Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Mój Mikołajek"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do nowego konkursu z ulubionym chłopcem dzieci - Mikołajkiem!

Do wygrania mamy 5 książek
"Najnowsze przygody Mikołajka" - na podstawie książek Goscinny'ego i Sempego

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/przygody%20mikolajka.jpg

Aby wygrać tę wspaniałą książkę, należy wykonać zadanie konkursowe, a brzmi ono:

STWÓRZ DOWOLNĄ TECHNIKĄ MIKOŁAJKA!

Na sympatycznych chłopców czekamy do 4 listopada 2013r.
Wyniki ogłosimy w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu.

Zapraszamy do zabawy i życzymy wygranej!

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki bardzo się ucieszyły z konkursu o Mikołajku, za którym przepadają. Postanowiły zrobić swoich Mikołajków. Lidzia zrobiła swojego z butelki po wodzie. Do niej przykleiła głowę z balona taśmą klejącą. Butelka jest oklejona bibułą. Góra to brązowa bluzeczka, a dół - niebieskie spodnie. Do tego czarne buty. Ręce są z papieru kolorowego, doklejone taśmą. Włosy też wycięła z papieru. Wyszedł fajny, dość duży Mikołajek.
Natomiast Darusia najpierw narysowała Mikołajka, a później pomalowała go farbami i wycięła. Dzięki doklejonej tekturce powstała kukiełka Mikołajka.

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4762.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4763.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4764.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4765.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4766.jpg

Odnośnik do komentarza

Mnie też balonowy Mikołaj powalił na łopatki ;) Bardzo ciekawy. Mój synek tak się ucieszył z bajki o Mikołajku, ktorą ostatnio dostał :* , że powiedział: 'trzeba dać szansę innym, mamo'. Podciął skrzydła mamie? ;) za niego robić nie będę, bo to przede wszystkim on miał się dobrze bawić :p
Pani Doroto, Pani synowie są zbyt duzi, a mój to mądrala i chętnie razem pokibucujemy pozostałym ;)

Odnośnik do komentarza

Jest efekt końcowy pracy moich chłopców ,którzy z moją nie ukrywając pomocą wykonali swojego własnego Mikołajka.
Powstał z kartonu,głowa z balona,włosy z mamy rajstop ,wystrojony w syna ciuchy ,pasowały idealnie ponieważ Oliwier jest w podobnym wieku co Mikołajek.Najbardziej cieszył się Filipek ,powiedział mamo Mikołajek jest więksy odemnie,takiiiii duzyy

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4796.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4797.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4798.jpg

Odnośnik do komentarza

Mimo iż moja córcia ma niespełna 2 latka uwielbia przygody Mikołajka, dlatego i my próbujemy naszych sił w tym konkursie. Ja osobiście uwielbiam wersję książkową, często czytam swojej córci tę właśnie lekturę.
Nasz Mikołajek został wymyślony przez moją córcię, dała mi pomysł aby wykonać go właśnie w formie skaczącego pajacyka. Inspiracja stała się moja zabawka, którą moja Juleczka ostatnimi czasy lubi się bawić oraz sama postać Mikołajka, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. ;)

Nasz Mikołajek wykonany jest z tektury, kilku guzików, mocnego sznureczka i mnóstwa zabawy, a ponieważ córcia uwielbia rysować sam projekt sprawił jej mnóstwo frajdy. Oczywiście wszelkie łączenia i wycinania wykonała mama. :)

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4812.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4813.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4814.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4815.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4816.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4817.jpg

monthly_2013_10/konkurs-moj-mikolajek_4818.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...