Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Zajęcia dla dzieci w wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w waszym mieście są organizowane jakieś zajęć dla przedszkolaków w okresie wakacyjnym. Pytam nie o przedszkole ale o jakieś półkolonie czy zajęcia inne. W moim mieście ciężko o takie a nie ukrywam, że od lutego mój synuś nie chodzi do przedszkola i widocznie ma brak dzieci.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata366

W Łodzi są organizowane półkolonie sportowo-językowe dla dzieci w Family School. Moja córka uczestniczyła w nich na początku lipca. Bardzo jej się podobało, szczególnie zajęcia z angielskiego, bo szybko podłapała niektóre słówka i piosenki. Codziennie wracała do domu podekscytowana i opowiadała, co ciekawego robiła. Było całe mnóstwo atrakcji: zajęcia plastyczne, kulinarne, taneczne, basen i eksperymentarium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście w moim miasteczku są zajęcia w Domu Kultury i jak również półkolonie z Kościoła .Dzieci pierwszy raz wzięły udział w półkoloniach z Kościoła i jestem bardzo zadowolona .Dużo atrakcji,basen,wycieczki co 2 dni ,kino,obiady,ognisko,warsztaty plastyczne,muzyczne,teatralne.Zajęcia trwały 2 tygodnie i w sierpniu też 2 tygodnie -dzieci już nie mogą się doczekać;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tak postarała się co mnie bardzo cieszy i uważam ,że każda parafia powinna organizować dla dzieci półkolonie!')

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim mieście dużo jest półkolonii, ale dość drogi, a nawet powiedziałabym bardzo drogi, organizowanych przez różnego typu bawialnie.
Są za to darmowe zajęcia na basenie dla dzieciaków, na które mój oskar w lipcu chodził:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda,że szkoły nic nie przygotowują dla dzieci a powinny -dzieciaczki się nudzą-my właśnie się zbieramy i wychodzimy na półkolonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas na osiedlu są specjlane kluby dla dzieciaków, organizują wypady do zoo, teatrów lalkowych. synek nie nudzi się w domu, przebywa z rówieśnikami. same plusy :)

Lecisz na wakacje i nie masz gdzie zostawić samochód przed lotniskiem. W Modlinie zostaw samochód u nas https://modlinparking.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie w mieście są organizowane atrakcje dla dzieci jakoś tak się to nazywa "aktywny wypoczynek w mieście", albo coś koło tego. Wiem też że dzieci z parafii mogą wyjechać na kolonie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gaba

U nas były już kluby malucha na zmianę z dziadkami. Obydwa rozwiązania poległy - kluby przez zbyt sztywny i nudny program, synek narzekał, ze w ogóle się nie bawi tylko każą godzinami rysować, albo oglądać bajki edukacyjne.
Dziadkowie mają jeszcze swoje życie i nie chcą się podejmować opieki na pełen etat, więc wybiegaliśmy z mężem na zmianę z pracy o 14-15 czego omal nie przypłaciliśmy zwolnieniami. W tym roku (niestety dopiero w sierpniu) odkryłam pólkolonie w centrum rozrywki dla dzieci (pod wroclawiem), okazało się, że ukochany "lupisek" dzieci w wakacje jest otwarty od rana do wieczora i oprócz wielkiego krytego placu zabaw/malpiego gaju są tam jeszcze fajne zajęcia dla dzieci. Odbierałam po 18 i nie chciały wychodzić :) polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika_D

Właśnie zbliżają się kolejne wakacje i mam ten sam problem. Może gdzieś na tydzień wyjedziemy ale tak to cały czas w mieście. Może wiecie gdzie we Wrocławiu można znaleźć fajne zajęcia dla dzieci, żeby im się ciągle nie nudziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem ostatnio z chrześniakiem w humanitarium, całkiem całkiem, można obejrzeć, nawet wypróbować. Następnym razem wymyśliłem, że coś o zwierzętach, bo zauważyłem, że nie zna jeszcze wielu gatunków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka_moja

Zdecydowanie lepiej jest oglądać stworzenia w ich naturalnym środowisku niż zabijać ich krocie w krach komputerowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...