Skocz do zawartości
Forum

Samotna, mimo że nie sama.....


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
joanna nie dziwię się, że nie masz czasu na ćwiczenia, masz 4 dzieci, czyli najstarsza teraz ma okres buntu, i jak dajecie radę?

Z tym jest różnie ale to początek bo ostatni rok podstawówki, ja jestem łagodniejsza niż tatuś więc sama pewnie bym nie dała rady

Odnośnik do komentarza

Natka,niestety,święta prawda...dzisiaj przez Tel rozmawiałam z moim M.:ja do niego jedno,on do mnie drugie...mówię,że dzwoniłam do banku i musiałam za przeproszeniem zjechać panią,bo olewa sprawę,a on jest zbyt łagodny i pewnie myśli,że w ten sposób coś załatwi.Jak on to zrozumiał?że mu powiedziałam,że on nic nie potrafi załatwić (!!!!).I ego zdeptane...Oj te chłopy:) a tu mi drugi rośnie:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ja przeczuć żadnych nie miałam a m nastawiał się na chłopaków :P .. wyszło odwrotnie :P.. choć młodsza była planowana aby był chłopak (obliczenia i te sprawy ;) ) i urodziła się i tak dziewczynka choć taka trochę chłopczyca :P (raz w sklepie pani się nawet zapytała czy aby ona nie miała być chłopakiem) bo drzwi próbowała rozpracować bo jakieś takie dziwne były w jej mniemaniu :)

Odnośnik do komentarza

Ja od zawsze wiedziałam że będę mieć w przyszłości chłopca i dziewczynkę. Skąd to wiedziałam? Nie pytajcie bo nie wiem, po prostu wiedziałam i już. Nie znałam tylko kolejności przychodzenia ich na świat. W pierwszej ciąży wydawało mi się że będę mieć chłopca, urodziła się córka (mąż o niej marzył). W drugiej od początku wiedziałam że będzie synuś i się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
joanna, ale fajnie:) a dałaś jej na imię po prababci? moja Emilka ma właśnie imię po prababci, którą jeszcze ja pamiętam i która opiekowała się nami, jak byłam mała

Nie bo mąż nigdy by się nie zgodził na Janinę, nie lubi wyszukanych tych nowoczesnych ani starodawnych imion, moje dzieci mają po jednym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...