Skocz do zawartości
Forum

Czy dobrze jest mieć własną wizytówkę?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

ja czasem zabieram wizytówki, zwłaszcza od fryzjerki czy kosmetyczki, jeśli wiem, że zakład nie ma dobrej strony internetowej i że pewnych danych tam nie znajdę, podobnie jeśli chodzi o jakiegoś nowego lekarza, moim zdaniem wizytówka ma sens, jeśli masz zawód np. tłumacza czy kogoś takiego, kto ma własną działalność gospodarczą lub pracuje w uługach

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaje, że zdjęcie nie oddaje właściwej kolorystyki. Ciemna wizytówka, to...dobra wizytówka.
Szybko się odnajduje w stosie innych. Ludzie najczęściej zamawiają białe, a jak mam 50 białych, to trudno mi znaleźć tę właściwą, a taką, jaką proponujesz odnalazłabym bez problemu. Myślę, że jest dobra.

Odnośnik do komentarza

domi81
Wg mnie wizytówka sprawia wrażenie smutnej, w stosunku do profesji którą się zajmujesz inny kolor i będzie ok (może brąz)

domi też odebrałam takie wrażenie oczywiście kolor nie musi być biały ale ten jest jak dla mnie tez zbyt ciemny
Ula mam nadzieję ze nasze słowa cię w żaden sposób nie urażą :D ja tak już mam że zawsze mówię prawdę co myślę na dany temat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...