Skocz do zawartości
Forum

Sukcesy i porażki naszych dzieci


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

no to muszę ci powiedzieć że mój syn też w chemii siedzi poświęca jej każdą chwilę szczególnie teraz przed nim kolejny etap konkursu chemicznego już na szczeblu wojewódzkim wiąże z nim duże nadzieje bo chce iść do liceum do Staszica lub Poniatowskiego do Warszawy a będąc laureatem wszystkie drzwi są przed nim otwarte

Odnośnik do komentarza

Mój brat nie poszedł do Warszawy ze względu na dojazd, zastanawiał się nad Hoffmanową, ale zrezygnował i wcale nie żałuje. Ma super babeczkę od chemii i biologii, jest bardzo zadowolony, na zajęciach pozalekcyjnych robi to, czym się interesuje, ostatnio wspominał o olimpiadzie, uczy się intensywnie dwóch języków. Pani pomaga i wspiera go, podpowiada,więc na razie nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

Dzięki bardzo, wiem, że sporo, ale to chyba też dlatego, że dość dużo choruje, mimo wszystko się z tego cieszę, bo ma już swoje ulubione, rozwija się jej wyobraźnia, ładnie opowiada itp. dużo plusów, a jeśli chodzi o Twoją niunię, to bardzo dobrze, że gada do książek, to dobry objaw, zresztą jeśli mama o to zadba- a widzę, że bardzo angażujesz się w jej wychowanie i dbasz o jej rozwój na pewno też będzie kochała czytanie, bo czerpie z Ciebie wzór, oby tak dalej

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
W ogóle to trochę żałuję, że o tym napisałam, to trochę nie w moim stylu, jej czytanie czy osiągnięcia to dla mnie radość, ale z drugiej strony ktoś pomyśli, że się przechwalam, a ja do tego tak nie podchodzę, więc jak o tym napisałam, poczułam się nieswojo, mnie to cieszy, ale to chyba źle wygląda

Wiem, o co Ci chodzi, bo sama czasem się tak czuję, gdy pochwalę się osiągnięciami syna, ale czasem fajnie jest się podzielić z kimś tą radością.
Przykro mi, że te książki u Was okupione są chorobą :/
Ale jestem pewna, że dzięki książkom, jest bardziej magicznie. Teraz dla dzieci jest tak ogromny wybór książek...aż chce się chorować (oczywiście żarcik ;) ).
Wczoraj spędziłam w Matrasie i w Empiku łącznie 2h, a dostałam wychodne na 2,5h. Znowu nie kupiłam czapki i rękawiczek dla siebie. Za to kupiłam 6 nowych książek dla dzieci...
I bardzo chcę się podzielić moją radością związaną z córcią. Od dwóch dni, gdy mówię "kosi-kosi łapci" ona zaczyna bić brawo (kosi-kosi) :)
Taka głupotka, a taaaaaak cieszy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o książki i zakupy to też zawsze wracam z jakimiś nieprzewidzianymi książeczkami dla dzieci, teraz to po prostu raj, jest taki wybór, mąż się śmieje, że jak pojedziemy razem, to zawsze wydamy zdecydowanie więcej, niż jak on sam, ale nie mogę jakoż nie kupić, jak byłam w ciąży, to kupowałam bardzo dużo bajek, takich eleganckich, grubych, mąż stwierdził, że nie wie, czy damy radę je przeczytać

Odnośnik do komentarza

nikawa

I bardzo chcę się podzielić moją radością związaną z córcią. Od dwóch dni, gdy mówię "kosi-kosi łapci" ona zaczyna bić brawo (kosi-kosi) :)
Taka głupotka, a taaaaaak cieszy :)

dokładnie u nas jest tak samo sama od siebie zaczyna bić brawo... jak widze nie raz jak bije i powiem "Brawo" to kiwa głową nie, wiec mówie "kosi kosi łapci" u niej uśmiech od ucha do ucha, czasami jest w drugą stronę:)
Ale dobrze określiłaś "głupota a cieszy"

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

pozwole sobie powiedzieć że jej dziadek od strony ojca ma tak gadane ze nigdy jadaczka sie mu nie zamyka, tylko czeka żeby kogoś złąpać i gadać do niego, po prostu czasem drazniące jest takie gadanie. Nikt nie może słowa powiedzieć bo skończy jedno a zaczyna od razu o czym innym, wiec obawiam sie ze ona bedzie taka sama - szukać bedzie wolnych słuchaczy.
Juz czasami gada po swojemu jakby na prawde coś mówiła do mnie(opowiadał), kiedyś mama się smiała do mnie że fajnie nam idzie rozmowa, ona po swojemu ja jej coś odpowiadałam i rozmowa szła... tylko szkoda ze jej nie rozumiałam hehe:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...