Skocz do zawartości
Forum

Rocznica ślubu - jak spędzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

mnie sie bardzo podobało w Tychach w Hotelu [reklama usunięta]. Mąz w tym roku zrobił mi niespodzianke i byliśmy tam na weekend. Cudowne miejsce, sliczna okolica jeziora Paprocańskiego. Sam budynek hotelu robi ogromne wrazenie- budowany jest na styl piramidy Cheopsa. Spa, zabiegi na ciało, twarz, masaże, piekne pokoje, smaczne jedzenie...Dla mnie najlepszy weekend w życiu [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Najlepiej w miarę możliwości spędzić ten dzień tylko we dwoje. My mieliśmy teraz (dwa tygodnie temu) 10 rocznicę i wybraliśmy się na weekend nad morze, dokładnie do hotelu [reklama usunięta]. A ze aura trochę ponura i zimna, to skorzystaliśmy z tamtejszego rytuału saunowego z mistrzem ceremonii i paru innych zabiegów. Super sprawa, taki relaks z mężem 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Polecam lokalna wyspe Thoddoo. Serio przepiękna plaża, woda jak w basenie i masa żółwii. Mozna zostawiac wszystko na plazy i wyplynac w morze na caly dzien. Nikt Wam rzeczy nie ruszy. W Meksyku tak nie odpoczniecie. No chyba ze nie lubicie plywac z maska, to sie wynudzicie.

[reklama usunięta] W tym roku również planujemy pobyt bo nie wiem czy da się coś zaplanować za granicą a jednak chcielibyśmy gdzieś wypocząć wiosną. 

54091_e6d72d_f64044.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...