Skocz do zawartości
Forum

Jak on mnie wkurza !!


SuzyMummy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anna_:)

no ja te narzeka nie mam na co :) cały tydzień był ok a dzisiaj był na zakupach i dostałam bez okazji 4 kwiaty do swojej kolekcji ogrodowej a na dodatek jak zobaczył że nie za bardzo się czuję a wziełam się za porządki to zaproponował bym sobie odpuściła a On jutro jak wróci z pracy to mi pomorze :D

Odnośnik do komentarza
Gość anna_:)

Margeritka
Anna ja to już nie pamiętam, kiedy kwiaty dostałam jakieś...

Mój często swego czasu broił więc kwiaty były na przeprosiny. Teraz to dostaje kwiaty jak mu się jakieś spodobają, ale doniczkowe bardzo ale to bardzo rzadko cięte. Zazwyczaj bez okazji a jak się okazja nawinie taka jak dzień kobiet, 14 luty, imieniny itp... to mój J. nie pamieta :no1:

Odnośnik do komentarza
Gość anna_:)

Margeritka
a mój mnie dziś wkurzył, 1,5 h usypiałama Olę, n wyszedł z domu bez telefonu, a jak wrócił, to otworzył sobie piwko i nawet nie oagnął pokoju po zabawie oli i nie obczaił, że na balkonie jest pranie do przyniesienia, wszystko trzeba palcem pokazywać

z kąd ja to znam :36_2_39:

No u nas cisza bo w tym tygodniu J. pracuje po 15 godzin dziennie i Juli to wogóle nie widuje bo jak wychodzi to mała śpi i jak wraca to też śpi... Trochę zmęczona jestem ale no cóż... kasa się przyda a to takie okazje raz na 2 miesiące że można podwójnie zarobić więc wykorzystuje to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...