Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś cholerstwo panuje ;/ Oby wam wszystko szybko przeszło dziewczyny!

Zrobiłam wam fotki wstępne pokoiku, jeszcze nie jest dokonczony ostatecznie ale już zaczyna powoli, powoli wyglądać :) Macie fotki mojej organizacji w szafie, wanienka stoi na stelażu od kosza mojżesza i zamiast kupować dodatkowy stelaż będziemy używać tego do wanienki :) Kosz jest w częściach pierwszych, więc w komplecie zrobię wam fotkę za 3-4 tygodnie :)

Najadłam się na sniadanie parówek z ketchupem... a miałam zacząć jeść małymi porcjami, żeby tak duzo teraz miesięcznie nie przybierać... tylko jak to zrobic, jak mi się rano tak jeść chce? ;/

U mnie mała od 27tc obrócona główką w dół i to już raczej się nie zmieni :P Chyba za późno? oby!!! :D

Co do wymazów to mi nic gin nie mówiła, ale pewnie 30.10 na wizycie będzie robić.

U mnie nadal słoneczko! :)

Z gemini dostałam tylko meila, że zamówienie w trakcie realizacji... wiec chyba jeszcze nie wysłali?

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie i u mnie dzis duza poprawa przespałam noc bez potów i trzęsawek tylko 2 razy obudziałam sie zeby krople do nosa za aplikowac i wydmuchac nos ! dzis znacznie juz lepiej ! Ostatnie 3 dni to była jakas masakra niby gardło bolało 1 dzien ale osłabienie straszne i katar naszczescie obyło sie bez tabletek i lekarst tylko krople quixx woda z oceanu atlantyckiekigo z minerałami działa bo działa napewno nei tak jak krople do nosa .....mam nadzieje ze od dzi juz lepiej bedzie :)
Dzis na obiadek robie placki ziemniaczane bo chodza za mna juz tyl czasu i łososia jakos tą rybke uwielbiam i rosołek :)
POgoda u nas przepiekna dzis 22 stopnie :)

Kari kari moja mała tez jeszcze sie nie obruciła a w niedziele juz 31 tydz koncze ! W pon mam wizyte wiec zoacze jak jest uzłozona al e czuje ja w poprzek mam nadzieje ze sie obruci głowka w dół bo tez nie chiałą bym cesarki !

Sylwunia piekne dzieciątka :)

Natia skontatktuj sie z lekarzem jak ci nie przejdzie ....

RudaOpole trzymam kciuki by było wszytko ok odpocznic j sobie 2 dni w spa :)

Marysiu piekny brzusio taki subtelny:)

Carolineee tez czuje taki lek przed porodem chyba juz próbuje sobie wyobrazic jak to bedzie wygladac heheh

Do rosmana chyba dzis popedze po te pieluszki :)

Wstawiam zdjęcie i mojego brzucholka :) Miłego dnia :) 31 tydz )

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18106.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Maślak - wymaz miałam robiony na ostatniej wizycie - moja pani doktor sprawdzała jakich badań brakuje mi do porodu więc zrobiłyśmy by mieć już komplet
Natia - do lekarza powinnaś iść - ból bólem ale nie taki jak go opisujesz... musisz na Siebie uważać
Carolineee - tak twoja przesyłeczka z gemini jeszcze do Ciebie nie wystartowała... musisz cierpliwie poczekać... mają tyle zamówień, że tak to długo trwa

u mnie dziś Malutka leniwie.... chyba dlatego, że nie leżę tylko chodzę i ciągle coś robię.....
pogoda cudowna :)

Odnośnik do komentarza

MoniC współczuję tech nocnych sensacji, pewnie jakiś wirus panuje;(, super że mąż wraca tydzień to juz naprawdę można się stęsknić;)
Maslak super ze się odzywasz, podziwiam cię i agepo ze jeszcze pracujecie. Super ze waga nie szaleje;) tak trzymać;) co do wymazow to jeszcze nie wiem ale robiłam w ciąży 2 razy czystość pochwy a na szkole rodzenia mówili że jeszcze jeden wyraz się robi na jakąś bakterie ale nie pamiętam jak się nazywa.

Natiaa jeśli te sensację się powtórza to warto skonsultować je z lekarzem. A kiedy masz wizytę?

Vanesa placki ziemniaczane moje ulubione, zawsze mam na nie ochotę;), nawet jak jesteśmy nad morzem to P zamawia rybę a ja placki; ) uwielbiam;)
Elegancki brzuszek prezentujesz;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Wracam dzisiaj do żywych...

Panuje wirus i widzę, że nie tylko u nas. Jak złapało mnie w środę w nocy tak przeszło dopiero dzisiaj, przeszło o tyle, że mogę się napić spokojnie wody i jej nie zwrócić. Wczoraj dzwoniłam do lekarza co mam zrobić, żeby się nie odwodnić kazał pić na siłę a jak nie przejdzie to do szpitala, no i wieczorem pojechaliśmy na IP dostałam kroplówkę i pierwszy raz miałam robione KTG. Maluch na szczęście cały czas dawał znać, że jest ok. To był horror! Nic jeść nic pić i zgaga po wymiotach a w głowie to miałam helikopter jak po dobrej imprezie... Także dziewczyny dbajcie o siebie i oby żadnej już to cholerstwo nie dopadło!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa super brzusio :)
Marysia to będzie czułe przywitanie…. Romantycznie i gorąco :)
Carolineee – no to już widzę przygotowana na przyjście Malutkiej. No i dałaś mi do myślenia ile to trzeba nam na początek pieluch… hmmm….
Młoda Fasolka zdrówka życzę i dobrze, że to cholerstwo odpuszcza już…
A my dziewczynki musimy uważać bo wirus na nas czyha… a my nie możemy się mu poddać :)

Odnośnik do komentarza

Vanessa- Super brzusio. I dobrze, że czujesz się już lepiej! :)

Caroline- Piękny kącik ma Twoja królewna :) Ja jeszcze czekam na naklejki i jak już nasz kącik będzie gotowy to też wstawię fotkę.

RudaOpole- Trzymaj się w tym szpitalu! Oby było wszystko ok.

Maślak- Witaj ! :) Dobrze, że u Was wszycho ok. Co do wymazu ja miałam robiony na poprzedniej wizycie 2 tyg. temu.

Co do ułożenia malucha, nie mam pojęcia jak jest ułożony teraz... Niby mniej więcej czuję kiedy się przekręca, ale raz czuję nóżki/rączki nad pępkiem, a za chwilę czuję niżej a jeszcze za chwilę przy pęcherzu. Także ciężko nadążyć. W przyszły piątek się okaże. :)

Wyciągnęłam rano wszystkie rzeczy malucha i doszłam do wniosku, że mamy wszystko oprócz wózka, ale cierpliwie czekamy... Za ok. 2 tyg powinien dojść. :]
Jeszcze tylko termometr, spisałam sobie nazwy które podawałyście, jak już któraś z Was przetestuje, to dajcie znać czy dobry. :)
Sterylizatora nie kupuję na 100% Co do laktatora zobaczę jeszcze, jak będzie potrzebny to mam już wybrany. Jedynie podgrzewacz do butelek kupię ze względu na męża, bo biedactwo się denerwuje, że sobie nie poradzi z podgrzewaniem pokarmu jak ja będę w szkole. :]

Miałam brać się w weekend za pranie, ale wezmę się od poniedziałku, zapowiadają u nas 25C! Więc ładnie wszystko wyniosę na ogród i niech schnie. Dzisiaj aż duszno jest normalnie jakby na burzę jakąś...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Dziś spotkałam w sklepie znajomą. .. no i takie tam pogaduchy i pyta się mnie na kiedy termin. .. ja odp 1.12 a ona na to że też miała termin na 4.12 tylko 2013 a urodziła hm... 1.11!!!!! Aż mi się nogi ugięły. .. niunio oczywiście ok... ale jak sobie pomyślę że np może złapać za 2 tyg???? Ojojoj... oczywiście nie zakładam że tak będzie no ale.... heheh

Odnośnik do komentarza

mimi- na 99% to, to. :)

iza-majka- Do mojego mężusia dopiero dzisiaj dotarło, że tak na prawdę to zostało już niewiele czasu, ciągle powtarzał, że jeszcze mamy czas, mamy czas a tu jakby nie patrzeć zaraz połowa października zaraz wszystkich świętych i połowa listopada. Te z Nas które mają termin na początek grudnia to mogą rozpakować się nawet w połowie listopada! :D Ale oczywiście życzę nam tych 37-38 tygodni !
Ja mimo, że mam termin na 26.12 to spakuję Nas już w 33 tygodniu. Dla spokoju. :]

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki myslłam jeszcze zby zakupic mleko i miec w domku w razie czego gdybym nie miała pokarmu albo gdybym musiała miec cc po cc nie zawsze jest pokarm myslałayscie jakie mleko bedziecie podawac na wypadek kiedy nie bedziecie miały pokarmu albo jak bedzie go mało ???

Polecam zakupic tez krople niemieckie sab-simplex bardzo skuteczne na kolki i herbatke koperkowa mi ciocia posłała z niemiec ale sa tez dostepne w sklepach z chemia z niemiec bratowa tez podała malutiej i ja reka odjoł ! Te nasze nic nie pomagały jej ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee to mnie uspokoiłaś bo jak zobaczyłam twoją galerię to wydało mi się że ja mam mało. Ja mam 3 paczki tych zielonych pampers w rozmiarze 1 i jedna paczkę Premium Care. Chusteczek mam 4 paczki. Na początek starczy.
Barszczyk wyszedł genialnie.... czyżbym w ciąży miała lepszy smak :)
Padłam dziś - nic a nic dziś nie leżałam.... muszę to nadrobić bo nogi odmawiają posłuszeństwa :)

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka- No ja tak myślę, że koło 19 listopada się rozpakuję... to będzie ukonczony 37 tydzień, więc już praktycznie blisko, obym tylko wytrzymała do tego 37tc :P Torba jeszcze nie spakowana, ale już prawie, prawie- czekam na przesyłkę i spakuję, żeby sobie stała grzecznie w szafie i czekała na swoją kolej :) Więc myślę, że na początku 34tc będę już pakować.

Co do staników, to zależy jaki masz rozmiar :P W Tesco do karmienia widziałam do rozmiaru F, jak dla mnie to już są duże piersi :P ( pewnie dlatego, że ja zawsze C nosiłam... teraz D ) A próbowałaś pytać w typowo bieliźniarskich sklepach typu La Senza, albo coś w tym stylu? Może w odzieży ciążowej też coś mają z takich większych :)

Co do takiego jak by wyczuwania bicia serca na brzuchu- to nie czkawka, a zwiększone ukrwienie macicy i większy przepływ krwi :P Też to czuję, a czkawkę czuje się inaczej, to takie regularne pukanie w jedym miejscu, takie kopniaki ale troche bardziej delikatne chociaż zdarzają się i solidniejsze :P I tak kilka razy czasami 2-3 czasami 5-6 szt :)

Zauważyłam, że kopniaków czuję coraz mniej od jakiegoś czasu, a w zamian dostaję rozciąganie, wypinanie, a kształty mojego brzucha są komiczne przy tym :P

Odnośnik do komentarza

KariKari- no to masz więcej pampersiaków niż ja :D Jeszcze myślę, żeby dokupić małą paczkę do szpitala, ale chyba sobie daruję i po prostu połowę dużej paczki odłoże w domu, a połowę zabiorę ze sobą :)

Narobiłaś mi smaku na barszcz z uszkami... aż chyba wymęczę mame, żeby mi uszek ulepiła i barszczyk taki wigilijny z grzybkiem zrobiła :D Oj... aż się głodna zrobiłam! A dopiero jadłam pancakes, bo też mi sie chciało :D

Vanesa35- tez myślałam o mleku, ale to w szpitalu się okaże co i jak i najwyżej w drodze powrotnej ze szpitala się zakupi, albo zawsze można zadzwonić do męża i poprosić i zakup. Bo w sumie to nie wiadomo czy będziemy miały pokarm, czy nie, a jeśli będziemy to będzie stało i się marnowało? Lepiej poczekać :) Co do kropelek to ja na razie się wstrzymam bo można podawać i tak po 6tygodniu dopiero... ale herbatkę koperkową zakupię :) Ale chyba taką zwykłą do parzenia, a nie tą granulowaną.. chociaż może i taką i taką :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...