Skocz do zawartości
Forum

Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)
Paulina swietnie ze sie odzywasz ,zdrowiej biedaku ;)
Z ta kafeteria to bede sie jeszcze zastanawiac bo juz taka jestem...w sumie to senseo mialam kupic a teraz widzicie ,milion watpliwosci to tassimo mnie pociaga bo ma rozne opcje napojow ale czy kawa nie za lurowata wychodzi?
Nespresso fajne ale najdrozej wychodzi i tylko kawe robi.
Chyba Paulina mnie przekonalas do tessimo ,bede mogla gosciom zaproponowac wiecej niz kawe.
Dobra ,juz nie truje.

Pati czasem cie nie naciagneli w tej pracowni krawieckiej? Ja mam u nas krawcowa i bylam w zeszlym roku zeszyc rekaw plaszcza ,dosc skomplikowane to bylo i plaszcz tez drogi wiec mi zalezalo zeby ladnie wyszlo i zaplacilam chyba jakies 5-7 euro...
Regularnie tam cos robie,ostatnio Poldkowi torbe na ksiazki z biblioteki szylam i tez jakies grosze to kosztowalo a torba super uszyta i wiecej roboty bylo niz przy ramiaczkach na pewno.
Maja tam jakies gotowe cenniki?

Karina z figura po ciazy to powiem ze ja przywalilam 20 kg ale tez szybko stracilam.10 kg zostawilam juz w szpitalu,pozostale spalilam jezdzac co wieczor na rowerze (skladaczek bez przerzutek ,wysilek pur) .Dziecko dostawalo cyca i do spania ,M kolacje a mamusia na rower.
Teraz bardziej mi sie nei chce i co jakis czas sobie ze slodyczami pozwole niz to bylo z niemowlakiem.

Kasiu ,masz racje,trzeba samemu wyczuc ten moment kiedy sie chce odstawic od piersi.U mnie bylo juz tak ze widzialam ze jestem tylko "smoczkiem".

Torty fajne,szwagierka lubi piec i zaproponowala ze sprobuje cos takiego ladniusiego zrobic ,ciekawa jestem efektu.

Ja w ciazy jakiegos wstretu do zapachow nie mialam ale co zabawne po ciazy moje ulubione perfumy przestaly mi sie podobac.

Ide do mojego dziecka bo sie nudzi ;)Od kilku dni nigdzie sie bez niego ruszyc nie moge.Caly czas najlepiej zebym siedziala i kolorowanki z Cars rysowala albo sie bawila w chowanego,5 minut zabawy samemu to juz tragedia...

Odnośnik do komentarza

hello
piszecie, czytam i tyle jest ze nie moge nadrobic

to bedzie wyrywkowo i nie po kolei ale jade poki pamietam

ja mam senseo glownie dlatego ze cena dozetek przystepna, nie lubie wszystkich ale jest duzy wybor w samych senseo lubie mocna kawe, poza tym nie smakuje mi z np grand Mere ale za to uwielbiam Carte Noire, mozna tez sobie u nich pic cafe choco, lekko czekoladowa kawka, jest capuccino, sa kawy z aromatem (wanilia, amaretto itp)
my pijemy juz tylko senseo i wlasciwie nie jest zle bo non styop promocje sa i zazwyczaj paczka kosztuje mnie jakies 3e za 36 lub 48 dozetek...

podobalo mi sie od dawna nespresso ale cena mnie powala a do tego potem dozetki, to raczej kawa od swieta jak dla mnie bo funduszy na taka nie mam...
znajomi maja od niedawna Dolce Gusto, w prezencie dostali, podoba sie srednio i cena dozetek tez wyzsza niz senseo

Kasiu, dzwon jak bedziecie planowac wizyte w Tours, albo tutaj napisz, jesli w week end, to troche skomplikowane w przyszlosci, moja mama i sis przyjezdzaja na tydzien koncem kwietnia (26) i zostaja do 3go maja
a ja pracuje w dwie najblizsze srody

wiec wizytowo tylko niedziela ale zalezy ktora, tak czy ianczej mow kiedy jedziecie to moze sie uda spotkac, z przyjemnoscia kawke zapodam i Was zobacze, MArtusia to juz w ogole bedzie zmiana o 360° od ostatniego razu !

pytasz o katerde w Tours, wlasnie nie tak dawno zrobilam jej zdjecie, bo pierwszy raz od lat jest bez rusztowan, odkad tu jestem to non stop w remoncie, teraz tez ale jakos tak z boku i nie widac za bardzo!! lubie te katedre, znam tez i te z Reims, nie mialam okazji jej zwiedzic ale z zewnatrz owszem, podoba mi sie ale jedno co mnie najbardziej w niej zachwycilo to jej bliskosc z reszta budynkow, ona na tym placu stoi i zero przestrzeni z reszta placu, taka wbita w ziemie stoi i sie boi poruszyc zeby reszty nie rozdeptac :lol: chyba dlatego mi sie tak podoba

Notre Dame do Paris to jeszcze jakos inaczej, ona taka dostojna jest, ma swoj plac, przestrzen, w kadrze pieknym jest, no i samo to ze to taki zabytek to czlowiek iinaczej do niej podchodzi, mniej sentymentalnie....

poczytalam o perfumach, super sie Was czyta dziewczyny, ja w tej kwestii malo kobieca bo jakos sienie perfumuje, swego czasu mialam Lolite Lempicka zielona orzezwiajaca, zapomnialam jak sie nazywala, widzicie, taka ze mnie perfumiara ze nawet nie pamietam

marmi, super ze maluszek sie rozwija jak trzeba, ja tam sie niegdy nie sugerowalam wyliczaniem wagi, co by nie bylo i tak je urodzimy wiec niech sobie tam rosnie i tyle :)

pati, dotka, co do krawcowych, dotka masz szczescie, trzymaj sie tej Twojej krawcowej bo skarb!!!! we FR to drogie potwornie uslugi i pati, naprawde az tak Cie nie naciagnela, jak widzisz ze w byle jakim camaieu czy cache cache za podwiniecie nogawek licza 5e to co dopiero prawdziwa krawcowa ktora sukienki przerabia... ja mam swoja maszyne do szycia i drobne rzeczy sama robie ale zadna ze mnie krawcowa..

zreszta moja maszyna to bardziej mi sluzy do scrapowania niz do szycia, hihihihi, moje scrapy traktuje maszyna, lubie bardzo ale wraca to falami, wczoraj wlasnie przeszylam jedna stronke. Kasiu pytasz o konkurs, tak, mamy obowiazkowo zrobic stronke wg mapki, nie ludze sie ze przejde bo jest ponad 320 uczestniczek i zostanie tylko 128, bedzie przesiew jakich malo wiec zrobilam stronke ale nie wierze ze pozwli mi przejsc dalej... wyniki dopiero 20go

paulina, kuruj sie biedulko, angina co za koszmar, wspolczuje ale dobrze ze juz lepiej, nikomu mikrobow nie odsprzedalas???

dobra, popislaam i znikam, czasu mam tyle samo co zwykle a rzeczy do zrobienia przybywa, ide spac bo jutro od rana do boju :d

pozdrawiam, milej soboty zycze choc pewnie postaram sie zajrzec :)
buziole

Odnośnik do komentarza

Doti, Moniq ma racje, jak masz taka krawcowa to sie jej trzymaj i nie puszczaj! Ja wlasnie sobie przypomnialam, ze w zeszlym roku tez zwezalam spodnie ale w innym punkcie i zaplacilam 19 euro, a wczoraj w tym kolo domu 15,5 euro, no ale plus kiecki to zrobilo sie 60 :( a oficjalny cennik na odwrocie rachunku mam, wiec naciagniecia raczej nie bylo :) Wiec naprawde, jak placisz takie grosze, to tylko zazdroscic :)
A i jeszcze przypomnialy mi sie fajne perfumy :) Eau de Cartier, taka wielka, przezroczysta butla... piekne sa i damskie i meskie.

Moniq, mam dokladnie te same preferencje co do marek dozetek do senseo, tez niecierpie "babci" ... traci mi taka kawa plujka z czasow PRL :))) A co do nesspresso to jak dla mnie jest jednak za mocna, wlasnie sobie zrobilam kapsulke, bo czesci do senseo sie "piora" i co? i wylalam :)

Bedac przy "babskich" tematach to sie pochwale, ze wlasnie nabylam buty do sukienek :) O takie :

Guess HADARA - Escarpins - beige - zalando.fr

Jako perfidna klientka, najpierw "obcykalam" je w tutejszej galerii lafayette, pozawracalam pani glowe z rozmiarem, podziekowalam i wrocilam do domu zamowic je na zalando, bo sa 15 euro tansze! :) Teraz szukam torebki typu pochette, a A. tylko przewraca oczami i juz mnie nie moze sluchac. Swoja droga wiem ze to tylko cywilny, ale ja i tak sie podniecam :) Baba pusta jestem i tyle :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

pati, wow super buciki, cena mnie powalila bo chyba nigdy nie mialam na nodze butow za taka kase :) no ale oczywiscie na slub to inna sprawa :)
a co do perfidnej klientki moge powiedziec ze ja tez tak robie czasem, do Lafayette ide przymierzyc bielizne (biustonosze) a potem w necie szukam tanszych :)

u nas dzis wreszcie slonce, jutro mam pchli targ u mnie w iasteczku i czekalam na to slonce bo musi troche wysuszyc wczorajszy deszcz zeby nie bylo brudno na stoisku...

milej soboty

Odnośnik do komentarza

Pati butki piekne,wydaje mi sie ze jestes babka w stylu jaki uwielbiam-kobiecy ale nie babciny,sexy ale nie wulgarny.
Perfum odnotowalam i powacham przy okazji.
Monis Lolity Lempickiej mialam kiedys taki fioletowy perfum ,slodki ,pudrowy.
Zdalam sobie sprawe ze kosmetyki zmieniam i proboje czesto nowe ale perfumy to wciaz te same kilka zapachow na zmiane...

Dziewczyny z ta kawa to policzylam ze 100 kaw u DZORDZA (nespresso) to 35-37 euro a w tassimo ok.30 ,mysle ze senseo to wiecej niz polowe taniej wychodzi.Stowka kawek to troche wiecej niz miesiac ,biorac pod uwage goscia w domu od czasu do czasu .Bidy nie klepie ale pieniedzy wyrzucac nie lubie i sie zastanawiam czy te 30 euro bym sobie lepiej wreszcie na kosmetyczke nie wydala bo ciagle sobie zaluje....ale ja sie zastanawiam a tu tylko taki drobiazg chce kupic...ulubiona kawka to carte noir ,"babcia" jakas pomyjowata :D reszta bez wyrazu jak dla mnie .
Nic,poczekam,niedlugo moje urodziny,podpytam mojego co mysli.

Krawcowa rzeczywiscie mi sie w takim razie udala.

Z ogladaniem i probowaniem w sklepach a kupowaniem gdzie indziej to ja juz tak robie od dluzszego czasu ze wszystkimi artykulami,ciuchy,buty,art.do domu.
Moj ostatni obiekt-toster :

Grille-pain Cuisinart comparer les prix avec LeGuide.com

rozpietosc cen ogromna,w darty i gitem kolo mnie 79 euro...

Jade po bagietke z Poldim ,deszcz u nas i zimno ,brrr...

Odnośnik do komentarza

Ach i och jak sie ciesze, ze podzielacie moj wybor :)

Moni, no cena za fajna nie byla, ale primo w galerii byly drozsze, duo w koncu to slub jakby nie bylo, a trio ... za tydzien mam urodziny, wiec sobie sama prezent kupilam :) jestem usprawiedliwiona? :))))
Oj z deszczem to niefajnie, bo zdaje sie, ze jak widzialam meteo to niedziela miala byc najbardziej mokra, ale moze Was ominie i targ sie uda na sloneczku.

Doti, dziekuje za uznanie, jakos sie trzymam mimo 34 na karku :) Od lat mam jeden styl tzw. sportowa elegancja czyli jak mam eleganckie spodnie to niezobowiazujaca gore i na odwrot, lniane, luzne spodnie i mala marynarka, a jak szykowna kiecka to zawiadiacka torebka... ale to wszystko jak nie biegam w jeansach i t-shircie czyli od wielkiego dzwonu.
Z kawami to rzeczywiscie Senseo wychodzi w cenie herbaty ekspresowej :) ale widze, ze i na toster Cie wzielo :) Ktory kupilas? Czy narazie obserwujesz?

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

Pati ja wlasnie chyba za duzo w jeansach i tshirtach biegam,po 30 czuje sie zobowiazana znalezc jakis swoj styl.
Toster i inne pierdoly zniknely z domu po przeprowadzce tescia wiec powoli uzupelniam luki w wyposazeniu.Ten cuisinart na 2 grzanki na pixmanii chyba wezme.Podoba mi sie styl kawiarni amerykanskiej lat 60 ,poza tym uwazam ze jest za drogi ale skoro to zawsze stoi na widoku to niech chociaz wyglada.
Kawe lubie mocna,tylko rano z mlekiem ,jezeli senseo taka umie zrobic to ok,reszta mnie pociaga ze wzgledu na wyglad i ogromny wybor eeech ,sama juz nie wiem.Poza tym od tych wszystkich pianek ...dupa rosnie :D

Buciki Guess ma sliczne,mnie sie podobaja na jesien takie klasyczne szpile ,musze opszukac to wrzuce linka.Cena z tego co pamietam byla powalajaca wiec czekam na jakies przeceny.
Tak w ogole to wam dziekuje za porady co do tej kawy i NA PEWNO NAPISZE JAK WRESZCIE KUPIE ;D

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak moniq nie nadazam, ;) ostatntie pare dni czulam sie naprawde fatalnie wiec przelezalam ogladaj houasa :)

Marmi, cos mi w glowie swita ten g. anatomy ;) jako dokonczy wszystkie 8 sezonow do 27 kwietnia to wezme sie za niego ;) W ogole to gratuluje Ci Marmi, fajnie masz jeszcze tylko 2 miesiace! :) Wybralas juz imie dla swojego malego bobaska ;) .? Bardzo latwo mi przyszlo co do chlopczyka a co do dziewczynki to tylko znalazlam 5 imion, ktore tak naprawde mi sie podobaja ;)

Patricia buty superr bardzo mi sie podobaja!! :)cena nie jest jeszce jakas tam wysoka biorac pod uwage ze to slub i bardzo wazny dzien dla Ciebie no i urodziny!!! ;) jestes jak najbardziej usprawiedliwiona ;) Mysle, ze torebka hermesa za 6000 euro to by byl niezly czad :D

Dodka my mamy pomaranczowy toster ruseela hobbsa, :D fajne tez sa black&white bodajrze to amerkanska marka, rzeczywsice dosc sporo jest firm i wyboru jescze wiecej, poniewaz nasza kuchnia jest ciemna ,mam na mysli nie mamy okien po jej stronie wlaczajc elemanty zywe jak czerwien i pomarancz chcialam troche ja ozywic bo na czerwona kuchnie bym sie nie zdecydowala, ;)
Dopytalam sie mojego faceta i albo mnie zbajerowal ;) albo cos mi sie pomylilo on placil jak zamawial przez neta 66 euro z przesylka za 200 kapsulek do nespressp. Dzisiaj znalazl nespresso w lyonie na necie kolo part dieu nawet chyba, i mowie ze podejdzie kupic przy okazji po od jakiegos czasu nikt nie pije u nas kawy on ma problem z cisnieniem a ja raczej unikam :) Jak chcesz adres moge Ci podac. Mozem sie gdzies spotakmy na rowerku po trodze ;) raczej 25 km nie przejade, ale kolo mnie nie ma tez za bardzo gdzie jezdzic ;)

Ja poki co nie maialm do czynienia z krawca jeszcze ;) spodnie generalnie sama skracam i stosuje klej w spreju do odzezy sprawdza sie swietnie kupilam go w carefurze kosztuje ok 10 euro.

..od 2 dni nie mam mdolsic czuje sie troche lepiej :) ostani tydzien byl starszny nonstop mdlosci nic nie moglam przelknac a jak nie zjem to czuje sie fatalnie :/ i tak w kolko modle sie tylko by ddzidzia byla zdrowa i dozyc kolejnego usg :) pozdrownionka, buziaki dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

No i jak zwylke zapomnialam o czyms ;)

Kasia dzieki,! ze sama nie wpdalam na to, ale tez wcale sie nie dziwie biorac pod uwage moje ostantie rozkojarzenie :) bradzo Ci dziekuje. Link z torcikam bardzo fajnny dodtka, mam nadziej,ze i Ja rowniez niedlugo bede mogla skorzystac ;) Buciki rowniez swietne, Guess w ogole ma fajne rzeczy a najbardziej podobaja mi sie zegarki tej firmy. generalnie Kocham buty :D ale staram sie byc rozsadna z zakupami chociaz nie zawsze mi to wychodzi ;)
Co do stylu moj jest dresowo luzniarksi ostatnimi czasy :D bo prawie nie wychodze z domu :) staram sie unikac sklepow, ostatnio wpadla mi w oko bluzka i tunika z naf naf.

Podam wam fajny link, tam sie wydaje :) Wszystko z wyposazeniem wnetrze zwiazane., przyznam sie ze juz sporo u nich zamowilam do mieszkania, starama sie glownie cos na promocji wychaczyc, ale moze komus sie przyda ;) Swego czasu moj facet sie smial ze mnie, bo mialam okres jak czegos potrzebowalismy moim pierwszym slowem bylo delamaison ;)

.delamaison.fr
.vente-unique.com ,
poniewaz linki mi w ogole nie wchoda w postach (nie wiem czemu) podaje wam nazwe po wpisaniu w wyszukiwarce zaraz powinno wam wyskoczyc :)

Odnośnik do komentarza

Karina mozliwe ze tyle zaplacil za te kawy,nespresso co jakis czas ma jakies promocje ale i tak to najdrozsze kawy w kapsulkach dlatego w sumie sie zastanawiam bo jakos tak ok.12 euro miesiecznie teraz wydaje na kawe ktora mi w sumie smakuje tylko wkurza mnie to odmierzanie i mycie i ogolnie duzo miejsca bierze klasyczny ekspres.Na pewno zmienie tylko teraz to codziennie mam ochote na cos innego.
Poza tym moja kuchnia jeszcze dlugo nie bedzie jaka powinna byc.Niemniej pewne rzeczy sa potrzebne do codziennego uzytku i znajac siebie bede to miala pozniej latami wiec wybieram i przebieram...

Odpoczywaj ile mozesz,za pare miesiecy sie skonczy ;)
Na latanie po sklepach jeszcze wroci ci ochota jak urodzisz.

Jak wklejasz linka?Ja wchodze na stronke i w gornym lewym rogu masz cala nazwe stronki ,klikasz mysza i kopiujesz,pozniej tu w watek klikasz i wklejasz i gotowe.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie pije normalna rozpuszczlana, na codzien przed ciaza taka pilam. Ale moj H lubia bradzo mocny smak kawy ;), Zdazalao mi sie ja pic, jak zeczywiscie czulam sie slabo, ale masz racje do tanich przyjemnsoci to nie nalezy, przy jego piciu wystarczalo mu na pol roku, czyli jakies 10 euro, On pije tylko jedna dziennie, a jako kawocholik 3, 4 jestem w stanie wypic, moje cisnienie jest ponizej 100 ok 85 i nie bylabym wtsanie funkcjonowac bez kawy dlatego teraz mi sie to odbija bo calkwoice odstawilam. ;) Poza tym nie zauwazylam, ze juz wybralas chyba senso :D .. rozmawiaja z baba w ciazy :D Nie przejmoj sie tym, moja kuchnia teraz wyglada tragicznie nie mamy mebli i wszystko sie wali, krok po kroku kupisz wszystko co potrzebujesz. My tez tak kupowialsimy w ratach i wymenialsimy wszystko powoli. A tak i tak nie mamy wszystkiego zastanawialam sie nad maszynka do mielenia miesa na moje ulubione pierozki ruskie ;) Poza tym polecam jednak zakup sprzetu przez neta ubaldi i tego typu pdobne ja jestem maniaczka promocji :D ostatnio mi przechodzi ;) naprawde wychodzi taniej i ten link co Ci podalam swietna sprawa tylko przed zakupe sprawdz czy cena przysylki jest wliczona. Jeszcze chyba na pixmania maja dobre cene musialabym poszukac bo mam sporo linkow ale nie posergregowanych ..

Wkejalam tak jaki mowisz i nic, kaza mi usunac link, pisze po ang dokladie tak: prosze usunac link i wtedy mozlwie bedzie wyslanie posta??? yhyhh ..?? lol :D nie mam pojecia o co chodzi, nie widze nigdzie faq, abym mogla sprawdzic czemu nie chce mi wyslac posta z linkiem.
Odpoczywam odpoczywam .. az do przesady ;) ale tez szczerze mowic nie mam sily na nic nie moge sie doczekac jak znowu bede mogla napic sie kawy :)

Odnośnik do komentarza

Karina nie pomoge ,moze Moniq cos wie z tymi linkami ?

Chyba masz racje,cos mi sie wydaje ze wracam do senseo ,matko jaka jestem upierdliwa ,w kazdym razie podumam i dam znac co kupie to odetchniecie z ulga ze was juz nie mecze.

Ten Russel Hobbs to moj drugi faworyt z tosterami bo tez takie sliczne w stylu retro sa.
Internetowe zakupy znam swietnie,zaoszczedzilam jakies 200 euro na pralce dzieki pixmanii i kuchenke tez od nich mam ;)

Milego leniuchowania weekendowego kochane ,spadam przed tv ,pozyczylam od szwagierki stosik dvd :D

Odnośnik do komentarza

hej hej hej :) wpadam dosłownie na sekundę bo jeszcze tyranie mnie czeka, ale odnośnie ostatnich postów o butach (pati piękne!!!) i perfumach aż na usta ciśnie mi się pytanie (pewnie znacie ;) ) :

dlaczego kobiety noszą obcasy, malują się i używają perfum?

....

....

bo są małe, brzydkie i śmierdzą :36_7_8::36_7_8::36_7_8:

Kinga linki Ci się nie wklejają bo chyba musisz mieć 20 postów żeby działały. do dzieła ;)

http://davm.daisypath.com/1a7Op2.png http://lb2m.lilypie.com/I0Iip2.png http://lbdm.lilypie.com/UfElp1.png

Odnośnik do komentarza

witam

karina, jak napisala Kasia, linkow nie mozesz wkleic bo jestes nowa na forum i sa pewne ograniczenia jak np galeria zdjec ktora mozesz zalozyc dopiero po 210stu postach na forum, czyli juz niedlugo
jesli potem nadal cos by nie bylo halo to moze masz cos w ustawieniach zle zaznaczone, jesli nie to proponuje zerkniecie na dzial technicznej odslugi forum i zadanie pytania informatykowi....

dziewczyny, jutro ma byc pogoda!!!! ciesze sie ze prawdopodobnie deszcz byl tylko dzis i potem dopiero we wtorek, wiec jutro choc chlodno to bedzie git! autko spakowane, kartony po sufit ale jest, mam nadzieje wrocic bogatsza o minimum 150e, zobaczymy, butow z Guessa za to nie kupie ale cos innego owszem :lol:

pati oczywiscie nie bierz tego do siebie!!!! kochana, nie musisz sie tu usprawiedliwaiac!!! zadne tu moje zwracanie uwagi, przeciez to normalane to Twoj slub!!! a do tego buciki piekne sa i w ogole :)

karina, ja tez kocham ubaldi, kupilam u nich juz pare rzeczy, pralke, suszarke do prania, ostatrnio zerkam na odkurzacz, co u nich lubie to ze nie ma kosztow przesylki, nie zdzieraja z ludzi jak niektore sklepy internetowe w ktorych nie dosc ze sa koszta to jeszcze sa naoliczane do kazdego zakupionego artykulu
pochwal sie jesli nie chcesz zapeszyc, jakie imiona Wam sie podobaja dla bobaska?

pisalas o kuchni,, masz ja bez okien? to rzadkosc chyba we Fr ale czasem faktycznie konfiguracja domu jest taka ze sie inaczej nie da, ale chyba byloby mi ciezko z kuchnia bez okna, pewnie sie i do tego da przyzwyczaic... :)

ide troche na tv popatrzec, potem do spania bo jutro rano pobudka o 6tej i 12godz na targu :)
papatki

Odnośnik do komentarza

hihihi, poszlam obejrzec te "Wasze" Guessy i powiem ze buty piekne ale ja szpilek nie nosze, nigdy nie nosilam, jak juz mowilam, nie jestem typowo kobieca, nie maluje sie, perfumy to czasem, fryzjer jak sobie przypomne, i buty z obcasem czasami owszem ale nie szpilki, jedyne, ktore mogly by byc dla mnie to te :d
Dalta Guess (Noir) : livraison gratuite de vos Escarpins Dalta Guess chez Sarenza

teraz juz uciekam

Odnośnik do komentarza

dzieki Kasia ;)
dodtka, ja rowniez uwielbiam retro styl 60/70 rowniez contemporary, i inne , bardzo lubie desing ;) Nie mam jakiegos szczegolnie ulubionego.
trzymam kciuki za Ciebie! napewno dobrze wybierzesz!senso wyglada naprawde ciekawie.
moniq rowniez dziekuje!! Chyba juz zadnych pytan nie mam ;) 200 postow nie wiem czy za dwa lata tyle uda mi sie uzbierac na galerie ;)
Kuchnia jest otwarta tzn. Pokoj dzienny polaczony z kuchnia czyli okna sa ale po stronie salonu dlatego napisalam ze okien nie ma. Bo kuchnia wlasciwie jest we wnece ;) No i do tego kierunek naszego mieszkania polnocny czyli do dupy, bo prawie nie ma slonca :/ Z
tad tez kolory w moim mieszkaniu ;) Zgodze sie z Toba co do ubaldi jest swietne, uwazam to za duzy plus, brak oplaty za dostawe!
Co do imion dla dziewczynki :D
Elisabeth, Alexane, Kim, Vanessa, Giulia, Eve, Amelia, Cassandra, Victoria, Cloe, Nina, Ines :D od jakiegos czasu bardzo podba mi sie Ines i Chloe, badz Cloe :D
Na samym poczatku razem uzgonilismy,ze jak bedzie chlopczyk to bedzie Alexis po mojego H. dzadku ;) A tak poza tym podoba mi sie Julian, Matthias, Paul, niestety nie mam innych pomyslow wszystkie inne imiona jakie znalazlam srednio mi sie podobaly.. chyba jednak zostaniemy przy Alexis ;)

Ja bardzo lubie szpliki, ale niestety mam ciezki dosc chod zawsze mialam i pare miesiecy i but sa zdarte. Tak wiec czesciej kupuje na plaskiej podeszwie ;) co do perfum to jestem troche jak Kasia,albo i bardzo ;) mimo, ze mam z pare butelek to jesli mam byc szczera to 4 lata i nie sa nawet w polowie zuzyte, ;) co make up podobnie :p Osobiscie bardzo podba mi sie kobiecy styl i styl jaki opisala patricia. Ale niestety ze swojej strony jakos nie przykuwam do tego uwagi ;)

papatki :heart:

Odnośnik do komentarza

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :lup:
karina, ale dupa ze mnie, tak pisalam ze nie zuwazylam ze o jedno zero za duzo walnelam

do galerii tez tylko 20 postow potrzeba!!!!!! :lup:
ale jesli chcesz troche postow sobie zyskac to mozesz pojsc na watki gry i zabawy i tam sa zabawy rozne dzieki ktorym mozesz zarobic szybko duza ilosc postow bo gry sa na forum proste i jednoslowne :)

no ale juz masz 20 wiec jest git
imiona fajne, widze ze pomslow na dziewczynke jest masa, Ines mi sie podoba ale i inne tez :)

poza tym jak widac wstaje za 5.5 godz ale jeszcze tu kwitne,

uciekam, papatki

Odnośnik do komentarza

Olalalala.... ale Wam seans ogladania butow zarzucilam ;) Ale fajnie tak se po babsku poogladac :) Ja owszem, nosze szpilki i niestety dla portfela lubie, lubie te wszystkie ciuchy, torebki itp. ;) ale szafy przepastnej nie mam, bo kupuje sobie rzadko, ale jakosciowo, wiec moze dwa razy do roku za to konkretnie, bo wiadomo, ze sa inne wydatki i dziecko.

Doti, butki super, tylko ja nie mam takich dlugich nog jak Ty :) i z powodu dosc szerokiej kostki nie moge nosic butow zapinanych w ten sposob, juz bardziej te co Moniq bo sa otwarte i nic nie skraca mi nogi. Ale dla posiadaczki takich strzelistych nozek jak Ty to kazdy model sie sprawdzi.

Karina, moja faworytka w imionach to Inés i gdyby nie to, ze corka naszych swiadkow na slubie, ma tak na imie to zapewne Annabelle bylaby Inés, ale coz ona byla 4 lata wczesniej i glupio mi byla tak kopiowac. Chloe tez u nas byla na tapecie, ale po namysle doszlam do wniosku, ze jakos glupio to bedzie po polsku brzmialo :)

Moniq, cale auto kartonow??? I to wszystko scrapy Twojego wykonania??? O matko, iles Ty nad tym siedziala???? Ale jestem pewna, ze wszystko zejdzie jak poranne buleczki :) A jedziesz sama czy zabierasz chlopakow?

Kasia, ales dowalila z podsumowaniem :))))) Czuje sie jak naczelna tych malych, smierdzacych i brzydkich :))))))) hahahahah

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

Moniq butki fajne zwlaszcza do obcislych jeansow .
Ja buty kupuje z koniecznosci ale prawdziwa przyjemnosc mam w kupowaniu torebek :D Niestety odkad jest dziecko budzet zostal podzielony i tak kupuje cos tam co mi sie podoba ale jakies powyzej 100 euro juz niestety odpadaja a kiedys to szalalam....(chociaz takich wartych tysiace nie posiadam).
Pati ale mi poslodzilas z tymi nogami ,smialam sie do siebie wchodzac pod prysznic i masujac cellulitis :D
Karina mi sie podoba Elisabeth (co ja mam za szajbe z tymi dluuugimi imionami sama nie wiem) ,bylam au pair w Niemczech i jedna z 4 rodzenstwa dziewczynka miala tak na imie ,cudna byla taka mala laleczka .Dla chlopaka Julian albo Matthias mi sie podoba.

Moniq jak po targowaniu? Mialas chociaz pogode?U nas wstretnie jest ,na sekunde dzis nie wyjdziemy z domu.

Odnośnik do komentarza

kasia :sofunny: leżę i kwiczę :D boska jesteś :D

pati buciki śliczne. Ślub to ślub nie ma co sobie żałować ;) a z moich guessowskich faworytów to takie zwykłe czarne szpileczki Sabina Guess (Noir) : livraison gratuite de vos Escarpins Sabina Guess chez Sarenza chociaż obcasów wcale nie noszę, bom słoń :D

dotka u nas ciepło ale wieje potwornie więc też wyjście z domu to nic przyjemnego bo łeb chce urwać.

paulina i jak tam G podróż minęła? dojechali w komplecie? anginy nie zazdroszczę, mam nadzieję, że ci już przeszła całkiem.

moniq jak tam sprzedaż? udana? Mam nadzieję, że kartony puste do domu wróciły.

Karina u nas z imieniem ciężko, dla dziewczynki znaleźliśmy od razu a dla chłopca głowimy się i na nic się nie mogę zdecydować. Chyba w końcu stanie na Filipie, chociaż Theo mi gdzieś jeszcze po głowie się telepie... Jak będzie dziewczynka to Alicia albo Emma (chociaż dotka nie powiem ta Elisabeth mi do gustu mocno przypadła :D ). Sophie była od razu Sophie a dla chłopca wybraliśmy wtedy imię Esteban (teraz już jakoś nie jestem do niego przekonana...) Co do kawy to ja piję 1 dziennie bo inaczej mam dość mocne bóle głowy. Lekarz powiedział, że jak najbardziej mogę bo ciśnienie i tak mam w normie w kierunku niskiego.

Wiecie co tak piszecie o tych maszynach i chyba jak mi mój senseo padnie to następne będzie Tassimo. Taki wybór kapsułek że hoho i to jeszcze różnorodne, no nic tylko degustować. Grand mere myślałam, że tylko mi się wydawała taka siurowata. Mój mąż to nawet tego nie przełknął, wypluł... a ja po spróbowaniu wylałam do zlewu... Czyli to nie z nami jest coś nie tak? :D
Wczoraj pojechaliśmy w końcu do tego Frankfurtu, nawet ja jechałam chociaż nie lubię prowadzić w dużych miastach. No i w weekendy na autostradzie bez limitu trzeba mieć oczy w tyłku bo sporo jest takich co im się spieszy. Nawet udało nam się zobaczyć piękne czerwone ferrari bez tylnego prawego koła grzecznie stojące na poboczu, jemu to już się wyjątkowo musiało spieszyć skoro aż tak zużył oponę że mu wypadła ;) Wymęczona dzisiaj jestem ale warto było. Co prawda spacer sobie darowaliśmy ale nie ma to jak zobaczyć znajome papy ;)
A zaraz goście i m zrobi crepes. już mi ślinka leci na samą myśl ;)

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej !

U nas pogoda taka że lepiej nie mówić, wieje, zimno i co chwilę pada. Wczoraj w przypływie radości i zapomnienia ruszyłam na spacer z Tusią, bo zrobiło się ciepło i wyszło słonko, łaziłyśmy po parku w centrum miasta gdy przyuważyłam chmury granatowe w kierunku czarnego i zaczął się maraton z przeszkodami by wrócić do domu zanim zacznie lać. Wróciłam z wywieszonym jęzorem i wyjącą Tusią kilka minut przed deszczem. Dziś się nie ruszam. Poza tym to pół dnia przespałam z dzieckiem, mała dalej śpi więc chyba zaraz ją obudzę...

Ja też wybrałam sobie buciki, tak wybieramy wybieramy, a przepraszam - kto płaci? :D Ganila Guess (Beige) : livraison gratuite de vos Ballerines Ganila Guess chez Sarenza

Z imionami trudna sprawa, my aktualnie poszukujemy imienia dla chłopca, tak hipotetycznie w razie gdybyśmy coś zmajstrowali i Filip jest naszym kompromisem, a mi ostatnio przypadł do gustu Bastien :D

Dla dziewczynki Elisabeth pięknie, chyba nie da rady żeby to nie była słodka laleczka :)

Dotka, fajnie że pomarudziłaś o ekspresach do kawy, ja sobie czytam i też się napalam a tak to będzie mi łatwiej wybrać, gdybym kiedyś miała wizję.

Zmykam bo słyszę że ma gwiazda smokiem wali, postaram zajrzeć wieczorkiem bo tęskno mi do was a domyślam się jak tęskno Wam za mymi przeuroczymi wywodami ;) ;)

BUZKI !

http://davm.daisypath.com/1a7Op2.png http://lb2m.lilypie.com/I0Iip2.png http://lbdm.lilypie.com/UfElp1.png

Odnośnik do komentarza

Kasia ale mnie rozbawilas twoimi postami :D
Dziewczyny widze ze narobilam wam ochoty na nowy ekspres do kawy .Na marginesie ,znalazlam ku swojemu zaskoczeniu ten przeplywowy ktoy mam teraz ,sluzyl mi jakies 7 lat bez zarzutu i wciaz dziala :
Philips HD5405/60 COFFEEMAKER acheter comparer prix discount promotion
Kupilam go kiedys w niemieckim saturnie w promocji i nigdy pozniej nie widzialam bo taki dziwny jest i chyba malo popularny.

Marmi znowu to powiem-zazdroszcze ci ze do Niemca tak masz blisko ,tez bym sobie chetnie skoczyla na taki spacer .
Chyle czola kierowcy,ja tez nie lubie ruchu w duzych miastach a juz wbic sie u Niemca na autostrade w weekend to nie byle wyczyn wymagajacy stalowych nerwow.

Odnośnik do komentarza

Kasia wracaj do nas! tęskno nam jak nie wiem co! Baleriny cudne. Ja przed chwilą mojemu te czarne szpilki pokazałam sugerując, że może sobie na ślub psiapsióły je kupię na co on ze stoickim spokojem odpowiedział "jak musisz to kupuj..." Chyba dobry z niego mąż ;)

dotka po czasie stwierdzam, że chyba bym była nieszczęśliwa jakbyśmy gdzieś dalej od granicy mieszkali. Fakt, że wolę mieszkać we Francji ale dobrze mieć Niemca na wyciągnięcie ręki ;) Ekspres całkiem sympatyczny, dużo bardziej mi się podoba niż te tradycyjne kloce.

Naleśniki były pyszne, zjadłabym jeszcze ale już miejsca nie mam wcale. Jeszcze na kolację była carbonara mniam... Na śniadanie sobie jeszcze wszamam takiego pyszniastego crepsa z nutellą i bitą śmietaną. Nie dziwota, że już tyle przytyłam :36_2_21:

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...