Skocz do zawartości
Forum

Samotna, mimo że nie sama.....


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

domi to powodzenia w osiągnięciu celu ja powiem szczerze nie zamierzam ani chudnąc ani przytyć :D ale kurcze powiem ci ze jeszcze sie nie spotkałam z takim przypadkiem by ktoś przez stres tak chudnął no chyba że to coś naprawdę strasznego kogoś w życiu spotka to rozumiem
Marg sukienka kupiona tuż przed wiosną na pewno poprawi ci humor i przyda sie na chrzest a podajesz chłopca czy dziewczynkę?

Odnośnik do komentarza

Oj, Domi, ja mam podobnie...rok temu tak schudłam, że sukienka, najszczuplejsza, jaką mam, rozmiar 34, wisiała na mnie....jak szlam z Lidzią na koniec roku szkolnego, ale wyglądałam...hmm...szczupło, najkrócej mówiąc....teraz trochę przytyłam i cieszę się z tego.
Jak się stresowałam, to mogłam nie jeść długo...i jakoś mi się nie chciało.

Odnośnik do komentarza

a ja się wzięłam trochę za siebie, ćwiczę rano z Ewą Chodakowską - no na tyle, ile mogę przy dzieciach, bo jak tylko wodzą, że leżę na podłodze, to na mnie włażą:) podoba mi się trening "brazylijskie pośladki" hahaha może do lata coś z tego będzie, systematyczność najważniejsza:) - nie mam nadwagi, ale lepiej bym się czuła, gdybym była trochę smuklejsza:) a jak siedzę w domu z dziećmi, to za bardzo nie dbam o siebie, bo nie mam motywacji... (ale w czerwcu mam wyjazd nad morze i chciałabym do tego czasu coś ze sobą zrobić, więc trzymajcie kciuki)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Natka dzięki:)
tak mam zaplanowany, siostra mi zaplanowała, bo już w grudniu zarezerwowała domek nad morzem dla nas i dla swojej rodziny i bierzemy jeszcze naszą mamę:):) termin to tydzień przed zakończeniem roku szkolnego, a miejsce to Pobierowo:)

Marg a my tu planowałyśmy tak jakoś poustawiać sobie te terminy wyjazdu by się spotkać nad tym morzem ehhh pospieszyłaś sie kochana ale to nic jeszcze wcześniej jest weekend majowy i mam nadzieję ze wtedy uda nam się spotkać w fajnym gronie coś trzeba już wcześniej zaplanować i odpowiednie miejsce tez oczywiście

Odnośnik do komentarza

Natko już taka moja natura,
Margeritka ale Ci zazdroszczę, my jeszcze nie mamy planów co do wakacji, w tamtym roku byliśmy w Łebie, i powiem Wam rewelacja, pojechaliśmy z moimi rodzicami i dzięki temu mogłam i ja i mój mąż odpocząć,

tak jak JSmolarek mówi idealny termin (my właśnie byliśmy w bardzo zbliżonym czasie), bo mało ludzi, plaża tylko dla Was
nic tylko się relaksować

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Domi, byłam w Łebie zaraz po ślubie....fajnie było.
Polecam też Międzyzdroje...śliczne miejsce, piękne molo i bardzo szeroka plaża, nawet w sezonie jest gdzie się rozłożyć, nie czuje się takiego wielkiego tłoku. Poza tym w okolicy fajne rzeczy do zwiedzania...i sporo. Nam się podobało, choć byliśmy któryś raz i to od nas baaaardzooo daleko.
Wróciliśmy super zadowoleni, a pojechaliśmy w 5, my i młody wujek, mój braciszek.
W górach też było fajnie...
Byliśmy 4 dni, ale w długi weekend sierpnia.
Dziewczynki zachwycone, weszły pieszo nad Morskie Oko..:) pobrykały po dolinkach i jechały kolejką, na koniu, weszły w stadko owiec..:)
W tym roku też chcą w góry. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

j.smolarek to widzę, ze u Was udane wakacje byłyja pierwszym razem z dziećmi byłam w Dębkach, super miejsce, dobrze wspominamy, poza tym, że byłam w ciąży z Olą, nie mogłam nic jeść, a w czasie drogi nad morze wymiotowałam 3 razy w jedną stronę, w drugą już tylko 2...i zapach wedzonych ryb jest do tej pory dla mnie nie do zniesienia...
Ula powiem Ci, ze ja jestem w domu z dziecmi przez około 10 godzin (czasem teściowa pomoże, czasem mama przyjedzie) i noce mam kiepskie, zmęczona jestem, ale widze, ze po tych ćwiczeniach lepiej się czuje, choć ćwiczenie przy dzieciach nie jest łatwe (Emilka włazi na mnie, Ola ciągle coś chce...eh dziś było potwornie ciężko)

Odnośnik do komentarza

Naprawdę bardzo udane...
Ja w ciąży z Lidzią nigdzie...bo urodziła się w wakacje, a Darunią byłam we Władysławowie, ale jechaliśmy długo, tak jak do Międzyzdrojów. Też ładne miejsce, ale było tłoczno i to się czuło.
Potem pojechaliśmy z malutką Lidusią do Międzyzdrojów po raz pierwszy...to tak extra wypoczęliśmy.
Ona dużo spała i my...też.:)
Jeszcze podobało mi się w Ustroniu Morskim, Darówku, Darłowie, w Dziwnowie też. Każde miejsce jest ciekawe.
Ale współczuję wymiotowania...o rety. Dobrze, że pomimo to masz fajne wspomnienia.

Odnośnik do komentarza

Ulla
Marg fajnie że systematyczna jesteś -ja odpuściłam niestety - padam na pysk po pracy
A co do wakacji - zazdroszczę - my w tym roku z mężem w Bieszczady
Może potem bez męża pojadę w moje rodzinne strony zobaczymy
A tak poza tym ciągle w pracy siedzę

Ula Bieszczady są super cisza spokój no i ty akurat masz blisko ja powiem szczerze nie lubimy z mężem takich "cichych" miejsc pewnie dlatego ze ciszę i spokój mamy na co dzień nad morze to tylko do miejsc gdzie można sie fajnie pobawić na Hel to tylko na jeden dzień zawsze jedziemy jak jesteśmy nad morzem, Ustka jak dla mnie tragiczna, wąska plaża, wszystkie te miejscowości jak Jastarnia, Międzyzdroje czy Krynica i temu podobne to pewnie będziemy odwiedzać z wnukami ale póki co wybieramy zabawę :D

Odnośnik do komentarza

A ja kocham góry. Może dlatego, że morze mam na co dzień praktycznie. Z takich nadmorskich miejscowości to Łeba rzeczywiście jest ok, jeszcze ewentualnie Jastrzębia Góra. Krynicy nie polecam, nic tam nie ma oprócz chińszczyzny na straganach i ryb wędzonych :) No taka miejscowość na jeden dzień.
Ale góry to uwielbiam. A w tym roku to plan jest jakiś typu Węgry lub Włochy u nas. Na Węgrzech jest bardzo przyjemnie, ludzie przemili, a i tereny cudne do zwiedzania. Cenowo tak jak i u nas. A we Włoszech byłam i czuję ogromny niedosyt. Tyle tam zwiedzania... Uwielbiam :)

A jak będziecie dziewczyny nad morze się wybierać, to do mnie zapraszam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...