Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Vanessa wlasnie od kilku dni tak mnie boli brzuszek jak wczesniej nie bolal. Tzn w ogole wczesniej mnie nie bolal. Np dzisiaj mnie raz złapało taki bol okresowy :/
Ale nie długo i przeszedł.
juz sama nie wiem co myślec w poniedziałek rano dzwonię do gin i zobaczymy! Zastanawiam sie tylko czy takie bóle nie spowodują skrócenia sie jeszcze bardziej szyjki :/
Ech

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania do Was, czy to macie, albo miałyście?
Od kilku dni mam mrowienie koło prawego kolana, trwa ok 2 min. Samo przechodzi. Jest o różnych porach dnia
Po drugie to czuje ucisk, napięcie (nie umiem tego określić) pod pierwszym żebrem z prawej strony. Dziś jakąś godzinę temu ciężko było mi się ułożyć. Przeszło samo po kilku minutach. Może Gabrysia tak się układa, sama już nie wiem
Nuria dopisałam Ciebie do zestawienia wizyt
Madlenka skontaktuj się ze swoim gin ws tych bóli
Wizyty w tym tyg
pon - KariKari, Vanesa, Pateczka
czw - Gabi, Madlenka, Nuria
pt - MłodaFasolka
sb - marysia1002

Odnośnik do komentarza

Vanesa zdecydowanie lepiej ale katar też mnie męczy tylko teraz taki zatykający co mnie do szału doprowadza-najcięższe są noce
Madlenka a bierzesz magnez i nospe? Bo to jest pierwsza pomoc przy skurczach. Takie bóle okresowe są na tym etapie nieprawidłowe. Magnez i nospa to coś co Ci nie zaszkodzi więc ja bym na Twoim miejscu wzięła jeśli nie możesz się skontaktować z lekarzem.I przede wszystkim masz LEŻEĆ I SIĘ NIE DENERWOWAĆ.

Gabi mrowienie to kwestia krążenia które jest teraz upośledzone. Ja nie mam pod kolanem ale mam masakre z rękami które puchną, drętwieją i wszystko na raz. Żebrem bym się nie przejmowała bo wygląda to na klasyczny wybryk dzidzi :)

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny :)
My jutro mamy pierwszą rocznic,e ślubu i mąż zabiera mnie do Krakowa na wycieczkę :) bardzo się cieszę, pogoda też ładna. A dzisiaj mieliśmy gości rodzice i dziadkowie, teraz odpoczywam. Wczoraj przygotowałam wszystko i dzisiaj zmęczona jestem :/
Madlenka nie miałam takich bóli, nie pomogę Ci niestety. też chciałam nagrać mała, ale cwaniara wyczuje, ze aparat w dłoni i przestaje
karikari super fura, mężuś się wczuwa. a pieskowi się podobalo?
Gabi nie miałam takich bóli, często drętwieją mi teraz ręcę albo noga
Nuria moja kolezanka, ktora kupowala w pepco powiedziala ze ubranka sa zanizone. a w smyku rozmiarowka jest normalna.
Carolinee ładny pokoik masz urządzony
111magda współczuje z nerkami
izamajka pochwal się swoją fura

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Super! Tyle człowiek napisze a tu nagle znika ! Grrrr!!!

Hej! Ja dzisiaj stanowczo przesadziłam z porządkami w domu... Wyprałam narożnik, na błysk łazienkę, 3 pralki prania, ogarnęłam sypialnię i zaczęłam robić gołąbki, ale zabrakło mi już siły więc tylko podgotowałam kapustę na jutro. Tak zaczął mnie boleć krzyż, że musiałam się położyć i jak padłam po 16 tak dopiero niedawno wstałam. Mąż mówił, że 2 razy mnie budził bo chrapałam :p He he chociaż raz ja dla odmiany :D

Gabi- Co do kolana, ja tak nie miałam jak Ty, ale z kolei co raz częściej boli mnie prawe biodro i promieniuje do kolana. A co do żeber, może faktycznie malutka Ci się tam rozłożyła. :) Czytałam, że od 32 tygodnia co raz częściej będziemy odczuwać ból żeber...

Madlenka- Magnez i nospa! A jak dalej będzie bolało na Ip. Lepiej dmuchać na zimne... Mnie dzisiaj też raz zabolał brzuch jak na @ ale serio za mocno dałam sobie w kość porządkami. Więc usiadłam i poczekałam, na szczęscie się nie powtórzyło.

Kari- Super zestawik dla maleńkiej! :) Udanej kolacji!

Carolinee- Udanej imprezy!

Mae- Obrazek idealny na nasz etap :D

Nuria- Możliwe, że Pepco ma coś nie tak z tymi rozmiarami ja kupowałam na 62 bodziaki z dł. rękawkiem i jak porównałam z 62 chociażby z Tesco to różnica jest szczególnie patrząc po rękawkach, Pepco ma krótsze.

111Magda- niezła przygoda z tą krwią, a co do bólu nerek nie zazdroszczę Ci bo wiem co to za ból! Sama mam piasek w nerkach i póki co jest spokój, ale lekarz ma to na uwadze.
A z drugiej strony to dobrze, że to nic z maleństwem i Tobą. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki :) Po takich życzeniach, na pewno będzie super imprezka :P Właśnie zapakowałam ładnie prezent, chociaż zapakowanie półkola w papier... no nie było zbyt dobrym pomysłem, ale tu i tam zagiełam i jest ładnie :)

Padam po zakupach... ale mam przynajmniej z głowy na cały tydzien :D W Tesco oglądałam ubranka, ale w sumie nie podobało mi sie nic z tych przecenionych... a szkoda bo ceny fajne. Za to upatrzyłam sobie zestawik bluzeczka ze spódniczką idealny na święta, taki dla małej elegantki :D I coś podobnego zakupię, ale już jak się urodzi, żebym wiedziała jaki rozmiar itd.

Jutro może przed wyjściem uda mi się jeszcze fotkę wrzucić, bo do kościoła raczej się nie będę wybierać ( fakt.. mam 100 m od domu... ) jakoś mam przeczucie, że źle by się to skonczyło i szybko bym stamtąd wyszła... ;/ Więc odpuszcze sobie, a pojadę na samo przyjęcie.

Chyba cos miałam jeszcze napisać... ale w sumie to wypadło mi z głowy :P

Odnośnik do komentarza

witam was dziewczynki ponownie :)
my już o kolacji - byliśmy w prawdziwej chińskiej restauracji, ale męża danie go nie powaliło... moje za to rewelacja :) fajnie taką randkę sobie urządzić we dwoje jak kiedyś :)
z wózkiem to ja chciałam by w pudełku poleżał jeszcze byłby czas rozpakować :) ale chciał złożyć to złożył i strasznie widzę się nim podkręcił hehe uczy się nową brykę powozić zanim zmienimy nasz samochodzik :) a psinka siedziała grzecznie więc chyba też jej się podobało :)
kurcze jak dziś mi się gazowanego chce.... a coli to już wogóle chodzi za mną jak cień.... ajjjj... pół szklaneczki rano wypiłam ale chce mi się jeszcze...
111magda zdrówka życzę
carolineee - udanej zabawy i także siły i zdrówka :)

Odnośnik do komentarza

KariKari - bardzo ładny masz wózek. Jedo Fyn jak widzę? Oglądaliśmy ten model w sklepie, ale wtedy żaden sprzedawca do nas nie miał czasu podejść. Po pół godziny czekania na jakąś pomoc daliśmy sobie spokój. A żałuję, bo sama nie potrafiłam rozbierać wózka na części pierwsze i oceniać. A teraz mamy dylemat co kupić bo tak naprawdę obejrzeliśmy tylko jeden wózek na żywo i tyle. I tak naprawdę nie mam żadnego porównania z innymi.
111magda - współczuję choroby :( Dobrze, że ostatecznie udałaś się na IP. Mam nadzieję, że szybko Cię wyleczą i wypuszczą do domu.
Madlenka - tak jak piszą dziewczyny, nie powinny skurcze bolec. Jeśli tak jest to koniecznie skonsultuj z lekarzem. A tymczasem magnez i nospa.
Gabi - mi nic nie cierpło do tej pory. Ale za to żebra mnie pobolewają, szczególnie jak dłużej posiedzę na krześle. Koleżanka mi mówiła, że to też może być kwestia działania hormonu relaksyny, że się więzadła i mięśnie luzują. I wtedy szkielet jest bardziej miękki i podatny, no i też bardziej reaguje bólem. Może coś w tym jest.

Kurcze, jest 4 w nocy a ja nie mogę zasnąć. Złapałam doła wieczorem i teraz mam :/ Nie potrafię przestać myśleć o problemach. Ostatnio przeczytałam że w trzecim trymestrze może pojawić się chęć uporządkowaniem spraw zawodowych i prywatnych, szukanie stabilizacji. No i chyba właśnie to przeżywam teraz jakoś ze zdwojoną siła.
Już 3 raz w ciągu ostatnich dwóch tygodni śni mi się bezrobocie mojego męża. I zaczęło mnie to przytłaczać. Miałam nadzieję, że przed porodem znajdzie jakąś pracę, a tu zostały 2 miesiące i nic. Ja niedługo przejdę na urlop macierzyński i co? Będziemy oboje w domu siedzieć w niemowlakiem? Żyjemy z mojej pensji, ale świadczenia na macierzyńskim będę mieć niższe :/ Nie wiem ile dokładnie dostanę zasiłku, na życie nam na pewno starczy ale nic ponadto. Czuję się taka bezsilna w tym wszystkim. Mijają dni, tygodnie, miesiące a sytuacja się nie zmienia. Ehhh...

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Mae my byliśmy w dużym sklepie gdzie poprosiła sprzedawcę o prezentację tych które w internecie patrzyliśmy i te które by polecał. No i co ważne dał nam bardzo cenną wskazówkę, by nie sugerować się ceną wózka a jego funkcjonalnością. No i producent - Polski -hihi :) dobre bo Polskie więc trzeba wspierać takie firmy. Podobno ta firm Navington na którego byłam wręcz zdecydowała okazał się w realu nie tym czego oczekiwałam. I tak zrobiliśmy. Polecił nam właśnie Jedo oraz Baby Design. No i wtedy zaczęłam go maglować dlaczego te proponuje i czym się różnią. No i funkcjami były prawie identyczne - różnica w jakości wykonania i jedną ważną rzeczą czyli regulacją amortyzacji wózka. Wróciliśmy do domku by przemyśleć i poczytać opinie i zwyciężył Jedo. A co ważne nie musiałam dostawać instrukcji by umieć go złożyć. :) No i producent - Polski -hihi :) dobre bo Polskie więc trzeba wspierać takie firmy. Podobno ta firma produkowała wózki w którym kiedyś wszystkie dzieci się wychowywały więc mają doświadczenie. Jedyne co to po złożeniu troszkę miejsca w bagażniku zajmuje, że koła trzeba zdejmować, ale to sekunda roboty jest. Ale i tak w planach jest zmiana auta więc dodatkowa motywacja :) ja już nawet wybrałam samochodzik, którym chcę jeździć :)

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Nie było mnie z 2 dni a tu jak zawsze kilka stron do nadrobienia i super ze jest takie miejsce :) ja na szczęście pokonałam chorobę i nie dałam sie rozwinąć bardziej a kochany maz skakał wokół nas:)
111magda
Wracaj szybko do zdrowia i do domku
Kari
Super wózek jak przegladalam to w Polsce jest bardzo duzy wybór wózków bo i duzo polskich producentów . Wozek wyglada extra jesli jeszcze jest funkcjonalny to juz super:)
Madlenka
Ja nie mam skurczy ale jak dziewczyny radzą jak cis to najlepiej konsultacja z lekarzem zawsze lepiej sie skonsultować.oby do grudnia:)
Gabi
Tak to z ciaza bywa widac ze każda jakieś rożne dolegliwości łapią. Ale to moze byc kwestia krążenia ktore teraz działa na pełnych obrotach a i malwnstwa gdzieś nóżek położa cZy główkę opra i juz nas gdzieś kłuje. Moja bratowa miała bol żeber ale ona była szczupła i jej sie rozchodziły jak mały rósł moze i u ciebie byc podobnie.
Marta89
Wszystkiego Naj z okazji rocznicy duzo miłości i szczęścia na każdy dzień :)
Mae
Głowa do góry rozumiem jak najbardziej twoje obawy ja tez nieraz takie mam. Fakt ze oboje z mężem pracujemy ale ostatnio obcięli mu pensji a teraz firma powoli widac ze sie kończy wiec ma zamiar zmienić prace ale znow przez agencje wiec duża różnica finansowa niż do tej była :/ a tu na maciezynskim płaca śmieszne pieniądze bede miała z polowe tego co zarabiam:/ mam nadzieje ze damy rade i Wam równie zycze zeby sie tak zdaZylo fajnie ze maz niedługo znajdzie prace:)
Dziewczyny pokoiki ktore pokazaliście super uwielbiał oglądać zdjęcia ktore wrzucacie pokoi wozkow ubranek to wszystko takie słodkie:)
Ja dzis miałam pobudkę o 4 rano pierwszy raz Hania mnie obudziła tak szalała i poczułam głód :) wiec zjadłam banana pochodzilam po domu zeby unikać i po 5 znow sen :) wiec miałam dawkę tego co bedzie za 2 miesiące :)
Dziewczęta zycze wam zdrowia, udanych imprez i udanego wypoczynku niedzielnego :)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :)

Dziekuje za rady,lekarz mi mowil ze jak bedzie powyżej 10 skurczy w ciagu dnia to dzwonić i jechac do IP. Ale jutro z rana Zadzwonie skonsultować co i jak. Na razie sie uspokoiło uffff :)

Kochane, czy wy tez tyle możecie spac? Ja ostatnio to wstaje o 11 nawet 12! I powiem Wam ze mogłabym tak spac i spac! Co prawda zasypiam zazwyczaj ok 11/12. Chyba dolegliwości I trymestru wracają bo wtedy tez tak mogłam spac ;) no nic najwyraźniej tego potrzebuje mój organizm :)

Tak wydawało mi sie ze mam malo ciuszków dla mojej królewny ale wczoraj poodcinalam metki i poukładałam sobie co mamy i stwierdziłam ze nie jest złe :D fajnie tak uporządkować, przynajmniej wiem co musze dokupić :)
Wy tu juz widze szalejrcie,wszystko wyprane,wyprasowane super :)

Miłej niedzieli :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Agapro super ze sie nie rozchorowalas:) moja coreczka tez często mnie budzi w nocy,chyba nabiera coraz wiecej sił i masy bo coraz mocniej sie kreci :) czuje jak nozkami,raczkami i dupka sie kreci :)

Magda111 biedna.. Trzymaj sie tam!!

Mea
Współczuje takiej sytuacji :( nie jestem w stanie wyobrazic sobie co czujesz.. Ale życzę Ci zeby wszystko sie ułożyło a maz znalazł prace!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dziewczyny za inf ws żebra i mrowienia. Powiem o tym gin na najbliższej wizycie
Dziś nasza mała akrobatka wyginała swoje ciało, przez co mój brzuch przybierał różne kształty. Czasami tak mi naciągała skórę, ze aż bolało :) Teraz leże i odpoczywam
MłodaFasolka mówisz gołąbki, uwielbiam je. Kochana nie szalej tak w domu, to nie sztafeta. Odpoczywaj więcej!
111magda o kurcze, dobrze, że jesteś pod fachową opieką
KariKari a wiesz, że wczoraj późnym wieczorem miałam ochotę na colę. Niestety nie było chętnych by pójść po nią
Mae wiem, że łatwo jest mi mówić, ale nie martw się, będzie dobrze. Mąż na pewno znajdzie pracę. U nas też nie jest łatwo, przerażają nas wydatki po porodzie. Martwimy się czy podołamy
Madlenka ja wprost przeciwnie, ja mało śpię. Ok 22 padam, bo nie śpię już od 5-6 :( Nie liczę już ile razy wstaje do łazienki
Nuria niestety nie pomogę Ci, bo my dostaliśmy wózek peg perego

Odnośnik do komentarza

Hej!

Gołąbki się pichcą w garnku, zaraz zrobię sosik pomidorkowy mniam mniam :D I muszę się pochwalić, że to są moje pierwsze gołąbki, które zrobiłam od A do Z sama... Małżeństwo wymaga rozwijania się w wielu kierunkach. :)

Co do nocy miałam straszną, krzyż dawał mi strasznie znać o sobie. A na złość co chwilę chciało mi się siusiu. :/ Do 4 wyłam z bólu, aż w końcu musiałam wziąć Apap i tak zasnęłam koło 5. Za to po spałam sobie do 13 :p

Mae- Strasznie Ci kochana współczuję tej sytuacji... I nie dziwię się, że się martwisz. Ale głowa do góry! Będzie dobrze! :*

Madlenka- Dobrze, że jest ok. :) Tak, ja też ostatnio mam napady snu, spała bym i spała. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
111magda - współczuję bólu ale dobrze, że jesteś pod fachową opieką, wracaj szybko do zdrowia

KariKari - ja ze dwa dni temu miałam taką ochotę na colę i kupiłam sobie taką bez cukru, ale niestety nie dane mi było jej wypić, bo mój syn był pierwszy. Taka byłam zła, na szczęście miałam wodę gazowaną co prawda to nie było to ale bąbelki były

Mae - mam nadzieję, że wszystko Wam się jakoś ułoży, nie martw się na zapas, bo to zaszkodzi i Tobie i dziecku, każda z nas ma zmiany nastrojów bo hormony w nas "buzują"

Madlenka - ja również śpię mało, tak jak Gabi82 padam szybko a rano jak wstaję do toalety to nie mogę już zasnąć

Nuria - niestety ale też nie mogę Ci pomóc w wyborze wózka, bo jeszcze go nie mam

Młoda Fasolka - ale mi smaka narobiłaś na gołąbki, chyba jutro też zrobię sobie

miłego popołudnia życzę...

Odnośnik do komentarza

Nuria
Ja mam wózek coletto matteo(wrzucam fotke). ustaliłam sobie swoje kryteria i wg nich szukałam wózka..:) przede wszystkim chciałam żeby był lekki, zwrotny, na pompowanych kołach, z teleskopową rączką i z obrotowym siedziskiem o 360 stopni., łatwo się składa. poza tym i gondola i spacerówka mi odpowiadają w tym modelu, więc wybór padł właśnie na coletto.
A co do kataru, to od jakiegoś czasu zaczęłam używać roztwór wody morskiej i poczułam mega ulgę! wreszcie swobodniej oddycham w nocy:) a woda morska jest bezpieczna dla nas :)

111 magda
wracaj do zdrówka!!

Mae
chciałabym Ci napisać coś konstruktywnego, ale nawet nie wiem co.. Ja mimo stabilnej sytuacji często czuję niepokój i mam różne obawy, więc rozumiem że w Waszej trudnej sytuacji martwisz się o wiele bardziej.. Staraj się nie myśleć o problemach kochana i nie pisać żadnych czarnych scenariuszy. wiem, że to najgłupsze co można powiedzieć, ale nie przychodzi mi do głowy żadna złota rada.. z całego serca zycze żeby Wam się wszystko poukładało.

Madlenka
Mi też wracają dolegliwości z pierwszego trym..

Co do bólu brzucha dziewczyny, to ja na wpisie ze szpitala mam w zaleceniach żeby nospe brać AŻ 3 x 2 tabletki! jak za często brzuszek nie twardnieje i poza tym bólem nic więcej nie niepokoi, to próbujcie może właśnie nospą się ratować.. ? :)

Coraz bardziej mnie boli wszystko w nocy.. plecy, podbrzusze, pachwiny.... A w ciągu dnia jak się po coś schylę to później mam problem z powróceniem do pionu :P :/

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18223.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki :) dzis u nas przepiekna pogoda 24 stopnie lato :) bylismy z mezem na obiadku bo nie chciało mi sie nic dzis robic wczoraj czułam sie jeszcze srednio oosłabiona i katar dokuczał ale zapodałam sobie swiesy imbir potarty z rumiankiem i miodem lipowym i cytryna wycisnieta cała i dzis czuje sie o wiele juz lepiej nawet w nocy tylko raz sie obudziłam a poprzednie 4 nieprzespane masakra ale juz dobrze wiec sie ciesze ;)

Madlenka super ze juz u Ciebie ok :)

Młoda Fasolcia chce gołabka ummm ale mi narobiłas smaka :)
Podaje Ci super przepis na sos do gołabkow zgapiłam kiedys od Makłowicza i nie jadłam lepszego spróbuj:

Woda sol pieprz maga zagotuj przecier pomidorowy według uznania zalezy jaki gar robisz im wiecej tym lepiej poł kostki masła tam wrzuc głowke czosnku posiekaj zagesc maka zeby był gesty i smietana i na koiec co daje temu sosu najlepszy smak to peczek zielonej pietruszki zanuz w tym sosie razem z łodygami i odstaw na godz pietruszka daje smak i aromat cały i czosnek!
pyszny ten sos nie jadłam lepszego :)

Mae współczuje sytuacji ale badz dobrej mysli pewnie maz znajdzie cos :)

Nuria ja mam Cam cortinee kolor kremowy włoska firma kolekcja 2014 przechodzi na 2015 bo bardzo dobrze sie sprzedaje i jest bardzo wygodny bezpieczny bardzo sie fajnie prowadzi ma duza gndole jest 3w1 wklejam zdjecie wózka i linka .

http://allegro.pl/cam-cortina-x3-tris-evolution-2014-trojkolowy-3kol-i4620621226.html

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18229.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Witam wszystkie mamusie w ten piękny, słoneczny i cieplutki dzionek:)

Wczoraj mnie nie było, bo byłam cały dzień u siostry. Mamy 50 km do siebie i nie widzimy się za często :( Przywiozłam od niej całą mega reklamówe ciuszków :D Teraz tylko muszę kupić odpowiedni proszek i będzie pranko :D Chyba ze 3 automaty tego wyjdą. Ciuszki po chłopcu ale strasznie dużo tych malutkich miała w neutralnych kolorach czyli biel, żólty beżowy czy kremowy. Jestem bardzo zadowolona :) Ze 3 komplety wzięłam nawet niebieskie, a w zasadzie tak delikatnie błękitne. Były takie śliczne że nie mogłam się oprzeć. Od czasu do czasu dziewczynka chyba też może być ubrana w błękit:) To nie to samo co róż u chłopaka pomyślałam. Dostałam nawet 2 kombinezony, jeden z nóżkami a drugi taki cały. I "bet" do chrztu hehehe. Niemodne ale stwierdziłam, że do wózka włożę, żeby było odświętnie a w kościele to wiadomo, że w tym nie będę wyciągać. Jutro postaram się wrzucić parę fotek moich zdobyczy.
Co do spania to ja też od tygodnia jakoś mam z tym problem. Dzisiaj np. obudziłam się o 3 i zasnęłam ponownie dopiero o 6 :( i po 7 znowu pobudka i po spaniu już. Jak leżę to czuję cały czas takie ciągnięcie czy mrowienie w pachwinach i kroku. Masakraaa. Wczoraj zasnęłam na prawym boku i jak o 3 wstałam do wc to cały ten prawy bok mi zesztywniał i bolał. A jak się znowu położyłam to tej prawej nogi do góry nie moglam podciągnąć bo bolało pod brzuchem z prawej strony i w pachwinie. Po kilku minutach mogłam już to zrobić normalnie.
Dziś samotny wieczorek mężuś przed chwilą pojechał właśnie na nocke :(

Nasze chore mamusie wracajcie szybko do zdrówka, 111magda dobrze, że udałaś się do szpitala.
Mae wszystko się ułoży na pewno z czasem. Mój mąż przed ślubem jakiś czas też chyba z 4 miesiące był bez pracy bo chciał sobie ulepszyć... A od 1,5 roku ma złotą robote bo w państwówce. Więc warto było czekać:)
Madlenka zazdroszczę spania :P

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...