Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Esska :D
Ten kalafior, niezłe określenie, sama nie wiedziałam jak to nazwać :)

My po wizycie, osluchowo cud miód, malutka ma jedynie katar, ale gęsty.
Dostała nasivin, mucofluid na rozrzedzenie, maść majerankowa pod nosek i woda morska. Stówka w aptece pękła.

Kupiłam katarek i juz się zakochałam! Tyle towaru z tego malutkiego noska wyszło, że byście nie uwierzyły!

Nasivin Sprzedali mi zepsuty _ niepsikający! Ehhh..

Także po samym odciagnieciu wydzieliny niunia oddycha pięknie jakby infekcji nie było.
Polecam, kupcie sobie koniecznie nowszą wersje, wygodniejsza w czyszczeniu. U nas w jednej aptece 70zl a w drugiej 49zl, w necie najtaniej, od 34 zł. Lepiej kupić i mieć na czarną godzinę niż później na wariata w aptece przepłacać.

Aż miło patrzeć teraz na ładnie oddychająca Natkę :-)

Odnośnik do komentarza

Zosia to musi byc super ten katarek! Rozejrze sie za tym... ciesze sie ze Natka juz ma czysty nosek i lepiej sie jej oddycha. Bidulka strasznie sie pewnie meczyla...

Karolina to kawal chlopa! :D moja na tydzien przybiera max 300 ;) fajnie ze tak zdrowo rosnie.

Esska kupilam ten Femaltiker, zrobilam sobie z woda, ladnie mi to pachnialo ale jak sprobawalam to ciezko mialam to w siebie wlac XD Ale pokarmu jest po tym duzo wiecej.

Dziolchy, nam na te kolki nic nie pomaga. Chyba musze to po prostu przeczekac ale jak widze jak sie Nataszka meczy to ma mi serce peknac :( za tydzien ma mi przyjsc Sab Simplex, kupie tez kateter i jak to nie da rady to sie poddaje.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Tyszanka-
a nie ma gdzieś u Was takich sklepów z niemieckimi artykułami? U nas w takiej dziurze, są aż 2 więc i u Ciebie może się coś znajdzie i nie będzie trzeba tyle czekać...

Chaotic i inne podające sab -
ile kropelek podajecie małym i jak często?

Zosia-
my też mamy taki nosek zawalony, ale nasza położna powiedziała, że się jeszcze czyści do tego doszło to uczulenie na mleko i suche powietrze... Kazała wodą morską psikać i odciągać, ale to nic nie daje. Może też bym musiała się wybrać do lekarza bo to może katar, a nie tylko nos zatkany... Czasem jak oddycha to aż gulgocze, a kiedy próbuję ściągną to nic nie ma sama już nie wiem.

Karolina-
to masz super cycki ;D
Ja to mam chyba jakiś kryzys laktacyjny czy jak to się tam nazywa bo młody spi czasem po 3-4 godziny, a mi piersi nie robią się twarde i tak już 2 dni chyba. Znowu boję się pić dalej ten femaltiker bo Olin trochę leniwy jest i ciągnie dopóki ładnie leci a potem woła o butlę i co jak będę miała mleko w cyckach, a on nie będzie chciał pić... Ściąganie a w tedy to padnę na pysk chyba...

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,
malutka ma dzisiaj gorszy dzien, czesciej chce jesc, ale generalnie wydaje mi sie ze to po prostu takie spokojne dziecko jest. Choc sie prezy i widac ze te baczki chce wycisnac, kupy dzisiaj juz dwie wymeczyla, tesciowa jest lekarzem, teraz jest u nas i powiedziala ze ten Bobotic mozemy dawac zapobiegawczo, wiec dzisiaj maz kupi. Bedzie jej sie latwiej wygazowywalo i robilo kupy mam nadzieje ;-)
Dzisiaj mala mniej przystawiam, bo juz wyje z bolu nawet jak brodawki ocieraja sie o bluzke, masakra. Poza tym ona znowu wypila troche krwi, wiec na razie sciagam. Zauwazylam ze jak sie mala prezy przy piersi to tak wyciaga mi brodawke, czasem az krzykne z bolu jak nagle mocno pociagnie. Moze tez przez to mnie boli. October, tez mi zimno i te piersi w ogole dziwnie reaguja np na temperature, wode itd. Meka, mowi Wam ;-)
Niektore z was juz sa blisko 3 miesiaca, fajnie. My za tydzien idziemy z mala na pobranie krwi.

Odnośnik do komentarza

perlaaa
u mnie ceny szczepionek maja się tak: rota 320 zł 5w1 135zł a 6w1 200 zł szczepionki na pneumokoki są refundowane dla dzieci zameldowanych w Kielcach przez miasto
Karolina
Nasze chlopaki ida łeb w leb Mój Miłek tez ma wagę 5300
Pierwszą noc i dzień po szczepieniach było ok za to wczoraj mój syn znowu postanowił czuwac i tak od godz 18 po 15 minutowej drzemce zasnoł dopiero o 1:30. Dziś tez ma takie 10 15 minutowe drzemki....czy Wasze dzieci tez tak mają? czy powinnam się martwić? Już nie wspomne o sobie jestem padnięta, mojego męża coś połamało MAM dość....
Zosia
Dobrze że Natalka już oddycha stabilnie, u Nas tez Miłosz miał katar - wiem jak można się umęczyć..
Co to ten katarek ....my mamy frige i się sprawdza
Tyszanka
nie poddawaj się oby ten specyfik sab simplex pomógł
Zdjęcia Pysiakowej - bezcenne:):) Ale Ona faktycznie zasługuje na miano SUPER

Mój Miłek śpi 20 minut......

url=http://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/3fk98c9.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Chaotic-
ja podaję 3x po 10-15 kropli tak mniej więcej co 8 godzin i naprawdę super pomaga;)

millka75-
Olin też tak spał, położna poradziła żeby go do spania układać na brzuszku i teraz ładnie śpi np. dzisiaj śpi od 13.40 do teraz może jeszcze trochę pośpi...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ktore maja Sab Simplex podacie prosze ile tam jest tego symetykonu? Bo nie wiem co najlepiej wziac, chcemy dzisiaj kupic ten Bobotic...
Nasza ladnie spi, dzisiaj czuwa z przerwa 1h na sen od 10, wiec ma jakis gorszy dzien. Ale id szpitala na razie tylko jakies 3 noce troche dala popalic, w sensie ze nie spala i delikatnie marudzila.
Co do katarku, to tez straszliwie charczemy, az czasem sie zachlysnie przez to, ale lekarz badal i osluchowo nic sie nie dzieje. Sama nie wiem, brzmi to strasznie.
Chaotic, dzieki za rade, tylko ja juz nawet nie mam widocznych ran wiec nie wiem skad ta krew :-/ Tylko bol straszny zostal, pzy karmieniu i nie tylko.
Tyszanka, zal mi Twojej Nataszki, ja mam z kolei do Twojej slabosc, bo byla taka malenka ;-) No ale juz mama sie o nia najlepiej troszczy. I pisalas o nocach, ja tez tak czasem mam, wstaje wykonczona do malej jakies dwa, trzy razy, a ze nic nie moge odsypiac w ciagu dnia, to naprawde czasem zasypiam na stojaco. Trzeba uwazac, bo w takim stanie o nieszczescie nie trudno.
Co do szczepien to my robimy 6w1, a pneumokoki po 2 roku zycia (1 dawka).
Damy rade dziewczyny, czasem jest ciezko, ale wystarczy spojrzec na te male pociechy, a juz co z nich wyrosnie, ho ho :-))

Odnośnik do komentarza

Tyszanka tak sie usmialam ze aż telefon poplułam! Ale Ci sie wymyśliło ale kurcze to nie jest tak i aż mi teraz jest mego głupio. Poprostu no musze walczyć bo co innego mam robić? No taka nasza rola a napewno nie jedna ma gorzej.
a tak wogole Kochane jestescie:*
Zosia wspolczuje katarku u malutkiej ale ciesze sie ze juz jest poprawa:)
Tyszanka ja mialam tak przy starszym takie kolki nic kompletnie nic nie pomagało musielismy to przejść wkoncu same minęły kolo 4 miesiąca:(
wiem jak sie czujesz:( i biedna Nataszka:(
karliczek moja tez charczy:) a to w niemieckiej chemii by tez te kropelki byly??
kamama moja ma tak od wczoraj moze to te skoki smieszne są?
moja nie lubi na brzuszku leżeć:(
Uwaga jest progres pępek sie ruszyl widze pod spodem juz co tam jest;D także sadze ze w weekend odpadnie!!
My wykapani wszyscy jakoś nam sie udalo zsynchronizowac aż lepiej.
Dzisiaj niedawno zorientowalam sie ze czegoś mi brakuje w organizmie sluchajcie wiecie co sie okazalo? Kuzwa nie pilam nic caly dzien także jak sie dossalam to prawie szklanka pekla:D

Iwa jak Wojtuś??
Milka i Karolina waga godna pozazdroszczenia:))
Milka moja tez takie drzemki ma dziwaczne krótkie.
Tyszanka kończysz dzis 43 tydzień ciąży wg suwaczka jak sie czujesz?:D do kiedy planujesz nosic brzuszek??:)) hihi wybacz ale humor mi poprawilas na reszte wieczoru:))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69168.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69169.png

Odnośnik do komentarza

Pysiak no powiem Ci ze juz mi ta ciaza zaczyna sie dluzyc... coz, nie latwo jest byc ciezarnym sloniem ;) A co do bycia Super. Serio jest wybor w Twojej sytuacji. Mozna sie starac tak jak Ty albo miec to w dupie i zaniedbywac dzieci jak patologia ktora sie widzi na okolo. Po prostu wybor, dla nas - normalnych mam - jest tak oczywisty ze nie zauwamy innego wyjscia. Fajnie ze Ci poprawilam samopoczucie :D

Karliczek kurna jest tu taki sklep z niemiecka chemia... przejde sie jutro zobaczyc i obadamy, a jak nie to przeciez Ci ludzie tez jezdza po towar wiec moze ktos dobrej woli przywiezie mi ten sab simplex?

Co z tymi dziecmi jest? Moja Nataszka tez co chwila wstaje i marudzi, a wyspac sie umie tylko u mnie polozona na brzuszku.

Kamamama jak tak czuje ze juz mnie bierze takie spanie to wyobrazam sobie co moze sie stac zlego i od razu trzezwieje. Jezu jakbym cos Nataszy zrobila to w zyciu bym sobie nie wybaczyla.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widze ze nie tylko Wojtus dzis śpi 5 minut a potem marudzi a najlepiej po 5 minutowej drzemce dac mu butle. I tak cały dzień.

Pysiaczku

Wojtus juz zdrowy antybiotyk odstawiony.

Mój syn też charczy .

Kochane spokojnego wieczora wam zycze aby wasze dzieciątka spały spokojnie a wy sie wyspały:) my idziemy się kąpać

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Kamama

Jak Wojtuś głodny to ciągle podaje butle normalnie szok czasem co godzine czasem co 3 ale zawsze pełną i nigdy nie zostawia hmmmm on czasem pochłoni 140 bo tyle do nakrętki avent ten mały mieści a czasem ilece dorobić do tego 100 i wchłoni. Masakra.... właśnie tera tak było o 19.00 po kąpieli 140 godzine potem znów 140 a dodam że Wojtek pije zagęszczone mleko BEBILON AR a waży Wojtek 4.5 kg a był malutki nadrbia i chce dogonić rówieśników.

I jak wy siedze i bujam od 19 i już ledwo widze.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...