Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Mój Filipek najpierw ssie pierś po 20 min. z każdej, chyba że jest bardzo senny to po 10 min. x2, potem butelka 30 ml i jeśli jeszcze chce to kolejne 30. Wydaje mi się, że z cyca to dużo nie ma skoro tak dużo potem dopija, więc zamówiłam laktator elekt. avent, jak sobie ściągnę to zobaczę ile tam właściwie jest tego mojego mleczka. Dobrze, że ładnie ssie i oby nie przestał przez tę butelkę.

A i mamy jeszcze ropiejące oczko;(( takie żółte ropylki co chwilka mu się robią i zalepiają oczko, na razie przemywamy solą fizjologiczną, jutro przychodzi położna, zobaczymy co powie, jak nie przejdzie to pewnie pójdziemy do okulisty i da jakieś kropelki z antybiotykiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw9vvj4hc57w5x.png

Odnośnik do komentarza

Jak tak czytam ppsty juz mamus narodzonych dzieciaczkow to zastanawiam.sie jak to u nas bedzie... ;) szczegolnie ,ze to.moje pierwsze wymarzone malenstwo.
Mnie dzis pobolewa raz na jakis czas brzuch i kregoslup tak na zmiane.. wezme dluga kapiel GORACA ,m9ze sie rozkreci? Tak dziwnie sie czuje jakby to mialo byc juz...ale nie robie sobie zbyt wiele zludzen. Zobaczymy ;) chociaz jest mala iskierka. Dzis mam termin z USG

Odnośnik do komentarza

Malinowaa a ja musze ci powiedziec ze nawet teraz pare dni po porodzie to bym sie zdecydowala na drugie... Boli nie powiem ze nie ale na to sie nastawiasz juz od dluzszego czasu i nie bylo az tak zle, jestem jeszcze ta szczesciara ktora nie ma szwow, od srodka mialam pekniecie ktorego nie warto bylo zszywac bo nawet by nie zalapala a na zewnatrz okolo centymetra wiec moila ze to moja decyzja ale ze samo sie zrosnie... Jestem tydzien po i odczuwam lekkie pieczenie jak siusiam no i kregoslup mnie boli ale to dlatego ze wszystko wraca do normy...

Odnośnik do komentarza

Melduję się dziewczynki, że ... ciągle nic :) Jutro lekarz, zobaczymy, co powie. Ja jestem z tych, które ze wszystkich sił będą walczyły o poród naturalny, pozostała trójkę rodziłam naturalnie, ale nigdy nic nie wiadomo. Znowu wszystko , co możliwe na "s" poszło i nic. Nigdy w życiu nie miałam tak chaty wysprzątanej :). Miłego wieczoru !!

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,
W koncu zaczynam ogarniac obsluge mojego bobasa.
Chyba jestem tu jedyna karmiaca piersia w sumie bez wiekszych problemow no poza zmeczeniem w nocy a moj Antos godzinami ssie i ssie. Ale zadna z Was nie ma chyba podobnie.
Czytam o Waszym zniecierpliwieniu te ktore czekaja jeszcze na porod i nie moge uwierzyc ze jeszcze niedawno tez to samo przezywalam. :)
Powodzenia dziewczyny to juz koncowka :):)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371pp5kfhpx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...