Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Jemtruskawki fajnie masz że możesz w każdej chwili zrobić sobie sesje;), na pewno maleństwo będzie miało dużo zdjęć;)
Co do spacerów to zgadzam się z dziewczynami że warto wychodzić na spacery po co by nam były wózki z dużymi pompowanymi kołami jak nie do pokonywania zasp;)

Aleksandra dzięki za listę właśnie siedzę i pisze swoją a w sumie przepisuje twoja z niewielkimi zmianami;), myślę ze warto dopisać podkłady poporodowe lub podpaski i podkłady na łóżko.

Aabalik fajnie że synek zdrowo rośnie i szaleje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Nadrobić dziś Was to wyczyn ! Od rana chyba 15stron !!!!!!
Czy Wy nie macie co robić w domu? hehe :D

Przepraszam, ale nie odpisze na wiele tematów, bo za dużo tego wszystkiego..
Jemtruskawki, z całym szacunkiem dla teściowej, ale jakbym taką miała to chyba bym udusiła ;/
generalnie drażnią mnie komentarze innych odnośnie tego kiedy rodzice powinni kompletowac wyprawkę, kupować wózek itd. Przecież to nasza sprawa i nasze pieniądze, ehh ;///
tak samo, kompletna bzdura z tym przezimowaniem dziecka w domu, a potem pierwszy lepszy wiaterek czy deszcz wiosenny i przeziębienie !
Przecież dziecko też trzeba zahartować, no i taki spacerek przy -5 jest zdrowy !!!

Ale jak widać co człowiek to obyczaj...

Byliśmy dziś z G na pierwszych zajeciach organizacyjnych SR. Zaczynamy 27.10.i zajęcia mamy 2 razy w tygodniu, generalnie 10 zajęć, czyli 5 tygodni. Ciekawe czy dam radę dotrwać do końca :D chociaż zapisałam się do SR w szpitalu, gdzie mam zamiar rodzić, wiec nie mam nic przeciwko, aby mi wody odeszły na SR haahaha :D
w ogóle dostaliśmy dwie duze siaty z "gadżetami" m.in. witaminy dla mam, żelazo w kroplach, butelkę avent i smoczek lovi :D saszetkę prosze jelp, saszetke płynu silan sensitive itd.
aaa i przy okazji zaszłam na IP odnośnie tego co mi tam wystaje. Doktorka mnie szybko zbadała i powiedziała, że jest ok, ze to jest nabrzmiały nabłonek czy wysciółka pochwy, jakos tak i że ćwiczyć mięsnie kegla :D

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczynki ! Od razu mi lepiej z poczuciem, że jednak nie upadłam na głowę.
Poza tym kto może przewidzieć jaką będziemy mieć zimę? Może tydzień przywali śniegiem i mrozem a później jedna wielka odwilż i można śmigać na spacer :D

aabalik- i właśnie o to chodzi !
Teściowa uważa, że kupowanie czegokolwiek przed to zapeszanie.
Mam iść spokojnie do szpitala a ona z przyszłym tatą wszystko skompletuje.
Po moim trupie :D !

Odnośnik do komentarza

Witajcie Śpiochy…. Cisza tu taka dziś, za to wczoraj zaszalałyście, ale zdążyłam was nadrobić :)
Ale się dziś niewyspałam, wszystkie kości mnie bolą…. A do chodzenia po sklepach po prostu się nie nadaję już… zdążyłam wejść do jednego wybrać trochę rzeczy do przymierzenia a w efekcie nie wzięłam nic…. Totalna beznadzieja na dziale ciążowym w H&m… Za to mężusiowi zaje fajny sweterek wybrałam i normalnie tyle radości mi to sprawiło że szok…. Byliśmy kinie… film fajny... zachciało mi się Nachos z sosem serowym, w którym później maczałam męża popcorn karmelowy – jego mina była bezcenna :)
Młoda Fasolka super brzusio a „torami” się nie przejmuj po porodzie kupisz jakiś apteczny specyfik, który zdziała cuda :) może spadł ci cukier albo ciśnienie stąd to omdlenie… zdrowiej i odpoczywaj.
Aleksandra – tak to idealny czas na randkę… później nie będzie an to czasu i nie będzie tak samo mimo, że gdzieś wyjdziecie -zawsze będzie już myślenie, czyz dzieckiem porządku, czy zjadło czy śpi…. Więc Kochane korzystajmy póki możemy bo nasza radości i dobry humor udziela się dzieciaczkom :)
AgaPo no no fajna kolekcja ciuszków… a buty no świetne – ja też się zastanawiałam by coś kupić Niuni, ale stwierdziłam, że za mała i że nie będę jej nóżek męczyć… dopiero jak będzie sztywniejsza troszkę to coś zakupię jej… w końcu kobieta musi mieć dużo butów, ciuchów … no na torebki i biżuterię za wcześnie
Kowalcia to zrób pyszna kolację we dwoje plus fajny nastrój i na pewno będzie super :) a jeśli macie dużą wannę to wspólna kąpiel – ja dziś taką zaplanowałam z mężusiem :)
Martaa89 na Internecie jak w googlach wpiszesz to są różne stronki i różne ceny za te literki. Ja tez takie chcę, ale niestety ściana, na której będzie łóżeczko ma skosy więc lipa i tak myślę, gdzie je tu by umieścić ewentualnie
Jemtruskawki –brzusio jak doklejony a Ty chudzinka ze podziwiam, że masz siłę dźwigać Maleństwo :) olej teksty teściowej niech się nie wtrąca i nie denerwuje Ciebie i Maluszka. Wózek dobrze, że macie dąży wywietrzeć od nowości a poza tym nigdy nikt nie wie jak życie się ułoży a kolejna sprawa to wasze mieszkanie, wasze zagracanie i wasza kasa. A z zakupkami to szalej i czerp z tego mega przyjemność a teściowej nic nie mów. Możesz delikatnie swojemu mężusiowi powiedzieć, że denerwuje Cię to wtrącanie się, że to wasza sprawa i że nikt za was tego nie załatwi. Może on wpłynie na nią…. A na przyszłość, jak ci coś będzie gadała to powiedz jej że do porodu czekać nie będziesz z tym i że robisz tak jak uważasz za słuszne. Może to podziała… współczuję…. A ty masz rację bądź twarda – teściowej spowiadać się z każdego wydanego grosza nie musisz :) I tak jak Aabalik pisała, że ty w szpitalu a facet z mama wyprawkę kupuje, no ja tego bym nie zniosła – ja chcę sama to co mi pasuje no i wiadomo w grę wchodzi kasa :) Typowa teściowa z kawałów :) Co do spacerów to trzeba dzieciątko hartować i mimo pogody nawet na kilka minut ale wyjść. Jak malutka skończy te 2 tygodnie to zamierzam z nią wychodzić już pod warunkiem, że nie będzie mrozu po 20 stopni.
Lenson mnie też drażniły teksty typu a po co tak wcześnie… a teraz z wielką dumą słyszę, że miałam rację, że to ogarnęłam, że już na spokojnie możemy czekać. Poza tym każdy widzi, że sił coraz mniej… gadać każdy gada i będzie gadał a jak wyjdzie ze miałyśmy racje to każdy cicho siedzi.
Miłego dzionka... właśnie mężuś kwiaty mi przywiózł do domku.... kurcze ale on mnie musi kochać :) aż chce się żyć jak ma się taką cudowną osobę przy boku :)

Odnośnik do komentarza

Mae juz tez kiedys tak mialam,ze malo ruchow wykonywala. Teraz znacznie dluzej to trwa... wczoraj rano sie rozruszala troche i na wieczor tez,ale jak przypomne sobie okres jej duzej aktywnosci to z tym co teraz jest nie ma porownania. Przyjelam tak jak jedna z mam mi tutaj poradzila,ze do 12dziecko musi wykonacz 10ruchow. Tego sie trzymam no i po kazdym posilku przez godz licze tez ruchy. We wtorek mam wizyte wiec zapytam moja gin o te ruchy.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczęta;)
Ja juz w pracy jak mroweczka pracuje a raczej stwarzam pozory:)
Kari
Pozazdrościć kwiaty z rana moj maź kiedys tez był taki romantyczny ale cos mu przeszło i chyba musze mu przypomnieć i te randki jak czytam to aż mi sie przypomina i sie rozmarzylam jak to było i stwierdzam ze musze sie zabrać za mojego męża bo my wciąż młodzi a jak tetrycy sie zachowujemy:):)
Jemtruskawki
Zgodzę sie w 100% z dziewczynami co piszą odnośnie teściowej ja moja mam daleko i sie ciesze jak mieszkałam w jednym domu ponad rok to zawsze ja sie nie wtrącam ale...
Dobrze ze stawiasz na swoim i kupujesz to twoje dziecko ona miała juz szanse wykazać sie przy swoim
Lenson
Musisz uważać dobrze ze maź był z tobą i nic sie nie stało . Teraz to z jednej strony trzeba na nas chuchać dmuchać bo mamy pod sercem cos najcenniejszego:):)
Ja dzis wieczorem mam SR ale tu tylko3 zajęcia ale jestem ciekawa czego sie tu dowiem bo często porównuje to jakie tu maja teorie i jakie w Polsce i często mnie zaskakują :)
Udanego dnia mamusie:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Halo mamusie :)

Wczoraj mialam SR . Troszke nudno jak dla mnie. Duzo gadania. Pokazywania witaminek herbatek nie bawia mnie takie rzeczy. Tylko chwile byly cwiczenia z pilka a ja moglam tylko ze wzgledu na szyjke i skurcze siedziec i oddychac. Jedynie to bylo okey to dowiedzialam sie zeby juz terwz masowac sutki .
Dzisiaj wizyta ciekawe czego sie dowiem .

Ale wczoraj sie tu narobilo :)
Nie zdolam odpowiedziec na wszyszko :) .
Ladne brzuszki.
My juz po sniadaniu i ide jeszcze troche poleniuchowac . Colin wypycha kazda mozliwa czesc swojego malego cialka w kazda strone i szczerze sprawia mi bol.

Milego dnia

Odnośnik do komentarza

Kari
Okey pomysl ale nie dla mnie :)
Jednak jeszcze troche swojej prywatnosci i intymnego zycia chce zostawic dla nas dwoch :) juz i tak bardzo duzo tu piszemy o ciazy dziciach pipkach itd ze zycie prywatne randki kochanie i wszystko inne to juz by bylo za duzo.
Pamietajmy ze to internet . A my sie tak naprawde nie znamy .
Moje skromne zdanie :)
Tam wiec czy dziewczyny robcie jak uwazacie ale dla mnie to za duzo :)

Odnośnik do komentarza

jemtruskawki łooo matko daj mi tu tą swoją teściową to ja ją szybko wytresuję bo aż mnie bolą oczy jak to czytam ! co za babsko ! bez urazu ! :D

Ja również nie wyobrażam sobie kisić maleństwa w domu!

Jeju dziewczyny dziś w nocy dostałam jakiś dziwnych bóli że .... myślałam że to już !!! :O:O:O ale na szczęście przeszło uf... stracha się nabawiłam ! :D haha

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza

Megi miałam na myśli tylko co zorganizowałyśmy bez szczegółów bo oczywiście prywatności trzeba zachować i tak samo każda z Nas ma świadomość, że to internet i nie otworzy się tu na maksa jakby mówiła do swojej najlepszej psiapsiółki tak bez zahamowań.. randka, fajnie spędzony czas i tyle.... na pewno każdej z Nas się przyda :)
jeśli źle napisałam i niejasno, że ktoś czuje się urażony to przepraszam :)

Odnośnik do komentarza

Kari
Nie czuje sie urazona :) tylko chodzi mi zeby jednak troche zostawic dla siebie a nie wszystko opisywac Tutaj.
Teraz nie badz mi zla okey ????
Ale mysle ze takie szczegoly jak to ze dzisiaj masz z mezem kapiel w wannie to powinnas zostawic dla siebie. Nie chce cie urazic ani nic tylko wyrazam moja opinie :) oczywiscie kazdy pisze co chce i jak chce nikomu nic nie moge zabronic ale dla mnie to za duzo :) zycie prywatne niech dalej zostanie troche zyciem prywatnym .

Odnośnik do komentarza

Nuria no to super, że wszystko ok po wizycie - właśnie miałam cofnąć się wstecz te kilkadziesiąt stron zobaczyć która z Was ma dziś...
Iza-majka - ja nie mierzę ciśnienia bo zawsze mam niskie, chyba że samopoczucie mam kiepskie to wtedy. Z pulsem to też tak mam jakbym dwa serca miała ale jakoś mi to nie przeszkadza :) Ostatnio na wizycie miałam tak niskie ciśnienie (100/50), że położna zapytała czy się dobrze czuję - a zdążyłam wejść do przychodni z parkingu gdzie kawałeczek miałam by się doczłapać :)

Odnośnik do komentarza

Moja mama całe szczęście nic nie mówi.. cieszy się razem ze mną, często wysyłam jej mmsy tego co kupiłam.. a jedyne co mówi to że za jej czasów tyle tego nie było i że trzeba było kombinować żeby coś mieć:) ale to oczywiście jej "bolesne" wspomnienia... Teściowa tym bardziej się nie odzywa bo wogóle się nami nie interesuje nie pyta ani o mnie, ani o dziecko, ani tym bardziej o zakupy...

Odnośnik do komentarza

Olusia super podejście i tak trzymaj :)
My nie zrozumiemy rodziców a rodzice nie zrozumieją Nas - oni zostawiali na ostatnią chwilę bo nie było wyjścia, bo nie było w sklepach i poz tym według mnie kiedyś byłą inna świadomość i podejście do ciąży. Jesteśmy w innych czasach i to że my tak się staramy tak szalejemy z zakupkami, i tym wszystkim świadczy o Nas dobrze - o nas świadomych i odpowiedzialnych mamach :)
wiec tak trzymajmy i róbmy swoje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...