Skocz do zawartości
Forum

Czy jest mozliwość zajścia w ciążę zaraz po połogu?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Mam pytanie. Pierwszą miesiączkę po połogu dostałam po 8 tygodniach. Poród odbył się 8 czerwca, pierwszą miesiączkę dostałam 11 sierpnia. Współżyliśmy z moim mężem dokładnie 8 sierpnia. Czy istnieje możliwość, że zaszłam w ciążę. Dodam iż miesiączka trwa już prawię 4 tygodnie mam przy tym bóle w dole brzucha. Proszę o odpowiedź.
Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

hej ja mam podobny problem urodzilam przez cc13 czerwca a miesiaczke dostalam 11 sierpnia..przyczym trwa do dzisiaj masakra nawet pologu tak dlugiego niemialam.. bylam juz na 2 wizytach u gin, i biore cyclonamine tabl ktore maja zatrzymac okres.. ciaza wykluczona raczej wydaje mi sie ze powodem moze sa tabletki anty ktore mi przepisala... takie same jak przed ciaza bo mowila ze jak do tego pt mi nie przejdzie to musi mi zmienic na wyzsza dawke ... w zyciu tak duzo przy okresie nie zuzylam podpasek i tamponow..
takze uwazam ze powinnas isc pomimo tego do ginekolog...;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny!
Tak jak pisałam, dziś byłam u ginekologa. Wcześniej zrobiłam test ciążowy - nie mogłam się powstrzymać:) wyszedł negatywnie. Tak jak w przypadku chanel85, krwawienie jest spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi. Zalecenia są takie aby przestać ich używać, oprócz tego lekarz przepisał mi tabletki orgametril, które mają zatrzymać krwawienie. Po wykorzystaniu całego opakowania mam zgłosić się na kontrolę. Acha mam jeszcze zrobić morfologię ponieważ w moim przypadku utrata krwi nie jest wskazana bo mam bardzo niską hemoglobinę. Mam nadzieje, że wszystko wróci do normy.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...