Skocz do zawartości
Forum

Jak on mnie wkurza !!


SuzyMummy

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem tak.

Choć czasem mam wrażenie że naszej winy trochę też jest.Bo wszystko za nich robimy.Ja kiedyś taka byłam wszystko robiłam, obiadki do stołu, śniadanko, herbatki , a pan i władca siedział.Powiedziałam dość! I teraz Samcio czasem obiadek zrobi, kolację, czasem zdarzy mu się pranie rozwiesić, naczynia też umyje.Widzi chyba jaka zmęczona jestem tymi ćwiczeniami i dietą .Ja to doceniam

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Mój mąż cierpi na ból głowy, a jak on cierpi to wszyscy w około muszą też cierpieć...
Jego w ogóle jak złapie katarek czy zaćmi ząbek to po prostu jakaś masakra. Obłożnie chory... A ile trzeba nad nim się litować i skakać koło niego.
Ehh a co on by biedny zrobił gdyby musiał urodzić...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny myślałam, że tylko ja trafiłam na taki egzemplarz co to ciągle go boli brzuszek, paluszek albo główka, i co to ciągle taki zmachany po pracy i niewyspany i w ogóle taki nieszczęśliwy bidulek
Kurczę ci faceci to jacyś niedorozwinięci są!!! Oni myślą że my to sobie przez cały dzień na kanapie leżymy i pachniemy (obecnie siedzę na macierzyńskim z drugim dzieckiem). A dzieci same się sobą zajmują, obiad sam się gotuje, samo się sprząta i w ogóle same się cuda w domu dzieją!!
Moj mąż to po dwóch dniach nędznie by zginął jakbym go tak samego z dzieciakami zostawiła

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Kurde mój ostatnio był chory, ale nie marudził.To ja raczej marudziłam mu.Znaczy dogadzałam:grin:

Mój zawsze marudzi jak jest chory, zawsze, no i jak go coś boli. Na szczęście nie zawsze jest wtedy w domu, bo dużo pracuje w delegacji, ale znowu potrafi zadzwonić i jęczeć przez pół godziny...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...