczka jest bardzo nisko ułożona dlatego nic dziwnego, że uciska mamusi pęcherz. Do łazienki latam ze 100x/24h :) Badania mam dobre. Ginka powiedziała, abym wytrzymała do końca listopada no i oczywiście mam się oszczędzać
Aabalik jak po wizycie?
śr - marysia1002, soqlka
czw - 4leks4ndr4
pt - Progosia

Odnośnik do komentarza

Gabi 82,
szyjka miekka czyli pracuje :))
ja mam wizyte w poniedziałek i już nie mogę się doczekac co sie zmieniło przez 2 tyg :D
Ja do pupki mam pare rzeczy na wypróbowanie : bambino z tlenkiem cynku, linomag i jakby coś się działo to sudocrem. Pewnie i tak skończy się tak, że będę używała mączki ziemniaczanej, bo najlepsza jest od lat :))

WIZYTY :
śr - marysia1002, soqlka
czw - 4leks4ndr4
pt - Progosia
pon - Lenson

Odnośnik do komentarza

asiek25- nie, zero plamien :)

MartaA- sama się dziwię, że ja tak mogę! a na plusie tylko 7kg! :D teraz sama z siebie się śmieję, ale wtedy to mi do śmiechu nie było :P

iza-majka- ja tez mamgbs dodatni, szukałam info skąd to sie bierze i nic nie ma... ;/

Gabi82- śledzie też kupiłam :D :D ja uwielbiam ze świeżą cebulą i śmietaną + sól i pieprz i gorące ziemniaczki do tego, albo czasami robie śmietane z majonezem, taki sos i do tego tez cebula i na śledziki - mniaamm! polecam spróbowac :)

Eh... pora spać. Pochwalę wam się, że pracuję nad sprzedażą internetową i jak będziecie chciały to wkleję wam link do mojego tak jak by sklepu na facebooku :) ale jak na razie muszę dokończyć nad tym pracę bo sporo jest przy tym zachodu :) A będą także rzeczy dla dzieci, więc może wam się coś spodoba! A tymczasem padam ze zmęczenia....

Jutro zaczynamwy 39tc!!!! Jupii :D Ola mogła by juz się urodzić... coraz bardziej mnie brzuch boli, a za to skurczy jak by mniej, albo po prostu są inne :P

Odnośnik do komentarza

hej :)
aasiak nie stresuj się, bo to tylko szkodzi. Staraj się myśleć o czymś innym :))
Gabi82 ja do pupci jak Nuria mam bepanthen, w razie mocniejszych odparzeń będę stosować sudocrem. Brat ma mi przywieźć z Niemiec też jakąś maść na odparzenia, ponoć tania a bardzo dobra, siostra bardzo chwaliła. Jak się dowiem jak się nazywa to wam napiszę, bo teraz nie pamiętam oczywiście.

Tak piszecie o tych śledziach a ja się zastanawiam jak to można jeść hehe nigdy nie lubiłam, ogólnie za rybami nie przepadam. Wczoraj złożyliśmy łóżeczko :)) Ale stoi na razie takie gołe, chyba nie ma sensu za szybko ubierać w pościel itp. skoro do terminu jeszcze ponad miesiąc. Za 2 tyg będę o tym myśleć, nie chcę żeby się kurzyło niepotrzebnie ;) Dzidzia swoimi rzeczami zajęła nam całą komodę :) Wczoraj w lidlu kupiłam bluzeczki 2 szt za 18 zł, wzięłam 2 różne kompleciki :D Rozmiary od 62 są. Też się zaopatrzyłam w mandarynki i pomarańcze bo w promocji po 2,99 sa :) Mandarynki brzydkie zielonkawe skórki maja ale w smaku rewelacja, pomarańcze również :)
Miłego dnia mamusie :))

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Asiak- moja gin mi mówiła, że jak więcej skurczy niż 3-4 na godzinę to nospe, a jak nie pomoże to na IP i tak do 37tc, a potem już można to olać :) ja bym chociaz zadzwoniła do gina i powiedziała jak jest bo jak mówisz, że szyjke masz już otwartą itd. to moze sie cos zaczac na poważnie, skurcze skracają i rozwierają szyjkę. a nad aktywność jak i zmniejszona aktywność dziecka powinna byc kontrolowana - nie chce straszyc ale lepiej sprawdzic, bo jeszcze chociaż z 2 tygodnie przydało by sie, zebys wytrzymała :)

Zaczynamy 39tc :D :D :D

Odnośnik do komentarza

aasiak oj chyba szykujesz się kolejna do porodu.... i tak jak dziewczynki radzą skonsultuj swój przypadek z lekarzem, nikt ci nie zabroni jechać na IP sprawdzić... na pewno cię nie odeślą a uspokoją
co do skurczy to u mnie pojawiają się w ciągu dnia kilka nieregularnych co jakiś czas - ból jak na okres trwają około minuty i w tym czasie brzusio twardnieje bardzo... gdyby pojawiły się regularne mogłabym się martwić, a takie to przedsmak i ćwiczenia mojej macicy przed bardzo ważnym wyzwaniem jakie ją czeka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...