Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam teraz tego przy sobie, ale jak będę miała chwilę to pstryknę fotkę i tu wstawię :) No lekarz całkiem spoko, sporo żartuje, ale z umiarem :) Pochwalił mnie za Femibion 1 i mówił, że według niego to jest najlepszy produkt bo ma najlepiej wchłanialny kwas foliowy- to mnie uspokoiło :) Mówił też, że mogę brać kwasy omega 3 to moje dziecko będzie Einsteinem hihihi :P Ale to nie trzeba brać, tylko można- Ja oczywiście mogę, chcę i będę :P
Jak tam u was samopoczucie? :)

Odnośnik do komentarza

My przekazaliśmy wczoraj moim rodzicom, że spodziewamy się maleństwa, ale spotkało się to z dezaprobatą ... tak jak myslałam i obecnie panuje cisza... zobaczymy jak to będzie. :)
Brzuch mi też czasem dokucza, i dodatkowo chyba sie troche przeziebiłam... :( Miałam mieć szkołę w ten weekend, ale zmiana planów i miałam wolne :) A teraz, idziemy spać, bo jest tak brzydko i pochmurno, że nie ma nic ciekawszego do roboty :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Ale super ta rozpiska ;) wszystko w pigułce ;)
To niedobrze, teraz Ty, ale taka pogoda niestety, ja biorę czosnek, miód, imbir i mi trochę przechodzi ;)
Zdecydowanie mniej jestem aktywna, 10% to zdecydowanie nie jest, ale to wynika z tego że cokolwiek bym nie zrobiła to mam zadyszkę jakbym miała 80 lat ;/ a tak kocham jeździć na rowerze.
My rodzicom tez wczoraj powiedzieliśmy ;) moja mama sie poplakala, a moj tata śmiał, natomiast rodzice M taka cisza, chyba są zadowoleni ale myśle ze w dużej mierze byli w szoku. Na początku było kilka króta wymiana zdań miedzy mną a teściowa, prawie kłótnia, bo przyczepila sie do mojego sklepu (mam sklep z sukienkami) i jak zwykle zaczęła mi prawić morały, wiec już na wstępie sie strasznie zdenerwowałam, aż nas Tata M uspokajał ;/ a pózniej jak nam przeszło to mnie przytuliła i pocałowała, ale sie zastanawiam czy to ja czy ona jest w ciąży, ze ma takie humory ;( Nie martw sie, myśle, ze i Twoi jak do nich dotrze to bedą sie cieszyć, szczególnie jak już poznają wnuka ;)) najważniejsze ze Wy sie cieszycie ;)) wczoraj miałam taka zgagę na noc ze myślałam ze wypali mi żołądek :/

Odnośnik do komentarza

No mój przyszły teść to w ogóle się ucieszył, najpierw podobno powiedział morał, a potem, że się bardzo cieszy ( mój narzeczony sam mu przekazał) :) Już wczoraj wieczorem, moja mama inaczej reagowała... już się odezwała nawet, może dlatego, że rozmawiała ze swoją siostrą i po prostu jak się wygadała, to jej się lepiej zrobiło :) W ogóle przyszły tatuś zaczął się strasznie przejmować, kazał mi z nim wózki oglądać i inne rzeczy i już mówi, że za miesiąc albo 2 będziemy coś kupować... no to ja go uspokajałam, że mamy jeszcze czas i żeby za jakieś 2 miesiące zacząć urządzać dopiero pokoik, a na wózek i resztę przyjdzie czas :) Ja w sumie miałam katar przez weekend, ale dziś już mi przeszło..uff. Za to cały czas czuje sie jak przeziębiona i dodatkowo jeszcze usta strasznie mi wysychają, piję bardzo dużo, a wczoraj o 22.30 jadłam kebaba :D wiem, że to mało zdrowe, ale byliśmy sobie w kinie i od 12 w południe nic nie jadłam bo nie było czasu no i zatrzymaliśmy się po drodze specjalnie po to, żeby kupić mi kebaba... tylko mi haha :P No, ale tego mi było trzeba :P trochę czegoś mniej zdrowego, chociaż surówka, bułka, mięso i sos to wydaje mi się nie być jakoś strasznie niezdrowe, szczególnie jak ma się sprawdzone miejsca, gdzie w większości się wie , co się je :)
Dziś za to piję mleko czekoladowe- mniam... , jem jogurty i serki, bo jakoś tak mam ochotę na nabiał i bez żadnych płatków, pieczywa tylko same jogurty owocowe, serek wiejski itp. eh.. dobrze, że zaopatrzyłam lodówkę w produkty różnych kategorii, bo codziennie chce mi się czegoś innego.. chaotycznie to wszystko napisałam, ale troszkę mi się śpieszy :)

Odnośnik do komentarza

Halo dziewczyny mój weekend był spokojny pełny relaksu mówicie o tym co jecie to ja w piątek jadłam mc Donalda a w sobotę Burger Kinga ale to dlatego ze jak zaglądam do lodówki to wszystko jest beeeee nie mam na nic ochoty co jest w domu może jedynie pomidory mam robić obiad jest mi nie dobrze robię śniadanie jest mi nie dobrze wiec jedyna rzecz jaka chętnie jem to frytki i hambugery. Wiem ze to nie zdrowe ale chyba moj mały olbrzym we brzuszki lubi to tak samo jak mamusia :) opowiadacie o tym ze dopiero teraz wasza rodzina się dowiedziała ze będziecie rodzicami u mnie już wszyscy wiedza od 2 tyg ok. Każdy już ma zdjęcie z usg małej naszej kochanej kropeczki rodzice bardzo się cieszą bo pierwszy raz zostaną dziadkami moja mama nawet wczoraj w rozmowie przez skypa przyznała się ze już sobie chodzi po sklepach dla dzieci i ogląda ubranka i rożne duperelki i chciała już kupić pare pajacyków i pieluszki :) ale obiecała ze poczeka jeszcze z 2 miesiące. Dzisiaj w pracy koleżanką Polka mówiła ze będzie robić żurek od rana mam ochotę na niego i na pomidorowke jedyny problem taki ze u mnie w Niemczech nie ma w sklepach Żurku wiec nie potrafię przestać o nim myślec i mogła bym kwaśne rzeczy jeść cały czas :)

Odnośnik do komentarza

Megi- u mnie 6 tydzień się skończy za 2 dni i będziemy lecieć z 7! :) Poszukaj przepisu na zakwas i spróbuj zrobić sama, to dość proste. Mnie właśnie dopadł ból głowy, a mam kotleciki mielone do smażenia, ale chyba przekażę to mamie, bo nie wstanę z łóżka.. taką mam ciężką głowę. Moi rodzice dowiedzieli się w sobotę bo chciałam potwierdzić wszystko u lekarza, być na badaniu itd. :)

Odnośnik do komentarza

We wtorek jak byłam na usg na monitorze było napisane 5 tyg i 1 dzień wiec dzisiaj wypada 6 tyg ah gubie się w tych datach w każdym razie jesteśmy podobnie :) różnica 2 dni. Masz dzisiaj kotleciki mielone? Fajnie bo ja tez czekam na męża i taki w planach mam obiad. Żurek już znalazłam w polskim sklepie jutro po niego jadę tylko jeszcze nie wiem jak się robi :) mieszkam sama od roku i wszystko się uczę a co do zup to nie jestem mocna :( masz Carolineee mocne bóle głowy ? W tamtym tyg miałam 3 dni pod rząd tak straszne bóle ze nie potrafiłam tak samo nic robić.

Odnośnik do komentarza

Witamy MEwelina. Najlepiej zapytaj się lekarza bo to zależy czy masz przy tym tez krwawienie gdzie boli i jak często. Ja czasami mam mały ból tak jak bym miała miesiączke ale to dosłownie raz na dzień może przez chwile teraz jedynie mam nudności i ciagle bym mogła leżeć i nic nie robić .

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie zup nigdy nie lubiłam, ale ostatnio się przekonuję :) No mnie boli cały czas od kilku ładnych dni, nie jakoś tak strasznie mocno, jak o tym nie myślę to nawet średnio to odczuwam, ale czasami jak np teraz, leżę sobie w łóżku i troche mnie to denerwuje, ale nie chce brać paracetamolu bo nie ma tragedii, da sie wytrzymać :)
MEwelina- bóle brzucha kujące czy też podobne do miesiączkowych są całkiem normalne, jeśli nie towarzyszą im skurcze. Zawsze warto porozmawiać z lekarzem i wypytać co i jak :)

Odnośnik do komentarza

Witam nowe dziewczynki i gratuluje :)
Też w niedziele jadłam kebab :D a w sobotę cheeseburgera :D ale jakoś nie mam wyrzutów sumienia :)
Co do bóli brzucha to podobno normalne, zaczęłam o tym sporo czytać bo już mnie zaczynały martwić, ale od wczoraj boli mnie tylko czasami, najgorzej jest wieczorem... ale to chyba ze zmęczenia. Na szczęście znowu mogę spać po nocach, w ciągu dnia też zdarzają się drzemki :))
Dzisiaj czuje się bardzo dobrze, jedyne co, to cały czas piersi mi dokuczają, i to tak, że już w nocy nie mogę z jednego na drugi bok się przełożyć, a najgorsze, że mam wrażenie, że już są ze dwa razy takie jak były... też tak macie?

Odnośnik do komentarza

ipuś- dołącz do nas na stałe poprzez rejestrację, zapraszamy! :)
monikam- mi właśnie piersi jakoś super wrażliwe się nie zrobiły, ale odrobinkę powiększyły.. może troszeczke bardziej wrażliwe są...no ale nie bolą :) Mnie tak brzuch pobolewa ostatnio jak podczas @ i to już troche staje się męczące ;/ No, a dodatkowo zasypiam z 2 godzinki :( Wieczorem boli mnie strasznie głowa i rano jak sie budzę to też, i dziś lekko w ciągu dnia... w nocy budzę się kilka razy i cały czas mi niewygodnie, wiercę się i kręcę i jak bym się nie ułożyła, tak będzie źle! Nie wiem co mam z tym zrobić, macie jakieś rady? :)

Odnośnik do komentarza

Idę dzisiaj dziewczyny znowu do lekarza muszę odebrać karte ciazy i przy okazji zobaczyć czy przez tydzień moj olbrzym coś urósł jestem ciekawa co dzisiaj zobaczymy już drugi raz będę widzieć moje maleństwo w brzuszki mam nadzieje ze wszystko ok. Spanie mi już przeszło ale zamiast tego pojawiły się nudności nie wiem co gorsze. Dziewczyny a co do tych kebabow i hamburgerow to od czasu do czasu każda z nas może sobie pozwolić na chwile przyjemności ile można jeść tylko salateczki owoce mięsko ale nie za mocno przysmażoną itd . Jak dostanę dzisiaj znowu zdjęcie z usg to Wam pokaże :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

tez miałam przez pare dni takie straszne bóle piersi ze nawet jak się położyłam to mnie gniotlo w każdej strony poprostu jak wracam do domu od razu ściągam stanik i daje troszkę piersią odpocząć i jest lepiej może macie je za bardzo ściśnięte w staniku przez dzień

Odnośnik do komentarza

Momentami to i ja już nie mogłam sobie miejsca znaleźć z brzuchem, ale od wczoraj już jest ok, wiec lada moment i Wam przejdzie.
No właśnie nawet nie ściskam piersi, ale stanik muszę mieć, bo jak nie mam to tylko jest gorzej. Mój M się śmieje ze mnie, bo jak już ściągnę stanik to tylko chodzę i je cały czas podtrzymuje :)) mam nadzieję, że przejdzie, bo chodzenie po schodach to dla mnie duże wyzwanie :) nudności niewielkie, ból głowy póki co w w ogóle mi nie dokucza...
Megi czekamy na zdjęcie :)) ja już nie mogę się doczekać 17 kwietnia :))

Odnośnik do komentarza

Ja dowiedziałam się na badaniu krwi u lekarza ze jestem w ciazy w 3 tyg i wtedy było dla mnie najgorsze te czekanie 2 tyg aż może będzie coś szło zobaczyć na usg . Te 2 tyg każdy dzień odliczalam godzinę po godzinie teraz jak już widziałam maluszka to cieszę się na każdy dzień i dzisiaj idę z przyjemnością na następne badanie :) dziewczyny każdy ból każde złe samopoczucie które mamy musimy przejść dzielnie i czekać na szczęśliwe rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...