Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Olusssia nie uważam żeby zgłoszenie się z tym problemem do dziekana było chodzeniem na skargę. Sam napisał że nie może podjąć samemu takiej decyzji. Nawet jeśli jego mail był w tonie ironiczny. Idź, wytłumacz jaką masz sytuację, powołaj się na odpowiedź którą dostałaś i zapytaj po prostu czy byłaby możliwość pomocy w takiej sytuacji. Nie rezygnuj. Tylko bądź miła a nie roszczeniowa żeby później nie mogli się do Ciebie przyczepić.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Olusia kiepsko wyszło z tymi twoimi studiami. Może faktycznie grzecznie idź do Dziekana... może znajdziecie jakieś rozwiązanie satysfakcjonujące obydwie strony

Dziewczynki z tymi ziołami to można kupić sypane i wtedy o łyżce sypać każdego na jedno zaparzenie a można kupić w saszetkach i z głowy - po saszetce parzymy...

ja właśnie spakowałam torbę do szpitala... więc mogę rzec, że jestem gotowa....

ale dziś kiepsko się czuję - ciężka, obolała i marudna... ajjjj

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka niestety wersji retro nie widziałam :( my wybraliśmy kolor ca-20, chociaż jechałam z zamiarem kupna ca-14. Ale ten ca-20 w rzeczywistości okazał się być jaśniejszy niż na zdjęciach w necie więc ze względów praktycznych zdecydowaliśmy się na ca-20. Wiadomo im ciemniejszy tym, mniej zabrudzeń widać.
Megi1992 a jaki rozmiar mają te sweterki? Ja w rzeczach od siostry które dostałam też miałam kilka z takimi plamkami na barkach albo na około kołnierzyka, wyglądały jak po marchewce ale niemożliwością było aby to było z marchewki bo rozmiar 56-62. Więc nie dla takiego maluszka marchewka, siostra mi mówiła, że to od leżenia też tak się mogło zrobić, na kilku białych ciuszkach tak było. Użyłam odplamiacza Vanish troche potarłam pomoczyłam prawie niewidoczne się zrobiło. Może jesze raz zastosuję ten zabieg, tylko wiadomo dobrze wypłukać później trzeba i wyprać Te body koszulowe widziałam ostatnio identyczne w smyku, słodko wyglądały :D
olusssia7 jak dla mnie ten jego meil to jakieś jaja normalnie, niby jest poważny itp. ale dla mnie pisze to z taką ironią. Masakra masz racje tacy są najgorsi wiem po sobie, prof dr hab. zrobi ci bez problemu przepis np. z licencjatu a taki magisterek z ćwiczeń robi wielki problem i wymaga Bóg jeden wie czego, i uważa się za pępek świata. Miałam w zeszłym semestrze dwie takie ważne panie co chyba zapomniały, że mamy prawie takie samo wykształcenie.

W końcu poprasowałam wszystkie ciuszki :)) Jeszcze pościel do wyprania została, jutro chyba będziemy składać łóżeczko, ależ jestem podjarana hehe :D

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Olusssia przykro mi z twojego powodu ale jak dziewczyny pisza warto dalej prubowac i walczyc,nie wszystko jeszcze stracone a wiem z wlasnego doswiadczenia jak przyjechalam do DE ze wyzsza skole zrobie pözniej,ze zawsze mozna itd a tu dupa,wiecej do polski niewröcilam ,niemialam jak i kiedy i jestem juz tu 18 lat! Takze pöki masz jak i kiedy walcz o to!
Nati boskie wyrko!
iza-majka za to teraz mozesz sie wyszalec kupujac !
Fasolka kuröj sie i duzo odpoczywaj!
Megi ciuszki superowskie! Spruböj odplamiaczem dla dzieci z NUK
Aleksandra jeszcze troche cierpliwosci tez juz bym chciala no ale trzeba czekac.
Kari moze niebedziesz musiala tak dlugo czekac,moze byc szybciej!
Aga wazne ze kluseczka zdrowa!

Ja tez po wizycie,glöwka na samym dole,skurcze sa,lekarz möwil ze lada dzien,lada chwila,moze byc jutro moze byc za tydzien ale z tego co möwil glöwka tak nisko ze sie juz szykuje,brzuch opadl na döl. Wyszlam taka zajarana ze hej! Skurcze mam czesto ale wieczorem, a tu prosze w dzien tez sa, nawet tak tego niezauwazylam. Pytalam czy musze jechac do szpitalo ,zglosic powiedzial ze nie jak beda mocne skurcze jechac odrazu i tyle. Kupilam dla mojego malucha tez 2 fajne rzeczy by na swieta porobic fajne fotki. Jedno sie tylko wrzucilo.

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_20425.jpg

Odnośnik do komentarza

111magda – grunt to się nie poddawać i powalczyć o mleko w piersiach. To w końcu dopiero 2 dni karmienia :) Obyście już niedługo do domku wrócili.
KariKari, Soqlka – fajnie, że sobie wypoczęłyście na wyjazdach i podładowałyście baterie ;>
MłodaFasolka – ja mam takie skurcze kilka razy dziennie. Dokładnie nie liczę, ale np. więcej jakoś wieczorami odczuwam. Albo jak idę gdzieś na miasto to mam twardy brzuch. I od kilku dni zaczęło się pobolewanie jak na miesiączkę, ale słabsze.
RudaOpole – nie dziwię się, że się denerwujesz cesarką. Ale jakoś trzeba urodzic, a skoro to jest w waszym przypadku lepsze rozwiązanie.
AgaPo – to wy tacy „duzi” jesteście, że dziecko będzie 4 kilową kluseczką? ;>
olussia – też bym się zwróciła do dziekana. Jeszcze nie wszystko stracone.
Nati – piękne łóżeczko.
MartaA – a dziergam sobie teraz czapeczkę dla Antosia A potem w planach są skarpeteczki. Jak skończę, to się pochwalę.

Poznęcałyście się wczoraj opisując jak pyszne są mandarynki. Też sobie kupiłam, a co! :p
Zaraz biorę się za gotowanie bigosu. Chyba już z 2,5 roku albo i więcej nie jadłam... Mam nadzieję, że mi wyjdzie, bo jeszcze nigdy nie próbowałam sama gotować.
Dzisiaj pierwszy dzień na zwolnieniu w domu. Dziwne uczucie... Ale i cudownie w końcu odpocząć i się wyspać. Zastanawiam się czym sobie zapełnię czas w domu.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Zadzwonilam do dziekanatu z pytaniem i prośbą o możliwośc rozmowy z dziekanem. Niestety nie jestem w stanie teraz wstawić sie na uczelni 150 km. Samochodem nie pojade, bo taka trasa 300km w dzień jest zbyt duza. Sama boje sie jechac. Takze oczwiscie porozmawialam z dziekanem, który po przutoczeniu maila jak i zgodt innych powiedzial, ze nie moze podważyć decyzji tegp Pana, a jesli zgodziłby się to moglby miec nieprzyjemności. Tak jak myslalam, boi sie o wlasny tylek. Powiedzialam, ze bardzo mi przykro, bo zależało mi na tym by ukonczyc mgr i oczywiscie za darmo nie chcialam. To mi powiedzial, ze nie mi jednej odmowil i nic na to nie poradzil. Powiedzial mi Powodzenia i sie rozlaczyl. Eh.. trudno. Moje nerwy nic ru nie zmienia. Trzeba zyc dalej i wyciągnąć jakoes pozytywy.

Odnośnik do komentarza

Witam moje drogie tak.wiec ja juz po wizycie i passer wyciagniety, bylo to bardzo nie przyjemne ale coz , troche moge dzisiaj poplamic tak mowi lekarz, ale zauwazyl ze troszke wody mi sie sacza ale glowy nie.da uciac, jak by bylo wiecej jechac.do szpitala, rozwarcie na jeden palec, maluszek lezy.glowka do dolu wiec dobrze.Dzisiaj mam wiecej skurczy a zaczelo sie od rana brzuszek twardy .

Odnośnik do komentarza

Człowiek się lekko przytuli do poduszki i bach! 3 godziny śpi. :D

Olussi- Przykro mi, że tak wyszło z Twoją magisterką. :( No widzisz zawsze musi się znaleźć jeden człowiek, który spieprzy system.... Ale masz racje, nie denerwuj się bo to nic nie zmieni. Grunt, że z Tobą i Twoją kruszynką jest wszystko ok. :)

Nati- Mleko z czosnkiem piłam po południu zanim mi się przysnęło :p Na 100% żaden wampir się do mnie nie dossie :D Ale pomaga to prawda. :)
Super łóżeczko!

MartaA, Asiek25- To tylko czekać, aż coś się zacznie dziać :D

Kurczęęęęę co raz więcej jest Was 'gotowych' tylko czekać aż się posypiecie :D
Carolinee, Meggi, Asiek25, Aleksandra, MartaA. Która następna? :D

Tak jak piszecie, że jesteście już gotowe, to szczerze... Łapie mnie pomału stresss. 28.11 mam ostatnią wizytę i to będzie JUŻ 36tc. I później za 2 tygodnie KTG to będzie 38tc! Ła! :D I w 38 tygodniu dokładnie 10.12 mogę rodzić. Szybko, i w miarę bezboleśnie poproszę :D he hehe pomarzyć można :p

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Asiek25 może uda się jeszcze tobie wytrzymać, Carolineee też bez passera i daje rade oby Ty też :)
MłodaFasolka my mamy ten sam termin:) Mi powiedziała, że od 12.12 mogę rodzić :D Sama mam urodziny 10.12 może zrobi mi dzidzia prezent hehe :) Chciałabym te 2 tyg szybciej urodzić, bo wtedy mój mąż będzie mógł być dłużej z nami. No ale my sobie możemy chcieć... Chociaż ja miałam urodzić się 18.12 a 10 wyskoczyłam :P Zobaczymy co to będzie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

MartaA fajnie ze wszystko ok :) i ze mały szykuje sie do wyjscia :)

Asiek25 napewno tydz dasz jeszcze rade wytrzymac :)duzo odpozywaj ten cały tydz ...

Ja dzis mam dzen prełomowy cały dzien skurcze chyba juz z 12 dzis ;/ niregularnych .... ah co za uczucie czuje ze mała jest tez gowka nizej bo mnie pecherz kłuje i uczucie jak by mi cos miało wypasc mała sie rozpycha bolesnie dzis jest jakas masakra !

Olusiaa głowa do góry jakoś to będzie ...

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Natia śliczne łóżeczko ;)

Olesia szkoda strasznie szkoły;( a może dało by radę chodzić na ten przedmiot w następnym semestrze a te co możesz postaraj się pozaliczać w tej sesji.

MartaA piękne ubranka, też chce kupić Kubusiowi świąteczne ubranko ;) fajnie że na wizycie wszystko dobrze teraz tylko czekać akcji porodowej;)

Agapo 4 kg brzmi dumnie ;)

Mea odpoczywaj na zwolnieniu ;) ciesz się nim;)

Asiek25 to jeszcze tydzień a potem czekamy na wiadomość że jedziesz na porodówkę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Dand- przepraszam :P już nie będę pisać nic o jedzeniu :)

Meggi- ja ostatnio tonami czekoladę i słodkie wcinam... no nie wiem jak mnie to nie zamula :P A dzisiaj to cały dzien głodna chodzę...

super ubranka! ja w vanishu odplamiałam kilka co dostałam i potem wypłukałam i do prania w proszku dla dzieci :)

AgaPo- na pewno jestem w pierwszej 5tce dziewczyn, które mogą najszybciej urodzic :D a powiem szczerze, ze już bym chciała! nawet ból mi niestraszny :)

soqlka- byłam dziś w biedrze i patrzyłam tą pościel, ale nic specjalnego.. cieniutki materiał - no nic specjalnego, ale wzory fajne :) szkoda, bo nawet chciałam wziąć, ale mnie nie powaliła.

MłodaFasolka- a ja dziś dokupiłam porcę mandarynek z biedronki, są tak samo dobre jak te wczesniejsze, ale juz 2 zło droższe... :( u mnie soki i świeże i kartonowe z jabłek, pomarańczy lecą zgrzewkami :D A zgaga jakos mnie nie męczy, a jak złapie to rennie pomaga :)

nati- też mam małą lodówkę i zamrażarkę, ale na pudełko lodów jeszcze miejsca wystarczyło :D ledwo, ledwo ale jednak :D

Ja to zmykam spać, brzuch mnie boli i w ogóle jakoś tak mi blee. Dobranoc!

Odnośnik do komentarza

A wiec i my po wizycie
Glowka nisko skurcze sa rozwarcie powiekszylo sie o 1 cm zostaje czekac.
Jak by nie bylo wydaje mi sie ciagle ze urodze po terminie mam jakies takie przeczucie.

Marta a
Pora na Ciebie :) a ciuszko slodkie :) bedzie maly mikolaj :)

Mimi
Sweterki sa na rozmiar 62 z tym ze ten chlopczyk ktory je nosil urodzil sie 49 cm i zaczynal ubranka od 50 ale masz racje moze to nie sok marchwiowy .
Dziekuje wszystkim za rady i chyba zobacze tym vanishem a potem pare razy wypiore w tym specjalnym dla malego albo ten NUK .

Nati
Slodkie lozeczko :)

Carolinee
Twoje smaki przeszly na mnie :) wparowalam dzisiaj do sklepu to wziolam wszystko :) ser plesniowy ser wedzony szynke wedzona dzem monte salami z papryka i nie wiem za co pierwsze sie zabrac
Mloda fasolka
I pomarancze ha ha :) od razu 2 kg

Uciekamy tez spac bo dzisiejsza noc to byla katastrofa.
dobranoc :)

I dziewczyny spokojnie na kazda przyjdzie kolej i kazda predzej czy pozniej bedzie tulic swojego maluszka :)

Odnośnik do komentarza

Megiii ale postepy sa jak widac wiec w kazdej chwili moze sie zaczac trzymam kciuki :)

Własnie wybrałam meza do pracy zrobiłam mu sniadanko i sama wciamałam ostatnie 2 kawałki sernik wiedenskiego z rodzynkami i czekolada :) i soczek :) piore reszte rzeczy dla małej co kupiłam :)
Mała dała mi pospac dzis w nocy raz sie obudziłam na siku :)

Dzien zapowiada sie pochmurny ...
Ale jade dzis sobie odrosty zrobic do salonu bo juz mam duze a w czwartek rzeski 1;1 ....to mi wystarczy az do porodu i do swiat a rzesy robie sobie juz 3 lata i jest to mega wygodne teraz miesiac nie mam i masakra jak musze tuszowac oko ....

MartaA fajne ciuszki dla małego :)

Natia ładne łóżeczko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki
Nockę przetrwałam w miarę... ale od wczorajszego wieczoru boli nie krocze.... coraz bliżej więc wiadomo będzie coraz więcej oznak... wczoraj uświadomiłam sobie, że to już za chwilę....i zaczęłam myśleć jak to będzie i jak będę radzić sobie z bólem....
tradycyjnie na śniadanko płatki z mlekiem
a wczoraj jeszcze z nudów obrałam pościel dla mojej Gabrysi

chyba czas się zdrzemnąć jeszcze troszkę :)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki :)

Vanesa35 Ty swojego męża wyprawiłaś do pracy a ja swojego grzecznie położyłam spać po pracy hehe :) Ale sama musiałam już wstać, bo jak on wraca i się obudzę to już po spaniu mam bo oczywiście zaraz siusiu trzeba lecieć i się rozbudzam na dobre :(

U mnie też ciemno i pochmurno, światło muszę palić w kuchni. Czekam aż pranko mi się wypierze i biorę się za pisanie pracy a nie chce mi się jak nie wiem oczywiście. Śniadanko już zaliczone, świeżutka bułeczka maślana mniammm mężuś po drodze kupił chyba jednak mnie kocha :D hehe
Miłego dnia kochane :))

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...