Skocz do zawartości
Forum

2009 l i p i e c :]]]]]]


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również chodzę "państwowo" do lekarza i jestem bardzo zadowolona, a że muszę chodzić co 2 tyg. więc jestem podwójnie szczęśliwa, że nie muszę płacić. Za to zafunduję sobie około 24 tyg. USG 3, 4D.
Moja lekarka jest super, przychodnię mam 300 m od domu, zapisuję się na godziny, więc czekam czasami 15 min, czasami wcale, USG dopochwowe ma w gabinecie, więc na razie uważam, że jest ok. :bye:

Odnośnik do komentarza

sprubuje jeszcze raz ..
dzis sie zaczyna u mnie 8 tydzien ale jeszcze nie widzialam dzidzusia dopiero bede miala okazje go zobaczyc w przyczlym tygodniu
zauwazylam ze strasznie mnie opsypalo prszczami:36_11_5: podejrzewam ze to z powodu hormonow czy i wy tak macie?

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

a tak wogole to wspolczuje z powodu mdlosci ja na szczescie ich nie mam jedynie mnie na poczatku mdlilo na zapach kawy a teraz jak widze wedliny do mnie mdli ale nie jest to u mnie az tak uciazliwe:)

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie lipcówki:)

Mam na imię Anka, mam 27 lat, jestesmy z mężem 4,5 roku po ślubie i własnie się dowiedziałam że będę mamusią:) z czego bardzo bardzo się oboje cieszymy- tym bardziej iż nasze starania trwały od roku.
Według lekarza jest to 5 tydzien- termin porodu 20 lipiec 2009.
Narazie czuje się swietnie, nie mam zadnych mdłosci tylko tak bardzo mi sie chce spać.
I te papierosy:( Niestety mimo prób nie udało mi się przed ciążą rzucić a teraz przezywam katosze. Już chyba wolała bym miec te mdłosci- moze by mnie odrzuciło od tych papierochów wstrętnych.
Jak Wy sobie proadziłóyscie z takim problemem?

pozdrawiam wszystkie lipcówki:36_4_11:

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o palenie to s. meza palila w ciazy nawet sie nie ograniczala i tydzien temu urodzila dziewczynke wazaca 2,500 kg (po terminie) lekarz powiedzial ze palenie moglo byc tego wynikiem ale pewnosci nie ma

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

Na początek gratuluje wszystkim przyszłym lipcowym mamom, zwłaszcza ze pewnie niedawno sie dowiedziałyście o fasolce.
Co do palenia, nie wyobrażam sobie sytuacji w której kobieta świadomie truje swoje maleństwo od życia komórkowego, że tak to nazwę. Dla mnie to jak zbrodnia :/ Choć słyszałam o sytuacji, w której lekarz widząc stan pacjentki próbującej nie palić, powiedział żeby jednak paliła - w tak fatalnym stanie była.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie jak można palić wiedząc, że jest się w ciąży. Ja nie zniosłabym tego uczucia, świadomości, że robię, można powiedzieć, krzywdę własnemu dziecku.
Też słyszałam, że czasem lekarze nie zalecają nałogowym palaczkom drastycznego rzucania palenia. Ciężko powiedzieć, nie będąc nałogowcem, czy to na prawdę jest aż takie trudne. Chociaż mam znajomą, która w ciąży jak najbardziej paliła, ograniczała się , ale paliła i urodziła synka ponad 4 kg.
Różnie może być w różnych przypadkach, nawet przecież ciąże u jednej kobiety są inne, więc trudno mówić, że jakbym nie paliła to... (to dziecko znajomej ważyłoby 5 kg??) Statystyki jednak pokazują, że średnia waga dzieci palaczek jest niższa niż u kobiet niepalących.

A ja byłam dzisiaj u koleżanki, która niedawno urodziła córeczkę. Ależ ona jest słodka!! Ja przez niewiele ponad rok zapomniałam jak to jest z takim maluszkiem... A mój synek, który dla mnie na codzień jest taki mały wydawał sie przy niej taki duży...
Ja chcę córeczkę!!

A czy Wy macie jakieś marzenia albo przeczucia co do płci??

Pliszka z Kornelem (16.10.2007) i Hank

Odnośnik do komentarza

No więc wróciłam i musiałam zjeść jagnięcinkę. Więc dopiero teraz się melduję.
Zarodek jeden. Zdrowy. Wielkość 7,6 mm, co odpowiada 6t i 5d ciązy. Data porodu wg USG 12.07.2009.
Słyszałam serduszko. I w tym momencie na chwilę się rozczuliłam...

CO do palenia - ja paliłam i z dniem ukazania się kresek na teście zaprzestałam. Bez wysiłku. ALe nie byłam nigdy 'heavy smokerem'.

Agak, Felimena - witajcie! Piszcie coś więcej o sobie.

Pliszka - co do płci, to marzę o dziewczynce i czuję, że może się udać... Serce ma nadzieję, rozum radzi ją porzucić... Zobaczymy.

Zapisałam się na badania prenatalne na 27 grudnia.

http://lb2f.lilypie.com/AX5tp2.png
http://lbyf.lilypie.com/aJtZp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...