Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny życzę udanych wypoczynków :))

W Wawie dzisiaj znowu piękne słonko. Aż chce się uśmiechać :)

Nuria współczuję :( mam nadzieje, że szybko zejdzie i będziesz mogła się cieszyć urlopem :)

Też mam zamiar wychodzić z małym, ale na początku to bardzo ostrożnie. Na dosłownie 10 min :)

Mój mężuś wchodzi do doktora razem ze mną i wychodzi też, wszystko widzi, wszystko słyszy :)

A czas leci tak, że nawet nie wiem kiedy, a zaraz zleci 5 miesiąc heh właśnie dzisiaj rano pomyślałam, że już zaraz koniec lipca.

Odnośnik do komentarza

Nuria trzymaj się i zdrowiej... oby szybko odpuściło... kiedyś jak osa ugryzła to okłady z octu pamiętam mi mama robiła...

dziewczynki a co sądzicie o pisaniu pamiętnika ciąży?
ja się od dawna przymierzałam nawet początki miałam ale potem jakoś się odwlekło to a teraz postanowiłam pełną parą pisać swoje odczucia, przemyślenia i najważniejsze wydarzenia by mieć piękną pamiątkę z tego okresu...
tak myślę dorzucać usg i zdjęcia brzuszka :)

Odnośnik do komentarza

Kari Kari
fajny pomysł :) ja niestety do takich przedsiewziec mam słomiany zapał:P ale na pewno jak już maluch się urodzi, to chciałabym pisać o jego pierwszych miesiącach rozwoju :D np kiedy 1 ząbek, pierwsze słówka itp ;p

Ja jestem za tym żeby powerandowac ze 2 tyg i wtedy spacerki, jesli nie bedzie zadnych przeciwwskazań :)

Też mi się śnił dziś Synuś!! Pierwszy raz... To było niesamowite, tak jak to uczucie kiedy fika koziołki w brzuszku:D

Pozdrawiam Kobietki w ten (u mnie) kolejny gorący dzień

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny

Nie odzywałam się chyba z 3 tyg choć codziennie staram się Was poczytać. W sumie nic ciekawego się u mnie nie działo - opieka nad córką, kilka imprez rodzinnych i leciał dzień za dniem. W sobotę byłam na usg 3/4D genetycznym w 21 tyg. Potwierdziło drugą córkę, napędziło mi też trochę stresu, bo w lewej komorze dr zlokalizował ognisko hiperechogenne. Taki objaw plus inne świadczą o wadzie. Na szczęście u nas wystąpił tylko ten objaw i dr mówił, że jest normą, ale wiecie jak jest - gdzieś tam w środku czuje lekki niepokój, który ustąpi chyba dopiero po porodzie.
Poza tym kupiłam w Smyki kilka opakować body, muszę dokupić jakieś cieplejsze ubranka i reszte już chyba mam po starszej córce. Bardzo gorąco u mnie.
Pozdrawiam Was serdecznie, tym które wypoczywają zyczę udanych wakacji a pozostałym dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki :)

niedawno wróciłam z USG :) i moje maleństwo rośnie i prawidłowo się rozwija :) podałabym wam wage i wielkość ale nie podali mi tego :/ tylko obwód głowki , brzuszka i długość kości udowej , widocznie w anglii to jest dla nich najważniejsze :) no ale Synek pokazał jak się wierci i kopie mamusie :) poza tym położna powiedziała że nie jest ani za mały ani za duży :) i znów płeć mojego synka została potwierdzona :) martwiłam sie bo od 2 dni dość mocno pobolewał mnie brzuch a tu się okazało że moje serduszko małe tak się wierci i wygina że sprawia mi to dość duży ból , postaram się zaraz dodać zdjęcie maleństwa :)

Miłego Dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/p19urjjgta9vr12v.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Siedzę na mazurach-pogoda fantastyczna i taki ma być tutaj cały tydzień.
Po dwóch dniach leżenia prawie murem z noga do góry, okładami etc wkurzyłam się i pojechałam do parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie(była któraś?ja jestem za każdym razem-fantastyczne miejsce). Zmaltretowałam nogę i z brzucholem przeżyłam półtoragodzinną wycieczkę i atak głodnych kóz ale jestem szczęśliwa. Na koniec kąpiel w jeziorze. Umieram ze zmęczenia ale nawet nodze się polepszyło.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek :)

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Nuria
Ja bylam raz w zyciu na mazurach ale to byla zima na sylwestra mimo to pamietam ze bylo pieknie i magicznie kazde jezioro zakryte pieknie sniegiem :)
A co do spacerow i wypraw na wycieczki jestem za ! Ty oczywiscie masz strzal osy zaliczony ale ogolnie w miate mozliwosci jak najbardziej :)
Nie ma co tylko lezec trzeba sie ruszac chodzic a nawet czasem wymeczyc :)
Ja w sobote od rana na nogach chodzilam po gorach kapalam sie w jeziorze a wieczorem o 23 mialam sile jeszcze robic z mezem grila . Fakt padlam spac jak zabita ale warto bylo :)

Odnośnik do komentarza

Ta wycieczka dość intensywna bo trzeba się m.in. przetelepać przez 7 dość stromych drabinek pomiędzy ogrodzeniami dla zwierząt. A ja z jednej strony z mega bębnem a z drugiej z baniakiem zamiast stopy-musiałam przednio wyglądać :)
ale dałam rade aż sama w szoku jestem. Polecam to miejsce.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka powodzenia i czekamy na wieści :) i mocno trzymam kciuki by Maleństwo pokazało co między nóżkami kryje :)
Gabi - z duphastonem to spokojnie organizm da radę, może delikatnie brzusio poboleć ale to normalnie - dobry znak, że organizm wziął się i pracuje tak jak trzeba. Ja już prawie tydzień bez duphastonu i zapomniałam, że go brałam już jestem spokojna :)
Paula gratulacje synka :)

a ja wczoraj też miałam intensywny dzień - mój mąż ma nietypowe hobby - robi zdjęcia smaolotów przelotowych - ma teleskop i świruje że czasami się złościłam, wczoraj dla odmiany wybrał się z kumplem na Okęcie polować na jakieś maszynki no i ja razem z nim - czasem lubię tak :) zwazywszy ze czasem mu pomogę coś sprawdzić :) fajnie było, nawet sobie nagrywałam filmiki startujących samolotów - kręcą mnie i hałas silnika i wielkość... ale bym sobie polatała..... więc cały dzień na dworku siedziałam, po powrocie jeszcze spacerek z psiakiem więc padłam, ale za to jak super mi się spało :)

Odnośnik do komentarza

Witam Mamuśki,
Paula, piękne zdjęcie.
Ja stwierdziłam, że nie wytrzymam do 12 sierpnia z oczekiwaniem na wizytę i kolejne usg i poprosiłam Panią dr z pracy, aby zrobiła mi usg Maleństwa i umówiłyśmy się na jutro przed południem. Więc jest szansa, że jutro dowiem się, kto mieszka w brzuszku. Już się nie mogę doczekać :) Ruchów Maleństwa niestety jeszcze nie czuję, ależ ja się niecierpliwa przez tą ciążę zrobiłam. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...