Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Megi miłego czekania ;) teraz to już naprawdę może się zacząć w każdej chwili ;)

Iza majka super że wszystko dobrze i że synek roooooośnie;) na potęgę ;)

asiek25 więc jeszcze tydzień a potem niech się dzieje wola nieba ;) a torbę warto pakować ja dziś zaczęłam pakować swoje ;)

Mea dużo zdrówka i leć na zwolnienie odpocznij trochę bo za chwile będzie za późno ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

111magda- no ja leżałam na korytarzu, przy windzie praktycznie na przeciwko wejścia na tą sale operacyjną gdzie robią cesarki :P świetne to było, jak faceci tak dumnie czekali aż dzidziuś wyjedzie, a potem żona! cudowne chwile dla nich! :) Mam nadzieję, że tym razem dostane długie łóżko, normalne, bo ostatnio miałam najkrótsze jakie sie dało ( ok.180cm...) i noga mi zwisała :P chyba zastrzegę im, żeby mi dali to większe bo nie chce sie znów tak męczyć... nawet nóg nie mogłam wyprostować ;/ a coś czuję, że teraz mnie tak szybko już nie wypuszczą... Ty teraz leżysz na perinatologii tak? bo tak mi sie wydaje czytając twój wpis o cesarkach :P Mam nadzieję, że Cię szybko wypiszą. ostatnio dowiedziałam się, że trzymają 5 dni bo dopiero za taki okres czasu nfz im kase oddaje... eh ;//

MartaA- u mnie w sumie lepiej jak się mała teraz urodzi bo już ma pewnie z 3500g... a za 2-3 tygodnie to będzie z 5 kg :P

asiek- trochę dziwnie, że w 36 ale on zna stan twojej szyjki i w koncu to lekarz, więc powinien wiedziec co i jak :)

Meggi- no to chyba jednak ty się pierwsza rozpakujesz :D lataj po schodach i na porodówkę :D

Odnośnik do komentarza

A mi tak trochę smutno że Niunio nie szykuje się do wyjścia... tak bym chciała żeby choć troszkę jakieś oznaki porodu były. .. a tu nic a nic. No i to że jest spory to też mi daje do myślenia. Niby ja mała nie jestem ale wiadomo że im mniejsze dziecko tym łatwiej urodzić. No ale. Jakos będzie. Cieszę się że pozostałe dziewczynki też mają dobre wieści..

Odnośnik do komentarza

Caroline to wiem gdzie leżałaś i na którym łóżku, akurat tylko to jest wolne :) Ja też jestem wysoka i jak mnie zobaczyła położna to od razu powiedziała żebym szykować długie lóżko. Też jestem na korytarzu, na rogu tam gdzie zabiegowy. Dziś chcieli mnie przenieść do sali ale nie chciałam. Tu jest ciekawie i się zżyłam z dziewczynami

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki :)

Trzymałyscie chyb mocno kciuki bo mała jest głowka na dół :) NIe macie pojecia jakaa jestem szczesliwa :)
Juz na fotelu jak pani dr mnie badałą to swierdziła ze czuje głowke na dole :) a usg potwierdziło ::) moja lalunia mnie posłuchała i sie obrociła ale ja kocham :* :)
Szyjka zamnieta wysoko na 4 cm wiec nrazie sie nie zpowiada nic szybciej :) ale w kazdym momencie moze sie to zmienic:)
Pobrała mi dzis gbs z pochwy i odbytu zawiozłam do labolatorium zapłaciłam 30zł za tydz wyniki w pon ! pobranie troche nie przyjemne ale da sie przezyc :) nastepna wizyta 1 grudnia chyba ze sie cos zacznie dziac to na szpital prosto :)
na plusie 13 kg :) ale uwaga mała ma 2900kg przez oststanie 3.5 tyg przybrała 900gram hihiihi naprawde jak tak dalej bedzie to bedzie tez miała jakies 3800 zeby nie tylko 4 kg bo mam waskie biodra i porod był by ciezki pani dr powiedziała tak ze wolała bym tez szybciej urodzic w 38 tyg to miała by ok 3,5kg wiec akurat ....
Wyniki moczu i krwi idealne krew mi sie poprawiła na plus :) wiec suprer :)

Megiii tez mysleze teraz ty sie rozpakujesz :) super ze wszytko ok :)

Iza majka super ze wszystko ok po wizycie tez masz wszystko zamkniete wiec moze tez sie twojemu szkrabkowi nie spieszy jeszcze :)

Caroline fajnie z wszytko ok u ciebei moze jk ci zdejma passer to sie co zacznie :)

Asiek 25 no mysle tez ze jak ci sciagna paser to sie zacznie akcja moja gin powiedziała ze 36 tydz jest juz bezpieczny :) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale szalejecie same dobre wiadomosci!
Vanesa widzisz wszystko wyszlo prawidlowo tak jak sobie zyczylas,gratuluje!

Fasolka cos w tej kaszy mannie musi byc bo mnie wczoraj i pare dni temu dopadlo ze musialam sobie zrobic! Kakao mi przeszlo teraz manna!

iza majka ja tez bym juz chciala ale pewnie sie okaze ze te ktöre Maja Termin na poczatku grudnia beda ostatnie a te z koncöwki pierwsze! Samo zycie. 3300 na 37 tydzien jest chyba ok,maluchy rosna 250 gr tygodniowo.

Carolineee w tej sytuacji to niech juz wychodzi! Pewnie tez mala bedzie wysoka.

Megi to kajakiem do sklepu i spowrotem moze sie cos ruszy!

Mae do lözka sie wygrzewac!

asiek25 szyköj szyköj bo to moze byc nawet jutro. Super ze wszystko ok

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Widzę, że same dobre wiadomości u większości z Was, co bardzo cieszy. Dzieci rosną i układają się tak jak powinny.

Młoda Fasolko - zazdroszczę Ci tych rozmaitych zachcianek, a torcik smakowicie wygląda nic dziwnego, że Twoje maleństwo tak rośnie :-)

Dziewczyny ostatnio padało stwierdzenie, że nic nie dzieje się bez przyczyny i to się sprawdza. Ja jestem też zdania, że nasze maluszki wiedzą kiedy mają przyjść na świat i to one decydują kiedy to nastąpi. Medycyna idzie z postępem i wspomaga niedoskonałości natury ingerując w nią, dzięki czemu możemy się cieszyć z nowych istnień. Więc, że u jednych dziewczyn szyjki się otwierają i maleństwa szykują się do wyjścia to tak musi być.
Tak czy inaczej każda z nas zobaczy już niedługo swoje maleństwa, nieważne w jakim wieku ciążowym :-).

Dand - twoja historia dowodzi, że mimo wszelkich okoliczności każde życie cieszy i nie należy się załamywać, że Wasza walka o przyszłość Marysi przynosi rezultaty a to najważniejsze. Trzymam kciuki, żeby ten poród Gabrysi poszedł gładko i aby urodziła się zdrowa.

Dziewczyny chore życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Ja od kilku dni, nie mogę spać bo wszystko boli. Siedzenie i chodzenie też nie wpływa pozytywnie na mnie, bo to zaraz brzuch twardnieje i skurcze. Moja szyjka ostatno przez tydzień się skróciła o 8 mm, ale i tak jest długa bo ma 38 mm. Poproszę w środę jak będę na ktg, aby mój gin sprawdził długość.
Mały coraz bardziej uciska, źle mi się oddycha i jak do tej pory nie miałam zgagi to tak teraz mam, nawet po samej wodzie, jakaś masakra. Mam tylko nadzieję, że mój maluszek swój czas liczy innaczej jak ginekolog i postanowi wyjść szybciej.
Nawet już spakowałam torbę dla siebie i dziecka i mu mówię, że mamusia jest już gotowa na spotkanie :-).

MałgosiaK - ja nie mam żadnej plamy na języku więc nie pomogę :(

Ja też jestem ciekawa co u Sylwii i jej maluszków.

Dawno Jemtruskawki się nie odzywała.

Kowalcia mam nadzieję, że cukry po sterydach się unormowały.

życzę spokojnej i przespanej nocy

Odnośnik do komentarza

Mae tzn pod jakim względem przygotowana? Bo jeśli chodzi o wyprawkę i te sprawy to tak, ale jak się dowiedziałam że zaczyna się coś dziać to strach mnie ogarnął i niby już bym chciała, ale z drugiej strony jeszcze bym poczekała z tydzień :) Także to się tak tylko mówi że się chce, ale jak przychodzi co do czego to cykor coraz większy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Mae tzn pod jakim względem przygotowana? Bo jeśli chodzi o wyprawkę i te sprawy to tak, ale jak się dowiedziałam że zaczyna się coś dziać to strach mnie ogarnął i niby już bym chciała, ale z drugiej strony jeszcze bym poczekała z tydzień :) Także to się tak tylko mówi że się chce, ale jak przychodzi co do czego to cykor coraz większy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Mae tzn pod jakim względem przygotowana? Bo jeśli chodzi o wyprawkę i te sprawy to tak, ale jak się dowiedziałam że zaczyna się coś dziać to strach mnie ogarnął i niby już bym chciała, ale z drugiej strony jeszcze bym poczekała z tydzień :) Także to się tak tylko mówi że się chce, ale jak przychodzi co do czego to cykor coraz większy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny wstalam pompowac cycuszki i tak pomyslalam o was. Ktos sie rozpakowal oprocz mnie? Sorki ale nie mialam czasu czytac... Siostra zrobila mi niespodzianke i przujechala na weekend. Mnie wypisali w piatek ale i tak caly dzien w sxpitalu. Na szczescie moim maluszkom juz lepiej wczoraj obydwoje zostali wyciagnieci z inkubatorow i zabrani im rurki, infuzje. Do dwoch dni przeniosal na normalny oddzial i moge wrocic do szpitala dostaniemy pokoj i bd razem caly dzien :d Do domu bd mogli wrocic za 1-2
A zeby za dobrze nie bylo to moja prawie piecioletnia corka ma reke w gipsie po pache na 3 tygodnie ( po urodzinach u kolegi gdzie byly kregle dla dzieci, kula jej przygniotla a ona nawet nie zaplakala, bo bylo duzi chlopakow i sie wstydzila)

Zycze Wszystkim mamusiom szybkiego, lekkiego porodu :)

Wczesniej nie wstawialam zdjec bo za duzo tych kabelkow bylo...

Nie wiem czemu nie chca sie dodawac

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_19886.jpg

Odnośnik do komentarza

Sywlunia
Ale super ze maluszki dochodzą do siebie i jaka słodka twoja córcia i malutka taka:) oby szybko minęło i żebyście juz byli w domku wszyscy razem:) a córka dzielna dziewczyna i teraz oby reka szybko wróciła do sprawności :)
Dobrze ze sie odezwalas każda z nas ciekawa bo Ty pierwsza urodziłaś a my teraz wyczekujemy kolejnych :)
Super dziewczyny ze po wizytach wszystko jest dobrze maleństwa rosną , przekręcając sie i wszystko sie dobrze układa :) oby tak dalej
Ja tak nadrabiam ostatnie dni mnie nie było bo przyjaciółka przyleciała na kilka dni i super zawsze człowiek inaczej spędził czas ale niestety dzis juz odjechala wlasnie moj M zawiolz ja na lotnosko a ja sie rozbudzilam I postanowilam was poczytac:) ale Zaraz zmykam spać bo maleńka grzecznie tez sobie śpi :)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

sylwunia ale super ze wszystko w porzadku i ze maluszki zdrowe i za 2 tyg bedziecie w domku słodka kruszynka :)pozdrawiam :)

dzis mała dała mi pospac :) tylko 2 razy na siku wstałam :)

Tez juz mam torbe spakowana do szpitala jeszcze tylko musze naszykowac dla dziecka ale torba dla dziecka zostaje w domu dopiero jak tatus po nas przyjedzie do szpitala to ja zabierze do szpitala dla dziecka potrzebne sa tylko pampersy i husteczki :) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Vanessa- super, że mała już dobrze ułożona! :)

MartaA- pewnie będzie wysoka :P ale mama fotograf to jej zrobi portfolio i na modelkę wyśle hehehehe :D

MałgosiaK- co do plamy na języku to może pleśniawka, albo afta? popytaj w aptece to Ci pani coś doradzi :)

111magda- mnie też teraz strach obleciał, jak sobie pomyśle, że za 2 dni może się coś zacząć dziać to `trzęsę portkami` :D :D :D no ale tego nie unikniemy :)

Sylwunia- super fotka! cieszę się, że już niedługo maluszki będą z wami w domku! :)

Wczoraj wieczorem mała dawała popisy, że aż mnie zginało... dzis rano to samo! :P Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Mae zdrowka zycze i idz na L4
Vanesa super ze coreczka przekrecila sie no i ciesze sie ze wszystko ok. Grzeczna z niej dziewczynka, posluchala sie mamusi i cioc :)
Sylwunia cudna Valentina, jaka czurpynka na glowce. Starsza coreczka bardzo dzielna.
W nocy nie zlicze ile razy wstawalam na siusiu. Obudzilam sie o 7 i po snie. Teraz leze bo znowu czuje pachwiny. Nie wiem czy Gabrysia przyczynia sie do tego czy cos sie dzieje. nie wiem czy drugi raz brac nospe. W sumie biore ja 2x1 wg zalecen lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...