Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Zajęcia dla dzieci w wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

W moim miasteczku są dla dzieci zajęcia w bibliotece, domu kultury i salce parafialnej cieszę sie bo chociaż dzieci nie beda sie nudziły ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamilaa

Dowiedziałam się ostatnio, że w parku z dinozaurami, w którym kiedyś byłam niedaleko Opola otwiera się pod koniec czerwca nowy obiekt, tym razem poświęcony człowiekowi i jego ewolucji. Wchodzi się na pokład promu kosmicznego i odbywa wirtualną podróż w czasie, do tego jest mnóstwo wystaw interaktywnych, dostaje się kaski, dzięki którym wszystko widzi się w trójwymiarze a osobisty przewodnik - głos w kasku, o wszytskim opowiada. W czymś takim jeszcze nie byłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna1976

Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam, to chyba pierwszy taki obiekt w Polsce :) Kiedy się otwierają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof_Jeżyna

Z ciekawości wygooglowałem sobie o czym piszecie i faktycznie sam projekt parku robi wrażkę :) Otwarcie jest pod koniec czerwca, chyba w ostatni weekend czy jakoś tak. Szkoda, że mieszkam pod Warszawą, bo z chęcią bym chrześniaka wziął i pokazał mu coś nietypowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula_La

Z Warszawy masz niedaleko do Bałtowa, tam znajduje się jeden z Jura Parków, przeczesz internet :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof_Jeżyna

Faktycznie :) Dajcie znać co z tym parkiem ewolucji. Ciekawie to brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tatalobuzow

Słyszałem, że z całej Polski mają się pozjeżdżać na otwarcie różni wystawcy pradawnych narzędzi, ozdób, szałasów, drużyna rycerska i wykopaliska dla dzieci, oprócz zwiedzania muzeum to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mirabelka_80

przybyłam, zobaczyłam, szczękopad zaliczyłam :) a na poważnie to spore wrażenie robi ten park nauki zarówno z zewnątrz jak i w wirtualnej rzeczywistości. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czytałam całego tematu, także nie wiem czy tylko piszecie o organizacji czasu poza domem czy także w domu ?
W domu co proponujecie - ileż można być w ogródku i oglądac bajki :/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59586.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59588.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w mieście działa Dom Kultury, który orgaznizuje mnóstwo zajęć np. sportowych, plastycznych. Bardzo dużo dzieci tam jest zapisanych, przynajmniej nie będą się nudzić w domu przed telewizorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KrzysiekD

Zdecydowanie trzeba wyjść do ludzi, nawiązać kontakt z innymi rodzicami dzieci z klasy i się zaprzyjaźnić, u nas tak to się zaczęło, są 3 pary takich rodziców, którzy się spotykają a dzieci ze sobą bawią, albo organizujemy jakieś wspólne zabawy, dzieciaki są mega zadowolone, a my też możemy trochę odpocząć, czasem dzieci u siebie nawzajem zostawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomski

Jasne, trzeba sobie pomagać! Moi sąsiedzi czasem zabierają naszego szkraba jak się na wycieczkę gdzies wybierają. A potem my się zajmujemy ich bąblami jeśli jest taka okazja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można urządzić coś na własną rękę. Przeglądając ostatnio internet zauważyłem ciekawy artykuł na temat imprez tematycznych dla dzieci które organizowane są w domach lub lokalach na zewnątrz. Są one bardzo podobne do urodzin, dzięki czemu większość maluchów świetnie bawi się podczas ich trwania, a my możemy zapewnić im kreatywne i aktywne spędzanie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poszukaj półkolonii w swoim mieście, tam zorganizują czas Twojemu dziecku za Ciebie ;) ale wycieczka wakacyjna o której spadkobierca będzie mógł opowiedzieć rówieśnikom w klasie też jest dobrym pomysłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

półkolonie w moim mieście to niestety kiszka, już lepiej sprawdzają się dziadkowie. Dziadek, stary pasjonat podróżowania, zawsze wymyśli jakiś ciekawy cel wyprawy dla naszego Mareczka. Lepiej takie rzeczy zostawiać profesjonalistom którzy mają doświadczenie w wychowywaniu nas przed laty niż obcym opiekunom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość viki_miki

u mnie w domu zapanowały dinozaury po parku jurajskim i planuję niespodziankę wakacyjną dla dzieciaków - wizytę w jura parku, tylko nie wiem gdzie najlepiej pojechać, proszę o pomoc jak ktoś był

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rycerz NI

zależy gdzie masz najbliżej bo z grubsza w każdym jest to samo ale np krasiejów ma opcję odwiedzenia przy okazji parku ewolucji człowieka które jest niepowtarzalne na skalę krajową...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fantasmagorias

wizyta w parku jurajskim po kinie to świetny pomysł :) 2 pieczenie na 1 ogniu jak to mówią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SanAndreas

wizyta w jura parku po wizycie na jurassic parku który dzieje się w jura parku? niezła faza dla takich małych dzieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jurtynka

mogli by wyświetlać ten jurassic park w tych jura parkach wtedy można zupełnie inaczej podejść do takiego seansu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...