Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wszystkim mamuśkom!
Szpitala współczuję, u mnie po porodzie też jedna chrapała, ale byłam tak zmęczona, że było mi wszystko jedno.
malinowaa, a Cie absolutnie nie chcę stresować, ale weź zmierz ciśnienie, bo puchnięcie i wymioty to mogą być objawy gestozy. Chociaż pewnie przewrażliwiona jestem.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371poat0lww.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371k1v0tv2u.png

Odnośnik do komentarza

O matko dziewczyny, przez Was i ja nabrałam ochoty na loda włoskiego czy innego z automatu :P A niestety nie mam w zasięgu ;/

U mnie na ktg nadal zero skurczy, kolejne w czwartek...Jak mi się już dłuży to oczekiwanie...
Także już myślę, czym tu się jutro zająć, co by mogło przyśpieszyć akcję...lepiej się już czuję, więc może spacer, wezmę się za sprzątanie i o.... może ciasto zrobię :) Tylko czy to coś da?

Jamelka, to widzę, że dzieje się u Ciebie, same "kwiatki"w tym szpitalu ;) Ja ogólnie nie cierpię szpitala, a przez takie chrapiące babsko to bym chyba klęła pod nosem dzień i noc :)

Odnośnik do komentarza

malinowaaa i julaa ja jak sie z moim pieknym pokloce to przed spaniem jeszcze mu dogryze a potem ide spac...a co ...przynajmniej mi ulzy troche i sie nie przejmuje...

julaa ja sie chcialam wycwanic dzisiaj i poslalam mame z mezem na zakupy a sama zaproponowalam ze obiad zrobie...a ze nie potrafie niczego na stojaco zrobic to stalam dwie godz przed garami...pozniej jeszcze posprzatac po gotowaniu...a teraz plecy mnie bola, cholera, trza bylo na zakupy jechac :)

Odnośnik do komentarza

Xecia91x , Kasiula.ZG Grtaulacje!!!

Super ze macie dzieciaczkie przy sobie..
Jamelka trzymaj sie tam dzielnie!!!
Ja na szczescie cukrzycy nie mam ale moje bole sa spowodowane hemorojdami..:( teraz biore tabletki i moze mi przejdzie..
Mi twardnieje brzuszek i boli kregoslup ale poza tym nic...widocznie dziecko jeszcze nie szykuje sie do wyjscia..
:( a ja juz nie daje rady..

Odnośnik do komentarza

jamelka przynajmniej masz" wesolo" w tym szpitalu :) zartuje, wspolczuje smierdziela bo z chrapaniem jakos dasz rade ale ze smrodkiem to juz gorzej...

maugosia wez mnie nie strasz, ja jutro mam ten masaz szyjki i sie zastanawiam co mi powie ta moja polozna...jesli masaz nie pomoze to pewnie w pn pojade na wywolanie...trzymaj sie i sprobuj uspokoic bo te nerwy napewno nie pomagaja

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
W Krakowie słonecznie...
Trzymam kciuki za kolejne szczęśliwe narodziny.

Może nie potrzebnie ale czytałam historie kobiety, która urodziła w 6 mcu w Świnoujściu na szpitalnym łóżku...PRZE RA ZA JA CE !
Oczywiście kolejna bezsenna noc...

Jamelka - trzymaj się tam i jak masz jakiekolwiek wątpliwości domagaj się konsultacji lekarskiej!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgrl68xycg179d.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No właśnie, taka piękna pogoda, namawiam moją Małą, żeby już wychodziła :) Wczoraj wieczorem miałam takie silne kłucie w samym dole brzucha, że już przez chwilę myślałam, że coś się zacznie dziać. Ale nie.
Ciekawe która dzisiaj urodzi :)

Właśnie Kasiula.ZG, zdjęcie się chyba nie wgrało..

Odnośnik do komentarza

ANU-ja też mam takie silne kłucia w dole brzucha,tak jakby ktoś mi wbijał szpilki.Lekarz mi powiedział,że to jest normalne,bo rzeczywiście mam tak przez chwilę,a później przechodzi.Dzieje się to w momencie,gdy maluch naciska na pęcherz np.Oj czasami mega boli.Ja też już nue mogę się doczekać synka i śmigać z nim na spacerki.W piątek ma być na Dolnym Śląsku ma być ok.18 stopni,więc jak będę sie dobrze czuła,to spacer obowiązkowy:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...