Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Gabi nie ukrywam, że bardzo bym chciała urodzić w październiku :) choćby ostatniego, ale w październiku. Mocno wierzę, że się uda. Pewnie wystarczy, że pod koniec przestanę się oszczędzać ....

Majus ja żyję weekendem, właśnie się dzisiaj do Malyny żaliłam, że strasznie tęsknię za Grzesiem i udało mi się uprosić mojego R. żebyśmy go odwiedzili w niedzielę :D

Odnośnik do komentarza

Oosaa -piekny brzuszek, taki zgrabny :)
A mozesz uzasadnic dlaczego te ciuszki niebardzo? Pytam bo mi sie wydaja okej. Nie mowie o kolorach czy guscie tylko o jakosci...Moze dala bys mi wskazowki na co trzeba zwracac uwage przy takich uzywanych ciuszkach. Przyznam,ze jestem zielona w kupowaniu takich rzeczy. Co z tym kombinezonem jest nie tak? Myslisz, ze sie nienada? Tego spiworka do spania nawet nie mam zamiaru uzywac! Chyba ciezko trafic zeby wysztko sie podobalo i sie nadalo...?
Wylicytowalam to za 8f. dam znac jak wyglada na zywo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Truskawka nie bylam u lekarza, bo zaczelam juz czuc ruchy u gory, tak jak wczesniej. Wizyte mam za tydzien wiec chyba wytrzymam.
ja zgagi w ogole nie mam za to latam siku chyba ze 30razy dziennie. Fakt, ze duzo pije ale mimo wszystko jest to meczace.
ossaa piekny brzusio:-) dziewczyny jak ten czas leci! Jeszcze troche i bedziemy miec nasze malenstwa przy sobie. Ciekawe, ktora pierwsza urodzi.

Odnośnik do komentarza

Czaki po prostu wierzę, że w tej cenie mozna zakupić ładniejsze ciuszki z disneyowskimi aplikacjami na przykład :) Mijam piękne kombinezony na Allegro od 5 zł ;) Po zdjęciu widać, że ten śpiworek ma dosyć skołtuniony polarek wzdłuż zapięcia - o to mi chodziło :) Te sukieneczki są ładne, ogólnie na foto nie wyglądają źle, ale jak mówię, za tą cenę na pewno wyhaczysz jeszcze nie jedną pakę, która będzie fajniejsza ;)

asia mam nadzieję, że ja :D hahah

Odnośnik do komentarza

Dzieeki Oosaa :) faktycznie na ten zamek kompletnie nie zwrocilam uwagi. Nastepnym razem bede baczniej ogladac. Mam nadzieje, ze skorzystam z polowy tych rzeczy ;)

Cos mnie za bardzo nosi z tymi zakupami ;P

A ja pewnie ostatnia urodze ;) Biorac pod uwage termin (7grudnia) i to, ze Hubert byl 10 dni po terminie...Aaaalez to beda emocje, jak jedna po drugiej bedzie ladowac w szpitalu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Oosaa, brzuchol imponujący:), robi wrażenie:) i jeszcze jakiś taki elegancki:). Fajna kieca.
Lokator mojego brzucha, jest dla mnie dużym pocieszeniem, bo pewnie bardziej bym się przejmowała moją sytuacją, przeżywałabym, ze ktoś próbuje w ogóle mnie oszukać, a do tej pory jakoś takich rzeczy udało mi się uniknąć.
Moje ciuszki, co wczoraj zamawiałam będą może jutro, lub w poniedziałek, jak je dostanę, to oddam je chętnie pod wnikliwą ocenę:), kupiłam coś co nie wiem, czy jest potrzebne, hmm.
A oto mój brzuch, lecz w gorszym entourage'u, wybaczcie ten bałagan za moim brzuchem, zrolowane ciuchy, i strój powszedni, chłopski, domowy. Mam lepsze ujęcie brzucha, ale jeszcze bardziej niepublikowane, bo jestem na nim w majtach w grochy:). Wydaje mi się, że mój brzuch jest większy w rzeczywistości. Kiedyś myślałam, ze kobiety w ciąży trochę wstydzą się swojego brzucha, że taki wielki, a widzę, że są dumne i zadowolone. Dziś widziałam babkę z mega brzucholem, jestem w stanie uwierzyć, że dziecko nawet 60cmetrowe się tam może zmieścić.

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14167.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ładne te Wasze brzuszki :-) A pępuszki macie już wywinięte na drugą stronę? ;-) Czy kiedy tak się dzieje?

Ja byłam w pracy i nawet nikt mi nic nie mówił, żebym wróciła czy coś w tym rodzaju. Wręcz przeciwnie szef mi powiedział, żebym zajęła się sobą i ciążą i może zobaczymy się za rok (mój szef w związku z centralizacją może też wróci do Niemiec).
Dostałam aneks do umowy i zdegradowali mnie ze specjalisty do młodszego specjalisty, ale spodziewałam się tego bo przecież nie mam żadnego doświadczenia w nowym dziale. Tak czy inaczej cieszę się, że pomimo ciąży wygrałam rekrutacje do działu do którego zawsze chciałam należeć :-)
Także teraz spokojnie zajmę się sobą i moim malutkim brzusznym lokatorem ;-)

Wciąż niepokoi mnie ta szyjka, nigdy wcześniej nie czułam takiego "ciągnięcia" tam w środku. Mam nadzieje, że w poniedziałek lekarz mi powie co to może być.... Mam nadzieje że to nic złego.... ehhhh... Dla pewności w weekend nie będę się forsować i robić jakiś dłuższych tras. Chociaż to nie będzie takie proste bo jutro jedziemy do ikea po łóżko, a teraz żeby przejść to ikea to trzeba się strasznie nałazić ;-)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=70504]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3uhit79gg.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny dzięki za miłe słowa :) Misiabella piękny brzusio :D mój też wydaje mi się sporo większy niż na zdjęciu :)

Malyna zakładaj stanik bo będziesz potem miała cyce do pasa! a już nie daj Boże chodzić bez stanika jak będziesz karmić! Piersi strasznie ucierpią. Ja chodziłam w staniku, ściągałam tylko do spania, bo za chiny nie jestem w stanie spać w uzbrojeniu :D I piersi straciły na jędrności bardzo :/ ucz się na cudzych błędach!~

Truskawka ja pępka nie mam - mam miejsce, w którym kiedyś był ;) ale to już od ponad miesiąca i widzę, że zaczyna mi się już pionowa krecha robić. Co do Ikei my już mamy swoje skróty bo na początku błądziliśmy jak osły :D

Malyna no właśnie , jak to podzielony na pół? ;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...