Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Carolineee
ale masz super na pewno bedzie fajny tort:) moj maz tez mi gotuje dobry jest w tym za pieczenie sie nie bral ale kto wie:) ale Twoje urodziny na pewno beda slodkie:)
Lenson
Ja mam wizyte jutro tak nietypowo w niedziele:)
Mam nadzieje ze sobota mija spokojnie wszystkim ja juz posprzatalam caly domek i teraz lenistwo a i maz zrobi jakis pyszny obiadek:) lubie te weekendy:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Madziu a to nie wiedzialam ze.moga wystapic te kolatania ale to jest okropne. U.mnie to nie.jest sporadycznie ani raz na dzien tylko zdecydowanie czesciej przy kazdym skurczu praktycznie, a tych skurczy.dzisiaj.juz mialam kolo 10 i.caly czas uczucie napietego brzuszka ale tak.to mam czesto, wogole strasznie jestem rozdrazniona dzisiaj i placzliwa. Porazka jakas

Odnośnik do komentarza

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8ng2zq826.png

Witam Was dziewczynki ja jak zwykle do tyłu ale tylko z pisaniem bo pomiędzy leżeniem i obowiązkami cały czas telefon w reku i Was czytam.
Kurcze nie ciekawie z tymi szyjkami u nas asiek trzymaj się jakoś bo widzę ,że u Ciebie chyba sytuacja najbardziej grożna tym bardziej iż masz dziecko i wiadoma sprawa tak do końca nie możemy wrzucić na luz.
Załaczyąm Wam zdjęcia naszego pupila jest niesamowity co prawda wychował się z dziećmi ale teraz cały czas krok w krok mnie pilnuje i to dosłownie nie uwierzyłybyście nawet do toalety idzie za mna i czeka na dywaniuku aż skończę krok w krok za mną aż się czasami boję ,że on mnie tak pilnuje.
Mea dziekuje za zinteresowanie odpowiadając Ci- tak ile się da to leze ale wiadomo przy takiej rodzince jest czasem trudno ale moi spisują się na medal,ja jeszcze pracuje co prawda mam coś swojego więc nie gonią mnie godziny czy czas pracy ale coś zawsze jest do zrobienia ,nie da się własnego interesu tak po prostu zostawić bo jest się w ciązy ah.
Wracajac do tematu mam i teściowych to nie złoście się wiadomo każdy jest inny na pewno większość rad jest w dobrej wierze i trosce a my teraz jesteśmy przewrażliwione to nas to złosci,ale postawmy się w ich sytuacji też chcą w Tym uczestniczyć i czuć się ważni maja przecież tylko nas swoje dzieci ,też zachwilę będziemy matkami i na pewno nie chciałybyśmy być odtrącane przez dzieci czy ich żony .Z drugiej strony przez szacunek dla swoich ukochanych mężów musimy czasem odpuścić jacy by nie byli to są jego rodzice,przpraszam że tak filozofuje ale troszkę już w małżeństwie jestem i tak jak któraś z Was ma podpisane "Małżeństwo jest tym co z niego uczynimy"te same słowa będą się tyczyły macierzyństawa wychowywanie dzieci to nie tylko karmienie i ubieranie to dawnie całego szeregu dobrych przykładów i okazywanie szacunku w szczególności najbliższym.
A propos też miałam jazdy z teściową ale po latach jak tak sobie to przreanalizowałam i też jestem już matką pewne sprawy wygladaja inaczej .
Sorki jeszcze raz ale myslę ,że zawsze trzeba nad sobą pracować .

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_17721.jpg

Odnośnik do komentarza

asiek25 jeśli masz kilka razy dziennie to koniecznie powiedz o tym lekarzowi, bo normalne to jest kołatanie jak już pisałam raz na jakiś czas, a nie parę razy dziennie. Bardzo dużo bierzesz leków. Ja biorę Nospę, Magnez, Żelazo i Scopolan w razie gorszych skurczy jednak mi też to nic nie pomaga. Cały czas mam brzuch twardy jak skała. Brałam też Luteinę, ale w połowie sierpnia odstawiłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

asiek25- no to widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji - może porozmawiaj z gin.. i którym tc jesteś? Może nie podali Ci wcześniej tych zastrzyków by było za wczesnie. Ja biore tylko 3x magnez i 3x nospe + leki od tarczycy i witaminki... chociaż moja gin mówiła, że nospe moge juz tylko brac jak boli, i niby nie biorę na razie. Twardnienia brzuszka, skurczy nie da sie wyciszyć, ja też mam o mówiłam o tym gin i powiedziała, ze sie nie da i trzeba to przecierpieć.

wisia- dokładnie podzielam twoje zdanie co do sporów z teściami i rodzicami :) Śliczny piesek! Mój też mnie nie odstepuje, zresztą zawsze był przy mnie i jak cos sie dzialo to wskakiwał mi na kolana :) Do łazienki tez ze mną chodzi, jak jem sniadanie to na kolanach musi byc albo obok przytulony do nogi bo nie ma innej opcji hehe :D

AgaPo- mój to tak rzadko się bierze za gotowanie, ciasto przy mnie pierwszy raz robił.. ale powiem wam, ze ładnie wyszedł :D wstawie wam fotke jak uda mi się ukradkiem zrobić :D Ogólnie jak już coś gotuje to wychodzi bardzo smacznie! Dla mnie lekki szok, bo mój tata to jajecznice umie zrobić, jajka na twardo ugotować i kanapki :D :D :D A mój utalentowany mąż czerpie inspiracje z internetu i czasami coś wymyśla, albo on robi albo ja :)

Odnośnik do komentarza

Carolineee dziekuje,mysle ze Ty nie masz sie tak bardzo co denerwowac bo to juz prawie 32 tydz mi lekarz powiedział ze nawet jakby sie coś podziało to dzieci na tym etapie swietnie sobie juz radza poza łonem matki.
Tez strasznie mi brxuch i czesto twardnieje ale jak mu to pokazalam to powiedxial ze to sa juz typowe skurcze przepowiadajace i jesli nie ma przy tym bólu takiego miesiaczkowego to wszystko ok.
Asiek nic sie nie mart ruchami bo moj babel jest tak aktywny ze chyba mi dziure w brzuchu w koncu zrobi a wczoraj i przedwczoraj prawie cisza nawet nim szturchalam zeby sie odezwal i ledwo ledwo,z kolei dzis to masakra caly dzien ring,ja juz tak mysle ze chyba jak sie jakos inaczej obróci to tak nie czujemy.
Najgorsze to jest samopoczucie w sumie to jestem caly czas dentka ,bez zycia a ja zawsze taka energiczna juz mnie to do lez doprowadza.

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie:)
Rozpisałyście się od wczoraj, czytałam na bieżąco na tel ale nie mogę na nim odpisywać nie wiem czemu :(
Ja dzisiaj po pierwszym dniu szkoły w tym semestrze, kilka godzin siedzenia a zmęczona jestem jak nie wiem ;/ Marzyłam tam o łóżeczku :)
Dopiero 7 miesiąc a mi już tak brzuch ciąży i przeszkadza, że tragedia. Nie wiem co to będzie dalej ;/ Skusiłam się dzisiaj na McZestaw i chyba dzidzi nie posmakowało, bo odbija mi się cholernie ;/ Ale wchodziło jak nie wiem, już chyba z 4 miesiące nie jadłam takiego fastfooda. A smali po tym jakbym na kacu była :P Jutro znowu na 8 do szkoły, a dzisiaj samotny wieczór bo mężuś na nocce :(
Cieszę się, że u was w miarę wszystko ok, sqolka przykro mi z powodu waszej tragedii :( wyrazy współczucia;/

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Kochane za Wasze opinie.
Do Kościoła poszłam, stanęłam na końcu, do trumny nie podeszłam. Zamknęli ją przed mszą. Na mszy usiadłam razem z mężem z przodu. Miałabym wyrzuty sumienia, gdybym nie poszła.

Mam pytanko do mam cukrzycowych: jak często mierzycie cukier? Ja staram się stosować do zaleceń dietetyczki, zrezygnowałam ze słodyczy, słodzenia herbaty i wydaje mi się, że cukier mam w normie. Na czczo max 90, a po posiłkach najwięcej miałam 105. Zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie doszło do jakiejś pomyłki. A może powinnam zmierzyć cukier po 'słodyczowej uczcie'? Wizytę u lekarza mam dopiero 15 października :(

Caroline, mój mąż pewnie nawet nie wpadłby na pomysł, żeby upiec dla mnie tort. Zazdraszczam!

Dziewczyny, nie zazdroszczę Wam tego twardnienia brzuszka, skurczy. Ja na szczęście tego nie doświadczyłam, nie musiałam brać leków. No-spy nie brałam ani razu od początku ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Megii tez uzywam Persil sensitiv w płynie niemiecki swietnie pachnie i płyn do płukania tez niemiecki softlan sensitiv...polecam

Carolineee super masz męża!!! umie Ci przygotowac rózne pysznosci i nawt piec torty super :)

Asiek25 no faktycznie duzo masz tych skurczy ;/ moze skonsultuj sie z twoja lekarka .....A co do kołatania serca to mysle ze to po któryms z tych lekow co bierzesz !A mierzysz sobie cisnienie ????

Soqlka wyrazy wspóczucia ja tez w czerwcu byłam na pogrzebie babci z tym ze nie wchodziłam do kaplicy tylko msza sw. i cmentarz ...Na cmentarzu tez juz byłam kilka razy u moich babc i dziadkow....

4leks4ndr4 trzymaj sie wszystko bedzie dobrze kochana !!!

Dzis u nas piekna pogoda a ja sobie drzemke popołudniowa walłam bo rano szalałam na zakupach :) Jutro idziemy na chrzciny :) a Dzis jedziemy do kina i na pizze z moim M :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

mój zapał do dzisiejszej pracy szybko zgasił mój maluszek i zaczął mnie tak uciskać, że musiałam dużo leżeć (moje łożysko przylkejone jest na tylnej ścianie macicy co powoduje takie uciski że nie mogę stać)

Soqlka - ja mierze cukier 4 razy dziennie, na czczo, po śniadaniu, po obiedzie i po kolacji, na czczo cukier nie powinien przekroczyć 90 po jedzeniu 120, po posiłku cukier mierzymy 1 godzinę od początku jedzenia

wisia - fajna psiunia

mimi_88 - ja jak jestem w Mcdonaldzie to sobie pozwalam na nagetsy z sałatką, a bardzo brakuje mi lodów z polewą czekoladową :(

odnośnie Scopolanu ja mam trochę złe wspomnienia, brałam go przez parę miesięcy, jak mi kamień przewodami moczowymi schodził, nie powiem działał, ale pojawiły się zawroty głowy do tego stopni, że kiedyś jak jechałam rowerem to straciłam na moment kontakt z rzeczywistością zrobiło mi się czarno przed oczami i odcnęłam się na chodniku, od tej pory już go nie brałam

to z opisu tego leku: Możliwe skutki uboczne: Może wystąpić przyspieszenie tętna, uczucie suchości w jamie ustnej, w większych dawkach zaburzenia akomodacji.

Odnośnik do komentarza

Hej
wybaczcie że nie odpiszę na wszystko ale padam z nóg po bardzo intensywnym dniu
soqlka ogromne wyrazy współczucia
tak jak aabalik pisała co do cukrzycy-faktycznie masz piękne wyniki i zmierz cukier jak grzeszysz
asiek25 a tsh na jaki poziomie masz? bo zbyt duża dawka eutyroxu u niektórych może powodować kołatania serca i endokrynolog powinien o tym dowiedzieć
ja trzymam się prawie na 0 bo tak się czuje najlepiej ale kołątań nie mam, aczkolwiek wiem że mogą sytępować

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...