Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

111Magda- Powodzenia! Normalnie cały dzień o Tobie myślę... :D

Carolineee- Zachęć Go jakoś :p :D he he he

Dostałam od koleżanki świetną książkę!
'Wielka księga dziecka' Siedzę, czytam i śmieję się płacząc na zmianę, tak fajnie jest tam wszystko opisane. :)

Od poczęcia, po przez poród, połóg, od 1 do 12 miesiąca dziecka, karmienie, o chorobach dziecka. Fajna, zabiorę się jutro za czytanie. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee - zawsze możesz go zachęcić tym, że jak dziecko się urodzi to będzie musiał czekać kolejne 2 miesiące (tak na wyrost :-) ) a tak może teraz ... :-)

Dand zdrówka życzę córci

111magda - wytrwałości życzę... dla Ciebie i męża

Co do prania to ja kupiłam Lovellę a do płukania dzidziusia, ale po tym jak wyprałam wszystkie ubranka to dopiero zobaczyłam, że ten dzidziuś to nie płyn do płukania a do prania. Patrząc oglądałam płyn do płukania a że mam zasadę że nie biorę rzeczy z brzegu bo zawsze jest odkręcany to wzięłam kolejny za i się okazało że wzięłam nie ten płyn :-), no cóż...

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy :D Jak na razie to ja padłam po zakupach... :P

asiek25- no w każdej chwili może się zacząć :) leków nie biorę żadnych poza euthyroxem ( na tarczyce) i witaminami od początku 37tc. skurcze mam, ale np. 1h regularnie co 5-10 minut, a potem koniec i kilka co jakis czas przez cały dzien, a następnego dnia znów godzinka dwie w miare regularnych i troche już bolących i spokój... no zobaczymy! Oby tylko nie dziś, bo chce się wyspać! W nocy same cesarki były, o 1 dopiero zgasili swiatło... chodzili tłukli się, że szok! albo ja taka przewrażliwiona jestem. i budziłam sie co 10-15minut ;/

Dziewczyny! W Lidlu jest promocja na pampki z pampersa, zielone! Taaaaniooo wychodzi duża paczka po ok.30zł:) w Tesco też, 150szt za 75zł z clubcard :) kupiłabym, ale mam 2 paki 2 i jedną 1, a nie wiem czy uczulenia nie będzie itd, więc na razie nie kupowałam.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;) nie było mnie 3 dni a tu 20 stron do nadrobienia ;) tez macie czasem takie wrażenie że jak jesteście co chwile na forum to jest mało wiadomości a jak tylko was nie ma to wyskakuje 20 stron do nadrobienia ;)

Ja jestem po sesji ciążowej ;) bardzo fajnie było ale trochę męczące 4 godziny ;) i jak byśmy nie mieli innych planów to fotograf miał jeszcze masę pomysłów ale już sobie darowałam ;) teraz czekam na wyniki ;)

Sylwunia super że z dziećmi coraz lepiej i że możesz się przytulać do woli;) Piękna córeczka podobna do mamy;)

Jemtruskawki śliczny brzuszek i niezły efekt prasowania podziwiam ;) ja do szpitala pakuję i klapki i ciepła kapcie ;)
Iza majka ekstra brzuszek ;)

Olusia wyrazy współczucia.

Jeśli chodzi o pasy porodowe to ja mam podobne zdanie do Vanessy zobaczę jak będę wyglądać po połogu i wtedy zdecyduje.

Mimi powodzenia przy pisaniu pracy mgr, pamiętam jak pisałam swoją strasznie nie chciało mi się zabrać a jak się zabrałam to się okazało że nie pójdzie tak szybko jak myślałam ;) Mimi czekałam na wiadomość z twojej wizyty super że córeczka się obróciła ;)

Vanesa ja nie biorę magnezu, ale tak naprawdę przez całą ciąże wzięłam może jedno opakowanie jak mi łydki dokuczały w nocy. Ja miałam robiony gbs ale dopiero wczoraj a wyniki mają być we wtorek akurat na środową wizytę;)

Marta89 super że na wizycie wszystko dobrze;)

Megi niezła atrakcja taki prom ;) ja kilka razy też płynęłam chyba przez Odrę miło wspominam ;) a i ja nie płaciłam ;)

111magda trzymam kciuki bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A i Nuri przypomiała mi że ja właśnie kupiłam wózek i fotelik;) bardzo się cieszę bo jak by co Kuba ma czym ze szpitala wrócić ;)

Asiak super że po wizycie wszystko dobrze teraz tylko czekać na akcje porodową ;)

Magnoliam gratuluje udanej wizyty;)

Marta A piękny brzuszek, wcale nie widać żebyś przytyła 15 kg i śliczna kołyska też mam białą ale jeszcze jej nie złożyliśmy  ale jak tylko skończymy remont to od razu składamy ;)

Nuria super wyniki ;) i ekstra że synek dobrze ułożony ;)

Jutro idę do biedronki po mandarynki ;) jeszcze skrobnę cos na temat remontu domku czytała ze nie tylko ja się męczę z remontem dziewczyny wspieram was duchowo i proszę o wsparcie. Bo tego co moje oczy zobaczył wczoraj to nie życzę najgorszemu wrogowi. Założenie remontu miała być takie „po kosztach „ po czym zamówiliśmy meble pod zabudowę, sprzęty pod zabudowę i już moje po kosztach się skończyło ale mówiłam sobie moglo być gorzej ;) po czym mąż zostawiony na kilka godzin skuł cały tynk w kuchni i zamówił elektryka który rozprowadzi kable . z jednej strony dobrze bo jak robic to raz a porządnie ale z drugiej strony do porodu zostało 29 dni kiedy on to ma zamiar wszystko skończyć pojęcia nie mam nie mówiąc o kosztach.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Marysia mnie z poltora dnia nie bylo i tez mialam co nadrabiac :) Remont fajna sprawa ale i meczaca. Jak przeprowadza sie go w pomieszczeniach gdzie mieszkasz. panuje wowczas jeden wielki balagan. Pamietam jak kilka lat temu w domu byl ..... podczas remontu korytarza. Wszedzie bylo bialo, mimo zabezpieczenia drzwi, bo gipsowalismy sciany. Takze wspolczuje kazdej ktora remontuje. Jedyne pocieszenie ze dzieje sie to teraz bo przy dziecku byloby ciezko.
U mnie juz po spaniu. W godz 2-5:30 Gabrysia przeprowadzila regularny przemarsz wojsk. Krecilam sie co chwile by znalezc dla siebie dogodna pozycje. Nie wiem czy dam rade isc na zakupy wyprawkowe :(
Snilo mi sie ze wody mi odeszly. Pojechalismy do szpitala a lekarze zamkneli mi drzwi na oddzial przed nosem i kazali czekac na korytarzu. Poplakalam sie ze jeszcze za wczesnie.

Odnośnik do komentarza

U mnie o 21:20 urodził się synio. 3040 kg, 53 cm. 10 pkt. Całe szczęście zdrowy. Ale wody miałam zielone i położna powiedziała, że to był już moment na zakończenie ciąży. W tej chwili walczę z karmieniem i próbuje wstać, ale jeszcze słaba jestem. Byłam nacinana, ale przy tym bólu nawet zbytnio tego nie odczułam. Sześć godzin trwało wszystko od podania kroplówki, więc w miarę szybko poszło :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

111magda- super! Gratulacje! :)

Pomarańcze też takie dobre? :P To chyba wyślę męża... wczoraj `do komputera` oszamaliśmy 1,5kg mandarynek :P więc po mandarynki koniecznie i po pomarańczki :D Sezon się zaczął juhuuuuu - cały rok na to czekam :D

Dziewczyny... po zdjęciu tego pessara mam dość mocne bóle brzucha... a wcześniej to lekko czasami coś zabolało. Jak skurcze są to też już bolesne, a nie takie jak wcześniej, że tylko ból pleców odczuwałam... doszło takie jak by łamanie brzucha, dziwne uczucie. No a pomiędzy tym wszystkim to ból miesiaczkowy z podwójnym nasileniem... no zobaczymy. Coś mi się wydaje, że stuknie 38tc i urodzę :P

Dziś mam w planach trochę ogarnąć mieszkanie, ale fakt, że ruszyłam się z łóżka tylko do łazienki i dalej leżę jakoś mnie nie przekonuje, że to zrobię :P

No i czeka mnie spakowanie torby od nowa. Osobno mam rzeczy do porodu bo wyjęłam przed szpitalem i zostawiłam w domu, więc to z głowy, a tylko rzeczy dla siebie znów skompletować i wrzucić już wszystko razem :)

Miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...