Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was dziewczyny w ten piękny dzień. Od razu energia jest. Gabrysia obudziła mnie przed 7, mocno wyginała swoje ciało, a dokładnie pupę jak król Julian :) Pomyślała sobie wstawaj mamuśka, bo wyginam śmiało ciało haha
Zaczyęłam 26tc :)
Pyszne śniadanko już zjedzone. Parówkowa z ketchupem, chlebek pytlowy i pomidory z papryką. Do tego kawusia
Ja mam wpisany 20 marca
Iza-majka hmm, to w którym miesiącu Ty jesteś wg lekarza??

Odnośnik do komentarza

Marta a
Właśnie tak pamiętałam ze miałyśmy tak samo bo kiedys o tym pisałas
Iza Majka
No widzisz to jak dobrze pójdzie to wszystkie urodzimy 1.12 będziemy se pisać z porodówki jakie ma kto rozwarcie Ha ha :)

Ale szczerze to jestem ciekawa czy wbijemy sie w termin czy ktora z nas przenosi a moze juz w 37 tyg urodzi bo od tego wiem ze jest jako ciaza donoszona :)

Idą dalej spać :)

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

No to jest aktualnie 29 tc czyli 7 miesiąc.
A teraz szybkie pytanie. Właśnie odebrałam od lekarza rodzinnego wyniki morfologii i moczu. Morfologia ok ale w moczu jest infekcja i dostałam furagin 3x dziennie przez 5dni. Mój lekarz wie że jestem e ciąży. Zastanawiam się czy brać odrazu czy dzwonić do lekarza gin czy poczekać do poniedziałku bo mam wizytę?

Odnośnik do komentarza

Witajcie w ten deszczowy, zamulony dzien (u mnie :D)

iza-majka mysle ze powinnas zadzwonic jesli masz watpliwosci, a czekac 3 dni to dlugo sprawdzilam tutaj ulotke , bo przez weekend moze infekcja sie poglebic http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=917

Megi1992 mam termin na 18, gdybym donosila choc bardzo w to watpie to cesarka 8 grudnia bd miala w urodziny mojego meza , ale mam wielka nadzieje ze wszytsko odbedzie sie wczesniej

Marta A i Megi1992 co do sklepow, ktore wspominalyscie to ich nie znam oprocz toys r us/babies r us , ale szczerze mowiac to u nas tu nie ma jakiegos gigantycznego wyboru, zawsze jak cos potrzebowalam to zamawialam na amazon lub ebay,

Odnośnik do komentarza

witajcie drogie przyszłe mamusie :) Ja jestem mamą prawie 10 letniej Oliwki i 6 miesiecznego Antosia :) miała bym do Was ogromna prośbe kliknijcie w ten link i udostepnijcie go na swoim FB pomóżcie spełnić marzenia mojej córci
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=674842085956590&set=a.456330721141062.1073741839.100002924157070&type=1&theater
Z góry bardzo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj na USG Dopplera. Pan doktor zmierzył wszystkie przepływy i wymiary maluszka. Całe szczęście nie zauważył nic niepokojącego. Najlepsze jest to, że mój synek pływa sobie na brzuszku, nie na plecach i ma głowę w dół przez co nie mógł wykonać mi zdjęcia w 4D. Na dodatek moja ciąża jest tak nisko, że aby zmierzyć główkę musiał zrobić to sondą dopochwową bo przez brzuch nic się nie dało. Stwierdził, że po raz pierwszy się spotkał z takim przypadkiem, ale z szyjką jest wszystko ok i po prostu tak mam. Szkoda mi tylko tego zdjęcia, no ale cieszę się najbardziej że wszytko wyszło dobrze.

Dostałam też od szwagierki wielki wór ubranek chyba już na 3 lata do przodu, niektóre nawet nie używane. Wiele rzeczy już nie muszę przez to kupować.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny w pochmurny dzien ale sie rozpisałyscie :)

Byłam wczoraj na zajeciach w szkole rodzenia była PAni z markusi pokazywała jaki bezpieczny foltelik wybrac dla dziecka najlepiej 5cio pasowy gdzie dziecko powino siedziedziec podczas jazdy samoachodem oczywiscie odwrocone tyłem do kierunku jazdy dostalismy małe prezenciki sliniaczki naklejki na szybe sciereczki w pojemniczku plastikowym do czyszczenia smoczkowo butelki w czasei podroz y mozna wykorzystac ... i znizke 10 % do markusi na wszytko ......
Pozniej mielismy pielegnacje kikuta pepowinowego :)

MsKoko wtrazy wspołczucia dla Ciebie chyba zadna z nas nie chiała by sie znalesc w takiej sytuacji ....trzymaj sie :(

MArtaA fajne te spiworki ja mam ten z barankiem w srodku

Dziewczyny piękne wózki macie :)
Kari daj znac jak tam wyniki z krzywej Ci wyszły ...

Megii hhihi zabawna historia z diamencikami :)

Pytałam wczoraj położną odnoscie tega ciagniecia w dole brzucha mowi ze jak to sie dzieje jak sie wstanie i ptrzy wysiłku to jest normalne wiazadła sie rozciagaja dziecko sie wierci moze byc ...
Nie moze byc jak brzuszek twardnie szczegolnie w stanie spoczynku i boli jak na okres wtedy natychmiast na oddział bo moze sie szyjka skracac i najlepiej brac magnez nawet 3 razy dziennie ja biore slow Mag...

Iza majka masz tak zwana infekcje bezobjawowa najlepiej skontaktuj sie ginem ale z tego co mi wiadomo to furagin jest dozwolony w ciazy ....

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

MsKoko współczuję.... niestety słowa nie są w stanie wypełnić ci pustki ze straty maleństwa.

Dziewczynki przeżyłam krzywą cukrową - od rana przeżywałam i jak mąż stwierdził jak mnie wiózł to miałam skrzywioną minę.
Glukozę rozrobiła mi moja ulubiona pani w laboratorium, wcisnęłam cytrynę ile sił.... pierwszy łyk to od razu ksztuszenie się... myślę ooo będzie wesoło... więc chwilę odczekałam i wzięłam się wypiłam to świństwo.... po paru minutach zaczęło mi być słabo i kręciło mi się w głowie więc mąż mnie wyprowadził na dworek.... od razu lepiej...
sposób by nie wymiotować tego bo już miała cofki to - zapijać zimną woda... pomogło... pierwsza godzina się ciągnęła... masakra źle się czułam... a druga godzina już spoko bo pogadałam sobie z dziewczyną która też była i to świństwo piła i tak się wymieniałyśmy dolegliwościami i opowiadałyśmy - fajnie było.... jak wyszłam z tamtąd to na dworku było ok za to teraz kręci mi się w głowie i czuję się jak pijana

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzień mnie nie było a tu tyyyyle do czytania :) Już nadrabiam

Dziękuje za przepisy na pizze ! :)

Ja nie mam nic przeciwko lumpkom, można znaleźć coś dobrego niczym nowe.

Madlenka ja bym też poszła dla świętego spokoju jeszcze do lekarza. Mam nadzieje, że wszystko dobrze.

Widziałam, że ktoś pisał o barszczykach, Dziewczyny, które nie mieszkają w Polsce a macie jakąś zachciankę to dajcie znać. Dla mnie to nie problem. Mogę wam kupić tych barszczyków i wysłać pocztą :) Na pewno taniej was to wyjdzie :)

Marta A śliczne te śpiworki !

Mi się też robi twardy brzuszek wieczorem. Wczoraj to się nawet wystraszyłam bo mały był tak nisko jak nigdy i brzuch taki twardy. Ale chyba ok. Po prostu tak się ułożył.

MsKoko właśnie doczytałam Twój post. Bardzo mi przykro...nawet nie wiem co można napisać, bo raczej słowa nic tu nie zmienią ani nie pomogą...

Gabi82 Ja miałam miesiączkę ostatnią 19 marca. A termin porodu mi wyznaczył na 25 grudnia. No i wedle tego co lekarz mówił to dziś też zaczynam 26 tc :) Tylko widzę w tabelce, że Ty masz innych termin niż ja

Iza-majka ja by dzwoniła do ginekologa

111magda szkoda, że nie masz zdjęć. Ale najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze :)

KariKari to teraz tylko odpoczywał :) Ważne, że masz to już za sobą

Odnośnik do komentarza

Kari dobrze że juz jesteś po, zazdroszczę ja idę w środę; (,
111magda super że z maluszkiem wszystko dobrze;) i bardzo fajne masz z tymi ubrankami.
Ja właśnie wróciłam z spacerku z mężem i z 3 parami body które kupiłam w pepco za 16 zł, a jedna para taka rozpinana po długości a takich szukam;), mają jeszcze pół spiochy w przecenienia ale nie mogłam obejrzeć bo mój juz się denerwował ale ja 12 ma masaż to jeszcze wyskocze;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej.

MsKoko- Bardzo mi przykro z powodu tego co Cię spotkało. :(

Kari- Ja na czczo 91 A po 2h 119 po 1h nie miałam robione... Ale po pierwszej godzinie też mnie mdliło i było słabo...

111magda- To dobrze, że jest wszystko ok. :)

Dzisiaj jest taka pogoda, że nic mi się nie chce, ponuro zimno... W dodatku mam tak piękny kaszel, że ło. I mój maluszek też coś dzisiaj ma lenia...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Kochane, dziękuje za wsparcie :* dzisiaj w nocy było ju ok, do szpitala jechac nie musze, jak juz nic nie boli i nie krwawi,we wtorek mam wizytę u swojego gina kontrolna wiec on jeszcze spojrzy,ale juz jest ok :)

Kari dzielna byłaś! Fajne ze masz to za sobą! Ja pewnie we wtorek dostanę skierowanie.. A powiedz mi jak krew Ci pobierają to tez sie kiepsko czujesz? Bo mi sie bardzo często robi słabo- ciśnienie mi spada i boje sie ze na tej glukozie po prosto zemdleje :P

Vanessa to siper te zajęcia! My bylismy tydzien temu na pierwszych zajęciach i było bardzo fajnie :) niestety w ta srode nie bylismy ze względu na Ta moja niespodziewana wizytę u lekarza,ale mozemy ja odrobić i za 2 tyg odrobiny:) a to w sumie najciekawszy temat bo PORÓD :D

Kochane teraz tak mysle,ze musze szybciej zaczac kompletowac wyprawkę bo jak ta moja szyjka bedzie nieznosna i sie dalje bedzie sie skracać to bede musiała w ogole lezec 24 h! Ech ! A ja mam w sumie tylko wozek.. I troche rzeczy wybrane w necie ale nie zamówione.

Miłego dnia mamusie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...