Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
blueewe

Biustonosz do karmienia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dwa taki trochę drożę ok 150 zł sztuka, ale na allegro kupowałam i nie wiem co to za firma była, a do tego mam takie zwykłe trzy BabyOno kupione po 72 zł bodajże, wygodne są i takie na sportowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

biustonosze do karmienia są bardzo drogie, zwykłe bawełniane można dostać za niewielkie pieniądze, ale zużywają się, jak się zainwestuje w coś lepszego, to naprawdę na dłużej posłuży, ale jak dla mnie cena za stanik do karmienia to max 60-70 zł, więcej bym nie zapłaciła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiowata

No ale ok w sklepie internetowym nie przymierzysz i nie dotkniesz. BabyOno ma fajne te staniki, ale fason prosty. Można na co dzień sobie takich kilka kupić, ale warto mieć też jakiś taki lepsiejszy:) sexi;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używałam bezszwowego topu z Gatty, mam niewielki rozmiar biustu i staniki do karmienia jakoś mi nie odpowiadały, a w takim topie było mi wygodnie i z wkładkami laktacyjnymi też nie było problemu,cenowo też nie jest najgorzej. Każda mama musi poszukać dla siebie coś wygodnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie... Czy zakup biustonosza do karmienia to obowiązek? Ogólnie jestem bardzo szczupła ale mam duży biust, teraz w ciąży mój rozmiar to 80G i ciężko mi jest znaleźć coś w takim rozmiarze... znalazłam biustonosz do karmienia ale one wydają się być uniwersalne... Czy zamiast tego mogę mieć zwykły sportowy bawełniany biustonosz, bez miseczek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość everma

Kilka elementów na jakie warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego biustonosza do karmienia, szczególnie jeśli wygoda jest dla Ciebie ważna

brak fiszbin jeśli chcesz w nim spać

szwy, które nie przebiegaja przez sutki bo takie szwy mogą podrażniać Twoje piersi

odpowiednio duże miękkie miseczki

możliwosć rozpinania jedną ręką  ( w drugiej przecież trzyma się malucha)

jak rownież szerszy obwód

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elka2342

Świetny wybór jest w salonie Gabriel - ja skorzystałam z brafittingu online dzięki czemu jest świetnie dopasowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania542

Patrzyłaś może w salonie Gabriel? Koleżanka mi poleciła, mają też sklep online, świetny wybór 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oooo są śliczne biustonosze do karmienia. Najładniejsze są moim zdaniem z serii Alles Mama. Jednak jeśli chodzi o wygodę i uniwersalność to gorąco polecam Royce Blossom - można go regulować w zakresie 3 rozmiarów miski, nie ma fiszbin, jest mega wygodny,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...