Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwunia piękny brzusio :)
Madziulka31 termin porodu masz taki sam jak ja wynikający z OM, bo z USG jest o 5 dni młodsze maleństwo :)

tak przeżywamy ta krzywą cukrową ale damy radę - nie mamy wyjścia :)
ja się zastanawiam czy przed wizytą ze dwa dni wcześniej nie zrobić by w razie co był czas na powtórkę :) wypiję ten ulepek z dużą ilością cytryny.... męża wezmę do asekuracji bym nie padła tam :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tak na chwilkę zajrzałam do was :)

Witam nową mamusię! ;)

Co do tego pulsowania, to ja czuję tak jak by na brzuchu moje tętno?! nie wiem czy to możliwe, ale normalnie brzuch mi tak pulsuje jak piszecie i to już od dawna, ale to pewnie dlatego, że jest mocno ten rejon teraz unerwiony itd. A czkawkę czuć zupełnie inaczej! Takie leciutkie kopniaczki w regularnym odstępie czasu w tym samym miejscu :)

KariKari- super wyszła twoja księżniczka! :) I jaka już duża!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny !!! Będę miała synka !!! Jestem megaaa szczęśliwa !!! :D

Waży 456g i ma ok 30 cm długości :) Pan doktor powiedział, że kawał chłopa.

I pierwszy raz było tak, że ledwo Usg było włączone a mały pięknie rozłozył nóżki i aż ja zawołałam "Widziałam ! widziałam pisiorka!" :D Na co p.Doktor powiedział :" tutaj mamy nóżki. Ładnie zmierzymy kość biodrowa i długość nóżki." I zaczął przeciągać jakby nie usłyszał co krzyknęłam a potem się usmiechnal i powiedział, że jak już wcześniej było pięknie widać spójrzmy co dynda między nóżkami i potwierdził ! Powiedział, że juz na wcześniejszym Usg widział, ale wolał zdradzić płeć jak będzie pewny. Aż ten mój Pan doktor jest no :P hehe
W końcu mogę szalec z zakupami :D

Mam zdjątka, wiec zrobie zaraz sobie i usg i prześle ! :)

Kari, mała faktycznie smiechnieta świetne zdjecie !
co do krzywej, zazdroszze, że dostałaś pozowlenie na cytryne ja nie moglam a wiem, że duzo pomaga !

111magda, Madziulka31 witam nowe mamusie! mam nadzieje, że samopoczucie i z synkami wszystko ok :) dopiszcie się do tabelki :)

Sylwunia06, super brzusio! narazie nie widać, że masz w środku dwupak hehe :)

Marysia1002, ja mam juz problemy z kregoslupem od jakis 3 tygodni, wieczorem gdyby nie G to sama nie jestem w sranie wstac z kanapy ani nic. Polecam taping, ja mam ten plus, że moja kuzynka jest fizjoterapeutka i mi je nakleja, bo ja przed ciaza mialam juz problemy z kregoslupem, wiec wiedzialam, że u mnie o tylko kwestia czasu.
film polecam, genialny ! :D

Co do sesji zdjeciowej to zastanawiam się nad zrobieniem jej w ciazy, ale chyba jednak zdecydujemy sie jak juz synek bedzie na świecie. Jenyy, to genialne uczucie, wiedzieć już co się kryje w brzuszku i móc powiedzieć "synek" albo "córcia" :) Nie wiem czy byłam keidykolwiek bardziej szczęśliwa w swoim życiu niż dziś :D

Odnośnik do komentarza

witaj 111magda :) i witamy twoje Maleństwo - co do imienia macie jakieś typy czy na razie zero pomysłów?

Nowe mamusie zapraszamy do wpisania się do tabelki którą dziewczynki mają przy suwaczkach :)

Lenson cieszę się, że w końcu tajemnica odkryta - miałam przeczucie, że maluszek się ujawni... hihi widać jaka szczęśliwa jesteś. Czas zaszaleć na zakupkach....

a ja dziś cały czas mam przed oczami moją Śmieszkę i tak mi fajnie miło :) mężuś też przeszczęśliwy że córeczka zdrowa bo widać, że się martwił o Nas :)

Odnośnik do komentarza

KariKari mamy kilka, ale jakoś żaden szczególnie mi nie podchodzi.

Carolineee ja też dziś pierwszy raz poczułam to dziwne pulsowanie i się trochę przestraszyłam co to jest. Obudziłam się na plecach, przekręciłam na bok i właśnie się to zdarzyło. Przestraszyłam się na początku myśląc, że poddusiłam dziecko śpiąc na plecach :) Ale widzę, że chyba nie potrzebnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Witam kolejną nową mamusię :)

Lenson- GRATULACJE !!! Kochana już nie jesteś jajkiem niespodzianką :D
Caroline- Ja o tym tętnie nie pisałam, bo uważałam to za nierealne, ale skoro Ty masz tak samo to może coś w tym jest... :)

A to pulsowanie to może być i czkawka, tylko w podbrzuszu?

Nawciągałam się naleśników z twarogiem i dżemem truskawkowym :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie na forum :)

Lenson gratki na synusia :) :) pewnie jestes szczesliwa ze znasz płec :)

MNie bardziej nogi bola jak za duzo latam albo w pracy stoję wogole wieczorem sie czuje bardziej zmeczenie
w Nocy wstaje 2 razy siusiu z zmaknietymi oczami zeby zasnac pozniej bo jak sie rozkęce to 2 godz pozniej nie umie spac !

Kari twoja królewna szczesliwa usmiechnieta widac ze jej dobrze :)

Dzis na obiadek mam kefir i ziemniaczki z cebulka i jajuszko sadzone steskniłam sie za takim obiadkiem prostym :)

A tu mój brzucholek :)

Robie sobie od poczatku ciazy zdjęcia i chce sobie zrobic poznej taki album pamiatkowy jak moja kruszynka rosła :)
A na sesje zdjeciowa ciazowa profesjonalna wybieram sie z moim M ale to tak z miesiac dwa :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15072.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
dorwałam się w nocy do internetu w pracy i napisałam posta i się w ogóle nie wkleił... Nie miałam dostępu do netu 3 dni, ale już jest! :D I duużo stron zapisałyście.

Lenson - gratulacje, że już wiesz kto mieszka w środku :)

KariKari - piękne zdjęcia twojej Królewny. Widać, że zadowolona :)

MłodaFasolka - no i mi narobiłaś smaka na naleśniki, a miałam dzisiaj inny obiad gotowy.... Fajny kalkulator ciążowy znalazłaś.

111magda, madziulka31 - witam nowe mamy u nas :)

Piszecie tak o tych bólach pleców. U mnie tragedii nie ma, ale czasem ciągnie mnie jak rwa kulszowa. Ale bóle pleców to miałam i przed ciążą, więc pewnie kiedyś mnie niestety dopadną.
Ja póki co smaruję się raz dziennie kremem z Rossmana z linii "Sexy mama". Całkiem fajnie mam nawilżony brzuch, a czy pomoże zapobiec rozstępom to się okaże. Na razie jest dobrze.
Ostatnie dni coś mnie zaczęło pobolewać bardziej w brzuchu, jakieś ciągnięcia itd. Stresujące toto, chociaż zapewne normalne. W końcu brzuch wyraźnie rośnie.
Martwi mnie tylko, że ostatnio moja wkładka w majtkach była różowawa. Nic nie widziałam na szczęście na papierze. Muszę się temu dokładnie przyjrzeć...

A to mój brzuch z początku 22 tygodnia.

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15076.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

MlodaFasolko,Nuria mi lekarka powiedziala ze na pusty zolaek juz sie tego nierobi ze kiedys tak bylo a ten sok to niewiem co to bylo ale bylo smaku winogronowym a ze jestem w 26 tyg watpie by to bylo polöwkowe,mysle ze to jakas nowa Technika niewiem ale niebylo to straszne raczej przyjemne.
Sylwunia06 brzuszek fajny gdzie ty te 2 cuda miescisz?
Lenson wkoncu sie dowiedzialas,gratulacje teraz mozesz zaszalec z zakupami!
111magda, Madziulka31 witam nowe mamusie!
Vanesa sexi,sexi !
Mee maluski jeszcze twöj brzusio ale zanim sie obejzysz bedzie duzy widze to po sobie z dnia na dzien jest wiekszy!
Möj dzien jest dzisiaj do d.... i to tylko przez babe ktöra mi robila paznokcie,bylam dzis gdzie indziej bo moja na urlopie .Takiego tarabanu tam zrobilam bo w zyciu niemialam tak zle i brzydko zrobionych paznokci! Ja to oczywiscie malo obchodzilo i wrednie jeszcze powiedziala ze moge gdzie inndziej isc zrobic a ja na to ze napewno juz tam niepöjde i ze to sa najgorsze paznokcie jakie w zyciu mialam zrobione i ze niemaja pojecia o ich robieniu! Teraz jestem w domu i sie wk... bo niemoge na nie partrzec! Nierozumiem ludzi ktörzy zaczynaja cos robic czy otwierac o czyms o czym niemaja pojecia! Albo robisz cos dokladnie i z sercem albo niezabieraj sie do tego wogöle to tak jak ja bym komus sciela wlosy gdzie ja wogöle scinac nieumie! Tak sie z nia klöcilam ze az ludzie stali i patrzyli oco chodzi a ja teraz musze szukac kogos innego by to spilowal i znöw musze placic! Tak mnie zdenerwowala ze juz na czyms innym niemoge sie skupic i musze na te ochydne paznokcie patrzec!

Odnośnik do komentarza

MartaA- To strasznie Ci zazdroszczę, że u Ciebie tak łatwo to idzie. :) To niezłą historię z paznokciami miałaś. :)
Vanessa, Mae- piękne brzuszki!

Przyszła do mnie dzisiaj paczka z bonprix z moją bielizną, już dawno nie byłam taka szczęśliwa z bielizny :D Za miesiąc zamówię jeszcze staniki do karmienia. Mam nadzieję, że biust AŻ tak dużo mi nie urośnie... Teraz zamawiałam 95 E ! Gdzie Wcześniej miałam 90D Mąż się śmiał, że zamówiłam spadochron dla lalki. :p I zbladł jak się okazało, że ten spadochron leży idealnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka, tez musze spadochrony zamówić, tylko ze bede miec problem z rozmiarem, bo miseczka tez E ale pod biustem 70 ;/

Marta A, musialas zaplacic za te paznokcie?? Kurcze, przykro mi, bo mialas miec dzien beuty a tak jesto do dupy a nie beauty.. ;/

Dziękuje wszystkim za gratulacje ! Jestem ogromnie szczesliwa i juz szaleje na grupach facebookowych, gdzie ciuszki mozna kupic uzywane i w swietnym stanie za grosze :P
Wrzucam zdjecia :D

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15082.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15083.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15084.jpg

Odnośnik do komentarza

to w poniedziałek dzień badań :)
Sylwunia, Vanesa, Lenson piękne brzusia
111magda witam kolejną nową mamusię na forum. Jak się czujesz?
111magda i Madziulka31 dopiszcie się do naszej listy grudniowych mam
Carolineee ja też przez jakiś czas (w 5mies) wyczuwałam takie pulsowanie jak przyłożyłam rękę do brzucha. Teraz już nie czuję
Lenson gratuluję synka. To teraz ruszasz na zakupki. Jakie imię mu dacie? Widać widać synusia
Marta A rzeczywiście pechowy dzień miałaś :(
Ja też od jakiegoś czasu czuję czkawkę, tak mi sie wydaje, że to ona. Kopniaczki mam w różnych miejscach i w nierównych odstępach czasu
Dziś mój mąż mi powiedział mi, że mam niezłe balony i mała będzie miała porządny bufet haha Mojemu podobają się moje piersiątka :). Mam nadzieje, że więcej nie urosną. 80E starczy. Jak kupiłam większy stanik to powiedział, że wieglaśny

Odnośnik do komentarza

I dzisiaj ja po wizycie :)
Moj mały sie ma dobrze rośnie i jest juz ułożony główka w dół :) miałam tylko szybkie usg bo ostatnia wizytę miałam dopiero 10 dni temu .

Dziewczyny co do bólów plecow to musicie robić ćwiczenia. Byłam u drugiego lekarza i drugi mi to samo powiedział . Trzeba wzmocnić mięśnie.

Lenson gratuluje chłopczyka :) jakie imię :)?

Marta a
Co do tego badania cukru to ja juz tez miałam 10 dni temu wynik mam okey i miałam wymieszane z sokiem z czarnej porzeczki pyszne było :) a jest robione inaczej niz w Polsce bo to jest mniejsze badanie a jeśli to by wyszło nie tak to dopiero wtedy wysyłają do kliniki na te wielkie badanie bez jedzenia z rana o ktorym wszystkie piszecie .

Witam nowe mamy :)

Moj Colin szaleje i ma juz sztamę z tata :) dzisiaj w nocy maz złapał mnie za brzuszek wtedy mały bach kopniaki na to tata lekko mu ponaciskal na domek a mały oddał i tak sie bawili w środku nocy przez pół godziny z przebijanie piątki :)
Kocham Ich :) ale jest to tak słodkie ze mogą robić to codziennie przez cała noc :)

Odnośnik do komentarza

Megi1992 zazdroszczę Ci. Mój mąż zamiast interesować się wyprawką dla Małego skupia uwagę na nowych zabawkach do swojego samochodu. Chyba mu się znudziła moja ciąża bo, nie obchodzą go ani moje badania, ani wizyty u lekarza. A gdy przez ostatni weekend leżałam z gorączką w łóżku on grillował w najlepsze lub siedział na rybach. Raz na tydzień, albo rzadziej pogłaszcze mnie po brzuchu. A tak chciał mieć dziecko....

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

111magda
Czasami tak jest ze facet chce bardzo maluszka i wszystko jest pięknie tylko oni to troszke inaczej odczuwają albo i nie chodzi o to ze oni nie czuja dziecka przez 24 h na dobę jak my wiedza ze jest tam u nas rośnie ale to chyba nie dociera na 100% . To sa wzrokowych dopiero jak sie bobaski urodzą i zobaczą na własne oczy dotkną przytula to sie im odmienia i wtedy znów jest okey . Pewnie przykre to dla Ciebie bo każda kobietka chce wsparcia mężczyzny i chce wiedzieć i czuć ze jest kochana .

Odnośnik do komentarza

No tak to z tymi facetami jest.... oni są z innej planety. Hehehe. Mój mąż się cieszy, dba o mnie i wogóle jest cudny jeśli chodzi o dziecko. Ale często mu się zdarza zapomnieć o mojej ciąży. Np dziś przy sprzątaniu komórki. Wyciągał różne rzeczybi podawał mi żebym dalej odkładała. Wszystko było ok póki były to słoiki z grzybami ale jak zaczął podawać mi stare półki to tylko się popatrzyłam i było :sorry :-)

Odnośnik do komentarza

111magda głowa do góry:) wiem jak to ciezko jak kobieta jst ze wszytkim sama a teraz potrzebujemy duzego wsparcia od naszych M może porozmwiaj z mężem o tym że jest C i zle z tym wszystkim może wtedy sie troche zmieni warto spróbowac :).

Lenson piekny brzusio :)

Megi1992 fajnie sie macie przy takich wrażeniach można cała noc nie spac :)

MOja małą jest dzis triche leniwa pewnie jutro da mi popalic znowu :)

Byłam dzis w pepko i troche nakupiłam znowu ciuszków fajne promocje mieli ale jakoasciowo srednio w tym pepko wole h&m jednak albo allegro :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Lenson - gratuluje! :)) świetna wiadomość :))
KariKari - ale super uśmiech ;))
MłodaFasolka - ja mam ostatnio chęć na naleśniki ale jak zjadam zupie, to juz wiem ze nie zmieszcze naleśnikow ;))
jeszcze chodzą za mną toasty francuskie z chałki, fasolkę po bretoński juz przerabiałam hihi, no i ten sosik z grzybów leśnych mhmm, chyba sie skusze jak mówicie żeby korzystać :D
111magda, madziulka31 - witam Was ;))
Sylwunia, Vanesa, Lenson -Cudowne zgrabne brzuszki dziewczyny ;)
Marysia od dwóch tygodni codziennie koło południa kręgosłup zaczyna mnie bolec i niestety tak jest aż do wieczora, a w łóżku sie ułożyć to jest dopiero wyzwanie. Megi dobrze mówi ze trzeba ćwiczyć, ale mi jakoś to ostatnio nie wychodzi, wracam z pracy codziennie taka padnieta, ze nie w głowie mi niestety ćwiczenia ;(
MartaA współczuje z tymi paznokciami :(
Megi czad :)) ja sie z małym bawię w pukanie, ale mój M jeszcze tego nie robił hehe
111magda tez sie wkurzac na swojego jak zamiast godzinami z ręką na moim brzusiu to przy laptopie siedzi :/ ale jak to dziewczyny piszą myśle, ze do nich to jeszcze tak nie dociera hehe :))

Odnośnik do komentarza

111magda Megi ma rację. Przyszły tata trochę inaczej niż my przeżywa ciążę. Może się też bać że jak pojawi się dziecko on zostanie odstawiony na boczny tor. A może się zdarzyć tak, że jak weźmie w swoje objęcia pierworodnego to oszaleje na Jego punkcie. Nie martw się, będzie dobrze.
Do mojego na początku też nie docierało. Teraz przeżywa i coraz bardziej się stresuje. Im bliżej porodu tym gorzej jest. Odmieniło mu się jak poczuł kopniaki córeczki :) Uwielbiam jak mówi do nas "moje dziewczyny".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...