Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Mała25- ja też muszę sporo leżeć i wypoczywać ale no trudno mi jest przy dwuletnim synu, który jest małym Trollem :P ale ile mogę tyle leże, ale pewnie i tak będzie reprymenda od lekarza że się nie stosuje, ale zobaczymy w środę co w trawie piszczy czy sie krwiaki powchłaniały

Odnośnik do komentarza

zszywka
ja juz ostatnio dostalam opier...od lekarza bo wcale nie lezalam,ale teraz po ostatniej wizycie leze i odpoczywam i jakos zyje nadzieja ze powie mi za tydzien ze jest ok i nie musze tyleee lezec;)idzie zwariowac:)ja mam 5 letniego syna wiec wiesz juz jest na tyle samodzielny ze jak wroci z przedszkola to tez mam mozliwosc lezenia,bo sie bawi,rysuje itd:)
karaboc
super fajnie ze corcia,ale wiesz jak to sie mowi corcia tatusia a synus mamusi i to prawda:)bardzo Ci zazdroszcze ja moze sie dowiem za tydzien o ile dzidzia bedzie laskawa sie pokazac:)

Odnośnik do komentarza

karaboc
no dzieki,wierze w moja intuicje i sie spelni,oby heeh:)
wiesz co ja przytylam 3,5kg troche widac jak zaloze cos obcislejszego ale nie az tak bardzo,narazie nie rzucam sie w oczy,mam nadzieje ze duzo nie przytyje bo raczej jestem drobna osobka wiec jak sie roztyje to moze byc smieszne przy moim wzroscie hehh:)a Twoj brzuszek duzyy?

Odnośnik do komentarza

Ja przytyłam od początku ciąży 4,5 kg. ale wszyscy mówią, że schudłam ogólnie tylko się brzuszek pojawił :) Co do ruchów maleństwa to moje dzisiaj nie chce współpracować w ogóle :(
A co do wizyt u lekarza, ja mam co 4 tygodnie i jak na razie miałam jedno usg :( nie wiem czy mam prosić lekarza o usg, czy czekać aż sam zaproponuje :/

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/e92ff365.gif

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/b429ad79.gif

Odnośnik do komentarza

ja narazie od ostatniej wizyty to mialam tylko 0,5 kg na plusie :) ale widze ze idzie mi tez w biust, musialam ostatnio sie obdkupic w najzwyklejsze biustonosze takie na ''chwile'' bo dopiero poczatek a gdzie koniec :D ale zauwazylam ze mi troche w tylek poszło :P przy pierwszym dziecku to rozkladało mi sie wszystko na cale ciało i nawet nie bylo widac ciazy po mnie :P

Odnośnik do komentarza

lekkaa no ja tez musze sie pochwalic po ktorys wakacjach wrocilismy i ja wchodze na wage a jest 63kg przy moim wzroscie 153(malutka)to stwierdzilam koniec z tym wygladalam jak kulka wzielam sie za siebie bez zadnych tabletek poprostu na zasadzie mniej jedzenia schudlam w 5 miesiacy 15kg wiec tez sporo:)bylo 48kg wiec bardzo dobrze sie czulam majac taka wage,po czym zaczelismy sie starac o dzidziusia i przestalam przestrzegac przytylam 4kg,no a teraz od ciazy 3,5 wiec wiesz juz nie jestem taka fajna szczuplutka,ale co tam damy rade,bedziemy sexy mamusie po porodzie a teraz sobie nie zalujmy:))

Odnośnik do komentarza

ja się zebrałam za odchudzanie w zeszłym roku spadłam 6 kg do 65 kg przy moim wzroscie 176 a w grudniu się smiałam że znowu mi pojdzie w tyłek bo w ciaze zaszłam i tyle mi z diety bylo:P ale po porodzie jak juz wroce do formy zabieram sie odrazu za siebie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...