Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

oj straszna maniaczka z córką miałam bebecar , britax, hauck traxx,chicco,bebe confort , i zwykła parasolkę :D ten co taki drogi jest to na pewno kupię używkę :) a właśnie taki stylowy mi sie marzy ale nowy kosztuje uwaga 1900 funtów :/
więc poszukam takiego tańszego i odrestauruje sobie :)
http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4kw7ispah6jsc.png

Odnośnik do komentarza

heyka :) długo mnie nie było i niestety tylko tak pobieżnie udało się doczytać o czym rozmawiałyście. Ciesze się, że wszystkie w dobrych humorach!
u nas chyba będzie dziewczynka, "chyba" bo częściowo zakryła sobie cipuszkę pępowiną i widać tylko jej dolną partię.
zaczęłam nosić ciuchy ciążowe, bo przestałam się w cokolwiek mieścić. staram się dwa razy dziennie smarować brzucho, uda, tyłek i piersi bio oilem albo elancylem ale i tak mnie swędzi wszystko ;)
czy bierzecie jakieś suplementy od drugiego trymestru?
od paru dni dziwnie się czuję, tak jakby ciągle w gotowości "wymiotowej", choć do tej pory obyło się bez incydentów, więc tym bardziej teraz dziwny taki stan, ale to pewnie moja natura.
staram się nic nie kupować jeszcze, choć wszystko kusi :) na razie wiem, że dostanę wózek gondolkę od siostry - na szczęście jej synek ma już 10 miesięcy i powoli pewnie będę przejmować po nim manele :)
jestem przerażona tymi wszystkimi zakupami dla dziecka... całe szczęście, że to jeszcze dużo czasu!

Odnośnik do komentarza

No i znowu się pogubiłam nad Wami nadarzyć to się chyba nie da :) Apropo wózków to ja już się pogubiłam jak jakiś mi się spodoba jest w miarę niedrogi to opinie złe to ciągle coś mój ma mnie już dość :)
Jak tam u was z ruchami dzidzi któraś już czuje?? bo ja już o tygodnia czuje wiercenie w brzuchu i parę razy poczułam pukniecia :))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg3vz6dk2q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p19uvfxm1tltrzco.png

Odnośnik do komentarza

no ja jeszcze ruchów nie czuję, podejrzewam, że jak w przypadku pierwszej ciąży poczuję z początkiem 5 miesiąca czyli na początku czerwca :)

Agi super że wszystko ok z dzieciaczkiem! Cieszę się strasznie, że każda z nas pozytywnie przechodzi te badania :)

Bombka ja biorę Vitaminer z DHA (DHA bardzo ważne na układ nerwowy dzieciaczka), Tardyferon z kwasem foliowym ( przedtem miałąm kwas foliowy w Elevicie, ale już go nie stosuję ) bo miałam kiepską krew już zachodząc w ciążę. W pierwszej ciąży miałam gigantyczną anemię więc teraz dmuchamy na zimne i żelazo suplementuję cały czas. Poza tym biorę Magne B6 Forte na to by nie bolał brzuch i krzyże. Duphaston dzisiaj łyknęłam po raz ostatni :D

Kupiliśmy dzisiaj w końcu narożnik do domu :D tzn zamówiliśmy, ma być za 3 tygodnie więc za 3 tygodnie zbieramy się w końcu do przeprowadzki :D ach ach nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki :)
Super ze badania wychodza pomyslnie:) oby tak dalej :))
a jak sie dzis czujecie? pogoda wkurzajaca zmienia sie co 5 minut:/// ja dzis czuje sie srednio...cisnienie dobre ale serce wali jak szalone.... jeszcze wczoraj sie pożarłam ze swoim i mnie brzuszek pobolewal:( faceci!!! tylko po ryju dać...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Agi super ze wyniki pozytywne i dzidzi sie rozwija prawidlowo wrr a ja dopiero 20maja mam:(( ciagle jak na szpilach sie czuje;/ A dziewczynki jak dzis samopoczucie?? ja dzis mam mega wzdety brzuch ;/ ale tak to nie jest zle:)

Bombka ja sie smaruje bio olem ale tez i jeszcze bilenda sexy mama bo wlasnie mi skora sie nie wysusza po boi oli bo po nim na poczatku fajnie ale juz pod koniec dnia sciag mnie skora i swedzi wrr .Ja biore witaminy z Dha dla lepszego rozwoju mózgu maluszka .NOO wszytsko wszedzie kusi hehe ja tez jestem przerażona tymi calymi zakupami;/

Lidka86 teraz jest taki wybor wszystkiego ze pierdolca idzie dostać';p

OOsaa ale jak wiem to w drugiej ciazy sie szybciej czuje ruchy dzidzi:PP

Odnośnik do komentarza

Hej Malyna
Ja właśnie dzisiaj jestem spokojna, miałam taki kocioł w pracy w ciągu tygodnia, że w końcu odetchnelam. Troszkę Wam zazdroszczę, że nie pracujecie, ale z drugiej strony wiem, że ja bym zwariowala po miesiącu siedzenia w domu.
Teraz będę się cieszyć weekendem, relaksować i pozwalać się rozpieszczac.
Miłej soboty :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...