Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Ile czasu dziennie poświęcasz na sprzątanie w domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, mi sprzątanie zajmowało około 30 min - mam małe mieszkanko. Niestety odkąd mam nietrzymanie moczu po porodzie tego typu codzienne obowiązki zajmują znacznie więcej czasu z powodu dyskomfortu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My staramy się sprzątać w mieszkaniu regularnie. Pod koniec tygodnia zawsze poświęcamy na to więcej czasu i tak myślę, że nawet do 3 godzin się schodzi. Jak tak zliczyć z całego tygodnia to z 5h pewnie wyjdzie. Wszystko zależy tak naprawdę od tego jaki metraż ma nasze mieszkaniu lub dom oraz jaki tryb życia mamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ladja

ja również pracuję w domu i staram się ogarniać wszystko na bieżąco typu naczynia, czy kurz. odkurzam zwykle 2-3x w tygodniu bo mamy kota, ale jak robiliśmy remont to musieliśmy zamówić firmę ponpran z wrocławia bo kurzu było mnóstwo, sami nie dalibyśmy rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W okresie po ciązy raczej odpoczywam, więc wiekszosc takich obowiązków przejał moj mąż i czasami mama, ale jak wszystko wróci do normy to tak na bieżąco staram sie sprzątać, bardzo rożnie rozkłada się to w czasie... czasami dzień po dniu a czasami jest dzień, dwa przerwy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alinaso

W ciagu dnia to około pół godziny: zmywanie, zaścielenie łóżka i w sumie tyle. Tylko że w weekend całą sobotę poświęcam na generalne porządki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieżko powiedzieć. W ciągu tygodnia zazwyczaj nie mam czasu na dokładne sprzątanie. Zazwyczaj ogranicza się ono do odkurzenia mieszkania, powkładania naczyń do zmywarki i wstawienia prania. W sobotę nastepuje za to gruntowne sprzątanie: łazienki, kuchni, mycie podłóg, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd się przyznać, ale przy małym dziecku często mi brakuje czasu nawet na sprzątanie... Staram sie porządki zawsze robić przynajmniej raz w tygodniu. Takim dniem jest sobota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulewan

w ciągu dnia raczej myje naczynia i pilnuje, żeby było odkładane na miejsce ;) sobota to dzień sprzątania, ale mam kupione takie preparaty że sprzątanie idzie mega szybko :) [reklama usunięta] i naprawdę to jest kwestia może 40 minunt jak całą łazienkę mam gotową :D myje w sumie tym też kuchnie częściowo ;D potem tylko odkurzanie i podłogi oraz kurze i gotowe maks 3-4h mi schodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szanti

Ja z grubsza sprzątam co drugi dzień, natomiast dokładnie i porządnie w każdą sobotę. Zawsze największy problem miałam z łazienką, ale ostatnio koleżanka poleciła mi do czyszczenia wszystkich zabrudzeń suchy lód: [reklama usunięta] Tani sposób na idealną czystość,a co najważniejsze. Nie zawiera żadnej chemii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...