Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny gratuluje zdrowych dzieciaczkow! Nie martwcie sie wagi wszystko sie unormuje mój urodzil sie 2500 i zdrowy;))
Nie mam zbyt duzo czasu by pisać. Walczę na mieszkaniu w sensie probuje je wysprzatac po poprzednim mieszkancu ale to jest ponad moje sily. Mój prawie mąż przyspiesza przyjazd i będzie juz jutro a wiec będę mieć ręce pelne pracy remoncik itp. Jak znajde chwilke to będę sie odzywać.
SweetBobo sprawdzę skrzynkę jak mi zadziala:(( dziekuje w każdym razie:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69168.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69169.png

Odnośnik do komentarza
Gość Tyszanka

Do polowy jeszcze mi troche brakuje, jestem w 18 tygodniu ;) Dzieciatko bylo planowane ale mielismy sie starac dopiero pod koniec roku... no coz, troche sie za szybko postaralismy :)
Kochane mamy, co sadzicie o szkolach rodzenia? Warto? Zastanawiam sie bo nie martwi mnie opieka nad dzieckiem bo wprawilam sie na mlodszej siostrze tylko sam porod. Boje sie, ze to wlasnie wtedy nie bede wiedziala co robic... Czy taka szkola rodzenia w znaczym stopniu pomaga kiedy dochodzi do 'wielkiego finalu'? ;)

Odnośnik do komentarza

Biverek, Kalijka gratuluję udanych wizyt !! :)

Kalijka ale sobie Twoja siostra żartuje :p a Ty nie martw się, bo to wszystko przez te rozszalałe hormony, jutro na pewno będziesz miała lepszy humorek :) dzieciaczki rosną w różnym tempie, to że teraz jest duża to nie znaczy, że taka się urodzi :) najważniejsze, że jest zdrowa!!! a jak już to dla pocieszenia moja córcia urodziła się duża i nie było źle :)
A co lekarz powiedział Ci na te fosforany w moczu?

Tyszanka, malvi witajcie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Tyszanka

Rowniez gratuluje :) Termin mam na 24. Dzien po urodzinach tatusia :) ale cos czuje, ze bedzie wczesniej bo jakos wszystko sie dzieje wczesniej niz sie spodziewam.
Swoja droga, fajnie ze tak sobie mozesz spokojnie poplakac bo u mnie sie czepiaja kiedy mi sie chce..
A ile mierzy Twoja coreczka? Moze ta waga stad, ze po prostu wyrosnie na wysoka, dlugonoga slicznotke? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Tyszanka

Kalijka i asiek: Oj to u mnie jest nawet gorzej bo mam 153 a moj ok. 175 wiec dziolsza tez koniec koncow bedzie filigranowa. No ale jakie by te nasze corusie nie byly to i tak kazda bedzie najpiekniejsza :) Moja bedzie Marcelinka.

Odnośnik do komentarza

Tyszanka
piękne imię wybrałaś, mam w domu taką trzyletnią Marcelinę;D
Gratulacje dla dziewczyn, dzieciaczki będą piękne i dorodne :)
Ja mykam spać, bo jakoś zmęczona jestem. Delikatnie mnie głowa zaczyna boleć, mam nadzieję, że na tym się zakończy :)
Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Gość Tyszanka

Karliczek: o widzisz, a ja zadnej Marcelinki nigdy nie znalam i uznalam, ze kiedy ja zawolam po imieniu to odwroci sie tylko jedna dziewczynka :)
Wojtus dla chlopca tez bardzo ladnie, faktycznie malo Wojtkow sie ostatnio spotyka... Gdybym miala chlopca to bardzo mozliwe, ze bylby wlasnie Wojtkiem :)
Zycze dobrej nocy mamusiom i dzieciatkom w brzuszkach :) Klade sie spac bo mialam dzis dzien pelen wrazen i juz mi sie oczy zamykaja...

Odnośnik do komentarza

Kalijka! strasznie sie ciesze ze i u Ciebie wszytsko wporzadku! waga Coreczki sie nie przejmuj podobno wcale te pomiary nie sa miarodajne:)fajnie ze bedzie dziewczynka:)
Tyszanka witaj wsrod nas:)
a jesli chodxi o szkole rodzenia to ja na pewno sie wybieram, nie chodzi nawet o przygotowanie do wielkiego finalu, ale o poznanie mam w podobnym wieku ciazowym, w podobnej sytuacji, zobaczyc, pocwiczyc pielegnacje maluszka, posluchac rad doswiadczonych mam i poloznych. wydaje mi sie ze takie spotkania to same plusy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/38mqfnl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...