Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Olussia masz racje, trzeba byc przygotowana bo nigdy nie wiadomo kiedy sie trafi do szpitala a dzieciaczki w 7 miesiacu tez sie rodza !
U nas w Tesco nie ma nic ciekawego wiec butelki i smoczki zamawiam na allegro :)
Przyjechałam z pracy zjadłam obiadek i teraz odpoczywam też wstawie zdjęcie brzucholka póżniej :)
Dziewczynki wstawiajcie zdjeca brzuszków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Heeeeeeeeeeej!
Jestem po wizycie i moje szczęście waży całe 0,5 kg! :D Lekarz posprawdzał serduszko, brzuszek, płucka, móżdżek, moją macicę, i wszystko jest w najlepszym porządku wg wielkości maluszka mam już 22tc i lekarz powiedział, że jak dobrze pójdzie to maluch wykluje się przed świętami. Wg OM mam 26.12 a wg dzisiejszego usg 24.12 sama Wigilia :D Maluszek znowu nie pokazał co ma między nóżkami bo się zsunął za kość. Ale dawał takie kopniaki, że aż dziwię się, że jeszcze go nie czuje :)

Lekarz obejrzał moje piersi powiedział, że nie ma się czym martwić bo nawet jak trochę krwi z siarą wyleci to normalne, bo piersi szybko rosną i się zmieniają. Jestem taaaaka szczęśliwa :D

I jeszcze moja kuzynka przywiozła mi 2 worki ciuszków większość nie używana po swoim synku. Nawet jakby przypadkiem urodziła się córeczka to mam kolejne 2 worki ciuszków dla dziewczynki. :D I w sumie po przeglądnięciu ciuszków mam całą wyprawkę do szpitala i na pierwsze 2tyg. Tych małych. Muszę jedynie kupić czapeczki i łapki nie drapki. :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14864.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14865.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka bardzo się cieszę, że Maluszek zdrowy :)
Vanesa nie bierz na allegro butelek, kup sobie w sklepie internetowym jakimś - tam może być taniej a może i jeszcze inne rzeczy upatrzysz sobie. Ja zamawiałam większą paczkę przez http://fifi-toys.com/
tam brałam butelki, smoczki, podgrzewacz do butelek i dla siebie parę rzeczy po porodzie - warto przejrzeć co mają - szybka wysyłka

Olusia - z wyprawką masz rację - w życiu różnie bywa i może być tak, że będziemy musiały leżeć bo będziemy bez sił i nie będzie nam się chciało biegać po sklepach.... wiadomo nie zakładamy negatywnego scenariusza, ale musimy być przygotowane za wczasu na wszelkie ewentualności.... chociaż w dzisiejszych czasach sklepy internetowe są niezastąpione - ceny o wiele niższe niż w stacjonarnych....
ja z wyprawką już mam bardzo dużo i jestem spokojna, że ze wszystkim zdążę i będę miała potem czas by odpoczywać, układać i przygotowywać się do najważniejszej roli... ja już nie mam siły chodzić i powróciła moja rwa kulszowa więc nie wie co będzie dalej a na pewno nie chcę by wyprawkę mi ktoś kupował bo ja nie będę mogła....
kupowanie rzeczy dla mojej Królewny to taka radość niesamowita i nie pozwolę nikomu mi jej odebrać :)
dziś kupiłam komodę na ubranka i fotel do karmienia.... w weekend przemeblowanie i rozstawienie w kąciku Malutkiej mojej... a z czasem dostawi się łóżeczko....

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka, super że wszystko ok. Co do płci to wiem coś o czekaniu, ale najwazniejsze że zdrowy bobasek :))

Kari, pytałaś kto ma wizytę w tym tygodniu. Ja, ja ! W końcu minęło ponad tych 5 tygodni :D w piątek mam wizytę !
Już odliczam !

Marta89, ja jeszcze nie zdecydowałam czy butle tomme tippe czy avent :)
Super, ze wszystko na usg wyszlo ok ! :)

Co do wyprawki, my z G zdecydowalismy, że od września działamy. Najlepiej jakbysmy już płec znali to będzie też łatwiej.

Nuria, czytalam w necie, ze z przeziebieniem mozna krzywa robic. W piatek mam wizyte i chce juz miec to z glowy, bo to dla mnie wyprawa przez cale 3miasto specjalnie, bo tylko w jednym laboratorium to robia ;/

Odnośnik do komentarza

Lenson ja tez do swojej wizyty nie mogę się doczekać... jeszcze wtorek, środa i czwartek....
mówiąc szczerze chciałabym by byłą to końcówka ciąży by moja Królewna była gotowa do narodzin, bym mogła ją przytulić już....
mam takie chwile jeszcze mimo kompletowania wyprawki, że nie mogę uwierzyć, że niedługo będzie nas trójka...
to niesamowite, że nie widziałam jeszcze swojej córeczki nie mogłam jej przytulić i pocałować, a mimo to bardzo ją kocham i oddałabym za nią życie...

Odnośnik do komentarza

KariKari, spokojnie :) jeszcze troche. Moja znajoma urodziła 6 tygodni temu i mówi, że mam na maxa teraz korzystać i wypoczywać, bo po nardzinach bedzie z tym duzy problem. Przede wszystkim z wysypianiem sie. Także moje drogie spimyyy heheh :)

Mam pytanko : Czy któras słyszała cos o wózkach Jedo ?? http://allegro.pl/mega-zestaw-wozek-jedo-fyn-classic-2w1-5xgratis-i4495219601.html już sama nie wiem jaki ten wózek wybrac :( mój mi oczywiscie nie pomoze, bo sie nie zna i cale zakupy na mojej glowie.

Odnośnik do komentarza

Jestem po moich pierwszych zajęciach w szkole rodzenia!
Wybrałam przyszpitalną, w wybranym przeze mnie szpitalu.
Jestem baaardzo zadowolona. Polecam. 10 spotkań przez 5 tygodni.
Zajęcia tylko utwierdziły mnie co do słuszności wyboru szpitala ze względu na jego personel.
Cieszę się również że załapałam się na ten turnus a nie ten pod koniec września ze względu na rozmiar mojego brzucha, bo jednak poćwiczyć trochę tam trzeba. W domu też ćwiczę, ale jednak gimnastyka na sali przy ludziach to co innego.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki, cieszę się, że wszystko super na wizytach! :)

KariKari- szybko się uwijasz z wyprawką! a ten link do sklepu fajny, zaczełam właśnie szperać :)

Nie wiem czy pisałam, ale dostałam dziś meila, że nadano paczkę z łóżeczkiem :D więc jutro powinno być, no chyba, że opóźni się do środy, to będzie prezent na rozpoczęty 26 tydzien i tak o to wkraczamy już prawie w 3 trymestr! :)

Odnośnik do komentarza

Młoda fasolką gratuluję udanej wizyty :)

Dziewczyny a ja wpadłam w panikę! Wiem, że to głupie ale właśnie dotarło do mnie, że to już połowa 6 mc!!! Zaraz będzie 7... Zawsze tak tygodniami rozmyślałam i miałam wrażenie, że jeszcze tyle czasu. A tu wyprawka nie ogarnięta, nawet listy jeszcze nie zrobiłam. Oglądałam dziś butelki ale tylko namieszałam sobie w głowie. Niby juz coś mam kupione ale jeszcze tyle mi brakuje. Jutro robię listę!

Za to dziś rano zapisałam się już do szkoły rodzenia :) Razem z moim K. będziemy chodzić od 08.09. W poniedziałki zajęcia dla par a w środy gimnastyka dla kobiet i tak przez 10 tygodni. Już się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza

no tak.. czas niesamowicie szybko leci... dopiero czekałyśmy na pojawienie się ciążowego brzuszka, potem poznania płci, teraz kopniaczki a już niektóre z nas wkraczają w trzeci trymestr :)
Monic spokojnie nie panikuj - masz czas jeszcze tak późno nie jest.. może być tak, że jedna wizyta w sklepie i bach połowa wyprawki kupiona :)
Carolineee ja już dużo mam bo jestem niecierpliwa i lubię mieć wcześniej.. poza tym później będę szukać mebli do domu i ogólnie aranżować sobie wnętrza więc zajęcie będę miała do ostatniego dnia
Młoda fasolka super że w końcu się doczekałaś :) oby częściej takie kopniaczki bo wiadomo że przyszłej mamie sprawiają dużo radości :)

Odnośnik do komentarza

kari dzięki za linka sklepowego naprawde mozna troche poszperac i cos kupic :)
Młoda fasolka super uczucie pierwszy kopniaczek :) ja miałam 1 prawdziwego kopniaczka dokładnie w 20 tyg :)teraz sa regularnie codziennie :)
Mi jeszcze brakuje butelek smoczkow nakładki na piersi laktatora i czapeczek bawelnianych i zimowych :)wózka łózeczka wanienki przewijaka heheh ale wózek juz wybrany i łóżeczko też wiec tylko kwestia kliknac na kup teraz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia jak przeczytałam twoją wiadomość o plamieniu bardzo się przestraszylam. Bardzo się cieszę że wszystko dobrze się skończyło;) i oby tak dalej;). Dziewczyny musimy na siebie ciągle uważać, mi czasem się wydaje że jak minął pierwszy trymestr i już jestem po połowie ciąży to już wszystko będzie dobrze, a to jednak ciąża odpowiadamy nie tylko za siebie ale też za naszych małych lokatorów;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

MlodaFasolka super ze z dzieciatkiem i Toba wszystko w porzadku. Maluszek bawi sie z Wami w chowanego ;) Gratuluje pierwszego kopniaczka
Moj maz tez panikuje, im blizej porodu tym wieksza panika. Mam nadzieje ze przy wyprawce mi pomoze.
Lenson wspolczuje. Zaciagnij sasiada do scierki, co Ty bedziesz latac!
My wlasnie wrocilismy z poznej kolacji. Tak sie objadlismy ze ledwo co doszlidmy do domu ;) Po pysznej grilowanej rybce zabraklo miejsca na cytrynowe lody haha. Jutro nadrobie haha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...