Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

Zuzia bo suwaczek sobie sam okreslil termin. Ja mam na 19.09 wg lekarza a mam tak samo jak ty. Teoretycznie ta suwaczkowa data jest u mnie poprawna bo ja nie mialam ksiazkowego 28dniowego cyklu a 31dniowy. Wg usg to jeszcze jest weselej bo mlody duzy juz na 35tc jest...

K_U to bedziemy we dwie, bo u mnie coraz gorzej z tym brzuchem... Ja sie martwie bo wszystkie rzeczy mam jeszcze 500km od siebie i najwczesniej moge to odebrać za tydzień...

Jak jutro wrócę do donku to skocze do rossmana po chusteczki przeciw farbowaniu ciuchów i wypiore rzeczy mlodego...
Jak sadzicie, moge swoje ciuchy wyprać z rzeczami dla mlodego (mmam ich malutko ze wzglwdu na te paczke od znajomej) no i nie chce puszczac pustej pralki... Oczywiscie wypiore w proszku dla mlodego, ale nie wiem wlasnie czy z moimi moge miksowac..

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

Noga nie boli. Miala kilka dni na rekonwalescencje.
Az nie wiesz jak mi glupio ze caly czas mi nie podrodze na te poczte zeby Ci wyslac lale...
Konczymy wspolprace z zabka 25.08 moze ciut wczesniej wiec wtedy bede mogla w koncu usiasc na dupsku...
Jeszcze pracownice teraz maja urlopy jedna po drugiej... Na tesciow nie mozna liczyc zeby pomogli, bo to sieroty... Matka Krzyska jest chora na wszystko co sie da, a ojciec niby byly policjant a takiej cipy jeszcze w zyciu nie widzialam...
Zamowilam sobie u szwagra cukinie z jego ogrodka i jutro jade ja odebrac. Na obiadek zrobie pyszne placki z niej :)
Kurde kto wymysla kolacje w szpitalach o 17? Zabic tego kogos, powiesic za jaja na latatni i urzadzic katorgi!

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

beata.j takie te nasze maluchy są :) chyba bardzo szybko chcą poznać rodziców, najwidoczniej bardzo spodobały się im nasze głosy i dźwięki które słyszą :) musimy jakoś ich zatrzymać w środku. . Tylko jak?

Ja mam butelkę z Nuka, w sklepie polecono mi ją jako "sprawdzony i dobry od lat niemiecki produkt" a czy tak faktycznie jest to Nadia nam pokaże :)

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3k2vzt2g5q.png

Odnośnik do komentarza

jeju, jak tu dziś aktywnie! ostatnio mnie tu nie było, bo wolne chwile po pracy poświęcałam na porównywanie cen w sklepach internetowych, w końcu nic nie wybrałam..ale kupiłam kilka ciuszków- w Cubusie są pajace po 9,90-chyba tanio:) jutro już postanowiłam, że zamówię pierwsza turę rzeczy dla maluszka. a dziś walczyłam w Zusie, ja nie wiem jak ta instytucja działa...nie dostałam informacji, panie w okienkach wzajemnie sobie przeczyły, szkoda gadać...
Ja tez kupuje z Aventu, mają najlepsze opinie z tego co czytam...
moje dane: termin 20.09- Hania- Warszawa-Starynkiewicza.
Miłego wieczoru!
Mam już 11kg na plusie, ale te kg lecą, tez tak macie? w sumie się nie objadam..no może oprócz małych grzechów od czasu do czasu:))

Odnośnik do komentarza

Witam, dziewczyny jest 4 rano a ja nie śpię!! to jest chore jest sobota a ja wyspana. Posiedzę 2 godziny i pewnie mnie zamuli do spanka.

Jeśli chodzi o wagę to wtej gazetce Hipp pisali ile prawidłowo przybrać na wadze i tak;

kobiety z nadwagą - 5-8 kg
kobiety z prawidłową wagą -
11.5–16 kg
kobiety z niedowagą - 12.5-18 kg

oczywiście liczba ciąży mnogiej nie wchodzi w takim wypadku w grę.

U mnie ten wskaźnik się sprawdził, bo w pierwszej ciąży miałam niedowagę i ważyłam więcej niż teraz.A teraz przed ciążą miałam wagę w normie.

kasia n Zus to bardzo irytująca instytucja, czasem jak tam wchodzę to zastanawiam się kim są te panie, że tam pracują, bo nie maja wiedzy w ogóle na temat Zus:).Polecam ci czat na www.zus.pl tylko lepiej z nimi pisać rano.

Ja podałam dane z max terminem kiedy mogę dochodzić, bo jak nic się nie ruszy wcześniej to mam CC na 25 września.

Dziewczyny nie butelki są najważniejsze a smoczki. Moja np. nie chciała ciągnąc z tego brązowego tylko musiała mieć przeźroczysty ...

beata j w tamtym roku też chciałam się pobawić w Żabkę już prawie jechałam na szkolenie, ale jednak zrezygnowałam.W szpitalu dają kolacje o 17, bo chcą żebyście wcześniej szły spać i będą mieli was z głowy;).Jasne , że możesz wyprać wszystko razem.

zuzia2309 z tymi suwaczkami to jest różnie ja mam termin z @ na 27 wrzesnia i tak mam w suwaczku, czyli jestem 3 dni za tobą:)

Odnośnik do komentarza

To i ja sie dolacze nie spie od 5.30 tez sie wyspalam za to wczoraj o 4 oczy jak 5zl i do 6.20 nie spalam.
Mysle o tym remoncie w kuchni bo jeszcze kilka rzeczy trzeba gdzies ulokować, ale damy rade.
Ja podalam date z om bo tak mi tez na usg wyszlo chociaz raz bylo tez ze 27.09 a raz 02.10 ale chyba zostanie wrzesien bo cos mam wrazenie ze mi sie troche brzuch opuscil ale poza tym nic sie nie dzieje wiec poczekam do poniedzialku a w srode usg
Ide cos przekasze, normalnie mam ochote na piaskowca, a co mi tam zjem kawalek

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

beata jja się wystraszyłam, że nie będe miała dobrych pracowników którzy będa uczciwi, bo później bym chciała zdać sklep i musiałabym zapłacić masę kasy za braki. Ale moja koleżanka wzięła teraz drugą Żabkę i jest zadowolona.Ja poczekam aż się zwolni sklep u nas na osiedlu;)

kasia n r_p77 - ja u niego kupowałam i jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza

Oj mamuski ale wy macie czasu na pisanie, aż ciężko nadrobić, co do butelek to i ja nie kupuję na ta chwile bo chce karmić piersią, ale czas pokaze. Wczoraj zaczęłam pranie ubranek i jestem przerazona ile mam prasowania. Powiem wam ze wszystko dostałam od kogos i po mojej córci ale nie mam tej radości kupowania i załapałam doła, ja nawet kosmetyków nie mam jeszcze taki mam brak motywacji.Dzisiaj od rana miałam skurcze, ale na razie przeszło, bałam sie bo i tak miałam podjechac na KTG bo moja malenka wczoraj była nieaktywna i dzis rano tez nie, jednak po godzince sie rozruszała i jestem spokojna.Ale nam mało czasu zostało, ja nie moge doczekac sie wizyty mam na 12.08 a czas sie ciągnie okropnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fj6yxbgntcc6i.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalenka1990

mi od wczoraj twardznieje brzuch i wczoraj bolało mnie w plecach(chyba ) tak jak na okres czy cos.. a dzisiaj od kad wsatałam tez mi twardnieje ale juz nic nie boli ;/ sama nie wiem co mam robic jechac na szpital? jak myslicie ? jestesm w 34 tyg.
do tabelki Magdalenka1990 termin 16 wrzesien córka Nina
mieszkam w okolicy atowic ale gdzie bede rodzic nie potrafie sie zdecydowac pomiedzy Tychami a Katowicami raciborska ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...