Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Carolineee, powodzenia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia ! Pamiętaj o maluszku i postaraj się jak najbardziej na luzie podejśc i z radością a nie nerwami ! :* Mam nadzieje, ze bedzie to piękny dzień :)

zrezygnowana, ja zadnego kłucia nie szuje, tylko ciagniecie, wiec nie pomoge, ale mam nadzieje, ze przeszło :(

Vanesa popieram ! :)

Princeska85, ja mam jeszcze kota i jak tam bylo cos o kocie i dziecku to od razu to sobie wyobrażałam i wyłam ze śmiechu :D

Odnośnik do komentarza

dziendobry ;) tak na szczescie przeszlo wizyte mam w nast poniedzialek a do lekarza to nawet nie mam co isc zeby wygoglowal co mi jest ;D bo sama to moge zrobic.czytalam ze to macica..a bol wlasnie takie uklucia jak np czasem przy stosunku zbyt glebokiej penetracji jak to mowia ginekolodzy :D sorki ze az za taki zwrot ale chyba to najbardziej podobne uklucia jesli wiecie o co mic chodzi:) ja juz po sniadanku kanapeczki z avocado i pomidorem!uwielbiam nigdy nie bylam przekonana do avocado...w sumie nie wiedzialam jak jesc .kupywalam twarde i takie jadlam i stad moje blee do nich. a kupujac miekkie odrobina soli pieprzu mozna dodac szpinak.niebo w gebie!polecam :) i wlasnie zadzwonili z pracy standardowo ostatnio ze nie maja dzis dla mnie lekkiej pracy i zostaje w domu.super!gorzej przy wyplacie ;)milego dnia dziewczynki!

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

zrezygnowana dobrze, że już jest lepiej, i dobrze, że obserwujesz i słuchasz swojego ciała... o wszystkim informuj swojego lekarza prowadzącego.. ja czasami miałam kłucia, ale były takie normalne delikatne i jak zapytałam moja panią doktor to mówi, że normalne takie co jakiś czas bo macica się rozrasta i może ciągnąć... jeśli by temu towarzyszyło plamienie to od razu szybciutko do szpitala....
zdrówka życzę :)

ja też już po śniadanku - kanapeczka z rzodkiewką a druga z serem żółtym .... najadłam się że chyba czas poleżeć troszkę a potem na zakupki bo nie mam w czym chodzić, ilość spodni na chłodne dni ograniczyła mi się do 2 par ciążowych więc trzeba tą część garderoby wzbogacić :) a że wczorajszy incydent nas wystraszył to nie mogę jechać sama do wawy tylko mam kierowcę mężusia, który cały czas będzie nade mną czuwał :)

miłego dzionka dziewczynki, zdrówka :)

Odnośnik do komentarza

Carolineee
Jesli moge wyrazic moje zdanie na temat fb to totalna glupota.
Po to mamy tutaj konta zeby tutaj pisac dlaczego kazda rzecz na swiecie ma sie sprowadzac do fb ? Dla mnie fb to najwiekszy smietnik pustych lal i kenow. Nie mam i nie bede miala nigdy. Wiec jesli zdecydujecie przejsc sie na fb to niestety ja was opuszczam.
Nie chcialam nikogo obrazic ani nic ale to jest moje zdanie na temat tego smietnika ktory jest po to zeby kazda lala chwalila sie cyckami i golymi dupami . Mam nadzieje ze do czasu kiedy moj maluszek bedzie juz dorosly nie bedzie juz tego.

A teraz z innej beczki :)
Wlasnie upieklam buleczki i plan na sniadanko to kakao nutella i dzem z philadelphia :)
Malo kiedy mam ochote na slodkie ale dzisiaj jakos mnie dopadlo nastepny raz pewnie bedzie za 3 miesiace :)

A tak ogolnie to mam nastepna wizyte we wtorek bedzie juz 17 tydzien wiec mam nadzieje ze lekarz powie juz na 100% chlopczyk bo ostatnio bylo tylko 90% :)

Chyba juz nie mam wiecej weny :)

Milego dnia

Odnośnik do komentarza

Poziomko, mamy ten czas tak samo jak Ty - jakbyś go nie miała to byś nie czytała i głupio nie komentowała.
Znam dziewczyny, które już kilka razy straciły swoje ciąże , nie zachowują się tak beznadziejnie jak Ty. Ta Twoja żółć Cie kiedyś zniszczy...

Co do książek to nie wiem czy któraś z Was ma "Ciężarówką przez 9 mcy". To taka humorystyczna książka w której występuje podział na 40 tyg więc spokojnie można czytać kilka stron na tydzień.

Odnośnik do komentarza

Carolineee zycze udanego wesela,pieknego slubu i duzo,duzo szczescia na nowej drodze zycia!
Dzis musialam leciec do lekarza bo cos mnie tam w dole zaczelo swedziec,poza tym zmartwilam sie bo od ostatniej wizyty czyli przed miesiacem nieprzytylam ani grama,przyjela mnie odrazu zapisala jakies czopki i möwila ze to w ciazy normalne ze niektöre kobiety walcza z tym przez cala ciaze i by uwazac na basenach bo tam najszybciej mozna cos przywlec.Poza tym z dzieciatkiem wszystko ok prawdopodobnie chlopczyk ale we wtorek mam Termin i moja lekarka ma zobaczyc i potwierdzic! Chcialabym bardzo dziewczynke ale naturalnie ciesze sie bardzo ze bedzie chlopczyk! Meggi chyba nici z tych ciuszköw! Co do fejsa tez niechce tam pisac,czy tu nam zle? Nawet jest ktos z kogo mozna sie posmiac , osmiesza sie i powoli zaczyna byc to zabawne bo takich ludzi niemozna brac na powaznie bo sa zgozchniali przez zycie i pewnie maja Zero przyjaciöl! Dlatego jest tu ok.

Odnośnik do komentarza

witajcie ponownie dziewczynki w ten deszczowy dzień
w H&M Mama są już przeceny ciuszków ale w tym w którym byłam było mega pusto a chciałam dżinsy kupić... no trudno - powiedzieli ze będą robić dostawy więc może nowa kolekcja zawita... trzeba czekać bo na prawdę takich pustych półek nie widziałam dawno tam...

zauważyłam dziś nowe zjawisko - mój organizm zaczął czuć się głody i domagać jedzonka... aż się ucieszyłam, bo pewnie dzidziulek głodny więc za chwilkę trzeba zjeść :) a potem owocka jakiegoś wszamać a potem czekać na krem ze szparagów a na deser bób... o kolacji jeszcze nie myślałam :) to chyba dobry znak i zacznę w końcu przybywać na wadze :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
Wczoraj przeżyłam coś dziwnego... Leżałam sobie w łóżeczku i nagle poczułam takie jak to opisujecie 'pękające bąbelki' w brzuchu, pierwsze nad pępkiem, a drugie z boku, równie dobrze to mógł być żołądek, ale... To było nowe uczucie. :)
A co do jedzenia to obudziłam się tak głodna, że rzuciłam się na lodówkę! :D Na obiad mam dzisiaj zupkę owocową i naleśniki z twarogiem. Mniam! :)
A co do siusiu, to ja chodzę co najmniej 5x w nocy i to po troszkę, i rano jak wstanę to siusiam na pomarańczowo. he he he
Miłego Dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

No dziewczyny mecz trwa a na forum jak makiem zasiał? Już dwa razy czytałam tego demotywatora i drugi raz płakałam ze śmiechu ciesząc się że nie mam kota.
Mam teraz pytanie z innej beczki...
Wybieracie się gdzieś na wakacje? Ja planuje pod koniec lipca tylko nie wiem gdzie. Może polecacie jakieś miejsca gdzie można odpocząć w ciąży? Oprócz domu oczywiście :-) już widzę że długie spacery nie wchodzą w grę. O leżeniu na plaży też trzeba zapomnieć. .. hm....

Odnośnik do komentarza

Ja z urlopu proponuje jakies polskie morze albo gory w gorach jest swieze powietrze mozna odpoczac ma sie swietny widok mozna isc nad rzeke.
Nie ma co sie wybierac co cieplych krai przez cale 2 tyg meczarnia z upalem i przyjezdza sie z takiego urlopu i najlepiej jak by byly jeszcze dwa tyg wolnego
Dla mnie najlepsze urlopy to zimowe wtedy da sie naprawde odpoczac :)

Odnośnik do komentarza

Carolineee Wszystkiego naj najlepszego na nowej drodze!

przepraszam ze sie nie odzywalam ostatnio ale zle ze mna, nie mam na nic sily ani ochoty jem tylko chleb z ziarnami z maslem czasem uda mi sie wcisnac avokado z cebula i pomirdorem.

codziennie boli mnie glowa doktor mowi ze to przez pogode i cisnienie i krzyczy ze za malo pije

Probowalam nadrobic czytaniem waszych postow ale nie dalam jeszcze rady widzialam buciki i skarpetki piekniusie a wasze dzidziusie jak malowane!!

Jedyna dobra wiadomoscia na dzis to wyniki prenatalne. Wszystko w normie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgb01sv108.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...