Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

misiabellanie wiem czy od pierwszych dni zycia, ale sie dowiem. no chyba ze ktoras z nas tu Cie doinformuje .
ja mysle ze po pierwszym miesiacu, kiedy ma juz bardziej usztywniona glowke i bobo bedzie bardziej zaangazowane w otoczenie. o tyle tym sie rozni od koszyka , ktory juz mam ze nie bedzie w lezaczku lezal na plasko i sie gapil tylko w sufit - ale jest to juz prawie taka polsiedzaca pozycja. jesli to wezme to tez bedzie sie tylko gapil ale bardziej dookola. a to co pokazuje mOniik jak dla mnie jest super i tez to bede chciala miec ale jak juz bobo bedzie ciut wiekszy i chcial sie bawic sam - bo to jest takie activity - tu pociagnie tam potarmosi - fajne ogolnie.

sa tez takie bardzo podobne jak juz jest tez w pozycji bardziej stojacej - wkladasz malucha w te tzw. ''majty'' - jak do bujaczka- skoczka ;) i caly panel ma dookola siebie - przyciski, melodyjki , cos do pogryzania i pociagania - ale na cos trzeba bedzie postawic bo nie mozna i nie chce miec wszystkiego. 2 pokoje tylko mamy poki co. pewnie pozniej i tak sie przeniesiemy na cos wiekszego - ale tak czy siak - nie chce sie zagracic ;)

o, znalazlam cos w podobie - baby activity table - a to co mOniik bedzie miala , superowe dla troszke mniejszych co jeszcze nie stana na nozkach

monthly_2014_10/listopadoweczki-2014_18287.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/rg509jcgm4g4slga.png

Odnośnik do komentarza

fasolka ja już czasami nie mogę na kręgosłup i żebra też już bolą. Wszystko da się wyczuć na dole łokieć wyżej pupę taka duża górka widoczna na brzuchu :D no i te piętki . Dziś się strasznie pcha czasem nawet w kroku mnie zakuje tak szaleje. Jutro chyba pojadę na KTG bo mam zalecone 1 w tyg. A za tydzień kolejna wizyta u gin ;) już się doczekać nie mogę

http://www.suwaczki.com/tickers/uannyx8dilyw28lz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom4z178ztb7e1b.png

Odnośnik do komentarza

ide na miacho . chce kupic ta pamiatkowa ksiazke wklejanke dla swojej znajomej i jej malej. zauwazylam ze nie ma jeszcze a ja jakbym nie miala takiej to bym sie zaryczala . strasznie lubie takie ksiazko-albumy, no i wiem , ze ona tez ;) a wieczorem wskocze do niej zobaczyc malutka. jestem zaproszona na kapanie malej . super. mam nadzieje ze dzidzia nie bedzsie miala stresa, bede cicho jak myszka

http://www.suwaczki.com/tickers/rg509jcgm4g4slga.png

Odnośnik do komentarza

wow sesja trwa !!!! ja tez chce fote, dzis zagonie mojego niech cos cyknie dla ludu, poza golizna ;)

super brzusie !

ale przyznam sie wam , ze mam jzu dosyc ciazowych ciuchow, juz mi tak zbrzydly uhh, malo juz co wygodne. i w ogole . ale jeszcze troche

aaaa Czaki !!! pisalam juz czy mi sie snilo?? w Peacock-sie wyczailam takie zgrabne koszulki odpinane od gory , takze do karmienia beda spoko. 1 juz mam i moze w 2 tez sie stamtad zaopatrze. zobacze jeszcze raz te z netu. ale w Peacock sa za £6, takze spox.
i tak najlepsza jest z Pl bo jest rozkladana, przewiazywana, to i teraz z becem sie w nia mieszcze. i na cycka tez fajna do karmienia,
dobra starczy, do zas ;)

no utknelam na tym termometrze - nie chce tego wielofunkcyjnego co zamachasz przy czole na sek , dwie , jakos im nie ufam. chyba wezme pod pache . jak malego bede tulic wtedy to i zmierze. oj sama juz nie wiem, ide sie wlasnie na nie pogapic .... jakby byl 1 to nie byloby problemu

http://www.suwaczki.com/tickers/rg509jcgm4g4slga.png

Odnośnik do komentarza

śliczne brzuszki :))
nam ostatnio koleżanka robiła zdjęcia bo sobie uświadomiłam, że od początku ciąży nie mamy wspólnych z mężem zdjęć! I dopiero na zdjęciu zobaczyłam że mój brzuch wcale nie taki mały jest (mi się wydawało że jest malutki jak na ten termin).

ossaaaa proszę Cię, nastaw się pozytywnie! ja zawsze wolę przyjąć strategię, że będzie źle a potem się pozytywnie zaskoczyć, że jest jednak lepiej ;) Więc też mam nastawienie typu "ja pie... nie dam rady", ale wiem, że trzeba będzie dać radę i że będzie dobrze, bo być musi :)
Wprawdzie mój mąż zostanie z nami dłużej niż Twój... no i nie będzie drugiego dzieciaczka, a tylko jeden do ogarnięcia, ale to dla nas póki co czarna magia.... a to mąż będzie musiał się w błyskawicznym tempie ogarnąc coś o czym nie ma zielonego pojęcia. No damy radę!!
Gdybym myślała pesymistycznie, to bym już trafiła do jakieś kliniki dla obląkanych bo mam miliard strachów w sobie ;)

Elleves - czy pamiętasz co wg Ciebie nie jest takie fair w umowie z pbkm? Może coś przegapiłam ;)

agni - a wiesz już jaki chcesz termometr? Ja bym chciała taki do ucha ale ciągle nie mogę się zdecydować jaki dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Normalnie, muszę chyba się odciąć od netu, bo co chwilę sobie "odpoczynek" robię i zaglądam co jakiś czas, co u was:).
Brzuszki cudowne, takie okrąglutkie, czyżby same dziewczynki?, mój wygląda jak piłka do rugby, już nie jest taką idealną piłką...Ale zdjęciem zajmę się wieczorem lub jutro. Ogólnie figurę trzymacie, zgrabniochy. Ja to nie wiem, jak wyglądam, może, jak zrobię zdjęcie, to racjonalnie spojrzę na siebie.
Oosaa fajna wanna, tzn. bohater drugiego planu:). Kurczę, a czemu ta cesarka miałaby być już w poniedziałek? Moja bratowa już na drugi dzień po cesarce śmigała, ginekolożka tez czuła się całkiem nieźle po dwóch cesarkach, więc cięzko uogólniać. A znam osobę, co po sn dwa tygodnie w szpitalu leżała, bo miała straszne problemy.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

LISTOPADÓWECZKI, ale musisz mieć którąś z nas na FB w znajomych, żeby wysłać zaproszenie do Ciebie. Jak dobrze pamiętam. I jak czegoś znowu nie pokręciłam :D
I wiem, że nie mogę śledzi w oleju jeść cukier wczoraj wieczorem miałam 170 cukru oczy wywaliłam od razu i dostrzyknęłam się po 2h cukier już był dobry. Tylko z octu śledzie po nich dobry mam. Już mam dosyć... Takiego wczoraj dołka miałam... Że sobie popłakałam już z tego wszystkiego ech...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...