Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

No dziewczyny, okrutne jestescie...
Na szczescie mam juz kanapke w rece, wiec moge czytac o tych waszych ziemniachkach i pysznosciach.
ja polowkowe mam 3 lipca tuz przed przyjazdem do Polski - to bedzie juz chyba moj 22 tydzien, ale tutaj sie robi od 20 do 22.
W poniedzialek zobacze moje malenstwo, bo przy okazji tego testu beda mi robic USG.

Odnośnik do komentarza

Malyna tych badan nie moge sie doczekac bo ludze sie ze jednak bedzie dziewczynka hehe
Majus smacznego:)) a co do plam to fakt słyszałam o tych przebarwieniach ze w ciazy jak sie utworza to potem ciezko z usunięciem ich ale puki co juz kilka razywystawilam sie na slonce i nie mam plam;p wiec licze ze juz ich nie bedzie hehe
Detus gratulacje zakupu jejku tez nie moge sie doczekać az cos wreszcie kupie dla maleństwa ale puki co jestem twarda i nic nie kupilam hehe
Oosaa fakt znalesc dobrego dentyste w dzisiejszych czasach jest naprawdę ciezko

Odnośnik do komentarza

Emiii rozwaliłaś mnie tym zdjęciem :D

Dziewczyny z racji, że młody zasnął i nici ze spaceru ( za oknem 28 w cieniu ) poszperałam za wystrojem okien. Jak wyglądają Wasze okna w kuchni? Nie mam pojęcia jak je zaaranżować :( Za to do salonu znalazłam coś takiego

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/60/30/41/4260304157

oczywiście wykończenie w kolorze dodatków ( limonka ) lub beżu/brązie, zobaczymy jeszcze ... a z kuchnią mam mega problem. Widać ją z bloku sąsiedniego i z chodnika, mam dwa okna, jedno na tej samej ścianie co wyjście salonowe na taras, które będzie takie jak okno wyżej. No i tak ni w pizde ni w oko z tą kuchnią, bo przecież nie dam takich do kuchni... w ogóle nie wiem czy dawać firany czy tylko rolety, z kolei jak dam rolety to w ciągu dnia i tak podniesione i wszystko widać, człowiek w gaciach nawet obiadu nie ugotuje bo sąsiedzi patrzą :/ HELP!

Odnośnik do komentarza

Malyna no widzisz, bo temat odpadł na jakiś czas, ale powrócił, w końcu 3-4 tygodnie i przeprowadzka, trzeba dopinać wszystko na ostatni guzik, żeby nas nie było widać ;p

Patrzyłam na te naklejki na allegro, ale w sumie wybór bardzo mały i nic ciekawego :/ masakra z tymi oknami :(((

Odnośnik do komentarza

no właśnie o nich na początku myślałam, ale jak zaczęłam się rozglądać po oknach na spacerach i zobaczyłam jak fatalnie się prezentują to mi się odechciało :( większość ludzi ma je powyginane, krzywo poupinane, no masakra jednym słowem, więc chyba są gówno warte .... naklejkę na szybkę jedną fajną znalazłam - niebo z chmurkami - 825zł :D a okna mam dwa w kuchni :D więc podziękowałam :)

Odnośnik do komentarza

w tej chwili zaczęłam się zastanawiać czy nie dać zwykłych rolet jak wszędzie plus folię lustrzaną ... i problem byłby z głowy, tylko okna trochę łyse .... no bezradna jestem, nikt nie umie mi doradzić na tyle bym była przekonana ...:( resztę okien już rozplanowałam a tu wymiękam po całości :/

Odnośnik do komentarza

tak w ogole to witajcie i mam nadzieje, ze wszystkie sie dobrze czujemy. U mnie ok, poza chumorem, od 2 dni jestem jakas zwieszona, bez powodu, hormony spadly czy co.... Pogoda pod psem, ale dopiero dzis sie pogorszylo wiec to nie moze byc to, mam nadzieje , ze przejdzie mi, bo od razu zauwazylam tez spadek apetytu.

U was pogoda swietna, i widze, ze niektore umilacie juz sobie czas dekorem :) super :)
W planach mam pare rzeczy, ale to musi jeszcze poczekac, niestety.
Mialam chec na szaszlyka z kurczaka, cukini i pieczarek, do tego dip czosnkowy i drugi z awokado, plus mala salateczka a napewno frytki. I .... i jakos z braku chumoru - poki co - odechcialo mi sie :(

Mam kilka zdjec, ktore chcialam dodac juz wczesniej, z USG jest co wyszlo, bo malenswo spalo na poczatku badania, a pozniej krecilo sie jak kosmonauta w gore lub w dol lub z boku na bok, wiec ciezko bylo z pomiarami :) 13 tydz to byl , w zeszla srode , tzn 14go maja. Potem my razem, moj brzusio raczej, duzy juz, nie moze byc az tak duzy od samego jedzenia , bo szczupla jestem ogolnie , czy tam bylam :D no i pierwsza z moich ''ciazowych'' sukienek, fotka z weekendowego spacerku .

Imie Hania bardzo mi sie podoba, i rowniez jest na mojej liscie , Maria rowniez ,i to bardzo, mam chyba 2 Marysie w rodzinie , tzn z mlodego pokolenia , starszych tez kilka, mama ma na 2 Maria i tez tak mysle ze na 2 100% dam Maria :) Ale jakos tak w duchu na pierwszy plan wysuwa sie Emilia... A co jak bedzie chlopczyk??? Szymon tez mi sie podoba, Frania tez juz mamy w rodzinie, Staszek tez fajne, ale jest juz 2 ze starszego pokolenia po stronie Miska, mysle o tym Mateuszu poki co i Franciszek na drugie - po naszych dziadkach. Moim i jego znaczy sie .
Blizniat napewno nie bedzie ;)
Zastanawiam sie czym tu sobie polepszyc chumor.

monthly_2014_05/listopadoweczki-2014_11245.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/rg509jcgm4g4slga.png

Odnośnik do komentarza

kurcze i ja muszę pyknąć fotkę brzucha, może w końcu jutro się zmobilizuję :D

poprawiłam listę, w sensie, dodałam kolumnę z rodzeństwem i poprawiłam swój wiek. któraś z dziewczyn musiała przez przypadek usunąć kolumnę, a wiek ... tego przypadkiem raczej nie dało się zmienić po poszło przez przeciągnięcie pewnie więc ktoś świadomie zrobił psikusa ;p

Mylana właśnie problem polega na tym, że daję wszędzie rolety z prowadnicą po szybie więc wykluczają te zazdroski czy jak im tam :) No nic, jeszcze pomyślę, w między czasie znalazłam jeszcze coś takiego, myślałam, żeby ją dać do przedpokoju, ale może w takim razie pójdą do kuchni, do przedpokoju łatwiej będzie coś znaleźć a do kuchni w sumie spasują z salonem .... idzie zwariować :/

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/39/92/07/4239920753

Odnośnik do komentarza

agi123
...
anmiodzik mi tez na prenatalnych powiedzial ze bedzie 80% chlopak, 9 maja kolejna wizyta, tez zobaczymy czy cos pokaze, moze sie zamienil w dziewczynke. :D czcialabys chlopca czy dziewczynke? ja bym chciala dziewczynke ale chlopca tez bede kochac :D

...


Agi - ja nie wiem co bym chciała... marzy mi się zdrowe maleństwo - kocham noworodki i czas niemowlęcy bez względu na płeć i już nie mogę się tego wspólnego czasu doczekać, więc będę się cieszyć z każdej opcji. Natomiast mój M. po usłyszeniu, że to prawdopodobnie dziewczynka miał taką minę, że żal mi się go zrobiło i jeszcze po cichu liczę, że dla jego satysfakcji mógłby być teraz chłopczyk ;)...

Emiii u mnie badania od 10 tygodnia są przez powłoki brzuszne.. prenatalne oczywiście też. Czasem umiejscowienie kosmówki wymaga uzycia usg dopochwowego dla bardziej wiarygodnych pomiarów ( Twój lekarz na pewno wie jak najlepiej badanie przeprowadzić)... i chyba czytałam tą samą stronkę na temat rozpoznawania płci u płodu :P..... robiąc sobie nadzieję, że w tym czasie łatwo jeszcze o pomyłkę ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewuszki :)
Ciezko za Wami nadazyc. Musze chyba od rana zagladac, bo pozniej tyle tego, ze na koncu nie pamietam juz co czytalam..;P

Nie wiem czy to dobry pomysl, ale ja na wszystko,tzn ranki, krostki, stosuje sudocrem i u nas sie sprawdza...czasem tez zwykla wazelina.

Detus-zazdroszcze Ci tych zakupow ;). Zanim ja sie dowiem jaka plec, to jeszcze troche minie ale jak tylko uslysze-dziewczynka-lece na zakupy zaraz po usg :))
Tez mam marzenie o dziewczynce ale wkrecam sobie chlopaka. Wole sie milo zaskoczyc niz rozczarowac..

Z imionami mamy troche utrudnione zadanie. Musi byc latwe do wypowiadania po angielsku. Grzesiu np.-piekne imie ale nie do wypowiedzenia dla angoli. Dziecko musi czuc sie komfortowo ze swoim imieniem a nie ciagle slyszec - "jaak, jaak,mozesz powtorzyc??,i to ich niezdarne powtarzanie szzzzzdzzzz ssss fak heheheh
Ja tak mam ze swoim imieniem wrrrrrr
Pierworodny ma na imie Hubert. W wielu jezykach tak samo brzmi. Fajne ma tez znaczenie. :))
Drugi chlopczyk bedzie prawdopodobnie Robert...ale wszystko moze sie zmienic...;) Moze dla niektorych niefajne ale dla nas mocne, meskie z fajnym znaczeniem imie...bez problemu do wypowiadania ;)
Poza tym z nikim nam sie nie kojarzy...:)

Emili-mnie tez rozwalilas tym zdjeciem hehehe ale szczerze dla mnie mala roznica ;P
A badanie dopochwowe mozna miec tylko chyba do 12tc o ile sie nie myle...

Agni-fajna sesyja :) brzusio tez spory! super!
Rosniemy dziewczeta :D

oosaa- nie wiem jaki masz gust i ciezko doradzic...
podsylam linka.moze niekoniecznie cos wybierzesz dla siebie , ale moze akurat cos Cie zainspiruje :) A swoja droga zazdroszcze urzadzania wlasnego gniazdka :) suuper!
http://www.pinterest.com/chmala/kitchen-curtain-ideas/

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny !

Czaki z tym dopochwowym to niekoniecznie do 12 tc. Ja mialam w 15 tc również dopochwowe ze względu na zbyt niskie lozysko.. W dopochwowym lepiej widać czy się podnosi czy też nie.. Teraz wizytę będę miala 6 albo 9 czerwca.. Zobaczymy jak będzie wykonywane .. I czy to nieszczęsne lozysko się podnioslo..

Ja nie kupuję dla maluszka nic do 8 miesiąca.. Przesadną nie jestem.. ale nie chcę się nakręcać. Jedyną rzecz jaką mamy to buciki, które dostał mój mąż, gdy mowilam mu o ciąży :)

ossa ja mam te rolet plisowane w kuchni i bardzo sobie chwalę.. Ustawiasz je jak chcesz.. I szczerze mówiąc nie widziałam aby u kogokolwiek źle wyglądały.. Moze masz na myśli jakieś inne?

u nas będzie Leo (Leonard) albo Lea. Imiona wybralam juz jakies 5 lat temu.. I mąż od zawsze je akceptowal :) juz często mówi do brzuszk Leoś:) inni mają mniej przychylne zdanie na ten temat, ale mamy to gdzieś:)

wczoraj bylam u dentysty (nowego) i stwierdzam, ze moglabym u niego usnąć:D jeden ząb do leczenia i tyle :) w przyszlym tyg.,wizyta i będzie po wszystkim :)

z tym opalaniem bym uważala ze względu na przebarwienia.. Ale każdego wybór:)

używacie czegoś na rozstępy? Ja używam mustele i zastanawiam się, czy aby na pewno jest dobra ?

Odnośnik do komentarza

hejka :)
a ja dzis wstalalam po 6 co nigdy mi sie nie zdarza ale cala ta noc jakas dziwna:( a ja bym chciala chlopca i ciagle gadam do brzucha tak jak by tam byl :P ostatnio moj powiedzial ze tam jest dziewczynka bo sie za duzo sie nakrecam hahha :) ale najwazniejsze aby bylo zdrowe :)
sloneczko sie wbija do pokoj ! wiec zapowiada sie sloneczny dzionek :) pozdro mamusie

Odnośnik do komentarza

hej Dziewczynki jak sie czujemy z rana?? ja dzis mam kolejna mega przespana noc jak niemowlę;p a z rana sie świetnie czuje tylko katar cos mnie meczy ;/
lidka86 ty sie nakrecasz na chlopca a ja na dziewczynke i moj maz tez m mowi ze tam jest chlopiec ;p
em87 ja na roztempy używam na zmianę bio oil i biendy sexy mam balsam do ciala
Czaki tez nie jedna znajoma mi polecala na rany sudokrem. Moja dokturka twierdzi ze za gruba jestem dla tego wolała zrobic mi dopochwowo;/
anmiodzik uwierz mi ze mam mega nadzieje ze jednak dziewczynka bedzie ale jak bedzie chlopak tez pokocham brzdaca:)
Oosaa ja w kuchni mam makarony i jestem z nich zadowolona:))musisz tak wykabinowac abys byla zadowolona:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...