Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Czaki hahaha jakbyś opisywała mnie:D ja tez mam taki sen ze byle stukniecie mnie budzi...a na zyganie kotów jestem szczegolnie wyczulona hahaha :) tez sie zrywam jak szalona zeby "przesunać" obrzygolca zeby nie narobił na dywan:P

u mnie dzis fajnie jakos chłodniej:) chociaz przebija sie slonce...ale da sie zyć ;) dzis dzien sprzątania:P i relaxu....

AgiSz to dobrze ze było ci wesoło:D lepiej sie smiać niż płakać :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny
Dawno nie pisałam, ale te upały mnie wykończyły.
Co do wyprawki, to mam już trochę ciuszków, trochę kupiłam trochę dostałam od bratowej. Dziś przyszła mi również pościel http://allegro.pl/lux-mimi-4-cz-posciel-lozeczka-120x90-wypelnienie-i4438892132.html w kolorze SZARE KROPKI+ZIELONY oraz rożek tez w kropki. Myślę że u tego sprzedawcy zakupię też drugi komplet pościeli na zmianę.
Nie mam jeszcze żadnych kosmetyków, ale przynajmniej mniej więcej wiem co kupić (bepanthen, Frida, roztwór wody morskiej Marimer, Oilatum, octenisept, sól fizjologiczna itd)
Mój mały Szkrab czasami daje czadu kopiąc mamę w środku (pęcherz, jelita?)-nie jest to przyjemne ale cieszę się że go czuję. Czasami kopie w brzuch i próbuję wtedy go nagrać ale chowa się cwaniaczek:)
Jeśli chodzi o temat teściowych-to będzie ich pierwszy wnuk więc zobaczymy jak się będą zachowywać - całe szczęście mieszkają 100 km od nas więc może nie będzie źle. Obawiam się jednak, że ze względu na zawód (neonatolog) teściowa będzie mi dawać rady - oby tylko wtedy gdy będę ich potrzebować. Natomiast na pewno będziemy liczyć na moją mamę, która mieszka w tym samym mieście-jeśli chodzi o pierwsze dni opieki.
Czeska26 ja też zazdroszczę ikei-chociaż gdyby była w moim mieście to pewnie często byłabym gościem. Nasze mieszkanie urządzane rok temu chyba w 90% jest z ikei i jesteśmy zadowoleni. Pod koniec sierpnia wybieramy się do ikei po łóżeczko i komodę dla Młodego. A pościel przepiękna sama się zastanawiałam. Ale zdecydowałam ochraniacza na razie nie kupować, bo dziecko się nie przekręca, a potem kupię ale taki -na wszystkie szczebelki.

misiabella współczuję użerania się z pracodawcą i ZUSem. Życzę dużo siły i rozwiązania sytuacji po Twojej myśli

oosaa super tabela, na pewno będziemy korzystać!

Moniniuss ale mnie rozbawiłaś historią z apteki:) a mąż zadowolony ze sprayu :)

Dziewczyny mi piersi urosły tylko troszkę. Zawsze byłam deska a teraz nawet stanika nie zmieniam-po prostu jest bardziej wypełniony :( mam nadzieję że mleka będzie wystarczająco)

Pozdrawiam życząc miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Hejoł^^
Co do październikowych rocznic to w tym roku 23.10 mija mi i mojemu 6 lat bycia razem ;) jesteśmy bez ślubu..
Ślub planowaliśmy we wrześniu następnego roku za namową teściówki ("no bo to tak nie po Bożemu...Ja mam pieniądze wyprawimy weselicho"- twierdziła). Wszystko już zaplanowałam, miałam wpłacać zaliczkę to coś mnie tknęło... i zadzwonił P. do rodziców. Okazało się, że nie mają środków i postarają się uzbierać...a jak nie to reszte P. dopłaci... tak więc pozostaliśmy na terminie zapisanym u księdza a co z weselem to do tej pory nie wiadomo.
(to tak odnośnie ślubów i teściowych):)
Malyna "musi byc dobrze ułożona noga ręka wlosy" - muszę to wypróbować hhe, bo ja się rano budzę z okropnym bólem w dole pleców, nie wiem czy to złe spanie czy co ale mój P. ucieka jak po raz kolejny proszę o masaż:)
Czaki myślę o całym zestawie, chyba że uda mi się gdzieś taniej białe łóżeczko wyczaić. Ale chyba zamawiamy całość.

Cieszę się, że moja historyjka poprawiła wam humor. ugo mój P. pewnie i zadowolony bo może smrodzić tym w całym mieszkaniu.
A co do pościeli to ta szara +zielony najładniejsza, tylko ta moskitiera taka prześcieradłowa, ale widzę że nie wchodzi w skład zestawu więc ok:)

Miałam dzisiaj dziwny sen.

"Leżę sobie w łóżku i czuje kopnięcia, chcę dotknąć brzucha i bardzo dokładnie czuję wszystkie palce dziecka...nagle łapie mnie za rękę...odkrywam a dziecko jest już poza brzuchem urodziło się w niebieskich ciuszkach...
Myślę sobie...boże w 23 tygodniu to będzie mu coś nie tak. Ale dziecko duże i zdrowe...przechyliłam je na dół i wypluło wody płodowe;p Zaglądnęłam w pampers a tam siusiak...myślę sobie - Lilianka została Tymonem.. przytuliłam mocno ale zauważyłam, że nadal jesteśmy połączeni pępowiną ..."

Masakra, taki troche shizowny, i trochę radosny sen... do tej pory czuje klimat tego snu...

Idę z P. dzisiaj do szkoły rodzenia na 19.00, aleee jestem ciekawa ^^

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

dzieki Elleves, zapisalam sobie, choc jesli mnie pamiec nie myli, zawsze musialam kupowac ciuszki troche wieksze niz bylo podane na wiek,
moja corcia ma np. teraz 8,5 roku - 142 cm a ja jej kupuje w Zarze ciuchy na 13-14 lat, w Polsce na 158
kupie moze na lato 86 cm, pieluszka tez wypelni co nie co, wiec nie powinno byc za wielkie ;-)
Malyna dwa dni temu jechalam sobie samochodem i nagle mala tak strasznie zaczela sie rozciagac i kopac mnie w pecherz, ze prawie sie posikalam, czasem sie tak ulozy, ze czuje jakbym jakis kamien nosila w podbrzuszu
wtedy rozmawiam sobie z nia i jej tlumacze, zeby sie troszke przesunela, gladze wyzej brzuszek i najczesciej mnie slucha ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkie Listopadóweczki :)

Muszę się Wam do czegoś przyznać ;) Jestem z Wami od pierwszej zakładki, tylko tak bardziej duchem aniżeli ciałem ;) W końcu się przełamałam, założyłam konto i JESTEM oficjalnie:) Już na dniach idę w końcu na zwolnienie więc teoretycznie będzie więcej czasu na buszowanie po forum i udzielanie się na nim:) Chociaż może być z tym mały problem ponieważ nie mam jeszcze większego doświadczenia, jak to się potocznie mówi jestem zielona:) Jednak nie powiem często korzystałam z waszych porad i wiele one mi dały:) Może tyle na wstępie :) A co najważniejsze będę mieć córunie :) Termin cały czas się waha między 18 a 24 listopada.
Życzę Wam miłego dnia:)
ps. Też mam ciekawa teściową ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/19873

Odnośnik do komentarza

moniniuss no zanim ja sie uloze to 30minut -1h mija:P a bo to noga swędzi, a bo to mały zaczyna kopać, a bo to cos tam....:P dwa razy na tydzien udaje mi sie zasnac raz dwa:)

Mili witamy:) cieszymy sie ze sie w koncu pokazalaś:D im nas wiecej tym weselej:) odzywaj sie jak najwiecej :)

Majus to mnie tez ostatnio Szymek tak w pecherz kopał o 2 w nocy! myslalam ze sie posikam!! :Pteraz chyba lezy na ukos bo wariuje po calym brzuchu :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mili_i ja tez wiecej czytam niz pisze moze dlatego ze to moja 2 ciaza i emocje z nią związane sa duzo mniejsze niz przy pierwszej ;)
Kasia spiworek fajny,
Ja mam dwa grube kombinezony, odkryje kocykiem i to moim zdaniem mi wystarczy.
Dzis sie pokusilam o fot brzucha wiec i ja sie pochwale swoim :) mala fika i boksuje po każdym jedzonku czy piciu. W pn mam wizytę u kardiologa bedzie robic echo serca płodu bo cos gin wspomniał aby lepiej sprawdzic czy jest ok, miała moze któraś z was to robione?

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14294.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmhny2jvje1.png
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.
Poznaj swoją wartość i zacznij się doceniać!
http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4ponynmp2l.png

Odnośnik do komentarza

Amarosa jaki masz słodziusi malusi brzusio :D ja 1 raz spojrzałam to sie zastanawiałam gdzie on jest :P
3mam kciuki za wizyte i badanie:)bedzie wszystko dobrze! ja takiego nie mialam wiec nie pomoge.

Kasia ładny spiworek:) ja też musze jakis obczaic niedrogi :) w sumie nawet ten co kupiłaś w fajnej cenie:)

P.S szukam chętnej do mycia garów :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Cześka ja na myśl o porodzie jestem przerażona, dlatego staram się odpychać te myśli. Jeszcze będzie czas.
Malyna mnie boli kręgosłup jak za dużo chodzę, ale nastawiałam się na ten ból, bo kręgosłup boli mnie od podstawówki:( jeśli chodzi o ból brzucha to póki co mam tylko taki ciągnący - nie przypomina bólu na okres
Moniniuss ja kupiłam tylko pościel+wkład. Mi też się śni dzidziuś czasami ale moje sny są takie przerażające że nie nadają się do upubliczniania i staram się o nich jak najszybciej zapomnieć (czasami aż budzi mnie w nocy mój własny płacz).
Milii witaj
Amarosa jaki malusi brzuś! między nami różnica jednego dnia. Postaram się wrzucić mój.

Odnośnik do komentarza

Witamy Mili_i:), mój termin też się waha między 18.11, a 23.11.
Malyna, mnie to bolą plecy i kręgosłup, jak długo pochodzę, bóle przypominające okresowe, też się w związku z dłuższym chodzeniem pojawiają. Pisałaś, że się zmachałaś szukaniem stanika:), pewnie wyczerpałaś limit na chodzenie na ten dzień:). A swoją drogą masz czym oddychać:)
Dzwoniłam do ZUSu, a tam mi powiedzieli, ze jeszcze nie przeczytali, co księgowa im odpowiedziała, trochę mnie rozczarowali, bo myślałam, że już się szykują na bój, wysyłali ponaglenia, a tu znów przeszli w tryb ślamazarnego tempa. Muszę się uzbroić w cierpliwość i jeszcze trochę poczekać, póki jest szansa, że załatwimy to w miarę polubownie. Przekazałam im jednak swoje zastrzeżenia.
Na opryszczkę kupiłam maść ERAZABAN, zupełnie bezpieczną dla kobiet w ciąży, jutro jeśli mi ginekolog, poradzi iść do internisty, to się udam. Stwierdziłam, że interniści są jakoś mało zorientowani, a ginekolog-położnik wydaje mi się, że lepiej orientuje się w sprawie.
Amarosami żaden lekarz nie mówił, żeby robić echo serca płodu, choć o tym słyszałam, niektórych wysyłają, jak mają wskazania ze względu na zwiększone ryzyko urodzenia dziecka z wadą wrodzoną serca, jeśli np. też jakieś nieprawidłowości zostały wykryte na badaniu połówkowym i właśnie do 22 tyg. ciąży to badanie jest najbardziej miarodajne. Na pewno można takie badanie wykonać bez konkretnych wskazań, dla własnego świętego spokoju.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Amarosa, ładny brzusio, tak poza tym. Pewnie zwłaszcza lekarze z NFZtu, nie dają skierowań na to badanie, z przyczyn wiadomych:)
Ugo dawaj swoją fotkę:)
Jak powiedziałam, mojemu M, że wrzucamy zdjęcia swoich najwidoczniejszych objawów ciąży, to mój M się śmiał. Mamy takie forum anonimowych brzuchów. Jak, któraś z was się mi przypomina, to sobie ją wizualizują w postaci brzucha, chyba, że zdjęcia brzucha nie ma, to z obrazka przy profilu. A propos anonimowości, to ostatnio, trochę oczyściłam swój profil z danych, by ktoś od teściowej, nie doniósł, co ja o niej wypisuję na internecie. Uczuliłam tez męża by nie gadał, że się udzielam na parentingu:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

hahaha :D ze na profilu?:P czy jak pisze tutaj ?:D ja kojarzę prawie wszystkie:) tylko te co mniej pisza to gdzieś mi umykają ich wczesniejsze wypowiedzi i nie wiem juz, ktora ma jaki problem itp. czasem musze przerzucic pare stron by cos sobie przypomnieć ;)
u mnie naszczescie tesciowa nie zna sie na komputerze:D a i mój E sie zbytnio tym nie interesuje co ja tu pisze:P tylko jak mu o czymś powiem to tylko jęczy ze wyczytuje te głupoty na necie a potem głupieje:P hahah

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Elleves ja tez nie rozumiem jak rodzice moga sobie pojechac na urlop na 2 tygodnie bez dziecka, to po co wogole sie na to dziecko decydowali?
Jak tam wczorajszy basen, opowiedz jak ten fit aktywna 9 mies.
Ja lece dzisiaj na basen.
IgaJula Czakiwracajac do karmienia, przez pierwsze dni jak leciala tylko siara karmilyscie tylko piersia czy moze dokarmialyscie? Ja pamietam, ze wlasnie te dni byly najgorze i pielegniarki kazaly mi dokarmic, zeby mala sie nie odwodnila i zeby nie spadl je poziom cukru.
Dziewczyny ktore karmily jak bylo u Was?

Odnośnik do komentarza

Hej Brzuchatki:)))
NOO u mnie z rana piękna chłodna pogoda w sam raz idealna dla mnie:))Ja puki co kopiłam Nianie z monitorem odechu i ten mega słodki komplet z H&M z ta slodką różowa żyrafka mrr nie moglam sie powstrzymać;p
Malyna ale cie bozia obdarowala ja to mam tylko 75F hehe ale ta karuzelka twoja super kolorowa:))Kochana ja ostatnio zaczelam miec problemy z zasnieciem miejsca znalesc nie moge odpowiedniej pozycji tez nie i krece sie maz zaczyna chrapac to juz wogule wariuje wrr
Czeska26 znam ten bol duzych piersi niby fajne bo duze ale co z tego jk kregoslup boli:(
Oosaa dobrze wiedziec gdzie najtaniej dostane pampersy:))
A dziewczyny co sadzicie o butelkach Dr Brown slyszalam ze sa dobre przeciw kolka.
ugo noo posciel mega mi tez sie strasznie podoba posciel szaa w groszki slodko wyglada:))
Milli witam cie w naszym gronie:))
Amarosa jejku jaki fajny maluszki brzuszek tez bym chciala taki miec:))
Dzis sie zapisalam na Usg 4d w srode 13sierpnia na 11.15 jejku mam nadzieje ze potwierdzi sie moja dziewuszka:))

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14298.jpg

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14299.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...