Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Soqlka świetny ten pajacyk! Tez chce taki :D muszę jak będę miała chwile wolnego popatrzeć licytacje na allegro, bo słyszałam, ze mozna super rzeczy zdobyć.

Megi zdjęcia mam, ale łobuziak tak sie ułożył ze cieżko było zrobic jakieś fajne ;)
Wrzucam te na których cokolwiek widać :) no pewnie teraz nasi chłopcy waza podobnie :))
No i jeszcze zapomniałam napisać, bo pytałam o usg 3d/4d, to najlepiej lekarz powiedział żeby robić od 26 do 39 tygodnia, bo wtedy juz dzidzie nie wyglądają tak samo. Wiec my chyba pójdziemy tak koło 30 tyg. A! No i zjeść coś słodkiego przed wizytą to wtedy mały bedzie sie ruszał ;)))

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14292.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14293.jpg

Odnośnik do komentarza

na forum muszę wchodzic jak cos zjem bo jak czytam o tych pysznosciach to zjadłabym wszystko bez wyjątku. 13.08 kolejna wizyta u gin troche sie obawiam bo cos ostatnio słabiej sie czuje w brzuszku jakos cięzko inaczej sama nie wiem jak to okreslic nogi puchna nazywam je (bawole odnurza ) :) i wogole dużo watpliosci pełno obaw ....
Megi1992 tez myslałam nad imieniem Colin lecz zostałam w domu przegłosowana i został fabian RUDAOPOLE- serdeczne gratulacje wspaniała widomośc :)

Odnośnik do komentarza

Gabi pisałaś o problemie z butami, ja właśnie odkryłam inny problem. Chciałam dziś zrobić sobie przyjemność i pomalować pazurki no i okazało się, że u stóp nie jest to już takie łatwe ! Jakoś się udało ale tylko jedną warstwę i nie będę męczyć już siebie i małego. Czuje, że mój K będzie miał nowe zadanie :D :P

Rudaopole gratuluje ! Na taki cud zawsze warto czekać :)

Odnośnik do komentarza

Oj tak, też mam problem z malowaniem paznokci u stóp, mężu został też uświadomiony, że jak jeszcze troszkę brzuś podrośnie, to będzie wykorzystywany do depilacji okolic bikini. Stwierdził, że będzie używał swojej golarki, bo wyszedł z wprawy golenia maszynką jednorazową. Cóż, będzie musiał sobie przypomnieć.
Ogarnęłam właśnie mieszkanko i wstawiłam zupkę szczawiową :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Gabi82 witam teraz czuję się dobrze na początku trochę się wystarczyłam bo miałam krwawienie okazało się że miałam krwiak ale na szczęście dziecku nie zagrażał i po 6 tyg się wchłonął teraz wszystko ok jedynie co muszę pilnować to ciśnienie malenstwo rośnie chodź ja dopiero przytyłam 4 kg chce się zmieścić w 10 kg bo niestety jestem trochę puszysta więc więcej nie wskazane ,jutro kolejne badanie to może dowiem się jak płeć mojej dzidzi,ale dla mnie to i tak mało ważne bo to jest mój mały cud.Pozdrawiam wszystkie mamusie

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane! :) Miałam dziś jechać na badania bo jutro po poludniu wizyta, ale zaspałam i pojadę z samego rana jutro :)

Oglądałam dziś nagranie mojej córci z ostatniego USG i zrobiłam wam screena, nie wiem czy coś zobaczycie, leży buzią w dół :P

Dziś mi się zachciało almette z pomidorami, a że była promocja 2 za 6 zł to wziełam jeszcze z ziołami :P I skusiłam się na salami... mniamm! Będzie jutro na śniadanko, albo nawet zaraz bo mi w brzuszku burczy :(

A dziś na kolację tradycyjne lubelski cebularze, które zamierzam zrobić :) Nie wiem czy słyszałyście co to jest i czy ewentualnie próbowałyście, ale to proste ciasto drożdżowe, uformowany placek w kształcie koła, i na to w domowej wersji śmietana, zeszklona cebulka posolona i posypane odrobinę mkiem( coś jak pizzówka, ale z cebulą i makiem :P ) pyszny z masłem, a szkoda, że tylko na Lubelszczyźnie dostepny np. w piekarniach :( Polecam zrobić w domu!
A więc lecę kichcic :D

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14307.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie :))

Ruda Opole, jak przeczytałam co piszesz aż mi łezka w oku się zakręciła . Taką samą historie miała moja starsza siotra :)) teraz Tymi ma ponad 3 latka :D

Dziewczyny, gratuluje tym, które poznały płec ! Kurcze też już chcę :((

Kari, gratulacje kopniaczków ! Cudne uczucie, wiem po sobie :)

Widziałam, że brzuszki wrzucałyście. Ja dodam zdjątko z dziś i lece do sklepu po łososia, bo u mnie na obiad dziś makraon pełnoziarnisty z łososiem w sosie smietankowo-szpinakowym :D

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14308.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość kristafowna

Dziewuszki dzieki za wsparcie. i ja dolacze sie do gratulacji dla Rudej z opola... u mnie dzidzius pojawil sie z zaskoczenia, planowalam ciaze nieco pozniej, ale i tak sie bardzo z mezem cieszymy. tak trudno mi sobie wyobrazic takie sytuacje jak Twoja, kilka lat staran... takie przypadki pomagaja docenic to, co sie ma i cieszyc sie jeszcze bardziej.
Fajne macie brzuszki dziewczyny:) jak juz mowilam to moj 23 tydzien wiec brzuszek mam nieco wiekszy niz Wy. Po tej 20-tce tak leci:)

Odnośnik do komentarza

Kristafowna
Ja tez mam 23 tydzien + 2 dni i inne dziewczyny tez ale nie da sie porównywać brzuszków każda ma inny piękny wyjątkowy zależy jak kto jest zbudowany jedna maja większy jedne mniejszy nie ważne jak wyglada ważne co jest w środku i nawet jak bym miała mieć brzuch ogromny jak balon czy malutki jak na 5 miesiąc dla mnie liczy sie zeby moj Colinek urodził sie zdrowy :)

Odnośnik do komentarza

Hej!

RUDAOPOLE- GRATULACJE! :)

No i obcięłam włosy... Moja fryzjerka 3 razy pytała się czy jestem pewna, bo zawsze nawet końcówki bałam się za mocno skracać... :D Mąż tylko siedział cichutko i się śmiał, że nagle taka decyzja. :)

Byliśmy dzisiaj na zakupach, weszłam do 5.10.15 bo fajna promocja była, że 2 rzeczy i 3 za 5 zł. Ale wszystko dla maluchów kompletnie wykupione. :( Zawiedziona byłam.
Ale pojechaliśmy do Kauflandu, i czekając na męża weszłam do Pepco, i byłam w szoku, że takie piękne i dobre jakościowo ubranka mają! :) Kupiłam parę bodziaków i pół śpiochy. Tylko tą rozmiarówkę mają jakąś dziwną... Niby wzięłam śpiochy rozm 68, ale były tak malutkie, że szok! Ale później znalazłam inne i rozmiarówka na naklejce to 12/18, któraś się orientuje co i jak ?

Robię na kolację leczo, z papryką, pomidorkami i cukinią. :D Tak mi pachnie, że się doczekać nie mogę...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

z ciuszków fajne wyprzedaże mają w Coccodrillo... przeceny do 80% a ciuszki super jakościowo - kupiłam oczywiście i bodziaków i pajacyki i skarpetunie i kaftanik więc garderoba mojej Królewny się powiększa.... tak się dziś zastanawiałam ile to tych bodziaków potrzeba, ile pajacyków, ile śpiochów by nie było za mało - a by codziennie tego nie prac tylko mieć spokojnie zapas
już wydrukowałam sobie listę wyprawki i zawsze w portfelu ja mam więc mogę szaleć, a to co z ciuszków dokupię to zaznaczam by nie kupić czegoś przesadnie dużo a o czymś innym zapomnieć

ja po dzisiejszym dniu padłam, kręgosłup daje mi w kość, ciągle chce mi się pić i na nic siły nie mam... tylko się kąpać i spać...

Odnośnik do komentarza

RudaOpole witamy na forum ja jestem z Rybnika :) wiec jakies niecałe 100km od ciebie :)

Dzieki dziewczyny narazie jest ok w piatek bedzie operacja wiec wtedy bede napewno sie troche stresowac;/

Mała wariuje mi w brzuszku z dnia na dzien coraz bardziej :)

dzis na obiad spagetti miałam i zupe krupnik uwielbiam :)

Kari Kari narobiłas mi smaka na paprykarz szczecinski dzis na kolacje go zjem ze swieza bułeczka :)

Soqka piekne pajacyki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Aleksandra- Jestem prze szczęśliwa! :) Co prawda nie obcięłam ich baaardzo mocno, bo miałam za łopatki a mam lekko przed łopatki. :)
Ale jeśli nadal będę miała odwagę to po urodzeniu zetnę na krócej. A jutro farbuję... :D
Co do ciuszków, które kupiłam w Pepco to przyłożyłam je do bodziaków z biedronki właśnie na roczek, i są dużo mniejsze. Więc chyba będą dobre po urodzeniu... Chyba.

Vanessa- Będzie wszystko dobrze! :)

Tak się najadłam tego leczo, że ledwo oddycham, ale bardzo mi się go chciało...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Soqlka to jest wózek sprzed 4 lat. Nie widzę tego modelu na www. Gondola wygląda tak http://www.ofeminin.pl/rozwoj-i-zdrowie-dziecka/jak-wybrac-wozek-dla-dziecka-d14275c216231.html, stelaż jest inny aluminiowy, rączka jest cała, nie dzielona
Carolineee piękne zdjęcie
Piękne brzuszki macie dziewczyny!
Dziś po pracy jestem padnięta, plecy mnie bolą, nogi mam lekko spuchnięte. Na obiadek mama dała nam pierogi z mięskiem, pychotka

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zaszalałam !

Nie mogłam się oprzeć i zrobiłam swoje pierwsze zakupy :D Przełamałam się ale cieszę się ogromnie. Byłam w smyku i były przeceny dla takich maluszków i kupiłam ciepłego pajaca za 25 zł i komplecik body z długim rękawem + ciepłe spodenki za 20. Jestem z siebie taka dumna, że udało mi się upolować dla synka w dobrej cenie ciuszki jak bym nie wiem, jakiś wyczyn zrobiła normalnie. Rety chyba oszaleje bo kupiłabym tyle rzeczy najchętniej...

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14328.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14329.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość kristafowna

megi1992 w zupelnosci sie z Toba zadzam, kazdy brzuszek jest piekny:)
macie moze jakiegos linka do tych poduszek do spania co pisalyscie? ja dostalam w uk broszurke z taka ciazowa poduszka ale jest zupelnie prosta, a Wy piszecie o jakichs rogalikach...
ja tez juz kupilam pierwsze ciuszki, wozek i lozeczko, zdecydowalam sie na takie turystyczne, bo latwo je mozna przenosic z gory na dol czy do ogrodu
http://www.ebay.co.uk/itm/Graco-Classic-Electra-Bassinet-Travel-Cot-in-Posie-/181408429129 jest do tego i przewijak, i melodyjka. a oto moj wozeczek: http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-Travel-System-SWIVEL-WHEELS-PRAM-PUSHCHAIR-CAR-SEAT-UMBRELLA-/221104580745
- model 51 taki brazowy w kwiatki. Macie jakies linki to fajnej poscieli lozeczkowej i wozeczkowej?

Odnośnik do komentarza

kritafowna ja kupiłam na tej aukcji : http://allegro.pl/show_item.php?item=4379740525 . To jest sklep internetowy więc pewnie w innych przedmiotach mają nowe aukcje.

Oglądałam ostatnio pogram o ciąży itp i powiedzieli, że wyprawkę powinno mieć się przyszykowaną w 7 mc ciąży. Bo nie wiadomo co się zdarzy więc lepiej być przygotowanym na wcześniejsze powitanie brzdąca. I niby wtedy też torby spakowane, osobna dla mamy, osobna dla dziecka.

Właśnie, dziewczyny które już kupują ciuszki. Na jakie rozmiary kupujecie ? Ja wczoraj pochwaliłam się siostrze zakupami i mówiła abym nie kupowała dużo tak małych ciuszków 56/62 bo dziecko szybko rośnie i zaraz będą nie dobre. Lepiej większe. Natomiast w programie widziałam aby do szpitala zabrać ciuszki rozmiar 56. I ja głupia całą noc się biłam z myślami, że może kupiłam za małe ubranka, a tak mi się podobają, i założe 2 razy i tyle, i nie mogłam przez to spać. Cała radość prysła. O mało włos a się nawet nie poryczałam :/ - hormony...

Łóżeczko już mam od siostry :) Muszę tylko kupić materacyk, pościel i te sprawy. Wózek już mamy upatrzony ale to potem będziemy zamawiać. Teraz kredyt, przeprowadzki i nawet nie będzie kasy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...