Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Lenson
przykro mi z powodu Twojego Taty. mimo że to rok wiem że stratę przeżywa się dłużej i głębiej..
Też wolę być nacięta niż pęknąć.. Już raczej nastawiłam się na to że mnie natną i ewentulanie się przyjemnie zaskoczę jeśli nie

Nuria
Dobrze że się zdrzemnełaś:) Ja też trochę poleżałam, szczerze mówiąc to cały dzień dziś mam na maksa leniwy.. jedynie mały spacer zaliczyliśmy z K.
To miałaś szczęście, że zostałaś szybciej "obsłużona". Ja dziś czekałam godzinę w poczekalni.. i jeszcze było za mało miejsc siedzących, tak że co chwile jakaś jedna lub dwie osoby stały i pierwszy raz w życiu nie ustąpiłam nikomu miejsca. było mi słabo i marzyłam już o śniadaniu.. Siedziałam wygodnie i czułam na sobie wrogie spojrzenia .. No jak ja śmiałam siedzieć i nie wpuścić kogoś innego? Dodam tylko że nie jakąś starszą osobę tylko kobiety w średnim wieku, raczej młode koło 40..

Młoda Fasolka
Wczoraj mi przyszło zamówienie z tej apteki:) kupiłam bo polecałyście.. i naprawdę dużo zaoszczędziłam w porównaniu z miejscowymi stacjonarnymi aptekami.
A co do płynu to pachnie hmmm (nie wiem czy umiem opisać:P pracuje w drogerii-perfumerii a mam problem z opisaniem zapachu,chyba na L4 wyszłam z wprawy;p) taki bardzo delikatny, mam wrażenie że mydlany.. i może delikatnie przebija jakaś kwiatowa nutka. Ale ogólnie kojarzy się z zapachem jakichś dziecięcych kosmetyków do pielęgnacji:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka powiem Ci szczerze, że jeszcze nie zastanawiałam się nad produktami do prania. Dziś też ugotowałam duży gar kompotu z antonówek z miętą. Pychotka
Lenson znieczulica jest olbrzymia, zwłaszcza u kobiet. Zaobserwowałam, że jak widzą stojącą w kolejce ciężarną to zrobią dziwną minę i odwracają się, udając, że nie widzą. U mnie w bloku facet nad nami specjalnie pali na balkonie. Cały dym leci do nas. Jak wyraziłam swoje zdanie to zaczął jeszcze bardziej kopcić. Dym teraz bardzo mi przeszkadza, a nie chcę truć naszego maleństwa. Zdąży się jeszcze nawdychać. Pocieszę Cię, mam tak samo z teściową, my będziemy musieli do niej przyjechać z wnuczkiem, ona nie przyjedzie. Jak usłyszałam czy pokaże dziecko to szczęka mi opadała. No comment. Mam nadzieję, że jednak będzie przyjeżdżać.
Bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty. U mnie idzie 4 rok jak taty nie ma. A teraz jeszcze większy jest smutek, bo wiem że nie mógł doczekać się wnuczka/wnuczki. Nie raz łza mi poleci
Marysia śliczny brzuszek. Kciuki zaciśnięte i oczywiście czekamy na wieści z wizyty

Odnośnik do komentarza

Witajcie – kilka godzin mnie nie było a tu tyle do nadrobienia
Lenson – ja to bym chyba aferę zrobiła z tą kobieta palącą – niech nie pali go po bo co lepszy efekt gdyby go zjadła i się nim zapchała wręcz babsko… co za ludzie co za znieczulica…. Wszędzie
Z niezauważaniem ciężarnych to mam to samo ludzie nas nie chcą widzieć, bo co musieliby postać chwilę dłużej w kolejce… ja tak ostatnio w markecie… stałam w mega długiej kolejce a pani przy kasie mówi że jak tą panią obsłuży to ja mam bez kolejki podejść i szybko mnie obsłuży bo miałam mało rzeczy, a ludzie w tej kolejce aż się pieniło od nich ze złości…. Zapytałam grzecznie czy mogę to chamsko powiedzieli że tak, no i oczywiście im wszystkim podziękowałam na koniec za „przepuszczenie” (choć nie mięli innego wyjścia… chyba głupi im się zrobiło
Dziewczynki – ja nie będę kombinować z proszkami – Lovela i koniec…. Sprawdzony
No właśnie apteka geminid muszę też jeszcze trochę rzeczy sobie zamówić dla Niuni i dla siebie i męża bo ceny mają genialne
Co do podejścia rodziców i teściów do ciąży to moi rodzice się mega cieszą i codziennie dzwonią pytają ja się czujemy i są z nami na odległość (dzieli nas 140 km). Teściowie – no to tu różnie – teściowa dba o mnie gotuje bym ja leżała i odpoczywała sobie. Pyta jak się czuję, po każdej wizycie chce wiedzieć jak sprawy się mają i widać że się martwi i cieszy, że wnusie wymarzona będzie miała. Teścio zawsze powściągliwy był do ludzi i tak samo teraz. Czasem zapyta o samopoczucie i jest opiekuńczy dla Nas a czasem nie zauważa, że jestem ciąży nawet. Pracujemy w jednym miejscu i oprócz swojej firmy to prowadzę też jego firmy biuro i jemu wydaje się ze do końca do ostatniego dnia ciąży będę pracować – czyli wychodzę z firmy i prosto do porodu… ajjj – w końcu to nie praca fizyczna jak stwierdził. Ale ja nie mogę ryzykować i w tej sytuacji co jest musze leżeć co średnio mu się podoba bo pojawia mu się problem kto zajmie się biurem. I jeszcze jak czasem powie dzieciak zamiast dziecko to wtedy mój mąż piany dostaje i mu zwraca uwagę… ogólnie to super człowiek, któremu dużo zawdzięczamy ale z charakteru choleryk więc dwie twarze… no wyżaliłam się…
Marysia powodzenia – mocno trzymam kciuki… i czekamy na wieści
Ja po powrocie z firmy dziś padłam – położyłam się troszkę odpocząć a obudziłam się po 3 godzinach…. Teraz chwile posiedzę, potem kąpiel i znów do łóżeczka…
A fotkę brzusia to machnę Wam może jutro i wstawię :)
Od kilku dni dokucza mi straszny ból piersi – szczególnie lewej – że siedzę i trzymam się z Anią bo sutek rwie – ale nic nie wycieka z niego… dziś muszę dokładnie wymasować kremem na piersi

Odnośnik do komentarza

Olussia- Właśnie też poczytałam o Loveli, że potrafi uczulić, ale wydaje mi się, że każda chemia ma swoje ciemne strony i jasne strony. Ja zamówię balsamy do prania Dzidziusia i próbkę proszku dzidziusia. I zamówię mały proszek z Loveli i zobaczymy :) Tak samo jest przecież z pampersami dla jednych tylko i wyłącznie 'Pampers' a dla innych 'Pampers' to złooo :D

Dlatego ja będę próbować po trochę wszystkiego co mnie interesuje szukając ideału :D

Marysia- Daj znać co i jak po wizycie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Co do proszków i płynów to ja sie zdecyduję na ten, który będzie miał ładniejszy zapach, więc jak dla mnie zdecydowanie Lovela :)

Ta apteka jest super, za mój femibion płace 56zł, a tam jest za 38zł chyba! super, zamówię kilka opakowan od razu na `zaś` dla dzidziusia kilka rzeczy też kupię, ale to jeszcze troszkę :P Jutro idę na małe zakupki `kosmetyczne` pampersiaki, chusteczki i inne bajery :D

Odnośnik do komentarza

Olusssia Ty i tabelka jesteście nie ocenione ! :) ja u siebie staram się na bieżąco aktualizować.

Dzięki za wsparcie. Bardzo mi cięzko bez taty, zwłaszcza, że nie doczekał się na wnuka ode mnie :(((generalnie, odcinam sie ciagle od mysli, że go nie ma, na cmentarz też rzadko jeźdżę, bo mi najprościej w świecie ciężko, wiem że potrzeba czasu, dużo czasu..

Marysia, czy Ty jeszcze jakiś czas temu nie pisałaś, że brzuszka u Ciebie nie widać, hihi? sliczny jest :)
I obrączka się pieknie na palcu uwidoczniła !!!

Co do proszku, to ja dostałamlovele od siostry, bo jej została po córce. Czy potrzebne są dwa rodzaje proszku dla dzieci w sensie do białego i koloru? wydaje mi się, że przy ciuszkach dziecięcych to zbyteczne, ale moge sie mylić. Siostry też mi mówiły, że do prania dziedziecych ubranek nie używac żadnych płynów do płukania, płukanie w wodzie najlepsze !

Kari - Twój teść troche podobny do mojej tesciowej - dokladnie, niby ok super, ale choleryczka znerwicowana i te dwie twarze własnie.. No, ale na szczescie nie zyje z nia na co dzien :D Za to żałuje, ze teścia nie mogę mieć na codzien, jest cudownym człowiekiem !!! Miód na serce moje :) G mówi, że on to mnie jak córke rodzoną kocha i uwielbia i na prawdę szczerze to czuje z jego strony.
Kari, jeszcze jesli o [iersi, to mam tak samo !!! ciągle w reku lewa piers podtrzymuję, bo tak boli i ciągnie ;///

Odnośnik do komentarza

Nuria te naklejki sa swietne :)
MłodaFasolka super prezencik
Lenson znam ten bol, mi tez zostala tylko mama, ktora w dodatku widzialam 3 lata temu, mam nadzieje ze bd mogly sie spotkac w te wakacjee, co do prania w wodzie.. ja bym tak nie mogla bez plynu do plukania, te ciuchy sa wogole inne, zawsze mozna kupic jakis sensitiv czy dla alergikow

Vanesa 35 niemieckie plyny sa bardziej wydatniejsze niz polskie, bo polskie sa slabiej koncetrowane, sa inne wymogi pl co do plynow a inne maja niemcy, ja tez bd persila sensitiv uzywalam i cale zycie lenor

ale tak jak pisalyscie jedne dzieci sa bardziej podatne drugie nie, tak samo jak na kosmetyki, johnsons , czy pampers, ja uzywalam i bylo ok jeszcze kosmetyki z mustelli tez byly w porzadku,
kiedys lekarz powiedzial zeby gotowac taki kisielek z maki i wody i dodawac do wanienki, mi to sie nie podobalo, moj maz kapal mala i to gotowal, ale nigdy nie miala uczulenia, ani zadych krostek, wysypek, jakis powaznych odparzen od momentu gdy sie urodzila a moj chyba z kilka miesiecy to praktykowal

oj a wasze brzuszki jak porosly :D bardzo ladne

Odnośnik do komentarza

Elciaaaa pociesze Cie ja na siusiu czasami latam co pol godziny. Strasznie meczace to jest. Ogolnie juz od ok m-ca tak mam. W nocy wstaje kilka razy ;( Maz to czasami smieje sie, bo to dla niego zabawna sytuacja. Najgorzej jest jak musze, przeturlam sie na bok by wstac z lozka a tu kregoslup jeszcze o sobie przypomina. Ledwo co wstaje i zlamana w pol drepcze jak babinka stuletnia do lazienki. Jak wychodze z domu to najpierw na miescie ustalam pozycje lazienek i wtedy robie zakupki.
To tez moja pierwsza ciaza. Od dwoch dni coreczka jest spokojniejsza. Nie kopie caly dzien. Pewnie dlatego ze jestem nie wyspana i migrene mam.
Obudzilam sie na siku przed 6 i po snie brrrr. Glowa oczywiscie boli caly czas ;((((

Odnośnik do komentarza

Lenson oj tak brzuszek urósł ; ) jak zobaczyłam ostatnio dodane zdjęcia chyba z 24 tygodnia i teraz to sama w sxoku jestem;)

Ja jestem po wizycie miałam wczoraj napisać ale późno wróciłam, wizyta z 20; 40 przesunęła się na 21 wiec w domu bylam dopiero przed 22:(
Ale co do wizyty to wszystko dobrze( moje przeczucia się sprawdziły) szyjka długa, a sam Kubuś w 27 tygodniu i 4 dniu waży 1360 gram. Więc mały grubasek z tego Puchatka;), nsstepna wizyta dopiero 18 października.

Gabi współczuję migreny mnie tylko wczoraj głowa bolała i przez to cały dzień był strasznie męczący;(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Marysia gratuluje pomyślnej wizyty-w końcu jakieś dobre wieści.
Ja zaraz ruszam do lekarza i szczerze to po tych wszystkich krótkich szyjkach i innych problemach że jadę z dużym niepokojem na tą wizytę. Wyniki krwi i moczu mam całkiem nieźle, ciekawe jak szyjka.

Lenson co do proszku kolorowego i białek=go to jest taka potrzeba o ile zależy Ci na niespieraniu się kolorowych ubrań :) po prostu. nie ma takiego wymogu absolutnie.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...