Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny :)

Jasiowi odpuściły ząbki i od razu mu się wydłużyły pierwsze drzemki. Wczoraj zrobił rekord aż 2,5h spania, dziś 1,5h :)

Wreszcie nie pada i po 2-dniowej przerwie Jaś pójdzie na spacer :)


Truskawa, ja opinie czytam, patrzę zwłaszcza na te „od rodzin”. I jak hotel ma słabe noty, to nawet go nie biorę pod uwagę. Po co ryzykować rozczarowania skoro jest taki wybór na rynku… :)
Co do wózka, to dla mnie pałąk obowiązkowy. Pasy też. Im dziecko starsze tym wózka rzadziej używa, u nas spacerówka służyła do ok. 2rż. Czasem to mnie się bardziej przydawała, bo było gdzie schować zabawki czy zakupy, dlatego zwracaj uwagę też na duży kosz, baaardzo przydatny :)
Dziecko cały czas przypinamy pasami, żeby nie wypadło podczas zjeżdżania z chodnika, schodów, wysiadania z tramwaju, itd. W komunikacji miejskiej też dziecię musi być zapięte, żeby nie wypadło podczas hamowania, czy nie chciało wychodzić z wózka, bo mu się nudzi ;)

Rozrabiaka, fajny pomysł z kładzeniem z łyżki, będę pamiętać :)

Odnośnik do komentarza

Na momencik wskakuje do Was, gdyż postanowiłam się jednak wyzbierać i jechać na to spotkanie. Za radą Dziubali troszkę luźniejszy sweter i będę udawać, że wszystko jest ok.
Truskawka- mnie też zostało coś koło 3 kg do "sprzed ciąży" tyle, że ja się nie oglądam w lustrze a jak się to gdzieś stanie przypadkiem to uwierz mi może to wywołać szok, bo w głowie masz co innego. A z wózkiem nie pomogę, to moją pierwsze dzieciątko. Ja spacerówkę wybrałam taką żeby miała prawie wszystkie elementy które uważam za przydatne. No i niestety albo stety pompowane koła. Ja muszę mieć mimo, że przez to wózek nabiera wagi.
Uciekam dziewczynki miłego dnia dzisiaj.

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwyx8dmttlf2w4.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1byylgvv9.png

Odnośnik do komentarza

Alhena - i jak tam po spotkaniu z dzieciaczkami ? Pewnie super było :)))
Dziubala - no właśnie ten wózek nie ma pałąka dlatego nie jestem do końca przekonana do niego. W takiej sprawie doświadczenie to podstawa :))

Jakie plany na weekend ? Bo ja moze wybiorę sie z koleżanka na ten nowy polski film - disco polo. Chociaż obawiam sie ze moze okazać sie mało śmieszny.

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Odnośnik do komentarza

Witam Czerwcowe Mamusie
Ten poprawny link to www.zjemto.blox.pl
U nas dziś fajna pogoda, wiec byliśmy spacerowi, a teraz objadamy sie paczkami, tzn. Ja sie objadam :D no i maz:)
Dziubala
Fajnie jak te nasze Maluchy nie musza cierpieć i pokazują nam, ze tak naprawdę to Aniołki:) widzę, ze i u Was poprawa ze snem, może idziemy wszyscy ku lepszemu :)
Ja bralm dwie łyżki i na jedna nabierałam ciasto, a druga ściągałam tyle ciasta ile uznałam :) choć to pewnie oczywiste...
Piotruś dziś powiedział swoje pierwsze słowo i było to BLA i teraz gada to w kółko i jest to mega słodkie, no i nagrałam:)
Truskawa
Ja tez uważam, ze z jakiegoś powodu wózki są wyposażone w rzeczy, których byśmy na pierwszy rzut oka może nie oceni jako konieczne i pózniej nasze Maluchy udowadniają nam, ze to jednak element konieczny. My tak mieliśmy przy bujaczku:) choć nie mam w tej kwestii doświadczenia, to jednak myśle, ze po coś to jest:)
Co do planów na weekend, to my zapraszamy gości na Chrzest :)
Na ten film tez chcemy pójść, wiec proszę o Twoja opinie:)
Alhena
Jak tam spotkanie?
A te 3 kg, to chyba nie wyglądasz tak złe, jak myślisz:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Alhena sa jeszcze piankowe kolka :) a jaki wybralas wozek???waga nie martw wiekszosc ma do zrzucenia pare kg.my mamy 10miesicy a mi jeszze zostalo. Idziesz tam na wybieg? Czy moze pochwalic sie dzieckiem? :) nir martw sie ...napewno tak zle nie wygladasz jak ci sie wydaje

Dziubala mam neta ale za niego place z reszta mialabym detox od fo:)

Truskawa wg mnie palak powinnien byc ale to juz dziubala pisala ,sprawdz czy mozna dokupic ? No chyba ze od nowosci nie ma palaka -taki model.

Dziewczyny sorry nie pamietam coq ktora pisala:)

Jesli wszystko wzkazuje na zabkowanie to podalabym lek paracetamol ,nurofen itp.jesli damy raz a okaze sie ze to nie byl bol to i tak nie zaszkodzi dziecku. Uwazam ze nie ma co dzuecka meczyc i siebie.

Spacer dzis byl mega fajny,cieplo,mlody wcinal buleczke i ogladal labedzie. Ubieram go lekko piniewaz mam gruby spiwor w wozku. Wole zeby sie uodparnial i nie byl taki cieplolubny ,moze wtedy nie bedzie tak lapac roznych chorob. Poki co udaje sie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Cześć
U nas też zębiska dały spokój i Nasza Małgonia jest znowu Małgonią. Uśmiecha się, bawi nie ma pisków i wrzasków. Nie mogę się doczekać jutra i spaceru, bo odkąd wróciłam do pracy, to Małgo siedzi w domu. Spacery kojarzą mi się z czasami jak była mała i i było ciepło i miło na dworze. Więc jutro idę na długi drzemkowy spacer, żeby się wyciszyć

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nm2ajrl59g.png

Odnośnik do komentarza

Witam weekendowo :)
Pogoda średnia, ale spacer sie odbędzie:) Piotruś juz na nich nie marudkuje, co oznacza, ze znów sie zakochał w spacerowaniu:)
Powoli druga jedynka sie odzywa, także podejrzewam, ze jutro znów sie zacznie...
Anna
Szkoda zeby Malgo siedziała w domu...nie wiem z kim ja zostawiasz ale namów na spacery, myśle ze to będzie relaks dla obojga:)

A i jeszcze raz podnoszę temat Mireny, czy któraś mi powie kiedy kończą sie te anomalia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Dzięki za rady odnośnie wózka :))

Jak tam weekend ? Bo mi sie oczy kleją. Nocka nie była zła bo tylko 3 pobudki, ale za to juz od 7 jesteśmy na nogach. W tygodniu zawsze sie z mała kładę, ale dziś sprzątanie, a potem wizyty u teściów... Nie chce mi sie :/ ogólnie sa w porządku, ale po prostu nie chce mi sie jechac, pakować małej, potem tam siedzieć i pilnować małej, ehh i najchętniej w domu bym została.
Rozrabiaka - a jaki masz przepis na paczki ? Dzięki za linka, na pewno obejrzę :D chociaż przed urodzeniem małej bardziej szalałam w kuchni, a teraz to najcześciej "ziemniaki i schabowy" ale czasu nie ma no i jakos wena mnie opuściła.
Anaa - a jak nocki Małgosi ? Odpuściła juz pobudkę na mleczko :)
Dziubali - w wolnej chwili muszę sie zabrać za szukanie miejsca bo niestety ale juz niedlugo trzeba rezerwowac. Oby na urlopie małej zeby nie szły;)

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio :)

Ostatni weekend przed szkołą i od poniedziałku znów kierat... ;). Teraz będziemy czekać do Wielkanocy na wolne ;)

Alhena, świetnie, że zdecydowałaś się pojechać na spotkanie :). I jak było? Dziewczyny to same laski? ;)
Ty masz tylko 3 kg do zrzucenia, co to jest ;). Ja mam dwa razy więcej ;)

Truskawa, daj znać potem czy film warty oglądnięcia. Z kinem, to w czwartek byłam na „50 twarzy Greya”, podobał mi się, choć aktora mogli dać przystojniejszego ;)
A jak masz wątpliwości do wózka, to go nie kupuj, w sklepach czy komisach jest z czego wybierać ;)
U nas weekend rodzinny, leniwy. K. ze starszakami dziś na zamknięciu półkolonii (piłkarski obóz dochodzeniowy), tatusiowi mają grać z dziećmi, więc mają fajnie :)))
Ja od kilku lat, gdy na wakacje bierzemy pod uwagę tylko lipiec i sierpień (bo wtedy pierwsze dziecię poszło do szkoły), to spokojnie rezerwację robię w czerwcu i zawsze mi się udaje :D. Choć pewnie lepiej robić to wcześniej, ale byłoby mi szkoda, gdybym potem znalazła coś fajniejszego ;)

Monika, jak u Was tak ciepło, to ten śpiwór już bym schowała ;)
Kiedy ruszacie z remontem?

Ana, ja też uwielbiam spacery :). Lubię być i sama, bo mam czas na przemyślenia i wyciszenie, ale lubię też z koleżanką spacerować, bo jest okazja pogadać o tym i owym, nie tylko o dzieciach ;)

Rozrabiaka, u nas też pogoda średnia, ma padać, zresztą straszą, że w całej Polsce mają być opady, więc zaraz po obiadku wyruszamy, oby nie padało przez przynajmniej 2h ;)
Z Mireną, to wrzuć hasło w Google, niejeden temat się pojawi.


Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Paczki
Paczka drożdży
1 kg maki
5 jajek( same żółtka)
2 szklanki mleka
3/4 szklanki cukru
Pół masła
Kieliszek spirytusu
Zapach arkadowy
My zawsze robimy z powidłami
śliwkowymi.
Drożdże rozkruszamy, dodajemy żółtka i cukier, mieszamy, dodajemy letnie mleko, rozpuszczona margarynę i mąkę, zagniatamy, na koniec dodajemy spirytus i aromat.
Pisze z pamięci, ale zaraz sprawdzę, jak coś to poprawie.
Paczki są puszyste i na drugi dzien tez super smakują:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala nie wyjmuje jeszcze spiwora poniewaz jeden dzien jest piekny a juz nastepny mrozny a ja nie lubie bawic sie kocykami i tm okrciem od wozka wiecznie go brudze bo a to mi spadnie a to cos:) Temu czekam jak bedzie cieplo dluzej niz 3 dni wted wyjme;)
Na remont dalismy sobie miesiac ,po pierwsze bedzie cieplej, po drugie mamy miesiac na to by zrobic liste zebrac fachowcow itd.Nie chcemy na leb i szyje robic ,podejsc z glowa do tematu. Najwazniejsze ze ejst kasa:) Teraz jednie co zrobimy to naprawimy auto i kupimy fotelik jak i wozek. Po czm bedziem jezdzic po sklepach popatrzec sprzet itp.

Truskawa eheh widze ze masz jak ja wszystko fajnie ale jakos sie nie chce jezdzic po ludziach:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Spacerek był, ponad godzinę jeździłysmy, nie mogła szybko usnąć, bo wzięłam jej nowy smoczek i ciągle nim pluła, a juz zasypiała z nim. Jak juz zasnęła, to "wariat"jakiś przy nas tresował swoje auto no i oczy szeroko otwarte, wrrrrr. Pół godziny snu.

Truskawka
Małgonia jeszcze cały czas wstaje na mleko. Od tygodnia jak męczyły zęby, przestała wypijać na noc 180. Pije 150 i około pólnocy się budzi pije 120 i do 6.00, 6.30 śpi.

PiotruśRozrabiaka
Spacery niedługo ruszą.zrobi się cieplej, to będą ciągle na podwórku. Małgosię pilnuje babcia.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nm2ajrl59g.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor :))

Właśnie nie wiem czy spać isc czy na pobudkę dziecka zaczekać.
Na disco polo tylu chętnych ze odpuściliśmy, poszłyśmy na greya :) film moze nie zachwyca, ale jest ok. Oczywiscie ja sie noe spodziewałam niewiadomo czego ;) po prostu miałam ochotę na coś lekkiego, łatwego, przyjemnego ;) a ze z koleżanka byłam to film przeszedł bo z mężem juz by nie przeszło ;)
Niestety my razem możemy isc tylko jak moi rodzice mogą zając sie mała bo teściowa nie chce. na szczęście moi rodzice bardzo chętnie z wnuczka zostają :)))
Monika - a całe mieszkanie remontujcie ? Taki gruntowny remont? Jak zabki synka ?
Dziubala - no temat wakacji szkolnych pozostanie jeszcze przez długo mi obcy ;)))) chociaż żłobki tez maja jakos wolne w wakacje wiec juz niedługo wakacje będę podporządkowywala wakacjom żłobka i przedszkola ;)))
Rozrabiaka - dzięki za przepis ;))) myślisz ze ten aromat jest konieczny ? No i dzięki za stronkę, fajne przepisy znalazłam. A masz jakiś z niej sprawdzony ?
Anaa- a które zabki szły ? No i tak ładnie przesypia jak popatrzę na maja córcię ;))) ale rozumiem ze chciałabyś wyeliminować ta pobudkę :))))
A ty wypoczęlas na spacerku ?

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Moje obawy zabkowe sie na szczęście nie potwierdziły i nadal mam Aniołka w domu:) może to dlatego, ze idzie tylko 1 ząbek, a nie jak zwykle 2 lub 3 na raz:)
Dziś było słoneczko, ale chwilowo nie ma, mam nadzieje, ze do spaceru wróci :) dzisiaj obiadek u mamy, a pózniej przyjeżdzają do nas teściowie:)
Truskawa dzięki za opinie co do filmu, podobno disco polo słabe...
Mój maź tez nie chciał na Greya i jakoś ja tez nie dotarłam ;)
Aromat można raczej olać, albo zamienić na inny, paczki na tym nie stracą:) przepisy mogę polecic ze zjemto sernik laciaty np, z kwestii smaku piernik najlepszy, a jak zerknę co juz przerobiłam, napisze wiecej, bo jak wyjdę z posta, to pewnie mi sie wywali:)
Anna
Super, ze spacerek udany, ja tez juz nie mogę doczekać sie całych dni spędzonych na podwórku:) u nas Piotrusiowi obojętne jaki ma smoczek:)
Co do takich pobudek, to ja chodzę tam gdzie praktycznie auta nie jeżdżą, natomiast można spotykać ciekawskich i krzykliwych ludzi, którzy drą sie żebym np pokazała Piotrusia i potem nad nim...masakra, bez pomyslunku zwłaszcza osoby starsze...choć teraz to sie juz uspokoiło, bo domów tam tez nie ma zbyt wielu:)
Mój Piotruś tez teraz je mniej, zawsze wszystko do końca, a teraz zostawi od 20-60 ml.
Monika
Lepiej Małego nie przegrzewaj, a co za problem wyjąc kocyk cienki, a śpiwór włożyć np pod wózek:)
No właśnie co tam remontujcie, cały dom?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnia drzemka rozpoczęta, spacer był, słońce pięknie grzeje, aż się chce wiosny już, już:)

Truskawka
Zęby górne rosną a dwójka jest już prawie na wierzchu. Czasem Małgosia zaczyna płakać nagle, wtedy jak się urazi a gryzie coś twardego. Najchętniej hebluje łóżeczko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nm2ajrl59g.png

Odnośnik do komentarza

Czasem mam wrażenie ze wbrew pozorom weekend jest dla mnie bardziej męczący niz dni powszednie :) bo ciagle coś, a tu sprzątać, zakupy, jechac coś obejrzeć, załatwić, w gości i tak dalej. A w tygodniu spokojnie sobie z mała wstajemy, śniadanko, zabawa, spacerek, wspólna drzemka :), tak jakos spokojniej jest. Nie wyobrażam sobie powrotu do pracy :(
Anaa- mojej tez łóżeczko zasmakowało ;)) u nas na razie nic nie widać, ale pewnie kolejne zabki idą bo tez czasem bawi sie bawi i nagle płacz. A jak babcia daje radę z Malgonia ? Bo co by nie mowić to męczące zajęcie.
Rozrabiaka - w przyszły weekend moze bedą paczki bo apetytu mi nadrobiłaś ;)
Dziewczyny macie jakieś fajne Wielkanocne przepisy ??

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedzialkowo :)
Dziś u nas pogoda taka w kratkę, ale mam nadzieje, ze spacer sie odbędzie:)
Do naszego słownika doszły słowa Tata, Baba i Dada:)
Tak generalnie ostatnio mam jakiegoś dola, nie wiem, chyba za dużo izolacji od ludzi i za mało czasu dla siebie...
Truskawa
Weekendy bywają właśnie takie męczące, tez czesto mam tak, ze nie mam ochoty nigdzie wyjsć, bo wiem, ze i tak ani nie posiedzę, ani nie pogadam...tak jest kiedy Piotruś nie jest aniołkiem:) goście tez mnie drażnią, bo jeszcze trzeba im usługiwać...ale coraz zadziej to sie zdarza:)
Paczki Ci polecam, choć pracy przy nich mnóstwo, to smak to rekompensuje:D
Co do Wielkanocy, to jeszcze nigdy tego typu potraw nie robiłam i w tym roku, tez nic nie będę robiła, bo mamy Chrzest, wiec jedzenia będzie mnóstwo:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Ja już po pracy wpadam na chwilkę do Was.
Spotkanie było nawet udane. Fajnie było się zobaczyć i opowiedzieć o przeżyciach. Była jedna mamusia która urodziła dzień po mnie, obie też chodziłyśmy do szkoły rodzenia i postanowiłyśmy się poodwiedzać. Moja córeczka urodziła się przedostatnia w grupie, więc trochę miałam szok jak zobaczyłam jaką miesiąc robi dysproporcję w rozwoju u takich dzieci. Niestety droga i niewyspanie Lili spowodowało, że całe spotkanie spędziła przyklejona do mnie, zamiast trochę pobawić się z innymi dziećmi. A w weekend mój mąż miał wolne (co się bardzo rzadko) i byłam przeszczęśliwa bo byliśmy tylko w trójeczkę.
Truskawka- "upojny" miałaś weekend, ale przynajmniej byłaś w kinie:)
PiotrusRozrabiaka- ja często tak mam, że wszystkie odwiedziny mnie teraz denerwują. Zwłaszcza jak nie mam siły a ktoś się zapowiada "na kawę". Moja córcia też jest osobą zawłaszczającą sobie mamę i najczęściej w czasie odwiedzin pokazuje mi jak bardzo jej się nie podoba to, że poświęcam czas komuś innemu.
Kończę idę nasmarować dziąsełka, czekamy wciąż na ząbki.

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwyx8dmttlf2w4.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1byylgvv9.png

Odnośnik do komentarza

Witam marcowo :)

U nas leje i leje, a u Was jaka pogoda?
Jasiowi minął ślinotok, ząbki na razie odpuściły, ale marudzenie, które miał, to chyba mogę to zwalić na "skok". Rozkręcił się z nowymi umiejętnościami, bo na leżąco zaczął pełzać do tyłu, wcześniej "pełzał" tylko do przodu i na siedząco. Z pozycji siedzącej przechodzi do raczkującej, no i ciągle próbuje się podciągać, choć nóżki jeszcze za słabe ;). Od kilku dni wszystkie drzemki ma już w łóżeczku, bo boję się go zostawić samego na naszym łóżku, za ruchliwy się zrobił ;)


Co do gości, to ja w weekend lubię mieć, i do kogoś też lubimy chodzić :). Tak raz na 2 tygodnie wystarczy ;), bo lubię mieć też wolne weekendy, o co u nas trudno, bo chłopaki mają często różne turnieje piłkarskie.


Truskawa, przeczytałam o czym jest film „Discopolo”. Nie lubię takiej muzyki, więc na ten film na pewno nie pójdę ;)
Też sobie nie wyobrażam powrotu do pracy. Teraz czasem doba za krótka, a co dopiero jak ponad pół dnia będę mieć wyjęte.
Specjalnie Wielkanocnych przepisów nie mam. Co roku na Wielkanoc jeździmy do teściowej, więc gotowanie mam z głowy ;)
Z mężem do kina idę też tylko wtedy jak teściowa do nas przyjedzie na weekend, a przyjeżdża co parę miesięcy. I kiedyś było tak, że co jej przyjazd to kino, a ostatnio to wychodzi, że co drugi raz idziemy do kina, bo nie zawsze grają coś ciekawego, a iść na siłę nie ma co ;)
Żłobki i przedszkola są czynne przez jeden miesiąc wakacyjny, więc urlop planuje się w tym wolnym miesiącu ;). Ze szkołą gorzej, bo wolne są 2 m-ce ;)

Alhena, miesiąc różnicy w wieku dziecka, to bardzo dużo, co widać nawet na fo :). A za rok to nie będzie miało znaczenia ;)



Spokojnego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Piotrus rozrabiaka a kto powiedzial ze przegrzewam mlodego? jesli jest cieplej to go ubieram bardzo lekko. Napewno nie jest przegrzewany. Ze spiworkiem jest problem poniewaz on jest na cala dlugosc wozka przechodzi przez niego pas bezbieczenstwa wiec nie ma jak polozyc malego na ten spiwor.

Truskawa- mlody narazie ma przerwe ale na jak dlugo zobaczymy. Te zeby na potege mu wychodza;)
Remont od podstaw powstaje lazienka ,przy okazji remont korytarza i kuchni:)

Jak dziewczyny minal weekend? u nas jakos niejak, zomno na dworze ,wiec wczoraj lezelismy caly dzien:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie
Zaczęłam ten post dawno temu, ale akurat Piotruś sie obudził...teraz juz słodko śpi, choć teraz przybiera śmieszne i na oko mega niewygodne pozycje do snu, ale jak go poprawie wraca do swojej, np z tylkim w gorze i na kolanach:)
Dzisiaj na noc daliśmy paracetamol, zobaczymy, może okazać sie lepszy, bo ząb, choć juz sama nie wiem który dziś dokuczał mocno
Anaa
Super masz teściowa, ja mam tak dobrze z mama, tez jak wrócę do pracy ona zostanie z małym, choć powiem szczerze, ze nie wiem jak ja w niej wytrzymam...dobrze, ze nie mam normowanego czasu pracy, choć i tak zwłaszcza na początku będę musiała znów odzyskiwać stare relacje. Jak Ty sie czujesz po powrocie?
Gratuluje zabka:)
Monika
Wywnioskowałam, to bo sama pisałaś, ze lepszy czasem byłby kocyk, ale skoro mówisz, ze nie przegrzewasz, to tak jest:) nie odbieraj tego jako atak na Ciebie:)
Dziubala
U nas tez pogoda słaba, dziś spacer nie wyszedł, bo akurat padało, a jak wyszło słońce Puotrus juz spał:)
Gratuluje nowych umiejętności Jasis, super sie patrzy na każdy postęp:)
Ja zawsze lubiłam gości, ale jakoś teraz średnio...choć z drugiej strony mi sie tęskni za nimi.
Alhena
Wsród " równolatków" Piotrusia są tydzień młodszy, a potrafiący trochę wiecej niż Piotruś, a np miesiąc starszy potrafi dużo mniej, generalnie myśle, ze to sie wyrównuje ok 1,5 roku:)
Dobrze, ze spotkanie sie udało i ze sie wybrałaś:D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

A u nas jakos dziś tak sennie. Mała duzo spała w ciagu dnia bo dwa razy po ponad godzinę, ja oba razy z nią i ona szybko padła i ja tez padam. To chyba przez szaroburą deszczowa pogodę. Mam nadzieje ze dziś oszczędzi mi wstawania o skończy sie na 3 pobudkach ;)
Aaaaaa i mamy 6 ząbków ;))) co w sumie mnie nie cieszy bo mój strach co do ugryzienia nasila sie ;)) w sumie tak myśle powoli nad odstawianiem małej, ale to nie jest takie proste jak dziecię tylko przy cycku zasypia tzn inaczej tez zaśnie ale duzo marudzenia i noszenia no i jak butli nie chce. Wiec tak naprawdę to duzo pracy mnie przy tym czeka bo moja córka jest wytrzymała i potrafi naprawdę długo nie spać. Tylko ze jest zmęczona, płaczliwa i marudzaca, ale twardo nie śpi. A dostanie cycka i dosłownie 30 sekund i jej nie ma. No ale muszę sie zebrać w sobie i po takim jednym karmieniu eliminować. najgorzej bedzie z nocnymi bo danie cycka w nocy jest bardzo wygodne i robię to na polspiaco. A nie wyobrażam sobie na każdej pobudce zamiast cycka to nosić. Bo niestety dla smoczka brak akceptacji u mojej córci.
No to sie rozpisałam, nie wiem czy składnie i ładnie, ale trudno ;)))
Alhena - fajnie ze spotkanko udane ;))) no u dzieciaków takich małych różnica miesiąca to duzo, a trzech to juz kosmos ;))
Monika - no to remont - wyzwanie. Podziwiam za chęci ;))) a juz wszystko wybrane, kupione ?
Rozrabiaka - to fajnie masz, ze mama zostanie z Piotrusiem. A kiedy do pracy wracasz ?
Dziubala - no właśnie z tym wolnym miesiącem to lipa bo dwa tygodnie to wiadomo ze z nami na wakacje, ale nikt nam miesięcznego urlopu nie da ;)))
No właśnie ja sie na to disco polo tak chciałam wybrać bo myślałam ze lekka fajna komedia, ale poczytałam opinie i jednak zrezygnuje.
Ana- gratulacje zabka i gratulacje teściowej ;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

Od rana pada śnieg, ale dziwnie, wolałabym żeby wiosna nadchodziła, a nie był powrót do zimy.
Jasiowi coś się przestawiło, bo powinien wstać jak codzień ok. 7.30, a on jeszcze się nie obudził i ciągle śpi...


Ana, gratki trzeciego ząbka :)

Rozrabiaka, jak nocka, Paracetamol pomógł? Jakie ząbki ma już Piotruś?

Truskawa, gratuluję 6 ząbków, to jeszcze 2 niebawem urosną i będzie spokój na dłuższą chwilę ;)
A ugryzienia się nie bój, strach częściej jest w głowie, więc lepiej o tym nie myśleć i się nie nakręcać ;). No chyba, że już Cię ugryzła, to rzeczywiście może się to powtarzać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...