Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie 2013 :))


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze niech poczeka kilka dni ale od przyszlego tygodnia zabieram sie za porzadki hihi:) zrobilam sobie domowy test na paciorkowca.Bylo trudno pobrac sobie wymaz:) czekam na wyniki.Obym je dostala przed porodem.Podobno czeka sie na nie ok 4 dni wiec do konca tygodnia powinnam znac wyniki.Dziewczyny ile macie w pasie.Ja mam 124cm! Przed ciaza mialam 70cm.Mam wiecej w pasie niz moj maz hahahah

Odnośnik do komentarza

he a już ide aż zmierzyc ile mam ;-))dopiero w domciu jestem u mnie 2 dni u mamuśki na wsi siedziałam fajnie ;-)))) taka pogoda cuudna. zauważyłam że naorawde ciężko mi chodzic mały tak uwiera czuje główke na dole mocno uciska. 2 kroki i siku mi się chce ajjj ale zasiedzieć się nie mozna kondycja spadłą. brzuch mi tak doprzodu wyskoczył tak wystaje.taki miałam rozlany na boki a teraz taka piłeczka!!! ale cudny....

już mierze ..... o o o o 114 cm u u u u sporo, przed ciażą nie wiem ile numer spodni zawsze 38 !

Odnośnik do komentarza

hej kobietki jak sie czujecie ja sie budze codziennie z bólem miednicy i nog. miednica jakby mi sie rozchodziła normalnie. zaczełam pić liscie z malin i wiesiołek w kapsułkachna łyżeczke wyciskam . mały kopie strasznie czasem az boooli. skurcze mam ale nie jak wczesniej . bo biore magnez reguralnie. no i zgaga !!!!!!!!!! cholerstwo

JesiennaMama - Ty już aby patrzeć jak sie czujesz kochANA???

ja zauwazyłam ze spac mi sie chce w ciagu dnia nawet do 2 godz śpie

dziś obiad u mamusi jedziemy cała rodzinka bedzie dzieci moje kochane.Oskarek i Filipek ;-)))

Odnośnik do komentarza

Hej Babolki :) u mnie już stuknął 39 tydzień :) w sobotę miałam skurcze co godzinę ale potem przeszły :( Ciągnie mnie w podbrzuszu- tak jakbym za mało skóry miała i czuje rozpieranie w pochwie. Nadmienię, że kości miednicy i kolan bolą mnie niemiłosiernie. Od kilku dni mam też więcej białej wydzieliny. Mam nadzieję, że Malutka już niedługo się zdecyduje bo naprawdę mi ciężko zwłaszcza w nocy, kiedy muszę przytrzymywać brzuch jak chce się przekręcić no i te nocne chodzenie do łazienki po 3 razy :) Mniej też jem i ciągle mi gorąco- w domu się nie pali a ja w koszulce na ramionkach śmigam, gdzie reszta w bluzach siedzi :)

Odnośnik do komentarza

no i mnie te kości tak bola noce koszmar nogi i dłonie czuje jak wałki bym miała. kości ogonowe. wydzieliny dużo więcej . jak dla mnie to mogłabym urodzić i jutro . w nocy zanim sie przekreca na 2 stronę to jak słonica powoli brzuch trzymam bo ciężki już jak choroba

Odnośnik do komentarza

No kobitki a ja jutro jade do szpitala na wywolywanie.Glowka malego jest juz bardzo nisko , rozwarcie mam na 2 palce.Musza
mi wywolac bo maly sie pcha i coraz mniej sie rusza a ze mam cukrzyce ciazowa to nie moga dluzej czekac.Takze kobitki trzymajcie kciuki:) szczerze to jestem przerazona! Tak jak juz chcialam zeby wyszedl tak teraz wolalabym zeby zostal jeszcze pare dni.

Odnośnik do komentarza

Hej:) dzisiaj o 8 rano urodzil sie moj synus Krystian waga 3640g czujemy sie dobrze aczkolwiek to byl bardzo ciezki porod.Rodzilam
bez znieczulenia bo maly
mial problem z tetnem.zemdlalam 2 razy na lozku z bolu.Jak juz rozwarcie bylo na 10 to nie mialam
sily przec.Skonczylo sie na wyciaganiu malego metoda prozniowa.takze pomimo zlych wspomnien z porodu zobaczenie swojego brzdaca ktory byl w brzuchu przez te mc jest bezcenne.Oczywiscie sie poryczalam :)Takze trzymam kobitki kciuki za Was.

Odnośnik do komentarza

WOW kochana ogromne GRATULACJE kochana !!!!!!!!!!!! zazdroscimy Ci jak najbardziej . ale synus ładną wage ma. kurcze przeszłas troszkui , ale jak sama mowisz warto było. plan porodu miałas ze soba ?????
jak opieka . pomagały Ci przy porodzie?????????? mąż był z Tobą???

Odnośnik do komentarza

Yupi, jak dobrze byc w domku.Jestem od wczoraj wieczora w domku.Nie chcieli mnie wypuscic poniewaz na samym poczatku zdeklarowalam sie ze bede karmila piersia.Niestety nie mam mleka;( maly byl caly czas glodny wiec ssal piers ale niestety tam nic nie bylo.Chcieli mnie zatrzymac do czasu dopoki nie bede miala mleka.glupota co?Wiecie kobitki nie wiem jak jest w Polsce ale w UK nie tak sobie wyobrazalam porod i wszystko z nim zwiazane.Plan porodu mialam ze soba.Musieli go czytac poniewaz gdy maly nie chcial wyjsc to sie mnie zapytali czy zmienilam zdanie na temat metody prozniowej( w planie mialam zaznaczone ze kategorycznie sie na to nie zgadzam).Na cesarke bylo juz za pozno wiec nie mialam wyjscia.Synus ma troszke glowke w ksztalcie stozka ale juz wraca wszystko do normy:) dostal 10/10pkt .Maz byl czly czas przy mnie. zrobil awanture jak nic mi nie chcieli dac na bol.Przy skurczasz wygladalam jakbym miala padaczke.Mialam bardzo duze wsparcie z jego strony.Maly duzy jak na 38tc +1 dzien ciazy.Wyobrazcie sobie ze nie moglam go wykapac tym bardziej przetrzec mu oczek w szpitalu.Wedlug nich powinnam gonwykapac dopiero 3 dni po porodzie ale oczek mam nie ruszac.Wczoraj mial pierwsza kapiel.Krzyczal na maxa ale potem juz spokojnie zasnal.Jak narazie budzi sie co 2-2.5h na jedzonko.w dzien go przystawiam do cyca a w nocy wcina butle.Nie wiem jakie macie butelki ale u mnie sie sprawdzila tylko jedna tomme tippe ze smoczkiem przypominajacym sutek.Troche jestem obolala bo musieli mnie naciac.wezcie sobie duzo podpasek i majtek.Ja musze zmieniac co 2h.
Brzuszek jeszcze jest.Wygladam na 6mc ciazy:) Zaczyna sie wszystko kurczyc.Troche mnie brzuch boli ale to i tak nic w porownaniu z porodem.a wy jak sie czujecie?

Odnośnik do komentarza

hej kochane .. ja dziś byłam na KTG ponieważ prawie na tydz do mamy przyjechałam wiec wolałam być pewna bo mnie brzuch pobolewał i te kości miednicy !!!!

wyszło ok dzidzia super serducho mocno biło. skurczy nie ma ale szyjka krótka ;-)))) dała mi skierowanie żeby wrazie coś nie stac w kolejce na KTG tylk ood reki mają mnie przyjać , nospę i magnez ii tyle.

kochana!!!!!!!! ale Ci fajnie mieć malenstwo przy sobie zazdroszcze dzielna kobietko. nie długo laska bedzie z Ciebie jak talala

u mnie w szpitalu też nie kapią dzieci dopiero w domu podobno ta błona bardzo zdrowa.
jak nowa sytuacja???? dziecko nowa istotka w domu???

zazroszcze

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Rok temu byłam na Waszym miejscu i pisałam na tym forum. Dlatego doskonale wiem, że większość z Was szuka teraz miejsc gdzie będzie można kupić wszystkie potrzebne rzeczy dla Waszego maluszka.

Aktualnie startuję z własnym sklepem, gdzie można kupić oprócz nowych markowych produktów, także używane ubranka i zabawki.

Oceńcie same!

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki? A co to taka cisza na forum? Termin porodu mam na sobotę, wtedy też wizyta u lekarza. Ciekawe co powie? Pewnie na kolejne KTG nas wyśle. Mała się kręci ciągle w brzuchu a ja mam ciągły ból jak na miesiączkę ale to nie skurcze raczej. Tak to nic się nie dzieje :( Boję się wywoływania oksytocyną no ale jak mus to mus. Piszcie dziewczyny co u Was.

Odnośnik do komentarza

hej ja byłam na KTG ale nic skurczy za to ciągle bóle miesiaczkowe. dzis miałam dzien od 8 do 16 na sprzataniu gotowaniu praniu prasowaniu .
łózeczko przyszło jutro cały środek piorę....

i jutro badania mocz itp.

ja wizyte mam 12.11 ;-))
]a termin 16 .11
;-)))
w weekend uczelnia. pisz jak już bedziesz po ;-***
wow sobota to juuuuuuż!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Hehehe w oczekujecie dzidzusia a ja kupki u malego:) korzystajcie ze macie malenstwa w brzuszku bo czeka was wstawanie co 2-3h zamatwianie sie czy wystarczajaco zjadl itp:):):). A tak na powaznie to trzymam kciuki za Was Kochane.Bedzie dobrze.moje skurcze porodowe zaczely sie wlasnie podczas ktg.trzymam kciuki za was kobitki.jedynie co wam moge doradzic to proscie odrazu o cos przeciwbolowego.naprawde bardzo ciezko jest rodzic bez niczego.nie chcialabym nikomu zyczyc porodu jakiego ja mialam.Powodzenia i czekam ktora z was przywita jako pierwsza swojego dzidziusia:)

Odnośnik do komentarza

Masz rację , trzeba korzystać , ja już dałam na luuuz, bo i tak wiem że bliżej jak dalej . wieć korzystamy.
okna pomyte firanki pościel dziecku łóżeczko przyszło. ale łózeczkiem zajmie się mąż jak już bede w szpitalu ;-))) daj swój Link na FACEBOOKA jak masz . chętnie zobacze Twoje maleństwo

życzę wiele nocy przespanych ;-))))

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie listopadowe mamusie. Termin mam na 11.11 czyli za 3 dni, a tu nic się nie dzieje. Ale nie to jest najważniejsze, pod koniec września trafiłam na patologię na Borowskiej, bo miałam rozwarcie na 1 cm i niby zagrażał mi poród przedwczesny... Już od 2 tygodni czekam aż się zacznie i nie mogę się doczekać. Zaczynam się martwić. Miała może któraś podaną oksytocynę na wywołanie porodu? A może jest ktoś w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Nie denerwujcie sie kobitki.Wszystko bedzie dobrze.czasami maluchy rodza sie po terminie.mi mieli wywolywac porod poprzez przebicie wod plodowych ale nie zdarzyli bo zaczelam rodzic dzien wczesniej:)
Wypoczywajcie duzo bo beda Wam potrzebne sily na porod.Monis ty juz skoncz z tym sprzataniem:)teraz jest twoj czas na relaks.moj maluch ma problemy z kupka.Biedny daje nam popalic w nocy.wybaczam mu wszystko gdy otwiera oczka i obserwuje moja twarz.Dziewczyny jestesmy szczesciarami ze mozemy doswiadczac takich pieknych chwil.Mam nadzieje ze bedziecie miec wiecej szczescia niz ja z mlekiem.niestety moj synus przechodzi na butle.Nie mam mleka mimo masazu odciagania itp.szkoda bo zawsze o tym marzylam no ale coz nie wolno miec wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

he już skonczyłąm zporządkami , bo juz mam wszystko. dziśuczelnia jutro również poźniej do zanjomych.

wiem, ja też marze o karmieniu mieć tak blisko małego patrzeć jak sie do piersi przytula. ale trzeba się liczyć ze wszystkim. oby było dobrze. daje Wam popalić ,ale to i tak szczeście, tyle kobiet nie może mieć dzieci.

Oczekująca...
napewno dzidzia się pojawi ;-)) musi kurcze Ty już aby patrzeć

koleżanka Nasza ma racje korzystajmy i odpoczywajmy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...