Skocz do zawartości
Forum

Sukcesy i porażki naszych dzieci


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze ale czas leci kuzynka też ma syna co ma 5l ale pamietam jak dopiero co uczył sie mówić chodzić itp a tu juz do szkoły chodzi...
a Twoja mała już wkrótce, bliżej niż dalej...
pamiętam ja tez tak wyczekiwałam swoich urodzin z utesknieniem a teraz chciałabym zeby zatrzymał sie czas...
masz już jakiś prezent dla niej upatrzony??:)
Jeżeli zadam jakies pytanie a nie chcesz odpowiadac o nie musisz:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

W porządku, teraz chodzi do przedszkola, ale bardzo, bardzo martwiłam się tym, że jest znacznie młodsza od dzieci, jak sobie da radę i w ogóle, ale bardzo mnie podbudowała pochwała pani, dziś też zrobiła naprawdę bardzo ładną pracę, najładniejszą ze wszystkich, nie chcę, żeby to wyszło na przechwałki, ale po prostu szczerze się z tego cieszę, uwielbia klocki lego friends, myślę, że to będzie jeden z pomysłów, teraz ogląda namiętnie bajkę o Mii na pulsie i chciała taką laleczkę, ale jeszcze nie widziałam, więc tak do końca nie wiem

Odnośnik do komentarza

mambach
NIKAWA moja mała też na usg wychodziła mniejsza czasem odpowiadała długością 2 tyg młodszemu dziecku, przed porodem na usg zważono mi ją na 3,500 co mnie przeraziło ale urodziła się 3,120.
fajnie mała różnica.. i jak tam mała, jak ma na imie?

To podobnie jak u nas. Ale test wyszedł mi z dużym opóźnieniem, dlatego była, dość spojna, choć pod koniec lekarze go zmącili...dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.
Co do wagi, to ja mówiłam, że naturalnie rodzę do 3,5 kg ;) udało się. Syn miał 3,5 kg, a córcia 3320g :) urodziłam ją w 41 t.c. A daliśmy jej na imię Hania :)
Natka08 to mnie zaskoczyłaś tym Waszym centylem. Z miejsca obiecuję już się mie martwić. Oglądając Twoją córkę na zdjęciach widzę, że niczego jej nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...