Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anielkaaa

Torty dla naszych dzieci i nie tylko ;P

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne torty

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piekne torty!!!

Agulak ja uwielbiam wszystko co jest z mascarpone, więc na pewno wypróbuje ten przepis!!!

To i ja się pochwalę tortem, który robiłam laskom na 4-te urodziny. Biszkopt przekładany dżemem i kremem z mascarpone i kremówki

https://lh6.googleusercontent.com/-qL-y3rploYQ/UEJRQ0iEtiI/AAAAAAAAHQY/ZQYgEsm2pzU/w512-h521-p-o-k/P1090105.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andzia piękny :D

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia
Piekne torty!!!

Agulak ja uwielbiam wszystko co jest z mascarpone, więc na pewno wypróbuje ten przepis!!!

To i ja się pochwalę tortem, który robiłam laskom na 4-te urodziny. Biszkopt przekładany dżemem i kremem z mascarpone i kremówki

https://lh6.googleusercontent.com/-qL-y3rploYQ/UEJRQ0iEtiI/AAAAAAAAHQY/ZQYgEsm2pzU/w512-h521-p-o-k/P1090105.JPG

no pomysł boski a wykonanie- bomba!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spora część zabaw syna jest związana z rolnictwem więc specjalnie dla niego zrobiłam tort-kombajn. Trochę się bałam czy wyjdzie ale udał się całkiem całkiem a radość malca bezcenna :-)

monthly_2013_08/torty-dla-naszych-dzieci-i-nie-tylko-p_3567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smelcia
spora część zabaw syna jest związana z rolnictwem więc specjalnie dla niego zrobiłam tort-kombajn. Trochę się bałam czy wyjdzie ale udał się całkiem całkiem a radość malca bezcenna :-)

fajny, fajny
Bettyy twoje też słodkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...