Skocz do zawartości
Forum

Samotna, mimo że nie sama.....


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, teksty dzieci cudne potrafią być. Mój Kuba to jakoś tak często to nie "tekścił", ale jak już coś powiedział, to płakaliśmy.
A ostatnio padłam, jak sąsiadki córa 2-letnia w czasie modlitwy, na pytanie "O co Zosiu poprosisz dziś Boga" odpowiedziała "o kanapkę z serem kozim".
Padłam po prostu. Dzieci myślą bardzo prosto i mówią, co myślą.

Natka a co do wieku to się mówi, że masz 18+vat :D No przynajmniej ja tak mam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

j_kamińska jesteś niesamowita z tymi swoimi tekstami he he he jeśli chodzi o dzieci to czasem potrafią zaskoczyć i to bardzo u mnie Natasza przygotowuje sie do występu na dzień babci i dziadka i śpiewają taką piosenkę zacytuje fragment " posadzimy teraz dziadka na fotelu wiklinowym..." a ona śpiewa wigilowym i tłumaczę jej jak ma to brzmieć a ona swoje wigilowym i już wiec się jej pytam a jaki to jest fotel wigilowy to ona na to no taki co sie na wigilię do domu przynosi :D

Odnośnik do komentarza

j_kaminska
Tak, teksty dzieci cudne potrafią być. Mój Kuba to jakoś tak często to nie "tekścił", ale jak już coś powiedział, to płakaliśmy.
A ostatnio padłam, jak sąsiadki córa 2-letnia w czasie modlitwy, na pytanie "O co Zosiu poprosisz dziś Boga" odpowiedziała "o kanapkę z serem kozim".
Padłam po prostu. Dzieci myślą bardzo prosto i mówią, co myślą.

Natka a co do wieku to się mówi, że masz 18+vat :D No przynajmniej ja tak mam :)

kupuję ten tekst 18 plus vat:):):)

Odnośnik do komentarza

właśnie domi masz rację ale ja jeszcze jakiś czas temu prowadziłam nataszy taki pamietnik mam taką dużą rolkę papieru i ją rozwijałam i zapisywałam różne fakty odrysowywałyśmy tam stopy i dłonie (widać jak rosła ) daty itp nawet Natasza tam coś sobie gryzmoliła a teraz troche to zaniedbałam ale wyciągnę tą rolkę i będę pisać dalej

Odnośnik do komentarza

Domi, ja też zapisuję od jakiegoś czasu....niektóre są śmieszne, zabawne, inne bardzo dojrzałe i mądre...później się wszystkich nie pamięta.
Fajne zachowania Julci...mój brat ma długie włosy i ...jak rozmawiamy o czymś, czasami kręci 'loka' tak to nazywam albo jak coś rozwiązuje, intensywnie myśli...trochę zabawne, bo on już starszy, ale jeszcze czasami tak robi.

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Natka - świetny pomysł Jaka super pamiątka jest :)
Ja tak sobie myślałam taki album stworzyć i tam zdjęcia podpisywać i wpisywać te teksty śmieszne Ale trudno mi się do tego zabrać Klosz do lampki leży jeszcze nie udekorowany ... Trudno mi się zabrać do czegoś ostatnio :///

ostatnio jestem trochę zajęta ( wiesz czym) ale jak znajdę chwile to wyciągnę ten pamiętnik i pokażę jak wygląda

Odnośnik do komentarza

więc niech ci nie przyjdzie do głowy go zmieniać powiem ci ze to nawe super pomysł musisz tylko dopilnować by Julka robiła w nim też swoje wpisy obok twoich zapisek niech coś zawsze narysuje to później tak fajnie wygląda jak na przestrzeni roku widzisz jak ten charakter pisma czy rysowania sie zmienia to też w pewnym sensie pamiątka

Odnośnik do komentarza

NATKA08
więc niech ci nie przyjdzie do głowy go zmieniać powiem ci ze to nawe super pomysł musisz tylko dopilnować by Julka robiła w nim też swoje wpisy obok twoich zapisek niech coś zawsze narysuje to później tak fajnie wygląda jak na przestrzeni roku widzisz jak ten charakter pisma czy rysowania sie zmienia to też w pewnym sensie pamiątka

jak wrócę do domu to zrobię fotkę bo tak też mi się pomyślało i tak robię nie są to jakieś wymyślne dzieła ale sądzę że pamiątka będzie na dłuuugie lata

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...